Резултати от Републиканска купа „Веломания“ в Южния парк

Както вероятно знаете, днес се проведе състезанието по крос-кънтри в Южния парк, София, за Републиканска купа „Веломания“. Бързам да съобщя резултатите за нетърпеливите да ги узнаят, а тук можете да видите и подробния репортаж със снимки и коментари.
Мъже-елит:

1. Даниел Пенчев (отбор „Г.Одрински“ – Габрово)
2. Николай Костадинов (индивидуално)
3. Григор Христов (отбор „Г.Одрински“ – Габрово)
4. Жельо Стойчев (Казанлък)
5. Любомир Тодоров (отбор DRAG)

Мъже-любители:

1. Николай Минев (Русе)
2. Даниел Петков (В.Търново)
3. Йордан Асенов (Русе)
4. Николай Николаев (отбор „Мадарски конник“ – Русе)
5. Николай Колев (Казанлък)
6. Анатоли Георгиев (индивидуално)
7. Вихрен Сапунджиев – Академик Рс
8. Владимир Астарджиев
9. Мирослав Стоименов
10. Филип Станев – Русе
11. Цветелин Момчев – Русе
12. Светлин Симеонов – DRAG
13. Калин Молеров
14. Боян Георгиев
15. Михаил Танев
16. Ясен Илиев
17. Бочо Бочев
18. Владимир Евтимов
19. Венцислав Семерджиев

Юноши старша възраст:

1. Кристиян Йотев (отбор „Г.Одрински“ – Габрово)
2. Пламен Николов (В.Търново)
3. Ростислав Минков (София)
4. Йордан Добрев (В.Търново)
5. Александър Петков (Русе)
6. Иво Темелков (Казанлък)
7. Борислав Труфев – „Мадарски Конник“ – Шумен
8. Георги Радев
9. Дидар Амин
10. Иво Карданов – Русе
11. Илко Тодоров – „Мадарски Конник“ – Шумен
12. Радослав Кирилов
13. Виктор Рангелов

Юноши младша възраст:

1. Кристиян Зарчев (Казанлък)
2. Георги Одрински (отбор „Г.Одрински“ – Габрово)
3. Михаил Цонев (Русе)
4. Давид Карданов (Русе)

Жени:

1. Цветомира Цоцова (София)
2. Мария Радева (София)

Деца 13-16г.:

1. Добри Пеев
2. Атанас Атанасов
3. Деян Калинов
4. Даниел Николов

Деца 9-12г.:

1. Християн Илиев
2. Лъчезар Попов
3. Виктор Тошев
4. Александра Кузова
5. Симеон Балабанов
6. Александър Пенев

За съжаление до момента не разполагам с имената на участниците при най-ниските възрастови групи – „Деца 4-5г.“ и „Деца 6-8г.“ Също така, не претендирам имената в класирането да са изчерпателни, т.е. с това разполагам засега, но мисля, че има още състезатели в някои от групите.

Покрай това състезание разбрах, че скоро ще има ХС надпревара и във В.Търново, на 15 юни, както и за още няколко бъдещи състезания, така че следете сайта редовно, а ние ще се постараем да ви информираме за тях, доколкото е във възможностите ни.

Искам предварително да се извиня, ако съм допуснал грешки при посочване на имената на класиралите се или градовете, от които са състезателите. Ако има подобни неточности, те се дължат на това, че събрах информацията за класирането непосредствено след състезанието и дори самите организатори още не я бяха обобщили напълно. Можете да сигнализирате за подобни грешки на ел. поща на сайта, за да ги поправя своевременно.