Първи вести от Shambhala Open Cup 2009 – DH и 4Х

Росен Ковачев (Drag Racing) спечели състезанието по спускане, давайки най-добро време и на квалификацията, и на финала по чисто новото трасе над Сопот. На второ място остана миналогодишният победител Денис Зарецкий (Русия, PGUOR), а на трето Димитър Гайдов (Ram Bikes). При юношите най-добре се представи Яков Остер (Русия), при твърдаците Любомир Недялков (Sprint Team), а при жените Виктория Савилова (Русия, Bad Santa).

 

В събота в надпреварата по 4Х Мартин Огдън (Великобритания) повтори миналогодишния си успех и спечели всеки от рундовете по пътя си към първото място. При юношите победител стана Кирил Иняткин (Русия, BikerZZone), а при жените, които бяха само три, отново Виктория Савилова бе най-бърза.

 


Ето ги и първите резултати от уикенда:

  Име Държава Отбор Време

Спускане

Мъже

1. Расен Ковачев България Drag Racing 07:06.81
2. Денис Зарецкий Русия PGUOR 07:09.55
3. Димитър Гайдов България Ram Bikes 07:21.52
4. Сергей Малцев Русия   07:31.91
5. Сорин Парау Румъния Dinamo Secrom 07:36.06
6. Павел Фомин Русия Cannondale Family 07:37.96
7. Александър Илиев България Ram Bikes 07.39.13
8. Руси Славов България Тепе Байк 07:43.99
9. Андрей Димов България   07:48.05
10. Мартин Огдън Великобритания   07:50.15

Юноши

1. Яков Остер Русия   07:45.00
2. Стивиан Гатев България   07:48.04
3. Жельо Желев България Syndicate Bourgas 07:49.71
4. Данат Мингачев Русия   07:56.62
5. Цветомир Георгиев България   08:01.07

Hardtail

1. Любомир Недялков България Sprint 09:02.19
2. Мирослав Халачев България Велос 09:06.48
3. Игнат Синицин България Велос 09:14.35
4. Иван Гиргинов България Sprint 09:14.48
5. Младен Славчев България Устрем 09:17.20

Жени

1. Виктория Савилова Русия Bad Santa 09:20.70
2. Илинда Евтимова България Ram Bikes 09:56.80
3. Марина Кирилова Русия Bad Santa 10:27.24
4. Наталия Драчинская Русия   11:02.77

Мъже

1. Мартин Огдън Великобритания    
2. Денис Зарецкий Русия PGUOR  
3. Димитър Гайдов България Ram Bikes  
4. Сорин Парау Румъния Dinamo Secrom  

Юноши

1. Кирил Иняткин Русия BikerZZone  
2. Яков Остер Русия    
3. Тодор Ганчев България Велос  
4. Светослав Димитров България    

Жени

1. Виктория Савилова Русия Bad Santa  
2. Наталия Драчинская Русия    
3. Марина Кирилова Русия Bad Santa  

Пълното класиране можете да видите тук: 

Спускане

Очаквайте скоро още снимки и повече подробности за състезанието!


Коментари във форума