От 27 юни Столична община пуска автобусна линия за велосипедисти с маршрут от „Хладилника“ (първи курс от 7.30 часа) през заслон „Бай Кръстьо“ до хижа „Алеко“. Точното разписание е в приложената по-долу таблица. След две седмици ще стартира и още една специализирана линия за велосипедисти, която ще е с маршрут от Националния стадион „Васил Левски“ до Златните мостове. За пешеходците от 27 юни ще бъде удължено работното време и на автобус №63 – от 9.00 до 19.00 часа. Гражданите на София ще могат да ползват тези придобивки през лятото.
Р А З П И С А Н И Е | ||||||
Случаен Превоз Велосипедисти | ||||||
АВТОБУС № 1 | ||||||
станция Хладилника | заслон „Бай Кръстьо | хижа Алеко | ||||
пристига | тръгва | пристига | тръгва | пристига | тръгва | |
от гараж – 07.10 ч. | ||||||
7.30 | 8.08 | 8.10 | 8.30 | 8.30 | ||
9.30 | 9.30 | 10.08 | 10.10 | 10.30 | 10.30 | |
11.30 | 11.30 | 12.08 | 12.10 | 12.30 | за гараж |