Резултати от купа „Зарата“ 2011

На 17 април край Стара Загора се проведе традиционното ХС състезание за купа „Зарата“. Вижте класирането (предоставено от организаторите) и снимки на победителите, предоставени от Мартин Линков, за което му благодарим:

ВЕТЕРАНИ (45+)

  1. (41) ФЬОДОР ДРАГОЛОВ (ДРАГ) 1:50:48
  2. (39) ИВАН ВЕСЕЛИ (ГРИИН УЕЙ) 2:08:28
  3. (15) СТОЯНЧО КРЪСТЕВ КОСТОВ 2:25:24
  4. (43) КРАСИМИР НИКОЛОВ ГОСПОДИНОВ (ЗАРАТА) 2:32:40
  5. (18) ИВО КОЛЕВ ЛАЛЧЕВ (МАМУТ) 2:39:40
  6. (34) ЛЪЧЕЗАР ТРАЙКОВ СТАМЕНОВ 3:04:17
  7. (38) ДЕЛЯН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ 3:12:00
  8. (45) ЛЪЧЕЗАР ЦВЕТАНОВ БАЛЬОВСКИ 3:40:43

МЪЖЕ (35+)

  1. (14) ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ДИМИТРОВ (МАМУТ) 1:40:25
  2. (24) НИКОЛАЙ ТОДОРОВ ГУГИНСКИ (МАМУТ) 1:47:40
  3. (27) НИКОЛАЙ ИВАНОВ КОЕВ (ИСПОЛИН) 1:50:09
  4. (17) БОЯН ДОЧЕВ БАНОВСКИ (МАМУТ) 2:02:45
  5. (8) ЛЪЧЕЗАР НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ (КРИВА СПИЦА) 2:10:32
  6. (54) НИКОЛАЙ КОЛЕВ КОСТАДИНОВ (ЗАРАТА) 2:12:22
  7. (29) СВЕТОСЛАВ ИВАНОВ ПОПОВ (ИСПОЛИН) 2:26:34
  8. (13) МИЛЕН СТОЯНАВ МИНЧЕВ (ЗАРАТА) 3:04:43
  9. (53) ДОБРОСЛАВ СТАЙКОВ ДОВРЕВ (ЗАРАТА) 3:42:47

ЖЕНИ

  1. (47) АНЕЛИЯ ДОНЕВА КАРАГОЗЯН (КК АЛЕКСИ НИКОЛОВ ВАРНА) 2:16:56
  2. (9) АДРИАНА ЛЮБОМИРОВА СТАНКОВА 3:12:24

ЮНОШИ

  1. (46) ДЕСИСЛАВ ИЛИЕВ НЕДЕЛЧЕВ (ЛЯСТОВИЦА) 1:41:28
  2. (37) ГЕОРГИ ДЕЛЯНОВ ГЕОРГИЕВ 2:00:00
  3. (31) ИВАН КРЪСТЕВ МУХТАРОВ (ЛЯСТОВИЦА) 2:04:28
  4. (1) МАРТИН АНТОНОВ ТОНЕВ 3:01:05
  5. (3) ИВАЙЛО МИТКОВ ЙОРДАНОВ 3:27:01
  6. (4) ЦВЕТАН СТЕФАОВ ЗАФИРОВ 3:36:00
  7. (2) ГЕНАДИ ИВАНОВ ИВАНОВ DNF
  8. (30) ЛЪЧЕЗАР ВАЛЕРИЕВ ПАЛАЧОРОВ DNF

МЪЖЕ

  1. (50) УОУЛТЪР КЛЕПЕ (ВИВЕЛО) 1:24:00
  2. (44) ТОДОР НИКОЛАЕВ АНГЕЛОВ (ЛЯСТОВИЦА) 1:37:00
  3. (16) ВЕСЕЛИН АТАНАСОВ НИКОВ (КОЛОРИТ) 1:47:48
  4. (33) ВЕНЕЛИН ДОБРОМИРОВ МИРОНСКИ (МАМУТ) 1:48:56
  5. (6) НИКОЛАЙ КРАСИМИРОВ СТАМБОЛИЙСКИ (КК АЛЕКСИ НИКОЛОВ ВАРНА) 1:49:30
  6. (40) АЛЕН ДРАГОЛОВ (ДРАГ) 2:01:40
  7. (7) АНАТОЛИ АНАТОЛИЕВИЧ ШАВЛОВ 2:03:15
  8. (20) ТЕОДОР ИВАЙЛОВ ПЕТРОВ 2:09:03
  9. (28) СТИЛИЯН КРАСИМИРОВ СТОЕВ (ИСПОЛИН) 2:16:27
  10. (42) ЦВЕТАН ЛЪЧЕЗАРОВ БАЛЬОВСКИ 2:23:25
  11. (12) МАРТИН РУМЕНОВ ЛИНКОВ (МАМУТ) 2:26:00
  12. (10) ХРИСТО НИКОЛАЕВ БОНЕВ 2:26:28
  13. (32) ЖЕЛЬО СТЕФАНОВ СТОЙЧЕВ (ЛЯСТОВИЦА) 2:27:31
  14. (21) ИВАЙЛО НИКОЛАЕВ ДРАГОВ 2:32:29
  15. (5) НИКОЛАЙ ДОНЧЕВ НИКОЛОВ (КК АЛЕКСИ НИКОЛОВ ВАРНА) 2:32:48
  16. (48) СТЕФАН ГЕОРГИЕВ ТОДОРОВ 2:37:40
  17. (26) АНДРЕЙ ТОШКОВ БАРАБОНКОВ (ЗАРАТА) 2:38:59
  18. (23) БОРИС ВАЛЕНТИНОВ КИРЯКОВ (МАМУТ) 2:43:12
  19. (25) ЗЛАТИН СТОЯНОВ ЗЛАТЕВ 2:55:00
  20. (35) ВИЛИ НИКОЛАЕВ МИХАЙЛОВ 3:11:07
  21. (11) ПЕТЪР ИЛЧЕВ ПЕТРОВ 3:17:59
  22. (36) АРАМ АНТРАНИК ХАЗИКЯН 3:28:50
  23. (22) АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ 3:41:00
  24. (19) ЗЛАТОМИР ХРИСТОВ ГЕОРГИЕВ DNF
  25. (49) АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ГЮРОВ DNF

Още снимки, както и коментари на някои от участниците, можете да видите в темата за състезанието във форума на МТБ-БГ: http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=47&t=87136