Резултати от първи кръг DH/XC за Купа България

БЪЛГАРСКИ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ
Секция по Планинско колоездене

Крос Кънтри – Купа България 1ви кръг
28. 05. 2006г.

Протокол № 1

Мъже

1

75

Жеко Стойчев

RAM BIKES TEAM

01:43,53

 

2

49

Игнат Синицин

Велос Варна

01:46,31

00:02,78

3

62

Николай Колев Костадинов

индивид.състез.

01:48,02

00:04,49

4

52

Антон Настев

RAM BIKES TEAM

02:00,51

00:16,98

5

56

Даниел Христов Петков

Горгона

02:08,04

00:24,51

6

61

Красимир Николов Господинов

индивид.състез.

02:23,08

00:39,55

7

12

Вихрен Теодоров Сапунджиев

Академик

02:35,23

00:51,70

8

84

ЙорданГавазов

Sprint Bike Team

02:45,23

01:01,70

9

83

Христо Гошев

Sprint Bike Team

02:48,56

01:05,03

10

63

Станимир Иванов Статев

индивид.състез.

02:53,00

01:09,47

Юноши старша възраст

1

79

Георги Атанасов Митов

RAM BIKES TEAM

01:20,01

 

2

66

Петър Колев Дачев

Горгона

01:25,35

00:05,34

3

47

Иван Георгиев Иванов

Велос Варна

01:29,40

00:09,39

4

40

Цветан Лъчезаров Бальовски

индивид.състез.

01:34,16

00:14,15

Юноши младша възраст

1

58

Радостин Георгиев Николов

индивид.състез.

01:01,21

 

2

38

Велизар Вълков

индивид.състез.

01:03,32

00:02,11

3

57

Икпе Икпе Стивън

индивид.състез.

01:05,13

00:03,92

4

24

Петър Веселинов Желев

Biker

01:05,15

00:03,94

5

39

Христо Кожушков

индивид.състез.

01:14,19

00:12,98

 

БЪЛГАРСКИ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ
Секция по Планинско колоездене

DH – Купа България 1ви кръг
28. 05. 2006г.

Протокол № 2
Мъже

1

1

Калин Асенов Рахнев

Sprint Bike Team

02:43,84

 

2

81

Димитър Гайдов

RAM BIKES TEAM

02:50,65

00:06,81

3

23

Дидар Сируан Амин

DRAG

02:52,47

00:08,63

4

76

Камен Недков

RAM BIKES TEAM

02:52,64

00:08,80

5

77

Симеон Стоилов

RAM BIKES TEAM

02:56,66

00:12,82

6

78

Александър Илиев

RAM BIKES TEAM

03:01,22

00:17,38

7

9

Георги Емилов Радев

индивид.състез.

03:03,14

00:19,30

8

2

Георги Богданов Кръстев

Sprint Bike Team

03:05,25

00:21,41

9

18

Любомир Кирилов Тодоров

DRAG

03:05,33

00:21,49

10

51

Димо Бойков Желязков

индивид.състез.

03:10,87

00:27,03

11

16

Йордан Христов Асенов

DRAG

03:12,86

00:29,02

12

71

Георги Янков

RAM BIKES TEAM

03:22,91

00:39,07

13

34

Виктор Иванов Миевски

Горгона

03:34,62

00:50,78

14

31

Стефан Дончев Дончев

индивид.състез.

03:36,95

00:53,11

15

14

Андрей Цолев

индивид.състез.

03:38,60

00:54,76

16

19

Боян Любомиров Митов

DRAG

03:39,01

00:55,17

17

43

Андрей Владимиров Литов

индивид.състез.

03:39,33

00:55,49

18

53

Георги Ивайлов Николов

индивид.състез.

03:43,89

01:00,05

19

28

Боян Димитров Георгиев

индивид.състез.

03:51,57

01:07,73

20

20

Боян Боянов Шахов

DRAG

03:54,69

01:10,85

21

29

Мартин Пламенов Вачков

индивид.състез.

03:56,97

01:13,13

22

13

Емил Петев Бъчваров

индивид.състез.

03:58,98

01:15,14

23

35

Иван Иванов Хаджиколев

индивид.състез.

04:00,02

01:16,18

24

11

Георги Димитров Божинов

индивид.състез.

04:00,33

01:16,49

25

60

Радослав Петров Тасев

индивид.състез.

04:04,13

01:20,29

26

25

Владислав Капитанов

индивид.състез.

04:09,21

01:25,37

27

45

Lazo Minovski

индивид.състез.

04:33,60

01:49,76

28

32

Станислав Дончев Петков

индивид.състез.

04:43,85

02:00,01

Юноши старша

29

10

Стефан Веселинов Василев

GT Racing

02:50,70

 

30

70

Кънчо Красимиров Дамянов

RAM BIKES TEAM

02:52,75

00:02,05

31

30

Йоан Христов Цанков

RAM BIKES TEAM

02:55,35

00:04,65

32

17

Росен Руменов Ковачев

DRAG

02:57,24

00:06,54

33

101

Александър Богданов Петров

Sprint Bike Team

02:58,25

00:07,55

34

26

Марио Мартинов Денков

индивид.състез.

03:14,46

00:23,76

35

103

Васил Владимиров Димитров

Sprint Bike Team

03:28,69

00:37,99

36

4

Ангел Иванов Демирев

RAM BIKES TEAM

03:29,44

00:38,74

37

102

Александър Василев Киречев

Sprint Bike Team

03:30,84

00:40,14

38

54

Иван Свиленов Иванов

индивид.състез.

03:37,49

00:46,79

39

42

Никола Атанасов

индивид.състез.

03:47,47

00:56,77

Девойки

 

73

Илинда Венкова Евтимова

RAM BIKES TEAM

4:21,98

 


БЪЛГАРСКИ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ
Секция по Планинско колоездене

DH ХТ– Купа България 1ви кръг
28. 05. 2006г.

Протокол № 3

1

5

Красимир Илиев Найденов

индивид.състез.

03:28,28

 

2

7

Иван Серафимов

индивид.състез.

03:39,60

00:11,32

3

6

Йордан Христов Шопов

индивид.състез.

03:44,14

00:15,86

4

501

Руси Крумов Славов

Sprint Bike Team

03:51,18

00:22,90

5

52

Антон Настев

RAM BIKES TEAM

04:01,31

00:33,03

6

55

Михаил Весков Михайлов

Горгона

04:14,97

00:46,69

7

502

Владимир Ангелов Конушлиев

Sprint Bike Team

04:26,01

00:57,73

8

27

Филип Огнянов Станев

Академик

04:30,70

01:02,42

9

46

Bojan Nauncevski

индивид.състез.

04:33,94

01:05,66

10

37

Тодор Парашкевов Парашкевов

индивид.състез.

04:57,39

01:29,11