Дами и господа модератори...

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Мнениеот bikerider » Сря Окт 31, 2007 5:58 pm

sss написа:Писна ми да оакваш темите с глупавите си нападки.


Дами и господа модератори, къде отиде прословутата ви толерантност към мненията???? Или искате да докажете, че TOYAGA e прав???

Съвсем нарочно употребих същия език като sss, исках да видя дали ще ме цензурирате. Мерси, че отново ми помогнахте да избера позиция! :beer:

ФУБАР е много мека оценка след тази лицемерна изцепка. Живи и здрави и дупе яко :beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот TOYAGA » Сря Окт 31, 2007 6:04 pm

Заеби... :beer:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Сря Окт 31, 2007 6:24 pm

bikerider написа:Съвсем нарочно употребих същия език като sss, исках да видя дали ще ме цензурирате. Мерси, че отново ми помогнахте да избера позиция! :beer:

ФУБАР е много мека оценка след тази лицемерна изцепка. Живи и здрави и дупе яко :beer:


Доколкото помня, неведнъж си защитавал позиция, че когато двама се карат нещо, не е добре странични хора да се включват за щяло и нещяло в кавгата между тях, като я увеличават по този начин. Аз поне със сигурност съм на това мнение и то не от вчера. В случая ти "съвсем нарочно" се намеси в подобна ситуация и аз "съвсем нарочно" изтрих тази част от поста ти, както и последвалата реакция на sss (т.е. да, ти беше постигнал именно разрастване на конфликта). Не ми е за пръв път да трия такива намеси на трети, четвърти и пети страни в дадена кавга, няма и да е последен.

А дали е лицемерна изцепка или не, може да обсъдим на живо. Тук във форума наистина би било лицемерно...
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Сря Окт 31, 2007 7:12 pm

@TOYAGA: забавлявам се с пълна сила :D:beer:

@Admin: достоен член на колегията ще бъдеш, но в случая кавга не е имало, имаше еднопосочна обида след изказване на лично мнение, така че възражението се отхвърля :)
Ако моята обида целяща баланс в иначе разумната тема се възприема от модераторското тяло като намеса във въображаема кавга, приеми моите уважения и благодарности за смеха :)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот sss » Чет Ное 01, 2007 5:54 am

bikerider написа:
sss написа:Писна ми да оакваш темите с глупавите си нападки.


Дами и господа модератори, къде отиде прословутата ви толерантност към мненията???? Или искате да докажете, че TOYAGA e прав???

Съвсем нарочно употребих същия език като sss, исках да видя дали ще ме цензурирате. Мерси, че отново ми помогнахте да избера позиция! :beer:

ФУБАР е много мека оценка след тази лицемерна изцепка. Живи и здрави и дупе яко :beer:

Айде сега без двойни стандарти :^: За моя пост се намеси и взе страна, а тук
Ботушаров не се осира за първи път...
нищо не казваш. Готов съм да си поспорим , щом мислиш , че има някакъв спор - кое е редно и кое не :beer:
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Чет Ное 01, 2007 7:38 am

<OFFTOPIC>
@sss: не пич, спор няма - всеки има право на мнение според правилата на форума (нали така), ти се намесваш и си позволяваш да говориш кой трябвало да се маха и кой не. Ако така водиш полемика за форума, твой проблем, но изобщо не очаквай да се радвам да видя такъв тон. TOYAGA си има мнение, аз често го споделям, понякога не го споделям, но да си позволяваш да отсъждаш кой трябва да влиза и кой не, не е твоя работа. Също не е моя работа да се намесвам в чужди полемики, но го направих напълно умишлено, за да видиш докъде водят намеси като ТВОЯТА. Admin може и да ме цензурира, защото разпалвам още повече полемики като тази, но истината е че той в случая изобщо не е обективен и е пристрастен, защото ти наруши добрия тон. Което мен малко ме грее, но държа да се отбележи, че ти първи се намеси в тяхната полемика.

Лек ден и гледай да зачиташ повече чуждите мнения, ако и да не те радват :beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Admin » Чет Ное 01, 2007 10:32 am

:rofl: :rofl: :rofl:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот screamBoy » Чет Ное 01, 2007 10:42 am

bb докато се лашкаш между доброто настроение и доброто намерение да не се окаже че някой друг те лашка 0_^
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот bikerider » Чет Ное 01, 2007 11:36 am

сладурчета сте вие... айде живи и здрави.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Harka » Чет Ное 01, 2007 11:55 am

Изображение
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Ное 01, 2007 1:26 pm

:popcorn:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот bikerider » Чет Ное 01, 2007 2:16 pm

Юли, внимавай, че шта взема насериозно :rofl:

@Admin: може и да ти е смешно, но хората се променят. Не виждам смисъл да продължаваме, но според мен се излагаш. Ако толкова ти досажда лицето Хикс не му обръщай внимание. Днес според мен наруши това, в което твърдиш че вярваш, което е твоя работа, твое решение, и.т.н. Аз просто те предупреждавам добронамерено, че се хлъзгаш по опасна за бизнеса ти плоскост.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Admin » Чет Ное 01, 2007 2:43 pm

Смешно ми е колкото и на теб :)

bikerider написа:Аз просто те предупреждавам добронамерено, че се хлъзгаш по опасна за бизнеса ти плоскост.


:dunno: Не всичко в тоя свят е бизнес. А и не мога да гадая какво точно имаш предвид, защото зад тоя цитат могат да се крият десетки неща.

хората се променят

Днес според мен наруши това, в което твърдиш че вярваш

Няма как да знаеш в какво вярвам днес. Истина е, че този форум и някои хора в него успяхте да ми промените вярванията в последните 1-2 години. Нищо фатално, де, такъв е животът. Мисълта ми е, че това, в което съм вярвал преди, в един форум от хора, които общуват помежду си сравнително нормално, не е задължително това, в което вярвам днес.

според мен се излагаш

Хубаво. :) Както вече казах, аз предпочитам да ти кажа на живо какво мисля за твоето поведение в този и в много други случаи.

Ако толкова ти досажда лицето Хикс не му обръщай внимание

Това е лесно, но не знам защо ми даваш съвети, които не съм забелазал ти самият да спазваш? :dunno: Най-пресният пример е самият повод за тази тема, а подобно включване от твоя страна срещу някого, защото той пък е срещу другиго, съвсем не е единствено. И не съм забелязал ти да си се въздържал от отговор и реакция, когато някой те е обиждал или се е заяждал с теб.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Чет Ное 01, 2007 3:22 pm

:dunno: Не всичко в тоя свят е бизнес.


В чий свят по-точно? :)

Admin написа:не мога да гадая какво точно имаш предвид, защото зад тоя цитат могат да се крият десетки неща.

Прекалено калкулираш Любо, нищо не се крие зад това, което казвам. Казах това, което мисля, а именно, че вървиш в опасна (според мен) посока. Опасна за теб, не за мен, защото на мен вече за доста неща ми е все едно, QED.

Admin написа:Мисълта ми е, че това, в което съм вярвал преди, в един форум от хора, които общуват помежду си сравнително нормално, не е задължително това, в което вярвам днес.

Съжалявам, че си избрал точно тази посока от двете възможни. Според теб причините са само външни за теб, така ли?

според мен се излагаш

Хубаво. :) Както вече казах, аз предпочитам да ти кажа на живо какво мисля за твоето поведение в този и в много други случаи.

Имаше този шанс миналата сряда, защо не го направи? :)
Както и да е, ще се постарая след 20-ти да се явя своевременно пред Колектива за мъмрене :D

Ако толкова ти досажда лицето Хикс не му обръщай внимание

Това е лесно, но не знам защо ми даваш съвети, които не съм забелазал ти самият да спазваш? :dunno:


Твърде удобно е да поставяш всичко под един знаменател, а дали е реалистично? :)

И не съм забелязал ти да си се въздържал от отговор и реакция, когато някой те е обиждал или се е заяждал с теб.


Отново опростяваш нещата и пропускаш тънката разлика, че не аз съм администратор на форума :)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Admin » Чет Ное 01, 2007 4:14 pm

вървиш в опасна (според мен) посока. Опасна за теб

Нито животът ми е в този форум, нищо щастието, не знам какво толкова опасно виждаш :)

Съжалявам, че си избрал точно тази посока от двете възможни. Според теб причините са само външни за теб, така ли?

Не съм свикнал да виждам нещата само като две възможности, нито пък съм си играл да ги броя. Разбира се, че причините за промяната на едно или друго в мисленето ми не са само външни. Аз също съм се променил, със сигурност. Спирам дотук, защото това е твърде философски въпрос, няма да му излезе края, ако почнем да анализираме под какви фактори и как се променя човек.

Имаше този шанс миналата сряда, защо не го направи?

Не е имало повод, не е ставало дума. Мъмрене? Съжалявам, че не мога да се засмея на шегата ти, но виждам как с нея украсяваш с негативни елементи чуждото мнение, различно от твоето.

Твърде удобно е да поставяш всичко под един знаменател, а дали е реалистично?

Това важи и за теб. Не мисля, че съм обобщил дори малко повече, отколкото ти самият.

Отново опростяваш нещата и пропускаш тънката разлика, че не аз съм администратор на форума

Ахаа, ето къде била уловката. Значи всеки, който не е администратор/модератор може де отговаря, да не остава длъжен никому, да се заяжда когато реши... и с всички тези действия в крайна сметка да оказва едно или друго въздействие върху форума (няма да коментирам какво, това си е лично мнение в крайна сметка). А пък тия там администратори/модератори да си траят като ги плюят и хич да не обръщат внимание. Много удобно решение за някои... Беше това време, но вече не е.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Чет Ное 01, 2007 4:54 pm

Тук във форума наистина би било лицемерно...


Съжалявам, че не мога да се засмея на шегата ти, но виждам как с нея украсяваш с негативни елементи чуждото мнение, различно от твоето.


Ъмммммм, ъъъъъ, по-добре да не коментирам, няма смисъл :)

А пък тия там администратори/модератори да си траят като ги плюят и хич да не обръщат внимание. Много удобно решение за някои... Беше това време, но вече не е.


Съжалявам, че си избрал точно тази посока от двете възможни.


Избора е твой, желая ти успех :)

вървиш в опасна (според мен) посока. Опасна за теб

Нито животът ми е в този форум, нищо щастието, не знам какво толкова опасно виждаш :)


A, е радвам се, че си откровен. Щом така седят нещата, спокойно игнорирай горната реплика. Важното е да се кефиш, нали? :)

Лека нощ от мен.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот sss » Чет Ное 01, 2007 6:33 pm

bikerider написа:<OFFTOPIC>
@sss: не пич, спор няма - всеки има право на мнение според правилата на форума (нали така), ти се намесваш и си позволяваш да говориш кой трябвало да се маха и кой не. Ако така водиш полемика за форума, твой проблем, но изобщо не очаквай да се радвам да видя такъв тон. TOYAGA си има мнение, аз често го споделям, понякога не го споделям, но да си позволяваш да отсъждаш кой трябва да влиза и кой не, не е твоя работа. Също не е моя работа да се намесвам в чужди полемики, но го направих напълно умишлено, за да видиш докъде водят намеси като ТВОЯТА. Admin може и да ме цензурира, защото разпалвам още повече полемики като тази, но истината е че той в случая изобщо не е обективен и е пристрастен, защото ти наруши добрия тон. Което мен малко ме грее, но държа да се отбележи, че ти първи се намеси в тяхната полемика.

Лек ден и гледай да зачиташ повече чуждите мнения, ако и да не те радват :beer:

Благодаря за конструктивната критика!
Никъде не съм писал кой трябва да се маха и кой не !!!:nono:
Явно се налага да направя малка вметка, зашо се намесвам в такива полемики.
- От моя гледна точка не е коректно подобни вулгарни постове да стоят на сайта на официална медия. Това ме дразни и съм против. В правилата също е написано много относно този проблем.

Поздрави :beer:
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alpina » Чет Ное 01, 2007 6:37 pm

:offtopic:

Дами?
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот PtD » Чет Ное 01, 2007 7:18 pm

Alpina написа:Дами?


Е не се ли броим? :popcorn:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот agent_Jekov » Чет Ное 01, 2007 10:58 pm

Не се карайте-биите се. :rofl:
On a mountain bike you can cover a great distance in a short period of time, or a short distance in a great period of time.In mountain biking there is no destination.Just a bike, a rider, and a place to ride!
Аватар
agent_Jekov
 
Мнения: 1802
Рейтинг: 1204
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 3:43 pm
Местоположение: AREA 51

Мнениеот bikerider » Пет Ное 02, 2007 2:57 am

@sss: благодаря ти за отговора! :)

sss написа:- От моя гледна точка не е коректно подобни вулгарни постове да стоят на сайта на официална медия.


След последното изявление на администратора, това тук е далеч от каквато и да е официална медия. Това тук е вече просто частно публично пространство с достатъчен обем публика, в което се пускат реклами от търговци. Опасявам се, че след посоката на развитие избрана от администратора, промяна към медия няма да има, каквото и да се твърди. Нищо лошо де, той е собственик на mtb-bg, той си знае какво иска. Само че вече понятието медия звучи смешно, отнесено към mtb-bg. Може и да не бях съгласен докрай с TOYAGA, но след споделеното от Admin разбирам, че просто не съм бил достатъчно наясно с някои неща. От гледна точка "официална медия", нещата са осрани тотално. Естествено, за мижавите български стандарти и това е достатъчно...

@PtD: :chuckle:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот screamBoy » Пет Ное 02, 2007 3:11 am

братле стига тъпизми, това тук никога не е било и няма да бъде медия - защото никога не е било и няма да бъде в отношения със силните на деня или иначе казано няма да се влияе от политиката. разбираемо е че не те кефи, но няма как, трябва да има място и за нормалните хора.
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот bikerider » Пет Ное 02, 2007 3:30 am

screamBoy написа:братле стига тъпизми

screamBoy написа:никога не е било и няма да бъде в отношения със силните на деня

:rofl::clap:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот TOYAGA » Пет Ное 02, 2007 9:29 am

:)
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот 4getcredo » Пет Ное 02, 2007 11:11 am

bikerider написа:
След последното изявление на администратора, това тук е далеч от каквато и да е официална медия. Това тук е вече просто частно публично пространство с достатъчен обем публика, в което се пускат реклами от търговци...

@PtD: :chuckle:


Тук не съм съгласен с теб :). Кажи една действителна медия, която няма отношения с рекламодатели!? Може би БНТ, щото по дефиниция трябва да зависи единствено от общественото финансиране чрез данъците... но тъй като държавната администрация е посредник... сещаш се къде са евентуалните зависимости...

В този смисъл сайтът mtb-bg.com и форумът към него са си точно медия, защото посредничат между потребители, продавачи, стоки, авторитети, анализатори, наблюдатели и пр. ... Властовите отношения в една такава среда не са пирамидални, т.е. на върха не стои недосегаем един всеблаг и самодостатъчен Admin :D и посоките не се определят единствено от него. Напротив, такива потребители като TOYAGA, теб и др. имат паралелна на Admin власт (не по-слаба) и те имат начини да я упражняват върху останалите. Същественото за мен в една такава 'конкурентна' среда е по какъв начин се реализира/прокарва тази власт. Давам пример, Admin може да трие, да мести, да ban-ва, да заличава - това е властта, която има. А крайните начини, по които може да я упражнява са: да го прави самоволно без да обяснява или съвестно да я мотивира от негова не безпристрастна гледна точка. По същия начин ти или TOYAGA може да решавате по какъв начин да реализирате авторитета си - до каква степен мотивирано и с какъв тон. Ето тук е деликатният баланс. Ако съществува среда, в която всеки аргументира и мотивира по правилата на добрия вкус избраната си позиция, нещата ще са по-ясни. Различните позиции, ще са различни, но и разбирами... това е приближението към идеалния случай.

Противоположната ситуация е, когато всеки започне да използва властта си (Admin да трие, TOYAGA да знае) неясно, тогава всичко острани е като два-три магарета да се ритат... ;) Властта става все по-малко легитимна = приемлива за тия, дето са избрали да и се подчиняват ... това води до нелигитимно насилие и тирания, казват. :) ... а властимащите изглеждат все повече като магарета и обикновени маскари ;) :D отстрани. Отговорността за хаоса идва от най-малко два различни чифта копита... :)

Моя лична ценност винаги е била старанието да разбера възможно най-рационално заеманата от даден човек позиция. TOYAGA го разбирам все по-малко, макар все още да му вярвам (т.е. признавам властта му), но тя е все повече... като че ли... насилническа ;) Admin като използва реципрочни по неяснотата си мерки, също ще губи части от властта си над мен. Всеки тук прави избора за своя сметка.

Disclaimer: Първо се извинявам за може би неуместните си разсъждение и после - всякакви фройдистки и пр. сексуални и подсъзнателни тълкувания на използваните думи са неуместни ;) :D Не съм сексуално зависим от TOYAGA, нито от Admin :D :rofl: :beer:
Последна промяна 4getcredo на Пет Ное 02, 2007 11:29 am, променена общо 1 път
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Пет Ное 02, 2007 11:22 am

Атовете се ритат. Магаретата гледат. Отстрани. Казват... Иначе доста просветена гледна точка. :)
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот 4getcredo » Пет Ное 02, 2007 11:25 am

TOYAGA написа:Атовете се ритат. Магаретата гледат. Отстрани. Казват... Иначе доста просветена гледна точка. :)


Не съм имал съмнение, че ще разбереш... защо атовете са магарета в тази ситуация ;):)

:beer:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Пет Ное 02, 2007 11:29 am

Дрееми на... ушите! :D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Пет Ное 02, 2007 11:51 am

@4getcredo
Съгласен съм с почти всичко, казано от теб. :agree:
Даже може би с всичко, но то не изчерпва цялата картинка. А вече наистина нямам сили да хабя хиляди думи... на вятъра.

А по въпроса за "официалната медиа" (простете ми, ама това клише доста ме разсмива, що е то "официална"?!) бих казал, че:
1) думата "медиа" има повече от едно значение
2) във всяко от значенията си тя е приложима по коренно различен начин към сайта и към форума
3) във всяко от значенията на думата това дали сайтът и/или форумът са такава или онакава медия не зависи от мнението на един човек - нито моето, нито на някой друг поединично. Т.е. зависи, но само за него, за останалите хора не.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот rarekin » Пет Ное 02, 2007 12:16 pm

@all

KISS :)
rarekin
 
Мнения: 1589
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 1:25 am
Местоположение: Германия

Следваща

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта