Купа Мургаш 2013 – класиране

На 29 септември за пореден път се проведе Купа Мургаш и отново тя бе със статут на национално първенство в дисциплината крос-кънтри маратон (ХСМ). По-долу можете да видите класирането до трето място, както и линк към пълните резултати, а кратък коментар в сайта на организаторите можете да прочетете на този адрес: http://veloclubmammut.com/wordpress/index.php/murgash13/.

Снимка: Иво Лалчев

Мъже елит
# Номер UCI Code Фамилия Име Отбор Time Разлика.
1 1 BUL19861013 Ангелов Тодор КК Варна 3:29:26
2 4 BUL19920511 Алексиев Александър Brisaspor 3:31:04 0:01:38
3 7 BUL19851220 Василев Васил Илчов баир 3:51:15 0:21:49
Мъже до 23 г.
# Номер UCI Фамилия Име Отбор Time Разлика.
1 4 BUL19920511 Алексиев Александър Brisaspor 3:31:04
2 38 Митев Калин КК Одрински 4:55:36 1:24:32
3 27 Радев Павел 6:11:07 2:40:03
Жени
# Номер UCI Фамилия Име Отбор Time Разлика.
1 72 BUL19781026 Карагьозян Анелия КК Варна 5:26:02
2 71 BUL19921017 Алексиева Ивета Герак 6:23:20 0:57:18
Ветерани
# Номер UCI Фамилия Име Отбор Time Разлика.
1 56 BUL19731222 Илиев Илко Мамут 4:10:15
2 53 BUL19670322 Бановски Боян Мамут 4:36:26 0:26:11
3 57 BUL19680208 Дянков Николай Исполин 4:45:50 0:35:35
Двойки
# Номер UCI Фамилия Име Отбор Time Разлика.
1 83 BUL19850329 Йорданов Борислав 4:50:10
1 84 BUL19880929 Балчев Тодор 4:50:10
2 81 BUL19600916 Драголов Фьодор 5:00:36 0:10:26
2 82 BUL19720303 Лулов Димитър 5:00:36
3 85 BUL19760204 Стойчев Жельо 5:29:43 0:39:33
3 86 BUL19881001 Нечев Йордан 5:29:43

Кратка дистанциа 44 км

Мъже
# Номер Фамилия Име Отбор Време: Разлика
1 102 Борисов Йордан BT Revolution 3:00:38
2 109 Костадинов Николай КК Одрински 3:09:36 0:08:58
3 100 Гущеров Александър 3:11:37 0:10:59
Жени
# Номер Фамилия Име Отбор Време: Разлика
1 173 Михнева Мария 4:57:39
Ветерани
# Номер Фамилия Име Отбор Време: Разлика
1 157 Гочев Цветомир 3:11:37
2 154 Гуцов Красимир 3:20:05 0:08:28
3 151 Георгиев Делян Авител 3:54:49 0:43:12
Младежи
# Номер Фамилия Име Отбор Време: Разлика
1 185 Лиловски Добрин КК Варна 2:26:50
2 182 Лулов Делин 2:52:27 0:25:36
3 180 Минчев Александър 2:58:18 0:31:28
Двойки
# Номер Фамилия Име Отбор Време: Разлика
1 138 Георгиев Максим BT Revolution 3:20:08
1 139 Джинов Николай BT Revolution 3:20:08
2 142 Бинев Боян 3:50:47 0:30:39
2 143 Костадинов Николай 3:50:47
3 144 Димитров Светослав 4:20:16 1:00:08
3 145 Радов Радослав 4:20:16

Пълните резултати можете да видите тук: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArXz0RDznKFadFctM0JKWG9adGwxOXprdVc0ajlSdGc#gid=0