Отзиви за "Паралелна вселена - Родопи 2004"

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мнениеот Metal_Psycho » Пет Юни 04, 2004 12:10 pm

[quote="Admin"]

[quote="Alien"]

Ако някой може да ги качва и в еврото, защото някои от нас нямаме достъп до техното. :(!:
[/quote]


А към data.bg имаш ли? Там е другото място, където мисля да ги кача, само че в момента има някакви проблеми.:)
Ако някой иска и може да ги качи в Евро-то, мога да му дам направо диска с галерията, да я качи от него.
[/quote]

Давай в дата.бг,там съм супер.
Шибана кавга между free-тата ме лиши от free.techno-link,a там даже си качвах филчета и снимки.FUCK:D

Поздрав с Fear Factory-Slave Labor:8D:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Пет Юни 04, 2004 12:12 pm

[quote="MOD"]
Мога да ги кача на ФЕН
[/quote]


О.К. Ще ти донеса диск. ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Alien » Пет Юни 04, 2004 7:43 pm

Metal - BTW вече трябва да имаш техното, но само форум -а и главната страница. Предполагам, че няма да може да теглиш. Въпреки че някъде чух, че можело през ФТП. Е не съм пробвал, ако ти се занимава...

Иначе - Датата, Еврото, wherever ми върши работа. 10x. :D
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот MOD » Съб Юни 05, 2004 12:58 am

Снимките на free.evro.net sa [url=http://rack5.free.evro.net/free2/ScreamB/mtb-bg_free/]тук[/url]
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Съб Юни 05, 2004 1:37 am

[quote="MOD"]

Снимките на free.evro.net sa [url=http://rack5.free.evro.net/free2/ScreamB/mtb-bg_free/]тук[/url]
[/quote]


А за да отворите самата галерия, което е най-удобно, адресът е (+ htm файла):

[url]http://rack5.free.evro.net/free2/ScreamB/mtb-bg_free/gallery_parallel_universe_2004.htm[/url]
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот mrPesh » Съб Юни 05, 2004 9:19 pm

Добре си поти4ал и повъртял Admin:D,заради снимките.
Големи благодарности за което:^:
Аватар
mrPesh
 
Мнения: 259
Рейтинг: 1336
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 12:06 am
Местоположение: Bulgaria,Veliko Tyrnovo

Мнениеот Alien » Нед Юни 06, 2004 5:44 pm

Мерси за качването на Еврото! Снимките са супер. Кефи ме пича с 2те Juicy седмици. Само дето са със 160 ротори ама това се прежалва. :D
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Нед Юни 06, 2004 6:13 pm

[quote="mrPesh"]

Добре си поти4ал и повъртял Admin:D,заради снимките.
Големи благодарности за което:^:
[/quote]


Хе-хе, мен ме е срам като знам вие колко навъртяхте :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот M1010X » Нед Юни 06, 2004 9:42 pm

любо, а ти що не си карал (като състезател, де)? не ми казвай, че е само заради снимките и отразяването на събитието. ако е това, голяма чест ти прави... евала! :8D:
Above and beyond
Аватар
M1010X
 
Мнения: 1272
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 11:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот mrPesh » Нед Юни 06, 2004 11:25 pm

[quote="M1010X"]

любо, а ти що не си карал (като състезател, де)? не ми казвай, че е само заради снимките и отразяването на събитието. ако е това, голяма чест ти прави... евала! :8D:
[/quote]


Не знам какви са му при4ините,ама сигурно съжалява че не се включи и точи RAMката за следващия CHАLLENGE:):):)

Или се лъжа:?:Ако съм прав Любо,трябва от сега да вербуваш някой за снимките:D че сигурно и други са се/и ще се/ зарибили за веломаратон;)
Аватар
mrPesh
 
Мнения: 259
Рейтинг: 1336
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 12:06 am
Местоположение: Bulgaria,Veliko Tyrnovo

Мнениеот Admin » Пон Юни 07, 2004 1:48 am

Ами не участвах от мързел :I и липса на време да загрея като хората, не се чувствах добре подготвен :((не, че щях да се състезавам в истинския смисъл на думата де;)). И, разбира се, ме беше яд малко. :D
А за догодина, ако не съм войник баш тогава, мисля и искам да се включа. И тогава снимките просто ще са от цялото трасе, което ще ги направи още по-хубави. А за стартовете и финалите все ще има кой да ги щракне. :8D:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот did » Пон Юни 07, 2004 8:41 am

[quote="Alien"]

Мерси за качването на Еврото! Снимките са супер. Кефи ме пича с 2те Juicy седмици. Само дето са със 160 ротори ама това се прежалва. :D
[/quote]


И мен ме кефи, ама няма да го издам кой е:o)! Обаче можеш да проведеш следното разследване: разглеждаш снимките в едър план и намираш въпросния пич със съответната вилка, спирачки и монтаж SRAM 9.0SL (то друг такъв едва ли има в България) поне на 5-6 хубави снимки, виждаш му номера и после чрез стартовия списък го разконспирираш моментално:D:D:D.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Newone » Пон Юни 07, 2004 10:19 am

[quote="Admin"]

Ами не участвах от мързел :I и липса на време да загрея като хората, не се чувствах добре подготвен :((не, че щях да се състезавам в истинския смисъл на думата де;)). И, разбира се, ме беше яд малко. :D
А за догодина, ако не съм войник баш тогава, мисля и искам да се включа. И тогава снимките просто ще са от цялото трасе, което ще ги направи още по-хубави. А за стартовете и финалите все ще има кой да ги щракне. :8D:
[/quote]

Предлагам догодина да сформираме отбор/или не само един/ МТБ-БГ. Може и друго име да сложим, но важното е да участваме и да завършим, макар и на олимпийски принцип.
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MOD » Пон Юни 07, 2004 10:26 am

[quote="Newone"]

[quote="Admin"]

Ами не участвах от мързел :I и липса на време да загрея като хората, не се чувствах добре подготвен :((не, че щях да се състезавам в истинския смисъл на думата де;)). И, разбира се, ме беше яд малко. :D
А за догодина, ако не съм войник баш тогава, мисля и искам да се включа. И тогава снимките просто ще са от цялото трасе, което ще ги направи още по-хубави. А за стартовете и финалите все ще има кой да ги щракне. :8D:
[/quote]

Предлагам догодина да сформираме отбор/или не само един/ МТБ-БГ. Може и друго име да сложим, но важното е да участваме и да завършим, макар и на олимпийски принцип.
[/quote]


Добра идея, но трябва да се помисли за квалификационно състезание - че според мен кандидатите ще са достатъчни за 10 отбора ;)[:p]:D:D:D:D
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пон Юни 07, 2004 10:47 am

И като стана дума за догодина: трасето (разбира се) още не е уточнено, но засега идеите са да се промени основно в две посоки:
1. Още повече бягане от асфалта;
2. Да е много по-проходимо, т.е. да се вдигне процента на карането спрямо бутането и носенето (ако, обаче, се окаже че няма достатъчно "интересни" препятствия, може да си ги направим и изкуствено:D:D:D. Търси се сътрундик-бракониер с моторна резачка да бута дървета по пътеките и булдозерист да изкопае два трапа с вода и акули, в краен случай високопланински крокодили:D:D:D);

И понеже около Пловдив крокодили няма, нищо чудно да драснем в съвсем друга част на Родопите;).

Когато има някаква що-годе официална информация, ще я постна своевременно. За клюки от първа ръка - заповядайте на сбирките на велоклуб [url=http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=1599]"Крива спица"[/url]:D.

Този път подготовката за догодина започва още от това лято, та се надяваме организацията да е по-добра. За тази цел в строга секретност започва разработването на проект "Родопи - Паралелна вселена 2005". Ако имате идеи или излишна бира, знаете къде да ни намерите!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Alien » Пон Юни 07, 2004 11:04 am

[quote="did"]

[quote="Alien"]

Мерси за качването на Еврото! Снимките са супер. Кефи ме пича с 2те Juicy седмици. Само дето са със 160 ротори ама това се прежалва. :D
[/quote]


И мен ме кефи, ама няма да го издам кой е:o)! Обаче можеш да проведеш следното разследване: разглеждаш снимките в едър план и намираш въпросния пич със съответната вилка, спирачки и монтаж SRAM 9.0SL (то друг такъв едва ли има в България) поне на 5-6 хубави снимки, виждаш му номера и после чрез стартовия списък го разконспирираш моментално:D:D:D.

[/quote]


Дам, аз това го направих още преди да направя пост -а си. Знам му номера, съответно и името, и времето и всичко, но това не ми говори много, нали? :D:D Ако не се лъжа (понеже не се вижда хубаво на снимките) той кара с Хардтейл, и Z1 Freeride отпред, нали?
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот mrPesh » Пон Юни 07, 2004 11:55 am

[quote="did"]

И като стана дума за догодина: трасето (разбира се) още не е уточнено, но засега идеите са да се промени основно в две посоки:
1. Още повече бягане от асфалта;
2. Да е много по-проходимо, т.е. да се вдигне процента на карането спрямо бутането и носенето (ако, обаче, се окаже че няма достатъчно "интересни" препятствия, може да си ги направим и изкуствено:D:D:D. Търси се сътрундик-бракониер с моторна резачка да бута дървета по пътеките и булдозерист да изкопае два трапа с вода и акули:D:D:D);

Когато има някаква що-годе официална информация, ще я постна своевременно. За информация от първа ръка - заповядайте на сбирките на велоклуб "Крива спица":D.

Този път подготовката за догодина започва още от това лято, та се надяваме организацията да е много по-добра във всяко едно отношение.

[/quote]

Сигурно достатъчно добре знаеш маршрутите в Родопите,но например:

х.Здравец-х.Бяла Черква/не по асфалта/-х.Персенк-х.Чудми Мостове-Пампорово.
След това: 1.евентуално към Ягодина/Гела//-май има възможност за черен път/ и посока Широка поляна и яз.Христо Смирненски/ако не се лъжа-по спомен ги пиша/ или

2.Паморово-през Рожен-към х.Момчил юнак- около 4км преди нея се тръгва за х.Пашалийца по много як за каране черен път и Пашалийца-с.Югово/има много яко пускане втората половина на пътя/-Наречески бани/не знам черен път Югово-Нареченски бани/
Аватар
mrPesh
 
Мнения: 259
Рейтинг: 1336
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 12:06 am
Местоположение: Bulgaria,Veliko Tyrnovo

Мнениеот did » Пон Юни 07, 2004 12:07 pm

[quote="mrPesh"]
Сигурно достатъчно добре знаеш маршрутите в Родопите,но например:...
[/quote]


Благодаря МНОГО за бързия отговор, но нямах предвид да отваряме [b]тук[/b] конкретна дискусия за бъдещия маршрут. Все пак това си е право на Христо Боянов, а той е зает човек и не чете форуми, пък на мен ролята на черна станция не ми харесва. Има доста фактори, които ще наклонят везните в полза на едно или друго трасе, някои от които не са чисто туристически, нали разбираш... Във всеки случай, гарантирам, че промяна ще има и ще е за добро!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот naka76 » Пон Юни 07, 2004 12:16 pm

[quote="mrPesh"]
Сигурно достатъчно добре знаеш маршрутите в Родопите,но например:

х.Здравец-х.Бяла Черква/не по асфалта/-х.Персенк-х.Чудми Мостове-Пампорово.
След това: 1.евентуално към Ягодина/Гела//-май има възможност за черен път/ и посока Широка поляна и яз.Христо Смирненски/ако не се лъжа-по спомен ги пиша/ или

2.Паморово-през Рожен-към х.Момчил юнак- около 4км преди нея се тръгва за х.Пашалийца по много як за каране черен път и Пашалийца-с.Югово/има много яко пускане втората половина на пътя/-Наречески бани/не знам черен път Югово-Нареченски бани/
[/quote]



Хубав маршерут ама според тебе може ли да се мине за три дена???:(От Чудните мостове пак ли искаш да го будаш (носиш) до гробния проход??[:p]

[size=67]Edit by Windstream: коригирах цитата ;)[/size]
Аватар
naka76
 
Мнения: 871
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 21, 2003 7:04 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот тучо чучо » Пон Юни 07, 2004 4:55 pm

[quote="Alien"]

[quote][i]Originally posted by did[/i]

[quote][i]Originally posted by Alien[/i]

Кефи ме пича с 2те Juicy седмици. Само дето са със 160 ротори ама това се прежалва. Дам, аз това го направих още преди да направя пост -а си. Знам му номера, съответно и името, и времето и всичко, но това не ми говори много, нали? :D:D Ако не се лъжа (понеже не се вижда хубаво на снимките) той кара с Хардтейл, и Z1 Freeride отпред, нали?
[/quote]

Аааа, и аз го знам тоя!
Мога да ти дам жокер, за да го познаеш по-лесно: освен, че е с хардтейл DRAG Expert със Z1 FR и AVID Juicy 7, мога да ти подскажа, че е дърт и заядлив..., а съвсем случайно забелязах малък стикер на рамката му, на която пишеше нещо като... POWERED by там-некакви-си-буквички-и-цифрички...:D
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот SPA » Пон Юни 07, 2004 5:36 pm

[quote="тучо чучо"]
...Аааа, и аз го знам тоя!...
... POWERED by там-некакви-си-буквички-и-цифрички...
[/quote]

Абе теб кога те пуснаха!!!
Лекара кажа, че ще те държи поне още месец.
Баси и то днес това живот ли му се вика. Свинщина някаква. Лудиде сами да излизат от лудницата.
АААА...... неееее.... отивам да си сложа и аз ПОВЕРЕД БЪ ...
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот mrPesh » Пон Юни 07, 2004 7:33 pm

[quote="naka76"]

[quote="mrPesh"]

Сигурно достатъчно добре знаеш маршрутите в Родопите,но например:

х.Здравец-х.Бяла Черква/не по асфалта/-х.Персенк-х.Чудми Мостове-Пампорово.
След това: 1.евентуално към Ягодина/Гела//-май има възможност за черен път/ и посока Широка поляна и яз.Христо Смирненски/ако не се лъжа-по спомен ги пиша/ или

2.Паморово-през Рожен-към х.Момчил юнак- около 4км преди нея се тръгва за х.Пашалийца по много як за каране черен път и Пашалийца-с.Югово/има много яко пускане втората половина на пътя/-Наречески бани/не знам черен път Югово-Нареченски бани/
[/quote]

Хубав маршерут ама според тебе може ли да се мине за три дена???:(От Чудните мостове пак ли искаш да го будаш (носиш) до гробния проход??[:p]
[/quote]





А пък преди малко се сетих,че вариант 1 може май да се стигне по черно до Велинград от яз.Христо Смирненски/така ни бяха казали като ходихме но нямаше време да проверим/.

х.Здравец-х.Бяла Черква/не по асфалта/-х.Персенк-х.Чудми Мостове се минава за около 7 часа и то не състезателно и с голямо лутане м/у х.Бяла Черква-х.Персенк/няма маркировка в началото,а пътища бол/.

Може за три дни вариант2;)Виж вариант1 ако се ходи до Велинград ще ни озори.Но нали е маратон:DТрябва да ни е тежко[:p][:p][:p]

[size=67]Edit: корекция на цитата ;)[/size]
Аватар
mrPesh
 
Мнения: 259
Рейтинг: 1336
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 12:06 am
Местоположение: Bulgaria,Veliko Tyrnovo

Мнениеот Alien » Пон Юни 07, 2004 8:23 pm

[quote="тучо чучо"]

[quote="Alien"]

[quote][i]Originally posted by did[/i]

[quote][i]Originally posted by Alien[/i]

Кефи ме пича с 2те Juicy седмици. Само дето са със 160 ротори ама това се прежалва. Дам, аз това го направих още преди да направя пост -а си. Знам му номера, съответно и името, и времето и всичко, но това не ми говори много, нали? :D:D Ако не се лъжа (понеже не се вижда хубаво на снимките) той кара с Хардтейл, и Z1 Freeride отпред, нали?
[/quote]

Аааа, и аз го знам тоя!
Мога да ти дам жокер, за да го познаеш по-лесно: освен, че е с хардтейл DRAG Expert със Z1 FR и AVID Juicy 7, мога да ти подскажа, че е дърт и заядлив..., а съвсем случайно забелязах малък стикер на рамката му, на която пишеше нещо като... POWERED by там-некакви-си-буквички-и-цифрички...:D
[/quote]


Мммм, аре... така... к'во ще кажеш ...да се запознаем... нали знаеш, ще те черпя една бира... с/у 2-3-1000 кръгчета, а? Какво ще кажеш? :D:D
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот тучо чучо » Вто Юни 08, 2004 11:28 am

[quote="Alien"]
Мммм, аре... така... к'во ще кажеш ...да се запознаем... нали знаеш, ще те черпя една бира... с/у 2-3-1000 кръгчета, а? Какво ще кажеш? :D:D
[/quote]

Ами, добре!
Аз съм висок, рус, със сини очи, с бронзов загар на кожата, атлетичен красавец...Размерите ми са:....
:D
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот тучо чучо » Вто Юни 08, 2004 11:35 am

@ Admin
Прегледах снимките и забелязах, че някои, които съм виждал със сигурност, липсват. Удобно ли е да ти дам СД, за да ми ги запишеш?

@ всички:
На състезанието имаше и няколко видеокамери. Не е лошо да намерим начин да видим и видеото!
mrPesh, ако има начин да помолиш Пламен да направи едно копие на VHS и когато той, или някой от групата от В.Търново, има път към София, да се срещнем, а аз от своя стран ще размножа записа.
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот Alien » Вто Юни 08, 2004 11:47 am

...130мм... ход, 160мм... дискове, а? :D:D
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот did » Вто Юни 08, 2004 12:04 pm

4у4о ту4о, аз току що пък говорих със сина на Иван Черноземски (тоя, дето караше червения бус и раздаваше накрая наградите от магазина си BG Sport). Той също снимаше с камера и са направили някакво филмче, което не съм гледал. Сега ми обещаха да ми го дадат, аз ще се опитам да намеря човек с камера, компютър и подходящ софтуер да го прехвърлим в цифров формат и да го метна в интернет. Дано стане по-скоро. Ако някой от Пловдив може да ми съдейства, да каже! Добре ще е ако и останалите с камери направят нещо такова.

Също така още не съм виждал снимките на Христо Боянов, които са над 150, доколкото знам. Той обеща да ги качи в интернет, но не знам къде и кога. Днес следобяд, обаче, се надявам да ги имам на диск!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Admin » Вто Юни 08, 2004 12:22 pm

[quote="тучо чучо"]

@ Admin
Прегледах снимките и забелязах, че някои, които съм виждал със сигурност, липсват. Удобно ли е да ти дам СД, за да ми ги запишеш?
[/quote]


Няма проблеми :D Липсват само 4-5 снимки, но щом и те ти трябват...:)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Newone » Вто Юни 08, 2004 1:23 pm

[quote="тучо чучо"]

[quote="Alien"]
Мммм, аре... така... к'во ще кажеш ...да се запознаем... нали знаеш, ще те черпя една бира... с/у 2-3-1000 кръгчета, а? Какво ще кажеш? :D:D
[/quote]

Ами, добре!
Аз съм висок, рус, със сини очи, с бронзов загар на кожата, атлетичен красавец...Размерите ми са:....
:D

[/quote]

Е ако беше добавил "...и с готино колело...", щеше да ме опишеш точно:D:I:D
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот тучо чучо » Вто Юни 08, 2004 2:24 pm

[quote="Admin"]
Няма проблеми :D Липсват само 4-5 снимки, но щом и те ти трябват...:)
[/quote]

Е, как да не ме интересуват - точно тези от шампионското ми спускане към Храбрино!:D
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


cron