Откраднати велосипеди!

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Antediluvian » Пон Сеп 26, 2011 9:37 pm

Намерен е въпросният велосипед:

Изображение

Ако някой го разпознава, да звънне на 0898 332 568
или да ми пише на ЛС
"Never underestimate the power of stupid things in large numbers!"
Аватар
Antediluvian
 
Мнения: 408
Рейтинг: 1761
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 2:54 am
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот redsand » Вто Сеп 27, 2011 7:08 am

Здравейте,

На 22.09.2011 олекнах и аз с колелото си. От кв. "Стрелбище", кафе Мементо, до новооткритото училище ми беше задигнато колелото.
То е Scott Aspect 40 2009 модел, черен/малко златно, като сменени неща по които може да се познае са : предна и задна гума Michelin, седалка WTB, грипове WTB, педали VP платформи, на колчето има червена светлинка. Няма лепенки по вилката и е доста надрана. Мисля че това е в общи линии.
Ъплоадвам и снимка не на моето, но поне да се добие представа за модела.

mountain_scott_aspect40_2009.jpg
mountain_scott_aspect40_2009.jpg (62.48 KiB) Прегледано 10734 пъти


Ако някой засече това колело, моля да се свърже с мен на: @:[email protected], t: 0885 24 60 65.

Благодаря, ако някой се отзове и помогне.
redsand
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 10:17 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот феромагнитен » Чет Сеп 29, 2011 4:51 pm

Информацията по-долу ще е полезна най-вече на хора, които живеят в Младост, но вероятно ще послужи и на колоездачи от други краища.
Вчера, след приятно каране из Витоша се прибирам и виждам, че градският велосипед (който държа пред врата, заключен за стълбището) липсва! Изпотен и мръсен зарязах второто колело и започнах да звъня на съседи. Никой нищо не видял, честно казано и само двама ми отвориха, става дума за 17:20. Някак интуитивно се сетих веднага за 2 места, които да проверя - пункът за вторични суровини, разположен между младост и горубляне (там нищо нямаше, освен стари перални и винкели). Второто място се оказа съдбоносно - колелото ме чакаше послушно там, с извадена седалка, извъртяно кормило и прибрани педали. Мястото е велосервизът на Дженко в Мл.2. Някъф младеж го оставил за ремонт и прочие. Е, аз си го прибрах, а крадецът го чакам да си го поиска от сервиза.

Поуката:
* Не си оставяйте колелата в общи помещения, все се намира кой да ви го задигне.
* Действайте веднага, първите часове са критични.
* Важно е да имате документ за собственост (какъвто аз нямам), за да подадете сигнал в полицията.
* Обиколете местните сервизи, разпитайте, кажете, че колелото ви е откраднато.
* Не слушайте чалга - уврежда мозъкът и намалява потентността при мъжете :D
феромагнитен
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1287
Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 1:49 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот motokrasi » Пет Окт 07, 2011 12:18 am

Здравейте,
във Варна са открити 12 откраднати велосипеда, които се съхраняват в 1-во районно. Успех!!!
за повече инфо: http://www.moreto.net/novini.php?n=148764
късмет, дано си намерите велосипедите, аз за съжаление не открих моето там :(
motokrasi
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Авг 11, 2011 8:20 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот redsand » Пет Окт 07, 2011 11:49 am

Здравейте,

Ако колелото ми е окраднато в София, има ли шанс районните управления в София и тези
във Варна да комуникират помежду си относно откраднатите и намерени велосипеди?

Ако не, как да се свържа с 1 РПУ във Варна, чрез районно в София или директно?

Ще съм благодарен ако някой сподели инфо.
redsand
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 10:17 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот l_lazarov » Пет Окт 07, 2011 4:48 pm

Здравейте!
Въпросът е интересен.
Преди време откраднаха велосипеда на сина ми. Обявихме го в полицията (в Пловдив). Дали РУП/РПУ комуникират помежду си? Ако не, как бих могъл да се свържа с РУП - Варна?

PS Преди малко разговарях с дежурния на I РУП - Варна (телефонът взех от тук). По неговите думи информацията за намерените откраднати велосипеди е разпратена до всички РУП в страната.
l_lazarov
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 14, 2011 8:36 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот kgerov » Нед Окт 09, 2011 8:42 pm

Днес,09.10.2011, ми откраднаха Scott Voltage Yz2 2010 син. Беше вързано в блока. снимки: http://kgerov.snimka.bg/other/sale-scot ... yz2.625518
Телефон: 0886772457 скайп: kgerov
kgerov
 
Мнения: 22
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юли 01, 2011 4:52 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот ivan_radev1 » Нед Окт 09, 2011 8:59 pm

Рамка: Скот Scale 40, черно/бяла, 19 инча.
Вилка: тора бяла с 80мм ход
Преден дерейльор и курбели ХТ
Команди и скорости деоре,
Гуми WTB -2,5 с малък грайфер
седалка - бяла скот комп
грипове - черни и дебели

Велосипедът бе откраднат около 20:30ч на 09.10.2011 от вход на жилищен блок в жк Славия., София. В момента на кражбата бе ужасно кален и със сътезателен номер 101 от велорали Мургаш. Колелото е на 10 месеца, но с ясно изразени следи от интензивна употреба.
Може да бъде видян на тази снимка (вторият):

http://mtb-bg.com/index.php/gallery/pho ... -2011-7027
Предлагам възнаграждение за информация, която ще доведе до откриването му.

Тел. 0889 38 86 19

П.С. Да се е.. в тъпака - как можах да си оставя колелото във входа, макар и за пет минути!
Аватар
ivan_radev1
 
Мнения: 346
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 10:10 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Just crazy » Вто Окт 11, 2011 10:51 pm

Днес в 19.10 - 19.15 часа на Централна гара между коловоз 10 и 11, е забелязано много добре запазено червено Norko с вилка Марцочи (888 или супе Т), не съм сигурен че е откраднато, просто човекът който го буташе изглеждаше съмнително (не вярвам да е собственикът му или поне на пръв поглед поне на мен така ми изглежда :crap: , носеше зелено яке тип шуба), нервничеше постоянно, а когато се доближих да огледам велосипеда смени позицията си моментално, проведе някакъв раговор по телефона, като остана сам на перона без каквито и да е хора и влакове в близост. Дано да греша че велосипеда е краден, но по мое мнение вече е извън столицата.
Аватар
Just crazy
 
Мнения: 317
Рейтинг: 1284
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 8:23 am
Местоположение: квартал РОШАВА МОГИЛА Пирдоп (Софийска област)

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот spirov92 » Вто Окт 11, 2011 11:06 pm

Вероятно е бил Тони центровката. :beer:
spirov92
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 4:05 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Just crazy » Сря Окт 12, 2011 12:13 am

spirov92 написа:Вероятно е бил Тони центровката. :beer:


Не знам дано греша, искрени извинения към човечеца, но ми се видя съмнително, заради и това реших да драсна някой ред ;)

Поздрави !!!!!!!!!
Аватар
Just crazy
 
Мнения: 317
Рейтинг: 1284
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 8:23 am
Местоположение: квартал РОШАВА МОГИЛА Пирдоп (Софийска област)

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот stanimir » Сря Окт 12, 2011 12:25 pm

Откраднат велосипед!!!!
Рамката е ON-ONE Scandal 29er черна с карбонова вилка On-One Carbon Fork.
Велосипеда e Single Speed с bullhorn кормило и седалка Selle SMP Composit.
Гумите са тесни сликове с кафяв борд.
Телефон за връзка
0878 54 46 64 Момчил
0878 47 46 93 Станимир
Аватар
stanimir
 
Мнения: 111
Рейтинг: 1239
Регистриран на: Вто Авг 23, 2005 10:11 pm
Местоположение: Sofia

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот gyndi » Чет Окт 13, 2011 2:24 pm

Полицаи от Четвърто РУП-СДВР издирват крадци на велосипеди

Те присвоили две колела. И двамата са засечени от камери



На 28 септември жителка на столичния кв. „.Манастирски ливади”съобщила в полицията, че късно вечерта предния ден останала без велосипеда си червен “КРОС” , с монтиран черен кош в предната част. Колелото било заключено за парапета на стълбите със заключващо устройство, но това не спряло крадеца.
Няколко дни по-късно, на 1 октомври, в същото районно управление се оплакала и друга млада дама от същия жилищен комплекс. Тя останала без велосипеда си сив “DRAG GRAND CANYON”, който оставяла незаключен на етажната площадка в блока.
По двата случая в Четвърто РУП-СДВР са заведени преписки.
Публикуваме кадри от охранителните камери в сградите. В случай, че някой разпознае търсените любители на чужди велосипеди, може да позвъни в Четвърто РУП, гл. инспектор А. Пецов, 982 44 75; 982 44 75, 982 41 65.



Снимки

http://press.mvr.bg/NEWS/news111013_08.htm
http://press.mvr.bg/NEWS/news111013_08.htm?ill=heap
Аватар
gyndi
 
Мнения: 37
Рейтинг: 1310
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 2:16 pm
Местоположение: sofia

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Hrisi » Сря Окт 19, 2011 9:19 pm

Здравейте,

Присъединявам се към групата с откраднатите колела, защото и мен ме сполетя в центъра на София преди няколко дена. Не съм подавала сигнали с полицията, защото честно казано не вярвам особено да имат успех с намирането им. За това реших да пиша тук и във фейсбук. Смятам, че като хора занимаващи се с това бихме могли да сме си много полезни в такива ситуации.

Моето беше Cross GRX8 http://crosscycle.com/promo/grx8.html. Ако някой чуе нещо за продажба на частите му или на цялото колело или пък види нещо по въпроса ще съм благодарна да сигнализира.

Поздрави,
Хриси :)
Hrisi
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Окт 17, 2011 7:10 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот muho » Сря Окт 19, 2011 10:25 pm

Хриси, постъпила си много неразумно! Сега полицията ако хванат някой крадец и при него е твоето колело, няма как да ти се обадят защото не си подала сигнал и те не знаят, че е откраднато. Иначе и ние няма как да разберем дали се продават твоето колело и твоите части, тъй като такива велосипеди има много включително и аз, а ти не си дала никакви отличителни белези.
muho
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1300
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:09 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Hrisi » Чет Окт 20, 2011 5:44 am

Здравей muho,

Вероятно е така, но когато се случи изобщо не очаквах някаква реакция от полицията. Вече мина време и сигурно няма много голям смисъл да правя каквото и да било, за това остана варианта да пусна съобщения и ако имам късмет...

Отличителни белези няма. Има само няколко драскотини, които не бих нарекла така и общо взето няма по какво да се различи от всеки друг такъв излязъл от магазина.

Хубав ден!
Hrisi
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Окт 17, 2011 7:10 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот adamantine » Чет Окт 20, 2011 9:41 am

Здравей Hrisi,

Задължително подай жалба в полицията за кражбата. Най-малкото така ще знаят, че е откраднато подобно колело, ще имат номера на рамата и т.н.
Вероятността, да го намерят е нулева, освен ако нямаш луд късмет и не хванат същия крадец в друга кражба и така не стигнат до твоето колело.
Иначе не е късно.
Когато откраднаха моето колело отидох веднага в полицията, където най-учтиво ме помолиха, да отида пак след 3-4 дни, когато щял да се върне на работа инспектора, който се занимавал с кражби на колела...

Успех!
ZX-4 20"
Аватар
adamantine
 
Мнения: 9
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 10:34 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот gyndi » Чет Окт 20, 2011 1:48 pm

Евъла, момци! Пускам ви инфо от бюлетина на МВР, силно се надявам някои от вас като въпросната ХРИСИ, (която е действувала изключително тъпо и не е подала сигнал у МВР-то) че, са и гепили коллото да си ги намерят. Оказа се, че този дришлъо е пласирал колелетата в гетото дето живея, за съжаление не я знам тази работилница иначе, отдавна да ми е хванала окото, като съмнителна.... и за гепени колелета

СДВР. Криминалисти от Четвърто районно управление заловиха 33-годишен софиянец, специализирал се в кражби на велосипеди от коооперации в центъра на града. При обиск на работилница в кв. „Обеля били иззети десет колела. К.В. от ж.к. „Суха река” е известен на полицията за множество кражби от мазета и междустълбищни площадки. От началото на май криминалисти получили информация, че мъжът се преориентирал в занаята – отмъквал велосипеди от кооперации в централната градска част и ги пласирал на свой познат в работилница в кв. „Обеля”. Вчера К.В. бил задържан в Четвърто районно управление с полицейска мярка за 24 часа. При обиск на работилницата служителите иззели десет возила от марките „Драг”, „Спринт” и др, откраднати от него. При разпитите старият познайник на полицията отказал да посочи адресите, където правел своите набези, симулирал психически отклонения и затруднявал работата на разследващите по установяване на собствениците на инкриминираните вещи. Полицаи работят по документиране престъпната дейност на задържания. Собственици на велосипеди, живеещи в централната градска част, които не са сигнализирали за липсата им в полицията, могат да позвънят на тел. 982 77 65.
Аватар
gyndi
 
Мнения: 37
Рейтинг: 1310
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 2:16 pm
Местоположение: sofia

Re: Откраднато колело Specialized Demo 7

Мнениеот Teodor40 » Съб Окт 22, 2011 7:04 pm

Krum Bibi6kov написа:Призив към всички който обичаме планинското колоездене , а и не само.На 22/09/2011г. бе откраднато Демото на близък мой приятел Николай Пешов.Байкът безкрупулно беше задигнат пред заведение в Локорско.Моля всички който са забелязали колелото или имат някаква информация да се обадят на тел.: 0883 39 13 30 или да пишат тук , гарантирано парично възнаграждение от собственика!Характерните белези , както ще видите и на сн.са лимитираната серия на боята на Demo 7 Specialized , която вероятно е единствената в БГ. и също така предния амортесьор - Manitou Dorado Pro 2010 също голяма рядкост все още тук.Нека влезем в положение на нашият колега и ако межем да помогнем.Благодаря Ви!!!


Явно колелото е намерено! viewtopic.php?f=16&t=100077
Няма да коментирам, ако е така, колко е безотговорно, да не се спомене в тази тема за това!
Клуб и вело училище http://gravity-bike.com/
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот cvb » Пон Окт 24, 2011 1:41 pm

http://www.rs-vidin.com/index.php?newsid=159
От обективна страна подсъдимият Р Г М,роден на г. в гр.Вбългарин,български гражданин,с основно образование,неженен,безработен,осъждан,живущ в гр.В, ж.к.” С”№, вх.,ет.,ап., на 15.06.2010г. в гр.В,от вход на компютърна зала-„Интернет кафе”,находяща се между бл. и бл. на ж.к.”К Б”,в условията на опасен рецидив,отнел чужда движима вещ-велосипед марка”Крос”,модел”Тонус24” на стойност 120лв. от владението на М С М,негова собственост, без негово съгласие ,с намерението противозаконно да го присвои - престъпление по чл. 196, ал.1, т.1, във вр. с чл.194, ал.1, във вр. с чл.29, ал.1, б. ”а” и б. ”б” от НК.

Причина за извършеното деяние е ниската правна култура на подсъдимия, несъобразяването му с установения правов ред в страната и желанието му за обогатяване по незаконен начин.

Съдът, съобразявайки горното и разпоредбата на чл. 54 от НК, приема, че целите на наказанието по чл. 36 от НК ще се постигнат, като подсъдимият Р Г М,роден на г. в гр.В,българин,български гражданин,с основно образование,неженен,безработен,осъждан,живущ в гр.В, ж.к.”А С”№, вх.,ет.,ап., следва да бъде признат за ВИНОВЕН в това,че на 15.06.2010г. в гр.В,от вход на компютърна зала-„Интернет кафе”,находяща се между бл. и бл. на ж.к.”К Б”,в условията на опасен рецидив,отнел чужда движима вещ-велосипед марка”Крос”,модел”Тонус24” на стойност 120лв. от владението на М С М,негова собственост, без негово съгласие ,с намерението противозаконно да го присвои - престъпление по чл. 196, ал.1, т.1, във вр. с чл.194, ал.1, във вр. с чл.29, ал.1, б. ”а” и б. ”б” от НК,като на същото основание и във връзка с чл.36 и чл.54 от НК следва да му се наложи наказание ”Лишаване от свобода” за срок от ЧЕТИРИ ГОДИНИ, които следва да изтърпи при „строг” режим в затвор или в затворническо общежитие от закрит тип на основание чл.61 ,т.2 от ЗИНЗС.
майка да не си..Изображениекой съм азИзображениевелосиРАПТОР цъкащите минуси имат малка пишкаИзображение
Аватар
cvb
 
Мнения: 1778
Рейтинг: 859
Регистриран на: Съб Дек 16, 2006 9:28 pm
Местоположение: Рейтинг: 5000

Re: Откраднато колело Specialized Demo 7

Мнениеот bobivg » Пон Окт 24, 2011 9:35 pm

Teodor40 написа:Явно колелото е намерено! http://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=100077
Няма да коментирам, ако е така, колко е безотговорно, да не се спомене в тази тема за това!

Даже си се караше в неделя на Локорско. Човека поздрави като се разминавахме:)
Изображение
Аватар
bobivg
 
Мнения: 509
Рейтинг: 1710
Регистриран на: Съб Мар 27, 2010 12:37 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот kocebike » Съб Окт 29, 2011 7:10 pm

Здравеите колеги днеска на 29.10.2011 ми е откраднат велосипеда Ram Ht One цвят бяло-сино с вилка Rock Shok Dart1 Дискови спирачки Avid bb5 колелото е откраднато от град Търговище ако го срешнете някаде моля да ми пишета ЛС или скупе: kocebaika АКО НЯКОИ ГО ВИДИ И МИ КАЖЕ КАДЕ Е ТОЧНО ЩЕ ИМА ГОЛЯМА НАГРАДА по доло има 1 снимка
Прикачени файлове
0748.jpg
(373.37 KiB) 785 пъти
0747.jpg
(341.28 KiB) 672 пъти
kocebike
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1204
Регистриран на: Съб Окт 22, 2011 12:37 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот An1MaL » Сря Ное 02, 2011 8:53 pm

Откраднато е колелото на Марточката
Колелото е Айрън Хоурс с вилка 888 и шок мързочи роко
Снимките са актуални
Изображение
Изображение
Изображение
Откраднато е от мазе в центъра на София, ако някой види колелото да звънка на 0889 027 358 или 0889 319 053
Bogdan Andreev - RAM BIKES N4
Аватар
An1MaL
 
Мнения: 584
Рейтинг: 1942
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 10:05 am
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот OLEГ » Чет Ное 03, 2011 8:38 pm

На 02 ноември 2011 между 18 и 19 часа ми откраднаха това колело от ул. Неофит Рилски
Не е скъпо, но аз си го харесвах. Ако някой го види моля да ми съобщи.

skype: pocu-xp
Изображение
OLEГ
 
Мнения: 5
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пет Юли 18, 2008 1:52 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот papi007 » Нед Ное 06, 2011 11:50 am

Ето че и аз трябва да пиша тук. За съжаление са открадлани на сестра ми велосипеда RAM HT1:

Сериен номер на рамката:
http://pufinka.snimka.bg/other/mtb-rabo ... 0.25526952
Сериен номер на вилката Marzocchi XC 500 ETA:
http://pufinka.snimka.bg/other/mtb-rabo ... 0.25526947
Отличителните му белези са че е с DUAL CONTROL XT , като лявата след падане е без индикатор:

http://pufinka.snimka.bg/other/mtb-rabo ... 0.25526949
http://pufinka.snimka.bg/other/mtb-rabo ... 0.25526950

Снимка на цялото колело:

http://pufinka.snimka.bg/other/mtb-rabo ... 0.25526955

Части с които беше велосипеда:

Шини MACH1 MX , в брейкове, предна главина Формула, задна шимано за CENTER LOCK, гуми - предна MICHELIN XC някаква, задна швалбе смарт сам. Куребли деоре със външни лагери. Кормило и лапа БИАНКИ.

ОТЛИЧИТЕЛЕН БЕЛЕЗ Е ЧЕ ВЕЛОСИПЕДА БЕШЕ СЪС СТРОШЕН ДЕРЕЙЛЬОР И Адски изкривено ухо Деоре.


Друго откраднато е вилка марзочи:
http://pufinka.snimka.bg/other/mtb-rabo ... 0.25526954
http://www.marzocchi.com/template/detai ... etto=30782

Странното е че и инструментите и плочите само за колелото са ми взели. А те бяха 48 зъбови , дето едвам се намираха :banghead:


Отивам да си пусна жалба в полицията, но ако някой има информация моля да се свърже с мен на 0883397007 - Павел.

И като съвет - нищо ценно не оставяйте колкото и катинари и боклуци да го пазят.
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот papi007 » Нед Ное 06, 2011 1:23 pm

Като малко странен ъпдейт - сладурите дори са ми свалили челюстните спирачки от шосейката :crazy: :crazy: :crazy:
а не са свалили нищо друго от нея ... Това направо ме вкара във филм!

Айде и пожелавам на никой друг да не се случва подобен гняс.

Best wishes papi007 :smash:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Trip-tfk » Пон Ное 07, 2011 6:07 pm

Здравейте!
Пиша ви от Благоевград.
Снощи от входа са откраднали един от велосипедите ми-черно колело,твърда рамка,с надпис Sprinter на горната тръба да рамката.На вилката пише ULTIMA.Тънки шосейни гуми-Maxxis Xenith 1.5,лесно се забелязват на планиснски велосипед.Колче и кормило ZOOM,кормилото е карбоново.Спирачки AVID SD5.Педали Crank Brothers Smarty-червени с червени пружини.Седалката е Scott.МОЛЯ АКО НЯКОЙ ГО ВИДИ ИЛИ ИМА ИНФОРМАЦИЯ,ДА СЕ СВЪРЖЕ С МЕН-0887364025 Григор
Снимки за съжаление нямам.
Trip-tfk
 
Мнения: 498
Рейтинг: 1718
Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 6:56 pm
Местоположение: Blagoevgrad Bulgaria

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот TheAnimal » Вто Ное 08, 2011 12:18 pm

Този Trek 3700 имам съмнения, че е краден. Намира се в с. Габер, обл. Драгоман. В неделя докато висяхме пред кръчмата се появи едно лапенце на 10-11 години. Заговорихме го , каза че щял да го сменя и ни зададе шокиращия въпрос "Тази марка хубава ли е?" :boggled:
Изображение
Изображение
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот V » Вто Ное 22, 2011 9:19 am

Здравейте,
преди два дена от една кръчма в Казанлък ми бомбиха колелото
черна рамка РАМ 4130, широка седалка, бели 24" шини Хало Комбат диск с главини за диск и заден ББ7 203, къса лапа и кормило 71см,курбели 153см.Колелото е с Дуро Е и гуми от 5 лева, бяла броня джагуаиър и лостче деоре лх, задна главина формула с къс шлиц
Ако някой го мерне моля да се обади 0883340461

:peace:
V
 
Мнения: 60
Рейтинг: 1185
Регистриран на: Съб Юли 08, 2006 12:51 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот penmark » Вто Ное 22, 2011 2:21 pm

Тури някоя снимка. Ще се оглеждам. :agree:
Аватар
penmark
 
Мнения: 1381
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Май 03, 2011 11:32 pm
Местоположение: Казанлък

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: perfor и 26 госта