МСМ-Спорт търси маркетинг специалист и продавач-консултант в София

Фирма МСМ-Спорт EООД, занимаваща се с дистрибуция на спортни стоки (главно велосипеди и продукти за колоездене), търси да назначи маркетинг специалист на половин работен ден, като работата може да се извършва три дни от офиса ни (гр. София, кв. Лозенец) и два дни дистанционно.

Търси се позитивен и отговорен човек, който има предишен опит или огромен интерес, свързан със спорта, спортните стоки или дейности, както и опит в развитието и поддържането на социални мрежи.

Изисквания към кандидата:

  • Предишен опит в управлението на социални мрежи – поне 6 месеца.
  • Предишен опит в управлението на реклами във Фейсбук.
  • Предишен опит при работа със спортни стоки или засилен интерес и познания (ако е колоездене – ще е огромен плюс и директно каним на интервю).
  • Възможност за работа както в офис, така и дистанционно.
  • Изискват се основни, изцяло базови познания в копирайтинга, имейл рекламите и Гугъл рекламите.
  • Мотивация и желание за работа в екип.
  • Всякакви сертификати и обучения, свързани със социални мрежи и рекламите в тях, носят огромно предимство.
  • Опит с фотошоп също е предимство.

Основни задължения на новия колега:

  • Поддържане на двата социални канала – Facebook и Instagram и създаване на различно съдържание и в двата канала. Ежедневно публикуване на постове и сторита на базата на изготвен календар, като идеите ще бъдат обсъждани предварително!
  • Изготвяне и оптимизиране на Facebook реклами.
  • Изготвяне на различни, по-базови банери за Facebook страницата, например корица за страницата.
  • Комуникация и разбирателство с останалата част от екипа.
  • Когато е необходимо, да се удря по едно рамо с Google рекламите или с каквото е необходимо, свързано с дигиталната стратегия на компанията.

Какво предлагаме ние:

  • Супер усмихнат, позитивен и готин екип (и още по-готин шеф).
  • Възможност за работа от вкъщи.
  • Развитие в сферата на колоезденето, която тепърва ще бори нови и нови хоризонти.
  • Използване на преференциални отстъпки.
  • Адекватно и навременно заплащане.

Ако смяташ, че си нашия човек, моля, изпрати CV-то си на [email protected]

Търсим също така и продавач-консултант

  • Ако вярвате , че хобито може да бъде и работа и обичате да предавате това на другите;
  • Имате интерес в областите, върху които сме се фокусирали, а именно – колоездене, зимни спортове, туризъм, бягане;
  • Имате познания по английски език и  търсите  постоянна работа с гъвкаво работно време.

Очакваме да ни изпратете CV, придружено с отговор на въпроса: „Какво е спортът за теб?“ на [email protected] .

Не се колебай да споделиш с приятел!