Купа Зарата 2013 – първи резултати

Здравейте, днес при добро време с рекорден брой участници се проведе поредното издание на състезанието за Купа „Зарата“. При децата имахме 43 участника, а стартовият списък на големите включваше цели 86 души. Благодарим на всички които се включиха в нашето мероприятие, надяваме се че всички преживяхте един хубав ден и сте доволни.

От нас ето предварителното класиране, а за отзиви от участниците, снимки и видеоклипове можете да следите и темата във форума на МТБ-БГ: https://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=47&t=134359#p923956

Юноши

  1. (38) Иван Мухтаров (KK НЕСЕБЪР) 01:48:28
  2. (8) Димитър Дамянов (БРАУН ТИМ) 02:05:52
  3. (3) Александър Александров (КК.Г.ОДРИНСКИ) 02:09:37
  4. (54) Морети Георгиев (АВИТЕЛ) 02:10:19
  5. (17) Калоян Митев (КК.Г.ОДРИНСКИ) 02:12:43
  6. (28) Илия Цанков (КК ИСПОЛИН) 02:13:23
  7. (27) Нено Илиев (КК ИСПОЛИН) 02:37:24
  8. (26) Мартин Пенчев (КК ИСПОЛИН) 02:48:58

Мъже

  1. (37) Тодор Ангелов (KK ВАРНА) 01:38:05
  2. (76) Емил Стойнев (СК СОФИЯ) 01:40:02
  3. (77) Бойко Танчев (МАМУТ) 01:42:05
  4. (74) Георги Костадинов (МАМУТ) 01:49:20
  5. (41) Мирослав Алексиев (КК ЗАРАТА) 01:54:36
  6. (73) Борис Киряков (МАМУТ) 01:54:56
  7. (84) Александър Василев 01:57:55
  8. (43) Богдан Стойчев 01:59:11
  9. (22) Мирослав Паунов 02:01:04
  10. (46) Спас Николов (КК ЗАРАТА) 02:09:23
  11. (81) Максим Георгиев (JRC / INVERT BIKE) 02:12:37
  12. (21) Калин Веждаров (КК ВАРНА) 02:14:22
  13. (61) Георги Георгиев (АВИТЕЛ) 02:25:07
  14. (11) Стилян Стоев (КК ИСПОЛИН) 02:27:06
  15. (39) Живко Динев 02:31:42
  16. (56) Живко Колев 02:35:55
  17. (48) Иван Станев 02:37:37
  18. (40) Александър Жеков 02:40:03
  19. (68) Ивайло Драгов 02:42:58
  20. (69) Добромир Иванов 02:46:42
  21. (7) Калин Митеев (КК.Г.ОДРИНСКИ) 02:48:58
  22. (71) Пламен Пенев 02:55:40
  23. (51) Свилен Стоилов 02:55:43
  24. (78) Георги Попов (КК ЗАРАТА) 02:57:18
  25. (66) Гьоно Гьонов (КК ЗАРАТА) 02:58:35
  26. (5) Емил Йорданов 03:04:11
  27. (53) Георги Христов (АВИТЕЛ) 03:05:57
  28. (65) Руси Недялко („ИЛЧОВ БАИР“) 03:08:30
  29. (67) Йордан Василев 03:11:45
  30. (12) Николай Славов 03:34:27
  31. (52) Арам Хазикякн (АВИТЕЛ) 03:36:18
  32. (72) Петър Евстатиев (МАМУТ) DNF
  33. (79) Филип Балинов (МАМУТ) DNF
  34. (16) Христo Бонев (КК ЗАРАТА) DNF
  35. (2) Делчо Карамаринов DNF
  36. (24) Христослав Павлов DNF

Мъже 35+

  1. (4) Димитър Димитров (МАМУТ) 01:46:08
  2. (32) Жеко Стойчев (ЗЕЛЕН ПЪТ) 01:53:23
  3. (86) Калоян Петков 02:01:04
  4. (14) Николай Коев (ИСПОЛИН) 02:03:04
  5. (42) Станимир Неделчев 02:03:33
  6. (82) Николай Дянков 02:04:06
  7. (6) Веселин Нисов (МАМУТ) 02:17:12
  8. (10) Бо Дудек (ДАТСКАТА РАКЕТА) 02:19:26
  9. (58) Красимир Гуцев 02:22:11
  10. (75) Илко Илиев (МАМУТ) 02:27:10
  11. (87) Дарин Колев 02:29:53
  12. (62) Стефан Стефанов 02:33:06
  13. (45) Йордан Маринов (КК ЗАРАТА) 02:33:29
  14. (15) Марин Марков 02:34:58
  15. (18) Филип Златев 02:39:57
  16. (50) Тим Куни (МТБ БАНСКО) 02:50:17
  17. (33) Иван Цънцаров 03:14:49
  18. (34) Цанко Комаров 03:14:50
  19. (70) Андрей Барабонков (КК ЗАРАТА) 03:37:43
  20. (55) Йосиф Буреш (АВИТЕЛ) 04:04:33
  21. (31) Николай Минчев DNF
  22. (23) Златко Златанов DNF
  23. (36) Петър Димитров DNF

Ветерани

  1. (83) Фьодор Драгов 01:52:07
  2. (49) Найджъл Морган (МТБ БАНСКО) 02:21:45
  3. (85) Иван Весели 02:23:54
  4. (47) Красимир Господинов (КК ЗАРАТА) 02:27:58
  5. (57) Йордан Гавазов 02:31:35
  6. (59) Людмил Хранов (АВИТЕЛ) 02:33:07
  7. (63) Лъчезар Стаменов (MTB-BANSKO) 02:38:22
  8. (20) Димитър Балабанов 02:40:26
  9. (9) Веселин Рачев 02:49:03
  10. (19) Милан Миланов 02:52:09
  11. (60) Делян Георгиев (АВИТЕЛ) 02:55:25
  12. (44) Веселин Попов (ИСПОЛИН) 02:56:26
  13. (13) Кирил Левтеров 03:22:58

Жени

  1. (64) Анелия Карагьозан (КК ВАРНА) 02:21:19
  2. (29) Косара Ботева (КК ИСПОЛИН) 02:54:14
  3. (80) Ирина Сушко (МАМУТ) 04:00:01
  4. (30) Петя Стоева (КК ИСПОЛИН) DSQ
  5. (25) Вяра Златанова DNF
  6. (35) Ана Павлова DNF