Кратки новини #15

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Кратки новини #15

Мнениеот Admin » Пет Дек 09, 2005 9:52 am

Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот marshall__ » Пет Дек 09, 2005 3:51 pm

Ми те отдавна са заизниквали такива амортисьори с "пневматични пружини". Обаче ми е интересно, дали действително работят толкова добре, колкото техния еквивалентен модел с метална такава - както се твърди? Защото нали точно това им е целта - да работят толкова добре, колкото тези с метална пружина, но да бъдат в пъти по-леки от тях - ноо.. Хмм.. но без да се пробва си мисля, че не може да се каже....

А за скока на Нейтън Рени - за онзи от Дизордър 5 ли става дума? Щото той и там скачаше някакъв със смразяващи размери и метална рампа.
:drool:
AVATAR bowdown!!!
Аватар
marshall__
 
Мнения: 2346
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 4:52 pm
Местоположение: VA, USA

Мнениеот Metal_Psycho » Пет Дек 09, 2005 6:18 pm

[quote="marshall__"]

Ми те отдавна са заизниквали такива амортисьори с "пневматични пружини". Обаче ми е интересно, дали действително работят толкова добре, колкото техния еквивалентен модел с метална такава - както се твърди? Защото нали точно това им е целта - да работят толкова добре, колкото тези с метална пружина, но да бъдат в пъти по-леки от тях - ноо.. Хмм.. но без да се пробва си мисля, че не може да се каже....

А за скока на Нейтън Рени - за онзи от Дизордър 5 ли става дума? Щото той и там скачаше някакъв със смразяващи размери и метална рампа.
:drool:
[/quote]

Не.Онзи беше на половината(почти де;)) на този който сега последно скочи и се попреби леко.:)
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот LethalWeapon » Пет Дек 09, 2005 6:59 pm

Рени е ИЗРУД, само как не си е натрошил главата.Тоя тип незнам как ги прави тия работи.:crazy:
"It's only a matter of time before Australia gets like 1-st to the 5-th in the World Cup podium!" N. Rennie
Аватар
LethalWeapon
 
Мнения: 103
Рейтинг: 1437
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:53 am
Местоположение: Майна таун


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта