В последните два дни снимах малко, затова кадрите са събрани в един албум. Преобладаваха изкачванията, а жегата ни натисна сериозно. При все това красивите гледки, „дебнещи“ след всеки втори завой, ме „задължаваха“ да вадя фотоапарата от време на време. Интересни спускания също не липсваха, но повечето не ги „увековечих“, освен в спомените си.
no images were found
Харесва ли ви съдържанието на MTB-BG.com?
Искате ли и занапред да има достатъчно от него? Вече можете да подкрепите дейността ни чрез Абонамент за физически лица.