Макар и с малко закъснение, публикуваме първите места от ХС състезанието в местността Узана над Габрово, което се проведе на 14 юли 2012 г.
Девойки 15-17 години
№ по ред Съст.№ Име Отбор Време
1 70 Петя Стоева Узана 58:36:00
2 9 Венета Пандохова КК „Алекси Николов“ – Варна 59:24:00
3 68 Ирена Стоянова 0 1:04:31
Юноши 15-17 години
№ по ред Съст.№ Име Отбор Време
1 10 Добрин Лиловски КК „Алекси Николов“ – Варна 54:13:00
2 115 Димитър Дамянов 0 56:34:00
3 73 Александър Александров 0 59:27:00
4 67 Илия Цонков 0 1:09.28
5 69 Нено Илиев 0 1:10.30
6 27 Калоян Митев 0 1:12.00
7 19 Даян Йорданов 0 1:14.30
8 82 Мартин Пенчев 0 1:19.24
9 113 Станислав Василев 0 1:19.39
10 85 Цветан Иванов 0 1:20.25
Жени 18-40 години
№ по ред Съст.№ Име Отбор време точки
1 119 Христина Козарева МТБ Габрово 59:06:00
2 51 Анелия Карагьозян КК „Алекси Николов“ – Варна 1:08.02
3 60 Венцислава Цачева Устрем 1:23.10
4 66 Елеонора Николова 0 1:30.00
5 77 Деляна Иванова 0 1:41.50
Мъже 18-40 години
№ по ред Съст.№ Име Отбор Време
1 53 Тодор Ангелов 1:15.22
2 98 Емил Стойнев София 1:20.53
3 65 Бойко Танчев 0 1:27.12
4 57 Борис Киряков Мамут – София 1:30.20
5 86 Мирослав Алексиев Мъглиж – Зарата Транспрес 1:30.44
6 54 Николай Стамболийски КК „Алекси Николов“ – Варна 1:30.55
7 92 Георги Костадинов София 1:37.37
8 104 Веселин Мичев 0 1:41.05
9 120 Емил Кръстев София 1:42.48
10 103 Стилиян Стоев Исполин 1:44.04
11 52 Николай Николов КК „Алекси Николов“ – Варна 1:46.45
12 70 Недялко Енчев 0 1:46.56
13 80 Петко Димитров Underground Riders 1:52.04
14 81 Ивайло Симов Underground Riders 1:52.04
15 61 Илиян Цачев Устрем 1:55.55
16 62 Пламен Стоянов 0 1:58.00
17 79 Марин Марков Горна Оряховица 2:00.00
18 64 Дамян Карагларски 0 Незавърш.
19 93 Калин Митев Underground Riders Незавърш.
20 78 Христо Георгиев 0 Незавърш.
21 102 Деян Дянков Исполин Незавърш.
22 105 Христо Цигаров 0 Незавърш.
23 94 Свилен Димитров 0 Незавърш.
24 56 Васил Василев КК „Алекси Николов“ – Варна Незавърш.
Ветерани 40+
№ по ред Съст.№ Име Отбор Време
1 186 Венцислав Баков 0 56:24:00
2 101 Николай Дянков Исполин 59:32:00
3 83 Анатоли Георгиев София 1:02.36
4 68 Иван Милков Узана 1:08.15
5 89 Станимир Неделчев Казанлък 1:10.24
6 166 Николай Стоянов Исполин 1:17.08
7 67 Веселин Попов 0 1:17.15
8 82 Васил Христов София 1:20.00
9 91 Николай Колев Казанлък Незавършил