Velo VL-2055

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Velo VL-2055

Мнениеот Admin » Съб Дек 23, 2006 9:59 pm

Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот GECKO » Съб Дек 23, 2006 11:17 pm

Хъмм на мен не ми беше удобна особенно мекото от двете страни на канала, май съм се "разглезил" с шосейните седалки :baby: но със сигурност ми е по-удобно на не толкова мека седалка. Тези меките не ми се отразяват добре :angfire:
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Мнениеот Ozzie » Нед Дек 24, 2006 11:17 am

ръбовете на задната част са обшити с кевлар или подобен материал, устойчив на протриване.
Може и да е устойчо на протриване при търкане със задника, но не е издържа при съприкосновение с твърди предмети.
Снимка 1.
Снимка 2.
За първата снимка нямам идея кога е станало и къде. Резултата на втората снимка е следствие на "асфалтова" екзема. Щеше да е удачно PVC канта който запечатва кожата да е малко по- обемист (примерно като при 1043), така седалката щеше да е защитена по- добре.
За всичко друго написано в статията- съвпада с мойте виждания, само дето на мен ми беше беден речника да го напиша толкова добре. :blush::agree:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот mih » Нед Дек 24, 2006 5:40 pm

не знам защо, но последните няколко новини не мога да ги отворя през директния Цък :dunno:
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот Isidor » Чет Авг 30, 2007 2:51 am

Наиситина много добра седалка. Това, което много ми допада е че самата плоскост, на която седи дунапрена е мека и се огъва добре към шините. Тъй като карам твърдак, на предишните седалки им огъвах релсите от по-аграрно каране (те не бяха cro-mo), а при тази освен, че е с с cro-mo релси, е и с мека пластика, което улеснява усилието към релсите. Нищо, че и да не беше мека релсите нямаше да се огънат пак де. От друга страна тази мекота ми служи като амортисьор за !малките! дупчици, което също много ми харесва :) :beer: За удобството - няма какво да говоря, супер е.... така, че ако сте си я ,,заплюли,, , взимайте докато има, няма да съжелявате, че сте дали 50лв :beer:
Rides: Santa Cruz Heckler with Fox DHX 5.0
Аватар
Isidor
 
Мнения: 812
Рейтинг: 1533
Регистриран на: Нед Апр 02, 2006 6:15 pm
Местоположение: Middletown, Connecticut, USA


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: to4kata и 66 госта