Резултати от Националния шампионат по планинско колоездене

28 септември – Спускане

Георги Танев
снимка: Николай Николов
 

Място
Име Отбор
Време (мин:сек:ст)
МЪЖЕ:
1. 111 Георги Танев GT Racing
5:03:69
2. 30 Стоица Сербан Румъния
5:20:47
3. 69 Николай Титев BAS
5:22:79
4. 85 Джордж Станила Румъния
5:29:72
5. 11 Любомир Тодоров Кимба
5:43:95
6. 12 Христо Банчев индивидуално
5:47:18
7. 1 Радослав Кюлджиев Про Спорт
5:53:16
8. 6 Ясен Илиев Витоша
5:53:86
9. 77 Симеон Стоилов BAS
6:01:29
10. 10 Радослав Пенчев BAS
6:04:53
11. 20 Йордан Асенов Академик Рс
6:15:31
12. 7 Боян Павлов BAS
6:16:19
13. 21 Здравко Ламбов индивидуално
6:25:86
14. 50 Валери Тризлов BAS
6:29:41
15. 4 Николай Николов Витоша
6:32:19
16. 24 Георги Александров индивидуално
6:34:20
17. 16 Анатоли Георгиев Лавина
6:45:32
18. 3 Емил Иванов BAS
7:06:70
19. 2 Виктор Милевски Трапезица
7:25:37
20. 9 Арсени Ботушаров Про Спорт
7:26:38
21. 17 Симон Мактупчиян индивидуално
7:27:92
22. 18 Валери Вачев индивидуално
7:40:13
23. 14 Петър Грънчаров Лавина
7:55:99
24. 15 Боян Георгиев Кимба
10:33:49
ЮНОШИ:
1. 54 Димитър Гайдов Про Спорт
5:13:37
2. 91 Боян Табаков Волф
5:22:20
3. 93 Мартин Симеонов BAS
5:32:26
4. 99 Ростислав Минков индивидуално
6:07:37
5. 65 Ангел Стефанов индивидуално
6:09:52
6. 51 Иван Иванов Про Спорт
6:11:79
7. 66 Борислав Дулев BAS
6:12:50
8. 59 Димо Желязков GT Racing
6:12:61
9. 58 Александър Илиев BAS
6:16:79
10. 61 Андрей Литов индивидуално
6:39:73
11. 64 Андрей Пенчев Кимба
6:56:74
12. 94 Димитър Бакалов индивидуално
7:03:93
13. 53 Боян Шахов Витоша
7:16:04
14. 57 Ивайло Йорданов Витоша
7:20:43
 
Забележка: Шампиони на България по планинско колоездене в дисциплината „Спускане“ при мъжете са Георги Танев (1-во място), Николай Титев (2-ро място) и Любомир Тодоров (3-то място). Двамата румънски състезатели не могат да получат медали от националния шампионат, въпреки че дадоха 2-ро и 4-то времена, тъй като не са български граждани. Те получиха грамоти за участието си в нашето състезание.

Очаквайте в скоро време подробен репортаж от състезанията, в който ще намерите снимки и коментари, ще разберете за техническите проблеми на много състезатели, които влошиха класирането им, ще видите снимки и кратко описание на колелата на първенците, и други интересни неща.


27 септември – Крос-кънтри

 

Място
Име Отбор
Време (час:мин:сек)
МЪЖЕ:
1. 3 Николай Костадинов Трапезица
1:18:33
2. 13 Жельо Стойчев Казанлък
1:20:49
3. 1 Живко Балабанов BAS
1:22:58
4. 4 Данаил Петков Трапезица
1:25:49
5. 8 Крум Априлов Кюстендил
1:31:00
6. 7 Анатоли Георгиев индивидуално
1:33:41
7. 6 Любомир Тодоров индивидуално
1:34:17
8. 5 Тони Желязков индивидуално
1:35:18
9. 11 Вихрен Сапунджиев Академик Рс
1:37:13
10. 2 Данаил Ботев индивидуално
1:50:58
ЮНОШИ:
1. 45 Стилян Атанасов индивидуално
57:03
2. 39 Георги Радев индивидуално
58:13
3. 38 Владимир Астарджиев индивидуално
58:56
4. 31 Петър Петров Кюстендил
1:03:35
5. 40 Николай Гергов индивидуално
1:06:33
6. 32 Страцимир Боянов Кюстендил
1:10:00
7. 41 Бранимир Мечов индивидуално
1:14:35
8. 34 Димитър Димитров Кюстендил
1:14:55
9. 42 Филип Станев индивидуално
1:18:39
ЖЕНИ:
1. 61 Мария Митрофанова Трапезица
1:04:08
2. 62 Уляна Черкезова Кюстендил
1:16:51