Начало Събития Събития България (архив) Държавен шампионат по планинско колоездене 2013 - резултати
Държавен шампионат по планинско колоездене 2013 - резултати
Написано от Любомир Ботушаров    Понеделник, 29 Юли 2013 09:10    Печат

На 27-28 юли велопарк Пампорово отново бе домакин на националния шампионат по планинско колоездене. По-подробно ще си говорим в репортажа от състезанието, който ще се появи през следващите дни, но сега бързаме да ви съобщим кои са шампионите на България за 2013 г.

БЪЛГАРСКИ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ

Държавен шампионат по планинско колездене 2013

Пампорово

27 - 28 юли 2013 г.

КЛАСИРАНЕ КРОС-КЪНТРИ


Юноши 15-16 г.

1

215

Калоян

Митев

BUL19970816

Юноши 15-16

КК.Г.Одрински

43:08.56

2

225

Христиан

Стоянов

BUL19980820

Юноши 15-16

Исполин

44:09.11

3

210

Адриян

Беев

BUL19970716

Юноши 15-16

Цар Симеон Пловдив

44:13.37

4

201

Ясен

Александров

BUL19990102

Юноши 15-16

КК „Варна”

45:39.33

5

233

Мартин

Пенчев

BUL19981221

Юноши 15-16

Исполин

47:45.51

6

202

Данил

Ушев

BUL19981214

Юноши 15-16

КК „Варна”

55:04.95

 

 

 

 

 

 

 

 

Юноши 17-18 г.

1

203

Добрин

Лиловски

BUL19951221

Юноши 17-18

КК „Варна”

54:52.71

2

216

Александър

Александров

BUL19951204

Юноши 17-18

КК.Г.Одрински

59:14.52

3

221

Димитър

Дамянов

BUL19960130

Юноши 17-18

КК.Г.Одрински

59:40.52

4

222

Петко

Милев

BUL19960430

Юноши 17-18

КК.Г.Одрински

1:14:28.49

5

226

Илия

Цонков

BUL19960625

Юноши 17-18

Исполин

1:10:37.26

6

227

Нено

Илиев

BUL1950429

Юноши 17-18

Исполин

1:17:59.99

Жени 15-18 г.

1

230

Косара

Ботева

BUL19951117

Жени 15-18

Исполин

53:10.55

2

229

Петя

Стоева

BUL19950722

Жени 15-18

Исполин

54:34.33

3

204

Венета

Пандохова

BUL19970119

Жени 15-18

КК "Варна"

59:01.65

Жени елит 19+

1

205

Анелия

Карагьозян

BUL19781026

Жени Елит 19+

КК."Варна"

1:12:49.71

2

219

Христина

Козарева

BUL19840819

Жени Елит 19+

КК. Г.Одрински

1:27:45.80

 

231

Павлина

Дянкова

UL19690625

Жени Елит 19+

Исполин

DNS

Мъже елит

1

206

Тодор

Ангелов

BUL19861013

Мъже Елит над 23

КК „Варна”

1:25:32.52

2

228

Емил

Стойнев

BUL19921212

Мъже Елит над 23

С.К. София

1:36:59.27

3

213

Васил

Василев

BUL19851220

Мъже Елит над 23

КК "Несебър"

1:43:51.59

4

218

Калин

Митев

BUL19930708

Мъже Елит над 23

КК.Г.Одрински

1:45:54.27

5

214

Станимир

Статев

BUL19790331

Мъже Елит над 23

Зарата

1:46:56.93

26

211

Росен

Яворов

BUL19850902

Мъже Елит над 23

Freeriders united

мин 1 об

29

217

Георги

Одрински

BUL19881103

Мъже Елит над 23

КК.Г.Одрински

мин 1 об

30

223

Емил

Кръстев

BUL19810520

Мъже Елит над 23

Мамут

мин 1 об

 

207

Николай

Стамболийски

BUL19790819

Мъже Елит над 23

КК „Варна”

мин 2 об

25

209

Георги

Радев

BUL19860617

Мъже Елит над 23

TrueRiders

мин 2 об

32

224

Петър

Стоянов

19.6.1979

Мъже Елит над 23

Няма

мин 4 об

Ветерани

1

208

Николай

Николов

BUL19760417

Мъже 30+

КК „Варна”

1:07:53.30

2

232

Николай

Дянков

BUL19680208

Мъже 30+

Исполин

1:11:28.04

3

220

Николай

Костадинов

BUL19760403

Мъже 30+

КК.Г.Одрински

1:12:27.72

 

212

Рубин

Хаджиев

BUL19640616

Мъже 30+

Freeriders United

мин 2 об


КЛАСИРАНЕ СПУСКАНЕ


Жени

Съст. № Име Фамилия Категория Отбор Старт вр. Време
1 148 Ани Томева Жени 15+ Свободно измерение 14:33 2:59.95
2 145 Ева Димитрова Жени 15+ Чета++ 14:32 3:24.11
3 146 Мария Василева Жени 15+ Няма 14:31 4:53.62
4 147 Андреана Янкова Жени 15+ Няма 14:30 5:55.74

Твърдаци (hardtail)

1 130 Димитър Мънев Хард тейл Няма 14:43 2:47.99
2 135 Явор Дашев Хард тейл Drag 14:42 2:51.04
3 133 Лукан Червенков Хард тейл Свободно измерение - Златица 14:41 2:58.30
4 31 Петър Желев Хард тейл TrueRiders 14:39 3:21.32
5 136 Станимир Меразчиев Хард тейл Вело Ателие - София 14:40 3:26.88
6 132 Иван Радев Хард тейл Свободно измерение-Златица 14:38 3:33.84

Ветерани

1 111 Добри Добрев Мъже 30+ Champion racing team 2:36.68
2 118 Петър Лозев Мъже 30+ FourTwenty 2:42.16
3 110 Николай Желев Мъже 30+ SHORE INVADERS 2:45.43
4 112 Калин Рахнев Мъже 30+ Чета++ 2:45.71
5 122 Костадин Карадинков Мъже 30+ Freeriders United 2:55.65
6 120 Димитър Христов Мъже 30+ FourTwenty 3:06.49
7 115 Николай Георгиев Мъже 30+ Няма 3:19.14
8 114 Константин Катев Мъже 30+ Няма 4:16.22

Юноши 15-16 г.

 

1 64 Мартин Томов Юноши 15-16 Няма 2:36.29
2 50 Мартин Ненчев Юноши 15-16 Няма 2:37.43
3 70 Пресиан Ненев Юноши 15-16 Champion racing team 2:38.27
4 55 Павел Георгиев Юноши 15-16 Undergound Riders 2:39.21
5 63 Симеон Божилов Юноши 15-16 TrueRiders 2:41.38
6 54 Ибрахим Асанов Юноши 15-16 Undergound Riders 2:41.91
7 59 Мирослав Янкулов Юноши 15-16 BMS 2:43.87
8 53 Димитър Колев Юноши 15-16 Champion racing team 2:44.63
9 66 Николай Халваджиев Юноши 15-16 Няма 2:46.78
10 60 Мартин Войнов Юноши 15-16 Няма 2:48.91
11 58 Мартин Стойчев Юноши 15-16 Няма 2:49.14
12 72 Виктор Лозанов Юноши 15-16 с.к. Боровец 2:51.66
13 57 Дончо Иванов Юноши 15-16 Няма 3:03.26
14 67 Бехти Чауш Юноши 15-16 Biker-KJ 3:03.62
15 65 Александър Стайков Юноши 15-16 Няма 3:07.10
16 56 Йоан Петков Юноши 15-16 Няма 3:07.62
17 62 Емил Максимов Юноши 15-16 Няма 3:10.32
18 51 Християн Димитров Юноши 15-16 Няма 3:11.46
19 75 Петър Димитров Юноши 15-16 Няма 3:12.92
20 61 Алек Павловски Юноши 15-16 нямам 3:13.09
21 52 Димитър Димитров Юноши 15-16 Champion racing team 3:17.54
22 71 Стоян Кубатев Юноши 15-16 Freeriders United 3:30.32
23 69 Михаил Мъндев Юноши 15-16 Champion racing team 3:38.43
24 68 Кристиян Иванов Юноши 15-16 Няма DNS

Юноши 17-18 г.

1 80 Мартин Бочуков Юноши 17-18 RAM BIKES 2:23.29
2 87 Константин Димов Юноши 17-18 Няма 2:32.20
3 85 Калоян Гидийски Юноши 17-18 Няма 2:34.46
4 83 Георги Георгиев Юноши 17-18 Underground Riders 2:34.94
5 86 Иван Ажи Юноши 17-18 Чета++ 2:35.66
6 88 Иван Гиргинов Юноши 17-18 Gravity 2:39.24
7 84 Христо Тодоров Юноши 17-18 TrueRiders 2:42.06
8 82 Манол Минчев Юноши 17-18 Extreme Motion 2:42.73
9 89 Валентин Илков Юноши 17-18 Няма 2:46.86
10 92 Богдан Андреев Юноши 17-18 Няма 2:53.05
11 90 Йордан Василев Юноши 17-18 Няма 2:57.80
12 81 Мартин Каменов Юноши 17-18 Няма 2:59.60
13 91 Христо Стойков Юноши 17-18 С.К. Боровец 16:54.69

Мъже

1 33 Росен Ковачев Мъже 19+ GRAVITY 2:19.85
2 27 Валентин Пашков Мъже 19+ Industrial-bg 2:23.22
3 1 Стивиан Гатев Мъже 19+ GO-RIDE-KONA 2:25.07
4 11 Димитър Гайдов Мъже 19+ TrueRiders 2:25.31
5 2 Боби Крумов Мъже 19+ RAM Bikes 2:28.04
6 22 Андрей Димов Мъже 19+ TrueRiders 2:30.35
7 16 Георги Радев Мъже 19+ TrueRiders 2:30.50
8 134 Никола Христов Мъже 19+ Drag 2:30.59
9 23 Павел Козарски Мъже 19+ GO-RIDE-KONA 2:31.06
10 3 Иван Колев Мъже 19+ RAM Bikes 2:31.58
11 13 Ивайло Симов Мъже 19+ Underground Riders 2:34.51
12 4 Александър Петров Мъже 19+ RAM Factory team 2:36.18
13 41 Иван Сотиров Мъже 19+ Няма 2:39.14
14 15 Теодор Тодоров Мъже 19+ Gravity 2:39.41
15 29 Теодор Иванов Мъже 19+ Няма 2:40.89
16 30 Явор Пайчинов Мъже 19+ FourTwenty 2:42.49
17 17 Тодор Киров Мъже 19+ GO-RIDE-KONA 2:43.12
18 24 Николай Стоянов Мъже 19+ Gravity 2:43.16
19 38 Йотко Йотков Мъже 19+ Няма 2:43.59
20 19 Стиван Стефанов Мъже 19+ Няма 2:43.91
21 26 Владимир Чакърски Мъже 19+ GRAVITY 2:44.18
22 28 Михаил Банов Мъже 19+ Bg-bike 2:46.06
23 7 Виктор Ненчев Мъже 19+ Няма 2:50.20
24 25 Стоян Иванов Мъже 19+ GRAVITY 2:50.28
25 10 Цветомир Георгиев Мъже 19+ Ram Factory Team 2:51.01
26 14 Андрей Цолев Мъже 19+ TrueRiders 2:53.07
27 5 Стефан Георгиев Мъже 19+ Няма 2:56.43
28 39 Димитър Николов Мъже 19+ Freeriders United 2:56.55
29 36 Любомир Тошев Мъже 19+ Няма 3:00.30
30 9 Кирил Понев Мъже 19+ Shore invaders 3:01.00
31 18 Лазар Пипков Мъже 19+ Свободно измерение-Златица 3:02.73
32 40 Андрей Литов Мъже 19+ TrueRiders 3:04.63
33 21 Александър Младенов Мъже 19+ Adventure Net 3:07.78
34 12 Мартин Цонев Мъже 19+ RAM Factory team 4:29.94

20 Стоил Картунов Мъже 19+ Shore invaders DNS

34 Росен Яворов Мъже 19+ Freeriders United DNS

Add this to your website

Коментари

avatar marvik7042
0
 
 
къде са юношите 15-16 до 15 -то място
avatar stendec
0
 
 
класирането не е вярно за крос кънтри
отново подигравка с труда на всички
Моля, влезте в профила си, за да публикувате коментар
Последна промяна ( Понеделник, 29 Юли 2013 20:55 )
 

Стани сътрудник на MTB-BG.com

Ако желаете ваши материали да бъдат публикувани в MTB-BG.com, ето няколко лесни начина да ни ги изпратите:

ИЗПРАТИ СТАТИЯ

Сложете текстов файл и снимки в архив (zip или rar) и ни ги изпратете, като използвате линка вляво. Във файла напишете вашето име или псевдоним. Ако ползвате снимки от други автори, задължително е те да са дали разрешение за публикуването им в MTB-BG.com и да са споменати имената/псевдонимите им.


ИЗПРАТИ СНИМКИ

Ако желаете да изпратите отделни снимки (до 5 бр.), най-лесно е да запишете автора и заглавието на снимката като име на файла (например: "ivan-ivanov_zalez-nad-Rila.jpg") и да ги изпратите, като използвате линка вляво. Ако желаете да изпратите повече снимки (над 5 бр.), най-добре е да ги сложите в архив (zip или rar) и да го изпратите, като използвате линка вляво. Можете в името на архива да посочите автора и заглавие за албума (например: "ivan-ivanov_karane-v-Rila.zip") или да включите в архива текстов файл, където да добавите име/псевдоним, заглавия и описания на снимките. Ако не сте автор на снимките, задължително е да имате разрешение от автора за публикуването им в MTB-BG.com и да посочите неговото име/псевдоним.


ПОВЕЧЕ...

Ако желаете да разгледате всички начини, по които можете да ни изпращате материали за публикуване, натиснете линка вляво.

Партньори