Кратки новини #36

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Кратки новини #36

Мнениеот Admin » Нед Мар 30, 2008 8:51 pm

Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Кратки новини #36

Мнениеот sp3rminatora » Нед Мар 30, 2008 9:05 pm

Ами ще има леко поскъпване от 10-15% на този така любим спорт на почти всички хора.Това не е много добре поради факта че в момента цените на някои неща са доста големи.
За новият модел водач нямам думи просто великолепен,вече можем да караме с три венеца без да имаме проблем с падания на веригата.
Аватар
sp3rminatora
 
Мнения: 49
Рейтинг: 971
Регистриран на: Чет Дек 27, 2007 10:45 pm
Местоположение: България,София кв. Бояна

Мнениеот Ozzie » Нед Мар 30, 2008 9:42 pm

Ми тоя новия водач ми мяза като принцип на действие на добре познатата Чейн пичка (ЧП). Само дето е изработен от други матрЯли и захвата му е друг.
Все пак да си призная ми изглежда по- надежден от ЧП-то.
:)
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Silvestroff Gabrovo » Пон Мар 31, 2008 8:21 pm

В този ред на мисли да запитам, на къде отива света. Пример:Велосипедите BH модел TRAIL HUNTER, твърдак от карбон оборудване XT и спирачки ORO K18 със цени от 1499 евро, до 2999 евро Забележете вилка СЪНТУР ЕПИКОН. Дори и да приемем най ниската цена от 1499 е, то или сунтур са станали страхотни вилки, или гоненето на ниска цена води до такива комбинаций на компоненти от висок клас със такава вилка. Друг пример, B-PRO модел ZS13 FC пак твърдак карбон RS TORA цената е 1450 е, и забележете JUICY 3 . В същото време, BIANCHI, не че са номер едно но все пак, модел 7700 рамка алумин, оборудване LX , спирачки XT дискови, вилка цоки MX PRO цена 1400 е. Ta какво бихте казали за тези апсурди(поне аз така мисля). ПС карал съм сънтур и в момента карам и съм доволен. Пояснявам за да не остане някой с впечатление че за мен не са вилки .
Silvestroff Gabrovo
 
Мнения: 1275
Рейтинг: 1768
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 3:51 pm

Мнениеот Teodor40 » Вто Апр 01, 2008 11:39 am

Silvestroff Gabrovo написа:В този ред на мисли да запитам, на къде отива света. Пример:Велосипедите BH модел TRAIL HUNTER, твърдак от карбон оборудване XT и спирачки ORO K18 със цени от 1499 евро, до 2999 евро Забележете вилка СЪНТУР ЕПИКОН. Дори и да приемем най ниската цена от 1499 е, то или сунтур са станали страхотни вилки, или гоненето на ниска цена води до такива комбинаций на компоненти от висок клас със такава вилка. Друг пример, B-PRO модел ZS13 FC пак твърдак карбон RS TORA цената е 1450 е, и забележете JUICY 3 . В същото време, BIANCHI, не че са номер едно но все пак, модел 7700 рамка алумин, оборудване LX , спирачки XT дискови, вилка цоки MX PRO цена 1400 е. Ta какво бихте казали за тези апсурди(поне аз така мисля). ПС карал съм сънтур и в момента карам и съм доволен. Пояснявам за да не остане някой с впечатление че за мен не са вилки .


Като не можеш да искараш повече пари си купи от Метро колело? Какъв ти е проблема? Така или иначе едно време за 140 лв не е имало бегач със скорости нали ;) И не знам защо всички се жалват при това повишение на стандарта на живот?
А беше крайно време да се вдигнат цените, аз дори се учудвах, как остават непроменени. Дори от спекуларивна гледна точка досега трябваше да са се качили в БГ.
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Мнениеот Silvestroff Gabrovo » Вто Апр 01, 2008 7:18 pm

Tеодорчо , пиле шарено, нещо не си схванал какво съм написал.Аз не страдам че нямам пари, а за това че фирмите правят някакви комбинаций между висок клас компоненти и по нисък клас. Това се прави със цел да се свали себестоиността на крайния продукт.Не чети толкова на бързо това което съм написал, а се опитай да вникнеш във нещата по навътре.
Silvestroff Gabrovo
 
Мнения: 1275
Рейтинг: 1768
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 3:51 pm


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubobubo и 27 госта