Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот sergeh » Чет Сеп 15, 2011 12:48 am

Уважаеми съфорумци,

Задава се "дълъг" октомври, включващ 5 уикенда, които постепенно се "запълват" в календара на организираните карания, затова бързам да запазя място в него и за есенната Хисариада. Надявам се 22.10 да е топъл и слънчев, затова, ако се чудите къде да прекарате този ден, ви предлагам да го включите в програмата си и да покараме заедно. Изходният пункт е Хисаря - приятно градче с отлични условия за почивка и приятно прекарване, с интересни исторически забележителности, както в самия град, така и в региона - една от тях е крайна точка и на предлагания маршрут - Тракийският храм до с. Старосел.

Градът е подходящ и за случаите, когато имате приятел/приятелка/съпруг/съпруга/деца, които не са толкова луди и запалени като вас - може да ги оставите да правят слънчеви бани и се плацикат в някой басейн или да се разхождат из града и хубавите му паркове, докато ние покараме по околните баири. Ако решите да дойдете от предния ден - има достатъчно места за настаняване - интернет и чичко Google могат да ви помогнат в това отношение.

Това не е организирано мероприятие - няма да има специално маркиран маршрут и организатори, а просто приятелска покана за желаещите да се насладят на един хубав есенен ден в планината. Предложеният маршрут е, по моя преценка, среднонатоварващ, 100% по горски пътища, което обаче не означава, че няма да има и бутане тук-там. Ако това е едно от първите ви карания - помислете дали можете да се включите, защото, макар че няма да ви затрудни технически, физическото предизвикателство не е за пренебрегване - обърнете внимание на профила на маршрута и дължината му. Липсата на маркировка в никакъв случай не би трябвало да е проблем, тъй като възможностите за отклонение не са големи:

Изображение
Изображение

Дължината на маршрута общо е около 40-45 километра, има чешми по пътя, но и доста дълги участъци без вода, така че имайте запас от литър-два. Подходящо и приятно място за обедна почивка е Винарната в с. Старосел (все пак да предупредя, че цените там не са съвсем "народни"):

Изображение

Не съм привърженик на екстремните и прекалено натоварващи карания, така че в никакъв случай няма да се движим със състезателно темпо и мисля, че ще останете доволни. Ако се появят желаещи да се присъединят, мога да дам повече подробности, вкл. и GPS-следи. Маршрутът може да се модифицира в движение според настроението, познавам региона достатъчно добре.

До Хисаря се стига от Пловдив по пътя за Карлово, като по средата му се отклонявате за Калояново. Веднага след влизане в града изкачвате малко възвишение, в горната точка на което завивате наляво и карате все направо през прелеза по павирана улица, докато стигнете малко площадче с паметник по средата (около 1-2 км).

Изображение

Идващите от север се отклоняват от пътя Карлово-Пловдив през с. Михилци за Хисаря, преминават през целия град и малко преди излизане (отляво ще видят старинната крепостна стена) е въпросното възвишение, където завиват надясно и следват указанията за стигане до паметника. Площадчето тук е подходящо за паркиране.

Изображение

Аз ще съм в 9 ч. до паметника и ще карам по маршрута, дори да не дойде никой (да карам сам за мен е обичайна практика, така че не се чудете дали мероприятието има шанс да се отложи при липса на интерес). Молбата ми е да резчетете времето си добре, за да можем да тръгнем без закъснения, тъй като няма време за излишно размотаване.

ПРИМЕРНА ПРОГРАМА

09:15-09:30 Пристигане на сборния пункт, разтоварване, подготовка, дружески срещи.
09:30-09:31 Приветствено слово (анализът на международното положение и перспективите пред Евросъюза се отлагат, за да не се приемат за предизборна агитация).
09:31-09:45 Лека загрявка по баира над Веригово.
09:45-10:05 Разпускане в движение (духовно и физически) по поляните и психологическа подготовка за планинската част.
10:05-12:15 Катерене (каране и бутане) по горски път, с елементи на леки спускания, за поемане на дъх.

Изображение

12:15-13:00 Спускане към Винарската изба и Старосел

Изображение

13:00-14:00 Заслужена почивка и обяд.
14:00-15:00 Разглеждане на храм Хоризонт

Изображение

и Тракийската гробница.

Изображение
Изображение

15:00-17:30 Обратен път към Хисаря.

Изображение

17:30 Планиран ориентировъчен краен час.

P.S. Искам да уточня, че нямам користни цели с тази покана - не живея в Хисаря, нямам хотел и познати хотелиери и единствената "печалба", която искам да имам, са хубавите спомени на евентуалните участници.
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот mover » Чет Сеп 15, 2011 8:07 am

Пловдивчани подкрепяме! Какво мислят другите центрове на мтб? :wavey:
За да се мотивират още съмишленици, моля да се допълни програмата след 17:30 с "дружеска среща на по 1-2-3 :beer: в р-т "Балкан".
Аватар
mover
 
Мнения: 398
Рейтинг: 1829
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 1:36 pm

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот tisho » Чет Сеп 15, 2011 8:23 am

С две ръце за! Карлово кру синди-кът застава зад мероприятието!
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот t.kyosev » Чет Сеп 15, 2011 8:32 am

Надявам се този път и аз да съм на линия.
Изображение
Аватар
t.kyosev
 
Мнения: 371
Рейтинг: 1724
Регистриран на: Нед Апр 13, 2008 9:33 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот abs » Чет Сеп 15, 2011 9:42 am

sergeh не си ли мислил да обърнеш маршрута? ;)
Ivtec - алтернативният багажник за велосипеди
Аватар
abs
 
Мнения: 424
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 9:17 am

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот joropc » Чет Сеп 15, 2011 9:43 am

t.kyosev написа:Надявам се този път и аз да съм на линия.

Аз също..... :agree:
Изображение
-------------------------------------------------------------
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
joropc
 
Мнения: 1125
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 9:57 pm
Местоположение: Троян

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот Марин » Чет Сеп 15, 2011 11:13 am

Чичо Сергей, ние с тате сме сигурни за ХИСАРИАДАТА.
Няма ли да дойдеш тази неделя 18. 09. 2011г. да повъртим в Домлян?
Забравих! Тате каза да ти кажа че не се е престрашил да пипа компютър. Всичко правч аз.
Последна промяна Марин на Чет Сеп 15, 2011 11:50 am, променена общо 2 пъти
Марин
 
Мнения: 152
Рейтинг: 1212
Регистриран на: Вто Апр 19, 2011 7:51 pm

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот sergeh » Чет Сеп 15, 2011 11:24 am

abs написа:sergeh не си ли мислил да обърнеш маршрута? ;)


Ами струва ми се по-подходящо по-тежката част да е в началото - след хапване и почивка ще е по-неприятно да се катери и врътка по баирите, а така връщането е по сравнително леко трасе. Аз лично съм го минавал няколко пъти все в тоя вариант, като има и други, които могат да изкажат мнение по въпроса: скоро го правихме с една група от 10-тина човека от Пловдив, хисарчани, които напоследък се загубиха от хоризонта, заедно с карловци са първите, с които преди две години го минахме ... Ако има достатъчно аргументи за "обръщане" аз нямам нищо против.

mover написа:... За да се мотивират още съмишленици, моля да се допълни програмата след 17:30 с "дружеска среща на по 1-2-3 :beer: в р-т "Балкан".


Предложението се приема :beer: , но тъй като вече не може да се редактира първият пост в темата ще остане да го включим в окончателната програма, когато наближи датата.
Последна промяна sergeh на Чет Сеп 15, 2011 11:30 am, променена общо 1 път
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот sergeh » Чет Сеп 15, 2011 11:29 am

Марин написа:Чичо Сергей, ние с тате сме сигурни за ХИСАРИАДАТА.
Няма ли да дойдеш тази неделя 18. 09. 2011г. да повъртим в Домлян?


Здрасти, Марине, за съжаление тази неделя (18.09) е кратка, защото съботата е работен ден и няма да остане време за по-сериозно каране, но по-нататък може да измислим нещо. Поздрави на теб и на Бат' Весо :D
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот taurus13 » Чет Сеп 15, 2011 11:47 am

Е, ще направя всичко възможно и този път да присъствам на Хисариадата , а и досега не не ходил в Старосел. Изобщо тези Хисариади, се явяват един удобен начин за опознаване на Същинска Средна гора. :beer:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот xcII » Нед Сеп 18, 2011 3:50 pm

Звучи отлично за предзакриване на сезона, толкоз повече че есенните багри около тези дати са най-хубавите. Датата ми е още далечна за да знам със сигурност, но ще го имам предвид, толкоз повече че не съм карал в Същинско средногорие.. :)
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот sivval » Пон Сеп 19, 2011 8:10 pm

Маршрутът е невероятно добър , може би 50-60 % трудност, а останалото 100% адреналин,към Старосел .Сергей да не забравим и ,,Космическата порта,,. От Карлово ще дойдем около десетина човека да те подкрепим за доброто мероприятие. :peace: :)
sivval
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Пон Юни 14, 2010 8:04 pm

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот sergeh » Вто Сеп 20, 2011 9:53 am

sivval написа:... да не забравим и ,,Космическата порта,, ... :peace: :)


За любопитните, които ще се зачудят за какво става въпрос:

Изображение

Това причудливо скално образувание, намиращо се вляво от пътя при спускането към Старосел, дава "храна" за хора с по-богато въображение :D. Названието е дело на хора от липсващата напоследък хисарска агитка. Те говореха за странни особености на това място и когато преди 2 години минахме по маршрута, точно там на GPS следата се забеляза огромно отклонение от нормалната крива, описваща пътя. За съжаление причината беше твърде делнична - понеже оставихме байковете край пътя и се качихме на скалите (на около 300 м.), GPS приемникът (отделен от устройството, което "пишеше" следата - един смартфон) беше останал в чантичката на колелото и по тази причина се беше загубила връзката между приемника и смартфона (която е по Bluetooth).

Понеже забелязах тази "аномалия" впоследствие и първоначално не можех да си спомня конкретната ситуация, направо бях на път едва ли не да повярвам в зелените човечета! :bigeyes: :idea: :crazy: :rofl: (но човечетата на снимката не са зелени, а съвсем земни).

Само да обърна внимание на по-разсеяните читатели - в тази покана не става дума за предстоящия 23.09 (също хубав почивен ден), а за следващия месец октомври. Вярно, че датата е малко далеч, но все пак е хубаво да има по-отрано информация и човек да може да нагоди програмата си.
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот doodko » Вто Сеп 20, 2011 2:00 pm

Много ме заинтригува това предложение! Звучи доста добре. Още повече, че Средна гора е много приятна планина за ХС. Карал съм около Панагюрище, но районът около Хисаря ми е напълно непознат. Дано само да е хубаво времето!
Та в тази връзка няколко въпроса:
1. Може ли да препоръчате хотели в Хисаря, ще сме с малко дете и предвид програмата, а и това, че сме от София, може да останем и до понеделник?
2. Така или иначе, доколкото разбирам, поне 1 участник ще има, т.е. не е необходими предварително потвърждение, уговорки и т.н.?

Поздрави!
Аватар
doodko
 
Мнения: 110
Рейтинг: 1355
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 11:37 pm
Местоположение: София

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот sergeh » Вто Сеп 20, 2011 2:50 pm

1. За съжаление аз не съм ползвал услуги на хотели в Хисаря и ще повторя това, което съм написал в началото "Ако решите да дойдете от предния ден - има достатъчно места за настаняване - интернет и чичко Google могат да ви помогнат в това отношение." Има големи хотели с повечко звезди като Аугуста (бивш Балкантурист) и Хисар (бивша база на ЦК на БКП), които естествено са реновирани, има и по-нови, има и по-малки, дори има и къщи за гости и квартири - потърсете, ще имате богат избор.

2. Не е необходим предварителен ангажимент, важно е да сте точни на старта и да имате желание :D

Поздрави!
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот sergeh » Пон Сеп 26, 2011 11:31 am

Покрай официалното обявяване на началото на предизборната кампания "стоплих", че насрочената дата - 23.10, е денят на изборите.

Моля за вашето мнение дали да преместим мероприятието за 22.10 - събота или оставането му в неделя няма да ви попречи.
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот Марин » Пон Сеп 26, 2011 5:29 pm

Тате е зает по изборите . Затова молим датата 23.10.11 да бъде сменена с 22.10.11 . Дано останалите участници са съгласни ! Много ще бъда разочарован ако не можем да дойдем .
Марин
 
Мнения: 152
Рейтинг: 1212
Регистриран на: Вто Апр 19, 2011 7:51 pm

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот Andy3 » Пон Сеп 26, 2011 7:59 pm

Неделя. :praying:
Аватар
Andy3
 
Мнения: 665
Рейтинг: 1659
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 9:06 am
Местоположение: София 0878877070

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот xcII » Пон Сеп 26, 2011 8:47 pm

Струва ми се, че извън изборите е по-удачния вариант. Все пак, това право е на всеки 5г. Лично мен, президенските избори няма да ме спрат за карането, нито кметските, толкова повече че са предопределени за Сф., но струва ми се че въпросът е "принципен". Събота или друг уикенд бих предложил аз.

ed.: Ако смогна да дойда, аз ще карам и двата дена :)
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот valentin.georgiev » Вто Сеп 27, 2011 10:11 am

Мисля, че по- удачния вариант е карането да се направи на 22.10 - Събота. За да може в Неделя, който има да пътува да не е притиснат от времето за гласуване, ако има такова желание.
Аватар
valentin.georgiev
 
Мнения: 151
Рейтинг: 1627
Регистриран на: Пет Сеп 17, 2010 10:24 am
Местоположение: София

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот joropc » Вто Сеп 27, 2011 11:23 am

Според мен е редно Сергей да се "напъне" малко :) и да измисли маршрути и за събота и за неделя, които са с обща начална и крайна точка.Кой когато може, тогава да вземе участие, 'щото със сигурност ще има и такива, които ще карат и двата дни... :wavey:
Изображение
-------------------------------------------------------------
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
joropc
 
Мнения: 1125
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 9:57 pm
Местоположение: Троян

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот doodko » Вто Сеп 27, 2011 11:36 am

И аз бих предпочел да е в събота, на 22.10. Избори са си все пак, а програмата (ако е в неделя) прави на практика гласуването за мен невъзможно...
Аватар
doodko
 
Мнения: 110
Рейтинг: 1355
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 11:37 pm
Местоположение: София

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот sergeh » Вто Сеп 27, 2011 11:46 am

joropc написа:Според мен е редно Сергей да се "напъне" малко :) и да измисли маршрути и за събота и за неделя, които са с обща начална и крайна точка.Кой когато може, тогава да вземе участие...


И аз клоня към подобно решение, като ми се струва, че "официалната" дата трябва да бъде все пак 22.10, но нека да изчакаме още малко, за да можем да чуем всички.

А за напъване - то напъване ще трябва за тези, които карат, не за мислене на маршрутите :D. Може би за неделя ще предложа един по-лек и по-кратък панорамен маршрут от двете страни на Средна гора - Хисаря-Войнягово-Хисаря - да хвърлим поглед и към Подбалканската равнина, Карлово и Сопот от северните й склонове. Така ще има възможност да разпуснем през втория ден и да се включат и мераклии с по-начална подготовка, като същевременно да остане време и за странични дейности (културни занимания, басейни, трапези и др.) или пътуване.

А който иска по-сериозно каране и през втория ден ще му дадем мъдри указания :D.
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот GF » Вто Сеп 27, 2011 12:42 pm

Подкрепям каране и през двата дни (разчитаме на Сергей - доказал се е), но в неделя да е с по-късен час на тръгване (ок. 10 ч.) ако позволява маршрута, за да може и да гласуваме и да караме :peace:
GF
 
Мнения: 208
Рейтинг: 1375
Регистриран на: Пет Окт 15, 2010 9:37 am
Местоположение: Пловдив

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот Марин » Вто Сеп 27, 2011 2:06 pm

Марин написа:Тате е зает по изборите . Затова молим датата 23.10.11 да бъде сменена с 22.10.11 . Дано останалите участници са съгласни ! Много ще бъда разочарован ако не можем да дойдем .
Събота и неделя , супер . Може и да отменим изборните ангажименти / рече Бат"Весо/.
Марин
 
Мнения: 152
Рейтинг: 1212
Регистриран на: Вто Апр 19, 2011 7:51 pm

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот sergeh » Сря Сеп 28, 2011 9:57 am

След направените обсъждания везните наклониха към промяна на датата - надявам се, че това не е фатално, тъй като до 22.10 има достатъчно време и промяната не става в последния момент. Мероприятието е преместено в календара и съм отправил молба датата да бъде променена и в анонса на темата (защото аз не мога да направя тази промяна).

Есенна Хисариада: По хълмовете на времето: 22.10.2011 г.
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот sivval » Сря Сеп 28, 2011 8:33 pm

Синоптиците прогнозират хубаво време през октомври!Просто ще бъде красива "ЕСЕННА ПРИКАЗКА ПО ХЪЛМОВЕТЕ НА ВРЕМЕТО"!
sivval
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Пон Юни 14, 2010 8:04 pm

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот pugguk » Вто Окт 04, 2011 10:41 am

sergeh написа:Това причудливо скално образувание, намиращо се вляво от пътя при спускането към Старосел, дава "храна" за хора с по-богато въображение :D. Названието е дело на хора от липсващата напоследък хисарска агитка.


Ей голяма си клюкарка :D
Ако искаш да знаеш малки зелени човечета има и те се казват Йода!!! :^:

6 годишният Армстронг тича сутринта в кухнята и развълнувано заобяснява:
- Мамо, мамо, сънувах че подскачам по луната.
- Нийл, престани с твойте измишльотини и сядай да си ядеш млякото с бисквити!

Сергей МНОГО искам да дойда но тоз месец се падна да разучавам маршрути в Украйна ... :erm:
Локалните другарчета са известени за промянат в датата дано да отсрамят ситуацията :blush:
pugguk
 
Мнения: 5
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Дек 12, 2007 11:13 am
Местоположение: Хисаря

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот sergeh » Вто Окт 04, 2011 11:43 am

pugguk написа:... МНОГО искам да дойда но тоз месец се падна да разучавам маршрути в Украйна ... :erm:


Дай Боже всекиму :D, приятно разучаване, пък после ще разказваш (и внимавай с украинките, че да не те загубим съвсем)!
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Есенна Хисариада: По хълмовете на времето

Мнениеот Abbadonbike » Сря Окт 05, 2011 4:27 pm

Значи със влак въобще не е проблем да се стигне,дано да има и в двете посоки в същия ден,тъй като съм от София,но много бих искал да се присъединя.Предполагам каска и ръкавици са повече от желателни? :agree: Искам,ако има други от София, да пишат за да се разберем да ходим заедно :)
Abbadonbike
 
Мнения: 27
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 7:57 pm

Следваща

Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 21 госта