Другото лице на Осогово

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Другото лице на Осогово

Мнениеот Admin » Пет Юни 13, 2008 9:43 am

Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот 4getcredo » Пет Юни 13, 2008 10:10 am

:D Не ми се мисли къде щяхме да се забутаме и какви щеше да ги пишеш, ако и аз бях там като виден теоретик и практик на храсталясването ;) :D :beer: Чудесен разказ!!

:beer:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот parapiteka » Пет Юни 13, 2008 10:22 am

Много добре пишете Админ; не знам кое правите подобре списването или спускането:).
Друго исках да споделя.От разказа ти се сетих за едни мои стари лутания по полумаркираните пътеки на Планините и като турист па и на колело.Полуидиотите горски разрешават да се сечат дървета с маркировка; което тотално обърква трафика.Ако имаш GPS бива ама иначе..
Да са живи и здрави бабите и дядовците с техните бастуни да ни показват правилната посока.....
ТУК,ТАМ и НАВСЯКЪДЕ......
parapiteka
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1367
Регистриран на: Вто Май 13, 2008 8:36 am
Местоположение: Велинград/София

Мнениеот Antares » Пет Юни 13, 2008 10:50 am

Нека добавя няколко диалога:

При пазача.
- Значи тръгвате надолу, стигате до селото и там има един хотел-ресторант, пара... пара... паразит, абе нещо пара- беше.
- Парадайс? - плахо предположих аз
- А, да бе...

Борис: "просто трябваше да видите физиономията на човека с "Нива"-та като ни видя"

На същото място:
- Момчета, ние ще тръгваме надолу, да не ви стигнем?
- Не се обиждайте, но няма как да ни стигнете :]
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот Mazoratti » Съб Юни 14, 2008 5:40 pm

админ, замислил ли си се да напишеш някаква книжка със статиите си?
много увлекателно пишеш, малко в стил Джералд Даръл, и си мисля, че можеш да направиш един сборник с разкази за младите колоездачи. ето няколко работни заглавия: "увлекателни истории за младите педалисти", "интересни случки в гората", "сам, у гурътъ натискам едни педали - весели колоездачни истории". айде, помисли си и...поствай поредната история, че нямам търпение да я прочета :rofl:
Седалищният нерв много тънко усеща приближаващите приключения!
Аватар
Mazoratti
 
Мнения: 45
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 12:35 pm
Местоположение: Бургас

Мнениеот parapiteka » Нед Юни 15, 2008 10:23 am

Mazoratti написа:админ, замислил ли си се да напишеш някаква книжка със статиите си?
много увлекателно пишеш, малко в стил Джералд Даръл, и си мисля, че можеш да направиш един сборник с разкази за младите колоездачи. ето няколко работни заглавия: "увлекателни истории за младите педалисти", "интересни случки в гората", "сам, у гурътъ натискам едни педали - весели колоездачни истории". айде, помисли си и...поствай поредната история, че нямам търпение да я прочета :rofl:


Tова;което е готино в конструирането на сайта е; че в него се набляга не само на сухото теоретизиране(без което не може разбира се) но и на романтично развлекатекателният елемент..............така се набират нови фенове; защото ми писна да ни сочат с пръст; като първенци-крадци и алкохолици на Европата.....ми нека станем първи по въртене на педали или по романи за педали:)
ТУК,ТАМ и НАВСЯКЪДЕ......
parapiteka
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1367
Регистриран на: Вто Май 13, 2008 8:36 am
Местоположение: Велинград/София


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта