Велорали Средна Гора 2015 – класиране

Богати на събития бяха четирите почивни дни от 19 до 22 септември и ето, че дори в края на седмицата продължаваме да получаваме резултати и информация за състезанията, проведени в този период. Сега е време на традиционното Велорали Средна гора, организирано от клуб Зарата в района на Старозагорските минерални бани.

Mъже 19-35 г.

име, отбор, ден 1, ден 2, общо време

Александър Алексиев, CROSS, 02:03:35, 01:20:52, 03:24:27
Тодор Ангелов,  КК „Nessebar-Shockblaze“, 02:05:30, 01:23:35, 03:29:05
Калин Митев, Underground Riders, 02:25:25, 01:40:26, 04:05:51
Николай Костадинов Зарата, 02:28:34, 01:37:24, 04:05:58
Александър Александров, Underground Riders, 02:27:56, 01:39:33, 04:07:29
Филип Балинов, Мамут, 02:16:20, 02:03:16, 04:19:36
Александър Александров, Скала Белоградчик, 02:39:50, 01:43:46, 04:23:36
Цветан Баловски, 03:00:44, 01:58:18, 04:59:02
Виктор Аврамов, Олимпи байк тим, 03:15:30, 01:53:22, 05:08:52
Христо Бонев, Зарата, 03:13:14, 02:10:43, 05:23:57
Георги Христов, Авител, 03:14:53, 02:23:05, 05:37:58
Валентин Георгиев, Виваком, 03:29:53, 02:08:44, 05:38:37
Мирослав Николов, Авител, 03:30:03, 02:11:13, 05:41:16
Мирослав………, Зарата, 03:21:07, 02:24:47, 05:45:54
Динко Динев, 03:24:42, 02:23:40, 05:48:22
Борислав Петров, СЗ, 03:47:12, 02:46:18, 06:33:30
Арам Хазукян, Авител, 04:05:44, 02:39:01, 06:44:45
Страхил Керемидчиев, Авител, 04:31:36, 03:34:11, 08:05:36
Атанас Атанасов, СЗ, 03:35:50
Христомир ……….., СЗ, 03:46:14
Диньо Колев, СЗ

Юноши 16-18 г.

Марин Николов, 02:31:22, 01:53:35, 04:24:57
Калоян Митев, underfround riders, 03:13:11, 02:03:15, 05:16:26
Калоян Буреш, Авител, 03:55:53, 02:19:02, 06:14:55
Симеон Гочев, Зарата, 04:23:00

Мъже 35-45 г.

Илко Илев, Мамут, 02:16:00, 01:30:25, 03:46:25
Станимир Статев, Зарата, 02:20:36, 01:31:52, 03:52:28
Жеко Стойчев, Green way, 02:18:28, 01:37:43, 03:56:11
Борис Кашеров, КК „Nessebar-Shockblaze“, 02:23:58, 01:35:21, 03:59:19
Бо Дудек, BG Bike – Roobar, 02:28:31, 01:36:41, 04:05:12
Красимир Гуцев, 02:25:57, 01:40:14, 04:06:11
Илия Вълканов, Олимпи байк тим, 02:31:33, 01:42:10, 04:13:43
Николай Костадинов, КК „Г.Одрински“, 02:29:55, 01:50:49, 04:20:44
Недялко Енчев, Мамут, 02:52:34, 01:44:10, 04:36:44
Георги Илчев, СЗ, 03:02:38, 01:53:28, 04:56:06
Милен Михайлов, Зарата, 02:52:29, 02:11:21, 05:03:50
Любомир Белов, Зарата, 03:24:40, 01:54:23, 05:19:03
Пламен Пенев, СЗ, 03:38:26, 02:09:17, 05:47:43
Добри Добрев, Зарата, 04:38:55, 03:04:50, 07:43:45
Галин Кръстев, Илчов баир, 02:33:04

Мъже 45+

Фьодор Драголов, ДРАГ, 02:21:00, 01:32:52, 03:53:52
Иван Весели, 02:52:54, 01:49:27, 04:42:21
Людмил Хранов, Авител, 02:54:47, 01:54:20, 05:09:07
Найджъл Морган, MTB Bansko, 03:03:06 01:55:42 04:58:48
Делян Георгиев, Авител, 03:29:18, 02:07:15, 05:36:33
Иван Тодоров, СЗ, 04:16:52, 02:50:01, 07:06:53
Йосиф Буреш, Авител, 04:16:42, 03:23:15, 07:39:57