SIVEN Купа България 1 XCO Карлово – класиране

Ето ги резултатите от първия кръг за Купа България ХСО. Състезанието се проведе на 19 май в Карлово, организатор бе сдружение „Зелен път“.

Класиране в група ПРО „Юноши младша възраст”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Калоян Митев

КК.Г.Одрински

14

00:38:33

2

Ясен Александров

КК Варна

13

00:41:13

3

Данил Ушев

КК Варна

12

00:45:17

4

Георги Начев

КК Варна

38

00:49:30

5

Павел Найденов

Тритон Екстрийм

28

00:55:02


 

Класиране в група ПРО „Юноши старша възраст”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Добрин Лиловски

КК Варна

8

00:49:03

2

Иван Мухтаров

КК Несебър

33

00:49:49

3

Нено Илиев

Исполин

30

01:05:42

4

Николай Драганов

 

37

01:17:58

5

Александър Александров

КК.Г.Одрински

15

Незавършил


 

Класиране в група ПРО „Жени Елит”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Анелия Карагьозян

КК Варна

5

01:03:56

2

Христина Козарева

КК.Г.Одрински

18

01:09:16

3

Петя Стоева

Исполин

29

01:13:38

4

Мария Нечева

КК GREEN WAY

41

01:14:53

5

Недка Иванова

КК Г.Одрински

22

Незавършила


 

Класиране в група ПРО „Мъже Елит”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Уоутър Клепе

РАМ

44

01:30:00

2

Тодор Ангелов

КК Варна

7

01:31:06

3

Бойко Танчев

Мамут

55

01:37:22

4

Спас Гюров

45

01:37:25

5

Георги Костадинов

Мамут

54

6

Борис Киряков

Мамут

43

01:47:56

7

Емил Кръстев

Мамут

3

01:54:41

8

Васил Василев

КК Несебър

1

Незавършил

9

Камен Тончев

КК GREEN WAY

2

Незавършил

10

Калин Веждаров

КК Варна

10

Незавършил

11

Димитър Карабахчиев

КК Варна

11

Незавършил

12

Дамян Калагларски

КК Г.Одрински

16

Незавършил

13

Людмил Лозов

Тритон Екстрийм

23

Незавършил

14

Стилиян Стоев

КК Исполин

31

Незавършил

15

Мирослав Алексиев

КК Зарата

32

Незавършил

16

Благовест Дунин

КК Зарата

36

Незавършил

17

Антон Настев

РАМ

46

Незавършил

18

Петър Евстатиев

Мамут

56

Незавършил


 

Класиране в група ПРО „Ветерани”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Венцислав Баков

Мамут

42

01:06:44

2

Жеко Стойчев

КК GREEN WAY

52

01:10:51

3

Илко Илиев

Мамут

53

01:14:20

4

Фьодор Драголол

Драг

40

01:17:30

5

Николай Коев

КК Исполин

34

01:18:38

6

Станимир Неделчев

Летящият холандец

35

01:20:54

7

Николай Костадинов

КК Зарата

4

01:21:54

8

Николай Николов

КК Варна

9

01:25:16

9

Иван Весели

КК GREEN WAY

39

Незавършил

 

Класиране в група ХОБИ „Юноши младша възраст”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Ивайло Рачев

КК GREEN WAY

70

00:19:43

2

Стойо Ириков

КК GREEN WAY

65

00:22:30

3

Никола Ганев

КК Исполин

61

00:28:09

4

Веселин Мичев

102

00:29:02

5

Габриел Доков

КК GREEN WAY

67

00:30:35

6

Ивайло Богданов

КК GREEN WAY

71

00:30:52

7

Георги Стойчев

101

00:40:09

8

Николай Радулов

103

Незавършил

9

Марин Маринов

100

Незавършил

10

Доминик Радев

68

Незавършил


 

Класиране в група ХОБИ „Девойки младша възраст”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Христина Караколева

88

Незавършила

2

Виктория Стефанова

90

Незавършила


 

Класиране в група ХОБИ „Юноши старша възраст”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Марин Николов

24

00:28:12

2

Деян Йорданов

106

00:30:22

3

Георги Данев

Universal team/abslolute power

91

00:37:21

4

Алесандро Александров

КК GREEN WAY

89

00:41:49


 

Класиране в група ХОБИ „Девойки старша възраст”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Теодора Матеева

КК GREEN WAY

17

00:52:00

2

Ник-Анджела Димитрова

94

01:29:12


 

Класиране в група ХОБИ „Жени”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Снежана Костадинова

КК Зарата

95

01:13:28

2

Недка Иванова

КК Г. Одрински

22

Незавършила

 

Класиране в група ХОБИ „Мъже 1”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Калин Митев

КК.Г.Одрински

19

00:48:17

2

Максим Георгиев

JRC / Invert bike

144

00:51:30

3

Красен Киров

75

00:52:49

4

Ангел Кузманов

76

00:52:50

5

Георги Стоянов

166

00:54:24

6

Иван Попов

78

00:55:31

7

Георги Одрински

КК.Г.Одрински

69

00:56:13

8

Руси Недялков

Илчов баир

97

00:57:57

9

Николай Колев

73

00:59:09

10

Христо Николов

КК Одрински

66

00:59:42

11

Живко Димитров

Тритон Екстрийм

27

01:04:20

12

Крум Прибиловски

Universal team/abslolute power

92

01:08:44

13

Иван Матеев

62

01:10:30

14

Иван Христов

КК Исполин

58

01:17:22

15

Пламен Стоянов

КК Г. Одрински

21

Незавършил

16

Георги Попов

КК Зарата

104

Незавършил

17

Христо Бонев

КК Зарата

6

Незавършил

 

Класиране в група ХОБИ „Мъже 2”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Николай Костадинов

Тритон Екстрийм

72

00:55:58

2

Bo Dudeck

26

01:10:02

3

Станимир Неделчев

КК Летящият холандец

35

Незавършил

4

Димитър Тодоров

77

Незавършил

5

Йордан Маринов

КК Зарата

96

Незавършил

 

Класиране в група ХОБИ „Ветерани”


Име

Колоездачен клуб

Съст. №

Време финал

1

Веселин Рачев

КК.Г.Одрински

20

00:47:37

2

Таньо Танев

КК Лястовица Казанлък

63

00:51:17

3

Станислав Стоянов

133

00:54:50

4

Петко Иванов Енев

25

00:58:30

5

Веселин Сулев

Сокол Ямбол

60

01:05:22

6

Павел Михалев

КК Лястовица Казанлък

64

Незавършил

7

Георги Минчев

74

Незавършил

8

Алексей Петров

КК Зарата

93

Незавършил