Магазин Bike Hive търси механик

Bike Hive отвори в началото на 2019 г. с идеята да предложи качествено сервизно обслужване и да разчупи идеята за стандартен веломагазин. В този момент смятаме изминалата година за период, в който научихме много за клиентите и търсените от тях стоки, услуги и отношение.

За да продължим да се развиваме и подобряваме, ще имаме нужда от веломеханик, който да поеме обслужването на клиентите в сервиза и велосипедите им. Търсим човек, с когото да споделим наученото от нас до момента и да бъдем полезни един за друг. Намираме се в квартал Дружба, комплекс „Цариградски“, до велоалеята.

Работни задължения:
– Консултиране на клиентите относно предлаганите сервизни услуги и цени на ремонтите;
– Приемане на сервизни поръчки от клиентите на сервиза;
– Извършване на ремонти и монтаж на компоненти по велосипедите;
– Издаване на готови велосипеди и отчитане на дейността на дневна и месечна база;
– Комуникация с доставчици на части и консумативи при нужда;
– Поддръжка на работното място и инструментите в сервиза в добро състояние;
– Работна седмица от вторник до събота, 10:00 до 19:30 (почивни дни неделя и понеделник).

Изисквания:
– Добри технически знания и умения относно велосипедите и техните компоненти;
– Трудов стаж като веломеханик е предимство;
– Активни колоездачи са с предимство.

Предлагаме:
– Адекватно заплащане и персонална оферта, изготвена според кандидата;
– Фирмено обучение и възможност за участие в извънфирмени семинари;
– Преференциални цени на стоки и услуги, предлагани в магазина и от доставчици.

Може да се свържете са нас на [email protected], като се представите както сметнете за добре (CV, автобиография) – дори няколко реда са достатъчни, не държим на официалностите, пък ние ще зададем въпросите си към Вас.