Байк за Чепън 2016 – класиране

В петото издание на Байк и Рън за Чепън се включиха рекорден брой колоездачи – над 500! Няма смисъл да публикуваме толкова дълъг списък, така че копираме само първите няколко места от всяка група, а в края на статията има линк към пълното класиране.

Приятна изненада за мнозина бе присъствието на Уоутър Клепе, който реши да намине към любимата си България за няколко дни каране, включително и за участие в едно-две състезания. Уоутър обаче завърши втори в най-силната категория – изпревари го Александър Алексиев, а трети остана Тодор Ангелов.

Ето ги първенците във всички групи, но с важното уточнение, че това е предварително класиране – доколкото разбрахме, в него има открити грешки, текат дискусии, така че при нужда ще го променим:

Старша 42 км – Жени

# Име Фамилия Години Време Изоставане Статус Старт Пункт 1 Пункт 2 Финал
1 319 Христина Козарева-Лайкеб 31 02:28:30.817 +00:00:00.000 finished 00:00:00.0 00:40:56.748 01:54:20.389 02:28:30.817
2 352 Ивета Алексиева 23 02:36:28.829 +00:07:58.012 finished 00:00:00.0 00:47:08.446 02:02:11.074 02:36:28.829
3 383 Лили Ангелова 29 02:49:35.292 +00:21:04.475 finished 00:00:00.0 00:49:31.677 02:12:25.989 02:49:35.292
4 324 Валентина Динкова 27 02:58:28.487 +00:29:57.670 finished 00:00:00.0 00:54:26.636 02:17:39.196 02:58:28.487
5 575 Йорданка Тренкова 42 03:06:03.484 +00:37:32.667 finished 00:00:00.0 00:56:38.627 02:23:52.893 03:06:03.484

Старша 42 – Мъже

# Име Фамилия Години Време Изоставане Статус Старт Пункт 1 Пункт 2 Финал
1 542 Александър Алексиев 23 01:42:06.620 +00:00:00.000 finished 00:00:00.0 00:24:19.387 01:15:08.214 01:42:06.620
2 585 Уоутър Клепе 38 01:42:11.955 +00:00:05.335 finished 00:00:00.0 00:24:18.637 01:17:23.446 01:42:11.955
3 544 Тодор Ангелов 29 01:50:54.391 +00:08:47.771 finished 00:00:00.0 00:28:25.864 01:24:13.391 01:50:54.391
4 543 Богдан Стойчев 31 01:52:37.407 +00:10:30.787 finished 00:00:00.0 00:31:18.320 01:26:05.622 01:52:37.407
5 564 Димитър Михайлов 37 01:53:37.417 +00:11:30.797 finished 00:00:00.0 00:29:29.096 01:26:25.620 01:53:37.417
6 516 Илко Илиев 42 01:58:58.955 +00:16:52.335 finished 00:00:00.0 00:29:31.344 01:29:21.095 01:58:58.955
7 545 Пресиян Илиев 46 02:01:01.19 +00:18:54.570 finished 00:00:00.0 n/a n/a 02:01:01.190
8 993 Евгени Момчилов 35 02:04:00.19 +00:21:53.570 finished 00:00:00.0 01:06:21.546 n/a 02:04:00.190
9 992 Милен Цанов 40 02:04:00.734 +00:21:54.114 finished 00:00:00.0 01:13:24.978 n/a 02:04:00.734
10 248 Лъчезар Ангелов 18 02:04:14.251 +00:22:07.631 finished 00:00:00.0 00:30:38.835 01:35:13.308 02:04:14.251

Юноши 21 км – Жени

# Име Фамилия Години Време Изоставане Статус Старт Пункт 1 Финал
1 181 Мария Боянова 16 01:56:24.602 +00:00:00.000 finished 00:00:00.0 n/a 01:56:24.602
2 209 Михаела Накова 16 01:59:51.205 +00:03:26.603 finished 00:00:00.0 01:13:22.988 01:59:51.205
3 929 Борислава Белчева 15 02:57:54.544 +01:01:29.942 finished 00:00:00.0 01:46:27.695 02:57:54.544

Юноши 21 км – Мъже

# Име Фамилия Години Време Изоставане Статус Старт Пункт 1 Финал
1 142 Алекс Иванов 14 01:08:41.953 +00:00:00.000 finished 00:00:00.0 00:37:31.277 01:08:41.953
2 973 Алекс Бечков 17 01:10:19.293 +00:01:37.340 finished 00:00:00.0 n/a 01:10:19.293
3 144 Мартин Димитров 15 01:20:31.796 +00:11:49.843 finished 00:00:00.0 n/a 01:20:31.796

Старша 21 км – Жени

# Име Фамилия Години Време Изоставане Статус Старт Пункт 1 Финал
1 995 Уенди Гловър 46 01:38:51.710 +00:00:00.000 finished 00:00:00.0 00:59:00.848 01:38:51.710
2 197 Божидара Михайлова 31 01:49:13.177 +00:10:21.467 finished 00:00:00.0 01:05:52.031 01:49:13.177
3 183 Мария Маринова 31 01:51:15.442 +00:12:23.732 finished 00:00:00.0 01:05:37.795 01:51:15.442
4 198 Десислава Иванова 33 01:53:10.134 +00:14:18.424 finished 00:00:00.0 01:08:19.770 01:53:10.134
5 933 Ваня Мунчева 44 01:53:20.696 +00:14:28.986 finished 00:00:00.0 01:08:12.521 01:53:20.696

Старша 21 км – Мъже

# Име Фамилия Години Време Изоставане Статус Старт Пункт 1 Финал
1 184 Велислав Янев 22 01:02:21.45 +00:00:00.000 finished 00:00:00.0 00:32:56.565 01:02:21.45
2 541 Калин Русев 43 01:04:36.25 +00:02:14.800 finished 00:00:00.0 00:36:05.039 01:04:36.25
3 227 Александър Минчев 18 01:04:54.165 +00:02:32.715 finished 00:00:00.0 00:34:24.553 01:04:54.165
4 216 Марио Велев 18 01:10:56.584 +00:08:35.134 finished 00:00:00.0 00:36:31.796 01:10:56.584
5 136 Веселин Стойчев 28 01:11:23.809 +00:09:02.359 finished 00:00:00.0 00:35:02.547 01:11:23.809

Пълното класиране е на адрес: http://www.drace.bg/events/view/44/ranking