Търасачката е бъгава

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот Alpina » Чет Дек 24, 2009 8:13 pm

Извинявай, но това не е темата за тъпи въпроси!!!
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот Antares » Нед Дек 27, 2009 7:07 pm

Alpina написа:Извинявай, но това не е темата за тъпи въпроси!!!
Алпина, голямо си теле, честно. Типичната шопска гледна точка "те такова животно нема". Т'ва, че ти си малко по-напред с компютрите, че марса може да каже да слагаш плюсове, минуси и други препинателни знаци на определени неща далеч не означава, че един краен потребител ще го направи. Тая тема след една година ще е на десета страница и едва ли някой ще може да види в нея дадения съвет за търсене на думи с три или по-малко букви. А не е да няма велосипеди ram, ns, вилки foх и т.н. Всеки нов потребител трябва да знае моделите на NS, ram, fox за по-специфично търсене? Ми тогава форума става излишен, щом хората ще им се налага да ползват други инструменти за намиране на нужната информация.

Пак казвам, съобщение "няма такива теми" е меко казано тъпо. Съмнявам се да е толкова трудно и сложно лекинко да се редактира текста. Или да се напише някакъв съвет в самата секция търсене. Щото някой нов потребител, скаран с компютрите (няма изискване да си спец, за да можеш да се регистрираш) влиза, търси информация за вилки фокс, не намира нищо, щото търсачката му обяснява, че няма нищо и човека си пуска тема. И веднага заядливците го пращат да ползва търсачката, щото видиш ли, темата е разисквана милиони пъти...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот Alpina » Нед Дек 27, 2009 7:30 pm

Ще погледнеш ли малко по-нагоре че предложих да не се прави промяна в търсачката, ами в текстовете упътващи ползването и при липса на резултат...

Извинявай, но това с NS вече е прекалено.
Дай решение, след като мислиш, че трябва и те да бъдат индексирани.
След като е толкова отворен да търси и знае за NS, ще си погледне в Google за моделите и няма да има проблеми, или това е трудно и непосилно?
Или просто да напише нужното в Google

Аз пък искам търсачката са да ми изкарва резултати с един символ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Са какво???

И какво значение има че темата ще стане 10 страници, ако ще и 134896513045139845 страници да бъде, ако някой се интересува, би трябвало да погледне поне първите няколко поста, а в тях решение има за проблема.

Това с грамотноста на потребителите е техен проблем, не се изисква много за да се реши проблема, а "*" и "?" при търсене се учат вече и в 8-ми 9-ти клас.
Въпрос на желание е да се направи опит за решение на проблема.
Защото не е нужно да се слагат никакви "+" и т.н. и т.н. освен да се напишат 3-те букви и едно "*" след тях.
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот hitar_potter » Пон Дек 28, 2009 2:21 am

Alpina, не си прав за това с грамотността..
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот Alpina » Пон Дек 28, 2009 9:54 am

За кое не съм прав?
За "кой ми сра в гащите" ли?
:beer:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот lanzz » Пон Дек 28, 2009 4:51 pm

Alpina написа:Това с грамотноста на потребителите е техен проблем, не се изисква много за да се реши проблема, а "*" и "?" при търсене се учат вече и в 8-ми 9-ти клас.

трънки. тази употреба на "*" в търсачка изобщо не е разпространена конвенция. в повечето търсачки можеш да избегнеш игнорирането на къса дума или stopword като сложиш "+" пред нея, и това е много по-разпространена конвенция, но не и в phpBB. в повечето търсачки можеш да търсиш по фраза заградена в кавички, но не и в phpBB. кой, какво, кога и къде е учил може да има значение, но не и в phpBB.
Аватар
lanzz
 
Мнения: 511
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 07, 2006 10:16 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот Alpina » Пон Дек 28, 2009 6:17 pm

lanzz написа:[...но не и в phpBB... ...в повечето търсачки можеш да търсиш по фраза заградена в кавички, но не и в phpBB. кой, какво, кога и къде е учил може да има значение, но не и в phpBB.

Заради което в phpBB при "Advanced search" си има обяснение как да се ползва :beer:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот 25thframe » Пон Дек 28, 2009 6:27 pm

Не са трънки, звездата ( на някои места и % ) са доста полезни и ползвани. Знам за търсене, чрез използване на звезда от доста отдавна ( добрата стара *.* ) и съм го ползвал когато ми е било нужно, макар и във форумната търсачка да не ми е трябвало. А това което Марса беше написъл, го виждам за първи път.
Аватар
25thframe
 
Мнения: 2271
Рейтинг: 1860
Регистриран на: Чет Авг 28, 2008 4:15 am
Местоположение: 28401

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот lanzz » Пон Дек 28, 2009 8:55 pm

Alpina написа:
lanzz написа:[...но не и в phpBB... ...в повечето търсачки можеш да търсиш по фраза заградена в кавички, но не и в phpBB. кой, какво, кога и къде е учил може да има значение, но не и в phpBB.

Заради което в phpBB при "Advanced search" си има обяснение как да се ползва :beer:

няма значение къде и колко подробно е обяснено. не е както е "навсякъде" (да не говорим че трудно може да се определи какво е това "навсякъде" в случая), така че е малко тъпо да кажеш "това се учи в 8ми клас".

25thframe написа:Не са трънки, звездата ( на някои места и % ) са доста полезни и ползвани. Знам за търсене, чрез използване на звезда от доста отдавна ( добрата стара *.* ) и съм го ползвал когато ми е било нужно, макар и във форумната търсачка да не ми е трябвало. А това което Марса беше написъл, го виждам за първи път.

трънките са до колко може да се очаква средностатистическия посетител на форума да е запознат с всички чудатости на търсачката, вместо да има по-добри обяснения на по-добро място. не е лична отговорност на всеки търсещ да знае какви точно метасимволи са избрали за търсачката си авторите на phpBB и какви произволни ограничения могат да доведат до невярно и безполезно съобщение за грешка.
Аватар
lanzz
 
Мнения: 511
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 07, 2006 10:16 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот PtD » Пон Дек 28, 2009 9:16 pm

lanzz написа:не е лична отговорност на всеки търсещ да знае какви точно метасимволи са избрали за търсачката си авторите на phpBB и какви произволни ограничения могат да доведат до невярно и безполезно съобщение за грешка.


Ще прощаваш, но ползването на phpBB не е конституционно право на всеки, а е привилегия. Съответно този "всеки" следва да си размърда г*з* и да прочете какво пише в инструкцията за експлоатация. Ако не го направи, проблемът си е в неговия телевизор - напълно негова отговорност си е.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот lanzz » Вто Дек 29, 2009 10:02 am

PtD написа:Ще прощаваш, но ползването на phpBB не е конституционно право на всеки, а е привилегия. Съответно този "всеки" следва да си размърда г*з* и да прочете какво пише в инструкцията за експлоатация. Ако не го направи, проблемът си е в неговия телевизор - напълно негова отговорност си е.

а следва ли всеки да знае наизуст инструкцията за експлоатация, или следва всеки да я чете по три пъти на ден? като напиша "gps" в полето за търсене, и phpBB ми каже "нищо не е намерено" (забележи - не е намерено; не "не търсите както трябва", не "имате грешка", не "прочетете инструкцията"), КАКВО изобщо ще ме накара да ида да прочета инструкцията, вместо да приема, че съобщението за грешка значи това което пише в него, и че наистина нищо не е намерено? това е единственото което казвам и повтарям вече не знам за кой път в тази тема - че не можеш да очакваш от посетителите на форума да прочетат "нищо не е намерено" като "не вярвайте на никое съобщение на phpBB, а каквото и да се случи ходете да препрочетете инструкцията за експлоатация".

съобщението което търсачката дава е НЕВЯРНО (не отразява реално какво всъщност се е случило) и БЕЗПОЛЕЗНО (не дава никакви насоки какво трябва да се предприеме за да се избегне грешката). от usability гледна точка е напълно безумно. ако такива неща се решаваха с RTFM, давай просто да сменим всички текстове в транслацията със случайни словосъчетания, и да опишем само в документацията кое какво значи. защото такава е ситуацията с тази грешка.
Аватар
lanzz
 
Мнения: 511
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 07, 2006 10:16 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот PtD » Вто Дек 29, 2009 11:22 am

lanzz написа:...


В такъв случай следва да отнесеш критиката към авторите на phpBB. Ние тук няма какво толкова да направим.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот marsa » Вто Дек 29, 2009 1:17 pm

lanzz написа:а следва ли всеки да знае наизуст инструкцията за експлоатация, или следва всеки да я чете по три пъти на ден? като напиша "gps" в полето за търсене, и phpBB ми каже "нищо не е намерено" (забележи - не е намерено; не "не търсите както трябва", не "имате грешка", не "прочетете инструкцията"), КАКВО изобщо ще ме накара да ида да прочета инструкцията, вместо да приема, че съобщението за грешка значи това което пише в него, и че наистина нищо не е намерено? това е единственото което казвам и повтарям вече не знам за кой път в тази тема - че не можеш да очакваш от посетителите на форума да прочетат "нищо не е намерено" като "не вярвайте на никое съобщение на phpBB, а каквото и да се случи ходете да препрочетете инструкцията за експлоатация".

съобщението което търсачката дава е НЕВЯРНО (не отразява реално какво всъщност се е случило) и БЕЗПОЛЕЗНО (не дава никакви насоки какво трябва да се предприеме за да се избегне грешката). от usability гледна точка е напълно безумно. ако такива неща се решаваха с RTFM, давай просто да сменим всички текстове в транслацията със случайни словосъчетания, и да опишем само в документацията кое какво значи. защото такава е ситуацията с тази грешка.
Уж нямаше да пиша в темата, ако ще издребняваме и ще се хващаме за думата, нека бъдем точни - "Нищо не е намерено." не означава че няма какво да бъде намерено, а че при конкретното търсене няма съвпадение. Въпрос на тълкуване.

Ако имам кашон със цветни топчета и те помоля да ми намериш зеленото, ти поровиш и не го намериш ще ми кажеш "не го намерих", а ако ги пресееш едно по едно и знаеш, че няма такова топче ще ми отговориш "няма зелено топче".

"Нищо не е намерено" всъщност е вярно и невярно.

Сега обаче искам да внеса малко ново инфо (което разбира се пак не касае Админа). Изглежда наистина става дума за "бъг" тъй като при някои кратки думи се връща резултат:
Посочените думи са игнорирани: gp
Вие трябва да въведете поне една дума за търсене. Всяка дума трябва да съдържа най-малко 4 букви и не трябва да надхвърля 84 думи.
Което изглежда е предвиденото обяснение.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот hitar_potter » Вто Дек 29, 2009 1:46 pm

PtD написа:
lanzz написа:...


В такъв случай следва да отнесеш критиката към авторите на phpBB. Ние тук няма какво толкова да направим.

Това не е в нашата компетенция, отидете на гише 5.
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот PtD » Вто Дек 29, 2009 2:40 pm

hitar_potter написа:Това не е в нашата компетенция, отидете на гише 5.


Проблем ли виде? :smokin:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот Alpina » Вто Дек 29, 2009 2:48 pm

C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот Antares » Сря Дек 30, 2009 8:12 am

PtD написа:Ще прощаваш, но ползването на phpBB не е конституционно право на всеки, а е привилегия. Съответно този "всеки" следва да си размърда г*з* и да прочете какво пише в инструкцията за експлоатация. Ако не го направи, проблемът си е в неговия телевизор - напълно негова отговорност си е.
Марто, тука вече прекаляваш с позицията "туй не е демокрация". По тази ти логика трябва да си запознат подробно със словенския език, за да идеш да караш в Марибор...
PtD написа:В такъв случай следва да отнесеш критиката към авторите на phpBB. Ние тук няма какво толкова да направим.
Изображение
Това всъщност означаваше "не ми се занимава" или "не мога"?
Или мързи ме?
Щото малко странно ми се струва - да може да се преведе всичко да е на български, а да не може да се промени едно съобщение, но нали съм си краен потребител, философски ще приема, че казусът е прекалено сложен за административния комитет. Извинете, че поисках да направите нещо.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот PtD » Сря Дек 30, 2009 9:00 am

Antares написа:
PtD написа:Ще прощаваш, но ползването на phpBB не е конституционно право на всеки, а е привилегия. Съответно този "всеки" следва да си размърда г*з* и да прочете какво пише в инструкцията за експлоатация. Ако не го направи, проблемът си е в неговия телевизор - напълно негова отговорност си е.
Марто, тука вече прекаляваш с позицията "туй не е демокрация". По тази ти логика трябва да си запознат подробно със словенския език, за да идеш да караш в Марибор...

Чудесен пример! Я сега кажи, ако говориш само български, като отидеш да караш в Марибор и там не те разбират, започваш ли да обвиняваш словенците за това? Или просто се ругаеш наум, че не си учил чужди езици когато му е било времето?

Antares написа:
PtD написа:В такъв случай следва да отнесеш критиката към авторите на phpBB. Ние тук няма какво толкова да направим.
Изображение
Това всъщност означаваше "не ми се занимава" или "не мога"?
Или мързи ме?
Щото малко странно ми се струва - да може да се преведе всичко да е на български, а да не може да се промени едно съобщение, но нали съм си краен потребител, философски ще приема, че казусът е прекалено сложен за административния комитет. Извинете, че поисках да направите нещо.


Значи, че не бих си мръднал и пръста. Обаче, ако имаш желание, мога да ти дам файла с превода, да направиш ти нещо. Става ли?
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот Antares » Сря Дек 30, 2009 11:24 am

А, не ми прехвърляй отговорността (си :Р)! Аз съм един прост енд юзър :D
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот PtD » Сря Дек 30, 2009 12:01 pm

И аз така съм забелязал - всички са големи разбирачи до момента, в който се наложи да се свърши някаква работа, в който момент веднага магически се превръщат в прости енд юзъри ...

Нещо като каляската, дето се превръща в тиква... :8D:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот lanzz » Сря Дек 30, 2009 12:32 pm

marsa написа:ако ще издребняваме ...

Ако имам кашон със цветни топчета и те помоля да ми намериш зеленото, ти поровиш и не го намериш ще ми кажеш "не го намерих", а ако ги пресееш едно по едно и знаеш, че няма такова топче ще ми отговориш "няма зелено топче".

ако ще издребняваме, то тогава трябва да променим метафората ти - ако имаш кашон със цветни топчета и ме помолиш да намеря зеленото, а аз без да поглеждам ти кажа "не го намерих", защото единния ми граждански номер е четно число, а в Държавен вестник от Юни 2007г. е оповестен закон, забраняващ на граждани с четен ЕГН да търсят зелени топчета в кашони. Твоя грижа е да познаваш законите, а аз не съм длъжен да ти кажа че не мога да търся зелени топчета. технически, не съм те излъгал - наистина не съм намерил топчето. но пък ти не знаеш, че дори не съм и търсил - няма какво да те наведе на мисълта, че зелено топче в кашона може и да има.

PtD написа:И аз така съм забелязал - всички са големи разбирачи до момента, в който се наложи да се свърши някаква работа, в който момент веднага магически се превръщат в прости енд юзъри ...

кажи ми точната версия на инсталирания phpBB и ще ти дам пач, щом е такава драма за ресурси.
Аватар
lanzz
 
Мнения: 511
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 07, 2006 10:16 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот PtD » Сря Дек 30, 2009 1:08 pm

lanzz написа:кажи ми точната версия на инсталирания phpBB и ще ти дам пач, щом е такава драма за ресурси.


Няма точна версия, понеже самите ние сме пачвали дистрибуцията. Но мога да ти дам php файла с превода, би трябвало да се ориентираш.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот lanzz » Сря Дек 30, 2009 1:14 pm

всъщност не ми трябва превода. проблема си е чист бъг, който на всичкото отгоре е тривиален. пробвай този пач дали ще мине през вашите модификации:

Код: Избери целия код
diff -r -u phpBB3/includes/search/fulltext_mysql.php phpBB3-patched/includes/search/fulltext_mysql.php
--- phpBB3/includes/search/fulltext_mysql.php   2009-12-30 13:11:15.000000000 +0200
+++ phpBB3-patched/includes/search/fulltext_mysql.php   2009-12-30 13:11:48.000000000 +0200
@@ -208,7 +208,7 @@

      foreach ($this->split_words as $i => $word)
      {
-         $clean_word = preg_replace('#^[+\-|"]#', '', $word);
+         $clean_word = trim(preg_replace('#^[+\-|"]#', '', $word));

         // check word length
         $clean_len = utf8_strlen(str_replace('*', '', $clean_word));
Аватар
lanzz
 
Мнения: 511
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 07, 2006 10:16 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот Admin » Съб Яну 02, 2010 11:01 am

Antares написа:А, не ми прехвърляй отговорността (си :Р)! Аз съм един прост енд юзър :D


Ааа, тука ти прекали. ;) Марто няма никаква отговорност - това, че той и още няколко души са помагали и помагат за развитието на форума, съвсем не е равносилно на "отговорност" в смисъла, който ти използваш.
Единственият, от когото можеш да търсиш отговорност, съм аз. Но тъй като съм напълно неграмотен по отношение на php, трудно ще намериш... :peace:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот Antares » Съб Яну 02, 2010 5:01 pm

Аз пуснах едно решение, което ти Е в компетенцията, ама се ослушваш :P
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот Admin » Съб Яну 02, 2010 5:48 pm

За моя радост последните дни нямах много време за компютъра, това е едната причина да се ослушвам.
Другата е, че, четейки темата, не съм сигурен дали проблемът е в превода. Предполагам, че съобщението, което ти дава на теб, се използва и за други ситуации, така че на мен първо ми е необходимо да се ориентирам във всичко това, за да знам как точно да го формулирам, че да се отнася за всички ситуации. А пък ето, lanzz твърди, че всъщност е бъг, а не проблем на превода. Та в такива случаи съвсем нарочно се "ослушвам", тъй като има различни мнения, а аз не мога сам да преценя кое решение ще е най-доброто. :)
А пък добавянето на допълнителни инструкции в страницата за търсене, доколкото мога да се ориентирам, вече ще изисква и намеса от по-знаещи.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот PtD » Съб Яну 02, 2010 8:38 pm

Пачът на lanzz е приложен. По-нататъшни оплаквания - към него. :8D:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот Admin » Съб Яну 02, 2010 8:42 pm

Пробвах го и изглежда, че работи по предвидения начин.
Благодарности, lanzz! :beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот Antares » Пон Яну 04, 2010 8:16 am

Официално оттеглям всичките си опити за критики и добавям едно "браво" :)
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Търасачката е бъгава

Мнениеот Daniel Panev » Сря Яну 06, 2010 6:05 am

Fanatico написа:Ко прайм, ако искам да пусна да се търси "NS" ? Да почвам по модели ли да търся ... :dontknow:

А ко значи търся "NS". Какво очакваш да получиш като резултат на едно търсене за "NS"?
TheAnimal написа:Абе друго си е да го "забелиш" :evil:
Аватар
Daniel Panev
 
Мнения: 1934
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 3:47 pm
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта