Велорали „Средна гора“ 2012 – резултати

Докато подготвяме нашия репортаж от традиционното есенно състезание на клуб „Зарата“, те показаха чрез нашия форум, че умеят не само да организират подобни събития, но и да ги отразяват своевременно. По-долу можете да видите резултатите от надпреварата, качени още вчера, а освен тях силно ви препоръчваме да изгледате и видеоклиповете с впечатления от победителите в някои групи и от други участници в състезанието. Тези кратки видеоинтервюта, подготвени от „Зарата“, ще намерите в темата за Велорали „Средна гора“: http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=47&t=121208

 

Резултати от Велорали „Средна гора“ 2012

ЮНОШИ

  1. (39) ДОБРИН ЛИЛОВСКИ (КК АЛЕКСИ НИКОЛОВ) 04:03:46
  2. (9) ЖЕЛЯЗКО ВЛАЕВ (СИНИ КАМЪНИ) 04:15:58
  3. (19) ИВАН МУХТАРОВ (КК ЛЯСТОВИЦА) 04:36:36
  4. (21) МОРЕТИ ГЕОРГИЕВ (АВИТЕЛ) 04:58:43
  5. (10) ПЕТЪР БАЙЧЕВ (СИНИ КАМЪНИ) 05:15:31
  6. (11) СТЕФАН ПЪРВАНОВ (СИНИ КАМЪНИ) 05:17:28
  7. (6) НАКО ГЕОРГИЕВ (ЦАР СИМЕОН) 05:29:00
  8. (15) КАЛОЯН МИТЕВ (КК Г.ОДРИНСКИ) 05:40:59
  9. (12) КРАСИМИР МИНДЕВ (СИНИ КАМЪНИ) 06:06:44

МЪЖЕ

  1. (1) УОУТЪР КЛЕПЕ (РАМ БАЙКС) 03:35:46
  2. (41) ТОДОР АНГЕЛОВ (КК АЛЕКСИ НИКОЛОВ) 03:38:02
  3. (4) СПАС ГЮРОВ (НЕСЕБЪР) 03:58:29
  4. (36) ВАСИЛ ВАСИЛЕВ (КК АЛЕКСИ НИКОЛОВ) 04:06:34
  5. (26) БОРИС КИРЯКОВ (МАМУТ) 04:16:44
  6. (35) ФИЛИП БАЛИНОВ (МАМУТ) 04:18:18
  7. (5) СВЕТОСЛАВ НЕДЕВ (ЦАР СИМЕОН) 04:20:10
  8. (46) БОЙКО ТАНЧЕВ (МАМУТ) 04:20:28
  9. (24) ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ (АВИТЕЛ) 04:22:09
  10. (53) ГЕОРГИ КОСТАДИНОВ 04:23:32
  11. (51) ЕМИЛ КРЪСТЕВ 04:35:06
  12. (42) НИКОЛАЙ СТАМБОЛИЙСКИ (КК АЛЕКСИ НИКОЛОВ) 04:38:50
  13. (54) МИРОСЛАВ АЛЕКСИЕВ (ЗАРАТА ТРАНСПРЕС) 04:43:36
  14. (49) НЕДЯЛКО ЕНЧЕВ 04:46:37
  15. (2) МИРОСЛАВ ПАУНОВ 05:02:15
  16. (56) СТАНИМИР СТАТЕВ (ЗАРАТА ТРАНСПРЕС) 05:10:21
  17. (17) ХРИСТО БОНЕВ (ЗАРАТА ТРАНСПРЕС) 05:30:00
  18. (23) ГЕОРГИ ХРИСТОВ (АВИТЕЛ) 06:21:03
  19. (25) НИКОЛАЙ КАРАРИЗОВ 06:42:01
  20. (22) АРАМ ХАЗИКЯН (АВИТЕЛ) 07:54:52
  21. (3) ИВАН СТАНЕВ 00:00:00
  22. (7) ДОБРОМИР ИВАНОВ 00:00:00

ЖЕНИ

  1. (37) АНЕЛИЯ КАРАГЬОЗЯН (КК АЛЕКСИ НИКОЛОВ) 05:16:46
  2. (14) АДРИАНА СТАНКОВА 06:35:06
  3. (27) ВИКТОРИЯ КРИСТОФЪР (МТБ БАНСКО) 06:49:39
  4. (38) ВЕНЕТА ПАНДОХОВА (КК АЛЕКСИ НИКОЛОВ) 07:19:45
  5. (28) ДЕСИСЛАВА БАЛАКЧИЙСКА 09:00:09
  6. (29) БОЯНА БОНЕВА-КИРЯКОВА (МАМУТ) 10:24:07

МЪЖЕ 36-45

  1. (8) ДИМИТЪР ДИМИТРОВ (МАМУТ) 04:17:51
  2. (40) НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ (КК АЛЕКСИ НИКОЛОВ) 04:38:49
  3. (52) ИЛКО ИЛИЕВ 04:45:44
  4. (32) КРАСИМИР ГУЦЕВ (МАМУТ) 05:23:58
  5. (44) ФИЛИП ЗЛАТЕВ 05:57:06
  6. (13) ЛЪЧЕЗАР НИКОЛОВ (КРИВА СПИЦА) 06:30:36
  7. (31) ДОЙЧИН ДОЙЧЕВ 07:25:35
  8. (48) ВЪЛКО ДАНАИЛОВ 07:26:57
  9. (30) ТЕОДОР МАРКОВ 07:55:12
  10. (45) НИКОЛАЙ ДОНЧЕВ 08:04:58
  11. (43) РАДОСТИН РАКАДЖИЕВ 00:00:00
  12. (50) ЗАХАРИ СЛАВОВ 00:00:00
  13. (33) ИВАН ИВАНОВ 00:00:00
  14. (99) ЙОРДАН МАРИНОВ 00:00:00

ВЕТЕРАНИ

  1. (57) ФЬОДОР ДРАГОЛОВ (ДРАГ) 04:18:48
  2. (20) ЛЮДМИЛ ХРАНОВ (АВИТЕЛ) 05:46:16
  3. (18) ДЕЛЯН ГЕОРГИЕВ (АВИТЕЛ) 05:48:14
  4. (34) ЛЪЧЕЗАР СТАМЕНОВ (МТБ БАНСКО) 05:49:30
  5. (58) ИВАН ВЕСЕЛИ (ЗЕЛЕН ПЪТ) 06:07:28
  6. (47) ФИЛИП БРУКС (МТБ БАНСКО) 06:22:15
  7. (55) НАЙДЖЪЛ МОРГЪН (МТБ БАНСКО) 00:00:00
  8. (16) РОСЕН КЕМЕНЧЕДЖИЕВ 00:00:00