Изберете най-добрите български МТБ състезатели за 2007г.

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Изберете най-добрите български МТБ състезатели за 2007г.

Мнениеот Admin » Сря Дек 12, 2007 11:08 am

Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот 4getcredo » Сря Дек 12, 2007 11:25 am

Тия анкети по принцип са ташак... особено с три състезания и 5-6 състезатели като цяло ... ама айде... ;)

Не мисля, че има реална основа и критерии за балансирана преценка, затуй ще гласувам единствено по симпатия и лични впечатления.
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот TheUndertaker » Сря Дек 12, 2007 12:04 pm

Хъх ... малко субективно ... WC би трябвало да се оценят по друг начин, липсват младежи :)

Ма все пак гласувайте ,че да има какво да се обсъжда после :)
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот bobeca » Сря Дек 12, 2007 2:31 pm

Аз лично няма да гласувам, защото няма най-добър!Пък и младежите ги няма!
bobeca
 
Мнения: 804
Рейтинг: 1850
Регистриран на: Съб Апр 02, 2005 5:30 pm
Местоположение: София

Мнениеот Editor » Сря Дек 12, 2007 2:41 pm

4getcredo написа:Тия анкети по принцип са ташак...

:agree:
4getcredo написа: затуй ще гласувам единствено по симпатия и лични впечатления.

Аз пък няма да гласувам ,защото го няма Денис от Рам Байкс :D :bowdown: :rofl:
This is our fight for freedom,this is our way of saying,this is our day.
http://www.facebook.com/PavelStefanovEditor My Page
Аватар
Editor
 
Мнения: 2804
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Сря Дек 12, 2007 2:55 pm

Код: Избери целия код
Победителите ще бъдат определени не само чрез анкета сред читателите на двата сайта, но и от жури, съставено от спортни журналисти, отразяващи велопрояви в страната и чужбина


WTF ?!? освен Любомир Ботушаров други които да разбират от МТБ и да могат (поне някак) да отразят в каквато и да е медия каквото и да е за МТБ няма ?? единствено няква мацка Мария или Маргарита дето беше написала статия за вестник дето си беше 90% ОК ... всички други са по-добре да си вземеш нещо за успокояване и нещо против колики преди да им четеш 'журналистиката', накратко казано - смешни тъпаци.
а сеньор не е журналист по образование, само по служба !

както и да е, що за тъпизми ? дори и така наречените 'неграмотни' посетители на форума са много по-навътре от който и да е спортен журналист (с изключение на 2мата по-горе)

не искам на никой да опявам как си върши работата
не искам и никой да ми се представя че върши работа
просто вкарайте поне малко здрав разсъдък бе хора ...
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот did » Сря Дек 12, 2007 2:59 pm

screamBoy написа:вкарайте поне малко здрав разсъдък бе хора ...

не мога да повярвам, че точно ти го казваш :D

В тая анкета няма да гласувам. Спортистите трябва да си мерят пиш... оппа, уменията по МТБ трасетата, а не по интернет анкетите. В анкетите се измерва само коефициента им на позьорство.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Мъро » Сря Дек 12, 2007 5:06 pm

did написа:В анкетите се измерва само коефициента им на позьорство.


Е та къде е Денис тогава?
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
Мъро
 
Мнения: 1259
Рейтинг: 1635
Регистриран на: Съб Дек 02, 2006 1:07 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот URNEST » Сря Дек 12, 2007 8:46 pm

При подобен начин за гласуване може доста да се мами.Да речем, че аз съм в листа ще навия 100 приятели да гласуват и за мен и готово.Не мисля, че това е начина.Така не може да се разбере наистина потенциала на карачите и техните умения, защото има хора, които определено заслужават титлата повече от други.Въпреки всичко аз гласувах, по начина по който е най-редно според мен.И все пак честито на всички класирали се.Щом са достигнали до този списък са показали, че са достойни за подобна титла и наистина има потенциал в тях, който трябва да бъде възнаграден.:)
Аватар
URNEST
 
Мнения: 1998
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 9:04 pm
Местоположение: София

Мнениеот Tonko » Сря Дек 12, 2007 8:52 pm

Относно тази анкета, желая да споделя с драгите колеги, че далеч не са отразени всички състезания в който са участвали номинираните. Например не е споменато, че Росен участва също на световното в Марибор, а също така не се спомава за второто място на Атанас Миков в обиколката на Витоша ...... А специално за Николай Костадинов, момчето доста победи и втори места от състезания в Гърция този сезон.
Не искам никои да обиждам, но като ще се прави анкета би трябвало да се проучат победите и участията на номинираните по-обстойно, в края на краищата трябва да има основа на която да се изберат тези Топ 5 .
Аватар
Tonko
 
Мнения: 113
Рейтинг: 1482
Регистриран на: Съб Юни 04, 2005 8:37 pm
Местоположение: Eindhoven, The Netherlands

Мнениеот Teodor40 » Сря Дек 12, 2007 9:34 pm

Tonko написа:Относно тази анкета, желая да споделя с драгите колеги, че далеч не са отразени всички състезания в който са участвали номинираните. Например не е споменато, че Росен участва също на световното в Марибор, а също така не се спомава за второто място на Атанас Миков в обиколката на Витоша ...... А специално за Николай Костадинов, момчето доста победи и втори места от състезания в Гърция този сезон.
Не искам никои да обиждам, но като ще се прави анкета би трябвало да се проучат победите и участията на номинираните по-обстойно, в края на краищата трябва да има основа на която да се изберат тези Топ 5 .

:agree:
Клуб и вело училище http://gravity-bike.com/
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Мнениеот Shady™ » Сря Дек 12, 2007 9:52 pm

:(!: :agree:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот I need money » Сря Дек 12, 2007 10:04 pm

Teodor40 написа:
Tonko написа:Относно тази анкета, желая да споделя с драгите колеги, че далеч не са отразени всички състезания в който са участвали номинираните. Например не е споменато, че Росен участва също на световното в Марибор, а също така не се спомава за второто място на Атанас Миков в обиколката на Витоша ...... А специално за Николай Костадинов, момчето доста победи и втори места от състезания в Гърция този сезон.
Не искам никои да обиждам, но като ще се прави анкета би трябвало да се проучат победите и участията на номинираните по-обстойно, в края на краищата трябва да има основа на която да се изберат тези Топ 5 .

:agree:
:agree:
И Йоан сте го забравили :)
I need money
 
Мнения: 1107
Рейтинг: 1741
Регистриран на: Вто Авг 30, 2005 6:52 pm
Местоположение: 5то весело

Мнениеот Teodor40 » Сря Дек 12, 2007 10:16 pm

То е по класирания ;)
За спускането специално, мисля че като се видят точките е ясно кой се е представил най-добре. Ако става дума за каране е Росен, явно те обаче искат да направят малко по-комплексна класация или да си излъчат техен човек, който не е на чело с точките.
Клуб и вело училище http://gravity-bike.com/
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Мнениеот mrPesh » Сря Дек 12, 2007 10:53 pm

TheUndertaker написа:Хъх ... малко субективно ... WC би трябвало да се оценят по друг начин, липсват младежи :)


И за жени няма отделна класация. По какъв начин да ги сравни човек с мъжете и юношите?Само от кавалерство да ги класираме освен? Може, но...

...Хм...,да речем имам си участия в N състезания и M добри представяния и изведнъж жените пред мен???
Освен това половината състезания не са включени.

А къде отиде "TRIAL-а"? Точно през годината когато започна да се развива с по-бързи темпове. :dunno:

Все пак гласувах и ми е интересно какво ще се случи.Дано резултата да е обективен.
Аватар
mrPesh
 
Мнения: 259
Рейтинг: 1336
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 12:06 am
Местоположение: Bulgaria,Veliko Tyrnovo

Мнениеот maxxis » Сря Дек 12, 2007 10:58 pm

Вярно! Зима е! Студено е ! И почти неможе да се кара ,разбирам че няма какво да правите ама тази анкета ... :confused: :confused:
Аватар
maxxis
 
Мнения: 97
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 5:42 pm
Местоположение: София,Хасково

Мнениеот ram4odhx » Чет Дек 13, 2007 12:01 am

maxxis написа:Вярно! Зима е! Студено е ! И почти неможе да се кара ,разбирам че няма какво да правите ама тази анкета ... :confused: :confused:
анкетата си е много добра :)
ram4odhx
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1155
Регистриран на: Сря Дек 12, 2007 11:57 pm

Мнениеот MpaBka ABuaTop » Чет Дек 13, 2007 1:04 am

И чакаме ей такива, като този горе, да определят петтимата ни най-добри колоездачи... Верно, че е време за туршии, ама това е прекалено вкисната работа! :crap:
"...Soul is shit! I sold my Soul for Rock'n Roll, Beach!"
Аватар
MpaBka ABuaTop
 
Мнения: 860
Рейтинг: 1677
Регистриран на: Пет Апр 06, 2007 1:36 pm
Местоположение: Кърджали

Мнениеот Admin » Чет Дек 13, 2007 1:10 am

@Teodor40
Ако целта беше просто да се излъчи човек на някого, едва ли би си струвало да се прави анкета, чиято цел е да бъде един от компонентите на "избирателното тяло".
Би било по-добре самите инициатори на идеята от Pro Bike да обяснят подробностите, но в общи линии идеята се появи покрай една друга класация, която се прави за шосейните състезатели.
За планинското колоездене бе добавена анкетата като важна част от процедурата именно заради това, че все още не са много медиите, които се интересуват дори и малко от този спорт, т.е. нормално е да се вземе мнението на хората, които имат по-добра представа от състезателната сцена и, разбира се, желаят да гласуват.

@Tonko
В Марибор имаше кръг от СК, а не Световно първенство. Росен бе шести сред българите, тъй като успя доста да се "разбие" в предишните дни. Въпросното шесто място (сред българите) не му носи точки за номинациите, затова не е споменато и в описанието.
Относно Обиколката на Витоша... все си мислех, че това е повече туристическа, отколкото спортна проява. Затова не е отчетена.
За Николай Костадинов - никой нищо не е написал за участията му зад граница през този сезон. Аз знам само за Тасос. Ако имаш повече информация, сподели я и ще я добавя в описанието. А пък хората ще могат да я вземат предвид.

@mrPesh
Не искам да прозвучи грубо, но как да има отделна класация за жени, като не могат да се съберат 10 имена? Двете дами, които са включени сред номинираните, освен че събраха точки с класиранията си, чисто и просто са участвали в повече от едно състезания през сезона. Което не е малко. Дали е възможно да се съпоставят с мъжете? И да, и не. В България положението за момента е такова, че самите мъже не е лесно да бъдат съпоставени помежду си.

Което ме навежда на мисълта, наред с коментарите по темата, че може би наистина е рано и няма достатъчно условия за подобни класации, анкети и т.н. Но пък и никой не е казал, че началото на нещо винаги е лесно и безпроблемно. :)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот spirit » Чет Дек 13, 2007 1:45 am

Идеята не е лоша ,но не и добра по ред причини ,които се изброиха в по-горните постове.Аз лично не гласувах нямам и намерение поне за сега.Всичко ми стана ясно, няколко категорий 5-има финалисти ,само едно не разбрах ,каво печелят тези 5ма ?Каква е идеята от цялата анкета ?Само за чест и слава ли е всичко или има и нещо което аз съм пропуснал да прочета ?Влязох и в страницат на Про байк ,но и там не намерих нищо ,което да даде отговор на въпросите ми.


пп
Ако съм пропусна да прочета нещо ,сигурно ще отнеса минус за поста .
Но това ,че съм пропуснал каквото и да било е по вина на организаторите.Така или иначе те за длъжни така да понесат информацията ,че да не се налага при евентуален интерес да я търсиш ,а и да не те интресува много пак да ти санат ясни целите на анкетата (в нашия случай).Незнам защо ,но ми се струва ,че цялата тази работа е малко недомислена.
Jedem das Seine .
Аватар
spirit
 
Мнения: 681
Рейтинг: 1701
Регистриран на: Нед Юли 10, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Мнениеот Metal_Psycho » Чет Дек 13, 2007 9:16 am

Пълен ташак според мене.:)
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот SpoileR » Чет Дек 13, 2007 10:04 am

MpaBka ABuaTop написа:И чакаме ей такива, като този горе, да определят петтимата ни най-добри колоездачи...



Еми като нещете да гласувате, друг ще гласува вместо вас...
;)
Страх ме е от СТРЪМНОТО...
Аватар
SpoileR
 
Мнения: 4240
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 4:10 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот snej » Чет Дек 13, 2007 11:42 am

Admin не си взел под внимание и състезанието в Ст.Загора ,все пак там взеха участие четерима от номинираните състезатели в дисциплината Крос-кънтри ,а те саответно са Велизар Вълков /Drag Racing, София/
Петър Дачев /Горгона, В.Търново/ , Радостин Николов /Горгона, В.Търново/ , Тодор Ангелов /Казанлък/ класиранията им може да погледнеш на bike.duchev.net.
Що се отнася до Николай аз щте ти кажа,той записа още едно 1 во място в Нимфео ,както 3-то и 4-то на Просоцани ,където взеха участие елита на Гърция и Кипър,а в Нимфео и от Сърбия.
snej
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1492
Регистриран на: Пон Окт 22, 2007 9:23 am

Мнениеот Admin » Чет Дек 13, 2007 12:20 pm

@snej
Благодаря ти за информацията. Ще добавя и тези класирания на Николай към описанието.
Що се отнася до велоралито в Стара Загора, при подготвянето на номинациите то беше взето предвид, но после съм забравил да добавя тези класирания в описанието, за което се извинявам. Ще бъде поправено.
Пратил съм ти ЛС за доуточняване на някои неща, благодаря предварително! :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот screamBoy » Чет Дек 13, 2007 5:44 pm

а ти пиши докато още можеш ^_^
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот PtD » Чет Дек 13, 2007 6:18 pm

Хем отнася минус, хем мнението му отива на кино. Продължавай в същия дух, симпатяго! :popcorn:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот slaveiko » Чет Дек 13, 2007 6:19 pm

1-во място от българите, Гърция, Вериа 27 май 2007 - Д. Гайдов.
2-ро място от българите, Гърция, Вериа 27 май 2007 - К. Дамянов.
slaveiko
 
Мнения: 35
Рейтинг: 1238
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 8:42 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот RAM-FR » Чет Дек 13, 2007 6:26 pm

Сега забелязах че и на Андрей Литов /Ram Bikes, София/ е пропуснато първото му място на 4х-а в Гърция
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Мнениеот TeDo_BaPHa » Чет Дек 13, 2007 6:28 pm

Игнат Синицин /”Велос”, Варна/ :^: :^: :bowdown:
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Tonko » Чет Дек 13, 2007 6:33 pm

Е след, като обиколката на витоша е туръстическа проява, то какво е изкачването на черни връх ???? Защото на мен ми се струва. че и то е от същия тип състезания, но е включено в състезанията валидни за вашата " Класация " . А по въпроса за СК съжалявам моя грешка, но в описанието и '' правилата '' на вашата класация пише " излъчени на база на резултатите от състезания в страната и чужбина през 2007г. " е това в марибор какво е ???? нали в краина сметка трябва да се има предвид всяко класиране. Не искам да бъда разбран погрешно, че се заяждам с Росен, просто го взимам за пример...
Имаче момцхето си е мн лудо ;)
Аватар
Tonko
 
Мнения: 113
Рейтинг: 1482
Регистриран на: Съб Юни 04, 2005 8:37 pm
Местоположение: Eindhoven, The Netherlands

Следваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 55 госта