Резултати от състезанието в Стара Загора на 14 юни

За съжаление поради цял куп причини нямаше как да присъствам лично на поредното състезание в Стара Загора, но ето как изглежда класирането. Ако търсите впечатления от първа ръка, такива има в тази тема от Форума.

Деца 7-9 години

1. Георги Генадиев Огнянов
2. Николай Генадиев Огнянав
3. Маргарита Лъчезарова Ташева

Момчета 10-12 години

1. Таньо Динков Денев
2. Добромир Станимиров Рашев
3. Николай Тодоров Александров
4. Божидар Иванов Марков
5. Борислав Минков Минков
6. Венцислав Иванов Тодоров
7. Георги Валентинов Видев

Момичета 10-12 години

1. Ралица Красимирова Желева

Момчета 13-15 години

1. Димитър Вълчев Мащиков  00:42:59
2. Желязко Диянов Влаев  00:43:33
3. Радослав Панчев Кузманов  00:46:34
4. Стоян Тодоров Стоянов  00:46:56
5. Пенко Нанев Кирчев  00:53:02
6. Тома Пламенов Тодоров  01:04:25
7. Мартин Йовчев Йовчев  01:06:34
8. Станислав Динков Енев  01:24:06
9. Александър Станиславов Стоянов  01:24:26
DNF Данаил Петков Петков
DNF Даниел Николаев Нешков
DNF Момчил Александров Апостолов
DNF Димитър Желев Желев

Юноши

1. Асен Емилов Петров  01:19:17
2. Радостин Георгиев Николов  01:20:58
3. Александър Алексеев Алексиев  01:25:04
4. Искрен Каменов Узунов  01:27:02
5. Кирил Димитров Найденов  01:48:46
6. Георги Илков Георгиев  01:55:58
DNF Илиан Руменов Ибрашимов
DNF Петър Веселинов Желев
DNF Веселин Тодоров Арнаудов
DNF Момчил Александров Апостолов Дисквалифициран

Жени
1. Анелия Донева Карагьозян 00:57:18

Мъже

1. Петър Колев Дачев  01:24:21
2. Тодор Николаев Ангелов  01:24:28
3. Мирослав Алексиев Алексиев  01:35:54
4. Николай Колев Костадинов  01:47:10
5. Венелин Добромиров Миронски  01:49:42
6. Стефан Красимиров Станчев  01:51:10
7. Пламен Стоянов Даскалов  01:58:20
8. Григор Кирилов Сердаров  02:04:02
DNF Тодор Стефанов Балчев
DNF Найден Иванов Цанков
DNF Иван Пейчев Станев
DNF Димитър Николаев Тумбев
DNF Спас Иванов Николов

Ветерани

1. Красимир Николов Господинов  01:10:10
2. Пламен Христов Петров  01:11:06
3.Лъчезар Николаев Николов  01:16:50
4. Таньо Койчев Танев  01:20:10
5. Доброслав Стайков Добрев  01:30:18
6. Евгени Димитров Гонгалов  01:35:49
7. Милан Ангелов Миланов  01:40:18