Обиколка на Витоша 2010

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот emilaleksov » Чет Май 27, 2010 5:07 pm

На 26.06.2010г. (събота) за 40-и път ще се проведе скороходната и колоездачна обиколка на Витоша!

Състезанието се състои в пълна обиколка на Витоша по 100-километров планински маршрут.

Търсим спонсори за провеждането на Обиколката!
Спонсорството може да се изразява както в парични средства, така и в награди, тениски (или печат на тениските), храна, напитки или ако някой има желание да съдийства по време на самата Обиколка!

За повече информация: http://vitosha100km.hit.bg
emilaleksov
 
Мнения: 24
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 9:54 am
Местоположение: България, София

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Чет Май 27, 2010 5:45 pm

Мисля, че не е разумно, да съобщавате, че ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ ! Щом все още се набират средства......значи просто НЯМА да се проведе след един месец !!! Само заблуждавате хората :(!: Това не се прави един месец преди мероприятието и организаторите най-добре го знаят. Пределно ми е ясно, че някой ще иска да каже "Ти знаеш ли колко трудно се набират средства ?!" НЕ, не знам и не ме интересува ?! Не участвам в организацията, защото нямам грам финансова и каквато и да била друга възможност, пък и това не е мой проблем! Просто искам да имам точна информация поне месец преди мероприятието, а това в нашата българска действителност не е възможно, защото никой ........платежоспособен "бизнесмен", кмет, общински съветник или какъвто и да било друг кретен, няма да отпустне ей-така средства за подобно начинанние :xx(: Да вземете да си промените информацията в сайта на нещо от сорта - "Ако се съберат средства, ще се проведе на............." там когато е. Да не стават изтъпления като миналата година....... ;) :agree:
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот Pinky76 » Чет Май 27, 2010 7:02 pm

Напълно съм съгласен със всичко казано от Инопланетянин :agree:

Значи има няколко неща,с които си мисля би трябвало организаторите да се съобразят:
1.Да кажат дали със сигурност ще се проведе или ако не се намерят спонсори за да се осигури награден фонд,няма да се състои Обиколката; На мен лично ми е все едно дали ще има награди за 1000,10 000 лева или само едни медалчета или фланелка за спомен.Ние не участваме за наградите,а заради самото състезание,тръпка,любов към планинското колоездене и т.н.......Така че нека има състезание,пък и без големи награди.
2.Нз дали тук е мястото да се търсят спонсори,все пак големите клечки са кметове и други,които не се занимават пряко с планинско колоездене и не четат този форум. ;) А колоездачни фирми в София бол - Веломания,РАМ bikes и т.н. и си има според мен други начини за контакт с тях.
3.Датата съвпада с едно друго голямо мероприятие,а именно организираното каране около Велинград от Байкария(25-27 юни) и не ми се иска отново да съвпадат датите и да трябва да избираме пак къде да участваме.Софиянци ще участват на Обиколката разбира се,но ще загубите доста от контингента от страната,пък е датите за началото на юли(именно първата седмица е свободна засега),така че е хубаво да се съобразите и с участниците,пък и за 1 седмица все ще се намери най-вероятно някой друг спонсор. :agree: ;)
Ето линка на календара за справка: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar2010

Надявам се да проявите разбиране и да можем да учасваме на всички мероприятия свързани с планинското колоездене;пак казвам ние не се интересуваме от награди,а просто караме за удоволствие и от любов към спорта най-вече. ;)
:beer: :beer:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот Daniel Panev » Чет Май 27, 2010 8:00 pm

Също така няма да е лошо и да се знае каква е "програмата-минимум" на спонсорската кампания - дали целта е да се съберат още поне 1 000, 5 000, 10 000, 50 000 лв...
TheAnimal написа:Абе друго си е да го "забелиш" :evil:
Аватар
Daniel Panev
 
Мнения: 1934
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 3:47 pm
Местоположение: София

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Чет Май 27, 2010 8:17 pm

А пък наградите....... :D може изобщо да ги отпишете ! За какво са ни бе !?!?!? Лелеле, предполагам 99% от хората искат прото да се съберат на едно голямо и масово подобно и мероприятие (състезание да е ;) , няма значение), пък ако щеш и да си "сверят часовниците" ;) Само фактът, че участвам в подобна проява, ме прави щастлив :) Не ща грамоти, тениски, сандвичи, и квото ще да е там - достатъчно е да има топли чайове, добро настроение от всички (участници и хора по-трасето) и нищо дурго НЕ ЩА !!!!! Достатъчно ми е да си запазя номера и снимките от състезанието :D :agree:
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот Reactor » Чет Май 27, 2010 8:39 pm

ИНОПЛАНЕТЯНИН написа:- достатъчно е да има топли чайове, добро настроение от всички (участници и хора по-трасето) ......... Достатъчно ми е да си запазя номера и снимките от състезанието :D :agree:

:agree: Май на тази обиколка се събираме точно заради тези неща.По голям стимул от това не може да има!
Е,грамотата все пак си е нещо полезно за личната колекция и нейната история :)
Дано тази година наистина се проведе на посочената дата! :beer:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот Боян Бановски » Пет Май 28, 2010 7:56 am

ИНОПЛАНЕТЯНИН написа:А пък наградите....... :D може изобщо да ги отпишете ! За какво са ни бе !?!?!? Лелеле, предполагам 99% от хората искат прото да се съберат на едно голямо и масово подобно и мероприятие (състезание да е ;) , няма значение), пък ако щеш и да си "сверят часовниците" ;) Само фактът, че участвам в подобна проява, ме прави щастлив :) Не ща грамоти, тениски, сандвичи, и квото ще да е там - достатъчно е да има топли чайове, добро настроение от всички (участници и хора по-трасето) и нищо дурго НЕ ЩА !!!!! Достатъчно ми е да си запазя номера и снимките от състезанието :D :agree:

+1, :agree:
Аватар
Боян Бановски
 
Мнения: 351
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 5:33 pm
Местоположение: София

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот Runaway » Пет Май 28, 2010 2:55 pm

Еееее, тениските са си готино нещо - като грамота, която да си нахлузиш :D ;)
Иначе естествено, че самото "случване" на обиколката е ценното! :agree:
Аватар
Runaway
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1870
Регистриран на: Нед Апр 05, 2009 11:56 am

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот did » Пет Май 28, 2010 2:58 pm

Хм...

След състезанието в Стара Загора, сега се заприказва и за Обиколката на Витоша без награден фонд...

Това може и да е приемливо изключение, но не трябва да става навик на организаторите. Напротив - трябва наградния фонд всяка година да нараства, за да има и развитие на топ-спортистите, по които се равняват всички останали. За биропийците и без това няма значение, дали има или няма награден фонд.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот Adi » Пет Май 28, 2010 5:43 pm

Разбира се, по-добре е и за организатори, и за състезатели, наличието на награден фонд. Но липсата му не е причина за непровеждане на дадено мероприятие. Пък и когато е наличен е хубаво да бъде разпределен между призьорите от първо до трето място. Но дори и да не стигне за всички, бива поне да бъдат опоменати първите трима и поне по една снимка да им остане за спомен. А не като на 24 часовия маратон, където дори това не успяха да направят. Но в критиката са винаги номер едно.

ТД "Витоша" винаги са успявали да организират и проведат безупречно Обиколката на Витоша, и вярвам, че въпреки всички пречки пак ще успеят!
Поздрави на организаторите!
Adi
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1235
Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 8:36 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Пет Май 28, 2010 5:54 pm

did написа:За биропийците и без това няма значение, дали има или няма награден фонд.


:dontknow: не знам кого имаш предвид, но аз не съм "каращите, заради едната бира", пък и не мисля, че из тоя форум има много такива.....
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Пет Май 28, 2010 6:09 pm

ИНОПЛАНЕТЯНИН написа:
did написа:За биропийците и без това няма значение, дали има или няма награден фонд.


:dontknow: не знам кого имаш предвид, но аз не съм "каращите, заради едната бира", пък и не мисля, че из тоя форум има много такива.....


Биропийците по подразбиране не гонят място... и съответно - награден фонд;
За мен тениската от обиколката е една идея повече от колкото съм заслужил ;)
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот eMcKu » Пет Май 28, 2010 6:14 pm

Само да попитам, какво ще стане ако всички състезания останат без награден фонд ?
Примерно, за мен е голям стимул, да има дадена награда(парична), просто защото по друг начин, не мога да си нябавя такава.
Хубаво беше с ваучерите за даден магазин, дано и тази година да има нещо подобно.
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот colson » Пет Май 28, 2010 8:55 pm

Прав е ИНОПЛАНЕТЯНИН - номера от състезанието за спомен, както и снимките, са достатъчни за всеки, който обича да върти педали из планината. :peace: А и не е само това...
Но душата българска все за пари и награди мисли. Е, ми криза някаква е в момента...
А как с нарастването на наградния фонд от такива състезания ще се развива колоезденето, нещо не ми е ясно :dontknow: В Белгия /според Клепе/, на победителя давали букет цветя, пък не знам да са с недоразвито колоездене.
Карай всеки ден!
Аватар
colson
 
Мнения: 234
Рейтинг: 1795
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:02 pm
Местоположение: София

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот Pinky76 » Пет Май 28, 2010 10:21 pm

Значи тук се оформя една дискусия относно дали да има награден фонд по състезанията или не?

Еми ето моето скромно мнение по този въпрос:
Значи това дали има парични награди по състезанията в Белгия или не не знам със сигурност,но питайте Уотер дали сам си е купил невероятното колело,екипировката,дали не са го спонсорирали в неговия отбор и т.н.
То е ясно,че много от вас не карат за наградите,тъй като така или иначе много малко и все едни хора се докосват до тях и повечето ни виждат само на старта и финала.Аз,а мога да кажа,че и много от другите момчета които печелят състезанията или са на подиума не караме само заради наградите,а най-вече защото обичаме спорта.Например наградите ни в повечето случаи не могат да покрият транспортните разходи,камо ли нещо друго.Лесно е да се коментира дали да няма или има награди като по-голяма част от участниците нямат никакъв шанс да се качат на подиума.

Все пак всичко зависи колко си трениран,защо участваш на даденото състезание,какви са ти амбициите.Значи хубаво е планинското колоездене да се развива като спорт,подчертавам спорт като баскетбола,футбола,тениса най-вече,където има турнири за аматъори и любители и се включват и националните ни състезатели.Както казах има млади момчета,талантливи който искат дават всичко от себе си по състезанията и може би искат да се занимават сериозно с този спорт,дори планинското колоездене да стане профи спорт един ден в България и който е добър и тренира здраво да може да си изкарва хляба с това,а не да работи нещо което не му харесва и го прави само заради парите.Имало е много такива като Игнат,Георги Митов,Пиго и още десетки,които вече не карат,защото само се бъхтят за едното нищо и сега работят може би работи,който не ги правят щастливи и това не е един пълноценен живот.Те може би ще почнат да карат по тези наши мероприятия пак след години като вече имат постоянна работа и могат да си позволят разходите по колелата,пътуванията.Но това са още примери за недооценени хора с голям потенциал,но явно в нашата страна всички трябва да бачкаме като луди,за да издържаме семействата си,а не да направим нашата любов и страст да е и наша професия.Какво по-хубаво то това.

Така че всичко е до амбиция и шанс да имат всички - тези които го правят за удоволствие и тези които защото могат да го правят наистина добре.Да правиш това което обичаш и да можеж с това да се препитаваш и да издържаж евентуално семейството си,ето към това трябва да се стремим(не говоря конкретно за колоезденето,а по принцип).А който обича колоезденото и иска да покара с приятели или да си види възможностите спрямо наистина отдадените на този спорт,нека да участва и да покаже и той какво може,но идеята на състезанията е малко по-различна.
Да попитам едно малко въпросче тук- защо 90% от учасниците на Обиколкта не учасват на другите състезания в България и причината нали не е,че те не се провеждат в София? ;)


Така че на едно такова мероприятие винаги има за всекиго по нещо и аз си мисля че не трябва да се делим на бираджии и туристи и състезатели,а да бъдем обидинени като хора обичащи колоезденето,като братя и сестри.

Освен това надявам се организатори да се съобразят и с датата 26 юни ако може променете я на първия уикенд на юли( дали ще се намери голям награден фонд или не,никога не е бил решаващият фактор),защото датата както казах вече съвпада с друго мероприятие като ще е жалко да стане застъпване отново.

Относно късното съобщаване на датата на състезанието - еми знам,че си обичате Обиколката на Витоша и аз много харесвам това състезание,но тя е оставена на доизживяване и не се мисли в перспектива както много неща в България.Давайте да участваме,еми хора да карат винаги ще се намерят,но ето вижте,че се правят опити,за развитие на MTB-то в България:
има календар с доста повече състезания тази година и повечето организатори са обявили датите си 5-6 месеца предварително;намерили са спонсори по какъв начин те си знаят,просто идеята не е да отидем и да караме,както виждате има си оргизирани карания(които да отбележа са дори по-добре обмислени и организирани отколкото самите ни състезания) и там без да се гони класиране хората се събират и карат,любуват се на планината и т.н.Моля ви да разграничаваме едното от другото.
Уотър каза,че може и да говори за спонсорство за някой отбор или за отделни състезатели(какво по-амбициращо за юнощите да се занимават с този спорт) :)

Да вметна едно нещо - спортът е здраве и докато възрастните карат за удоволствие и да разпуснат от работа и ежедневието,за младите хора е добре да има някакъв стимул и да бъдат дърпани от улицата.Така имат шанс за развитие като хора и евентуално да изкарват пари като станат мъже(засега само на шосейното колоездене е възможен този вариант).Нали не искаме децата ни да обичат улицата и компанийките там,където става деградация на децата от 10 до към 15-17 години,най-вече защото няма какво да правят и си играят на възрастни ;)
Ние като малки доколкото си спомням играехме мач,момичета на други игри и вечерта сядахме и си говирихме като деца каквито сме били. :)
Спортът е здраве и облагодарява човека,така че нека мислим и за младите,а не спорим за глупости и дреболии.
;) :agree:

Нека вървим напред и да се развиваме и дано стигнем един ден ранга на състезания в Белгия,Холандия,Германия, откъм организация,масовост,конкуренция;пък и да има само едни букети за награда на победителите.Това е едно добра мечта към коята е хубаво да се стремим да постигнем с общи усилия един ден.
:beer: :beer:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот papi007 » Нед Май 30, 2010 4:08 pm

Въпреки прогнозите за валежи всеки ден, аз съм си запланувал всеки ден да обикалям витоша с колелото. Оптимизма че ще вали след като се прибера е нещото , което ще намразя в себе си най-вероятно :rofl:
Та идеята ми е всеки ден в 7 и 30 да съм на билла-та, и за максимум 7 часа , повтарям , за да няма отново тема тип "изоставени" МАКСИМУМ 7 часа!!!!! да съм в изходна позиция. Така от понеделник до четвъртък, а тъй като петък пътувам за изпит - ще го мисля...

Ако има сериозни ездачи, нека да пишат!

Best wishes, papi007 :wavey:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот colson » Нед Май 30, 2010 5:19 pm

Това означава ли, че още утре ще си в 7.30 на билла-та?
Карай всеки ден!
Аватар
colson
 
Мнения: 234
Рейтинг: 1795
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:02 pm
Местоположение: София

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот papi007 » Нед Май 30, 2010 5:39 pm

Надявам се да. В момента имам зверския главобол, но до утре все трябва да съм го преборил мама му! Ако сутринта вали или е валяло непосредствено преди тръгването ми, може да изляза на кратка разходка... Ще видим ,както дойде. :beer:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот colson » Нед Май 30, 2010 7:12 pm

Мда.. Но ако не идваш, драсни един ред до 7.15, че да не изхвърчам толкова рано.
Карай всеки ден!
Аватар
colson
 
Мнения: 234
Рейтинг: 1795
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:02 pm
Местоположение: София

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот C_Mo » Пон Май 31, 2010 1:10 am

Не мога да повярвам колко забавни теми съм пропуснал да прочета!
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот papi007 » Пон Май 31, 2010 5:08 am

Аз лично бях брутално събудн с радио хоризонт още преди 10 минути, така че макар и в кофти настроение, съм на линия :lol:
Отивам да ям, да се оправям , и към 7 и 20 ще съм на подлеза пред билла. В 7:30 тръгвам :deal:

Best wishes, papi007 :wavey:

p.s. То заваля ... Ама гледайки облака, до 7 ще е минал , а и не вали много.. Та явно ще се кара с калници :xx(: Ако толкова се намокри, винаги има спасение през Владая да се направи обратен и да се прибирам(е)!
p.s. 2 След малко тръгвам :agree:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот papi007 » Пон Май 31, 2010 2:17 pm

Беше мнооооогоооо по-добре отколкото очаквах - достатъчно сухо, с редовните локви и мини-рекички. Може би след Владая заради извозването на изсечената дървесина с коне е гаден терена но пък който го е страх от мечките - да не ходи у гората...
Аз днес си удължих покрай Ярлово маршрута, защото хванах на ляво , а не на дясно едно разклонение... Но гледките , които видях си заслужаваха! И може скоро пак да мисля нещо на там да щъкна! А в последствие на драгалевци почна лек ръмеж, та реших да си бия камшика към вкъщи, че и без това бях изгладнял.
Айде, утре пак! :beer:

Best wishes, papi007 :wavey:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот azsa-bachinito » Пон Май 31, 2010 11:01 pm

Пенооооо. Кай ма Гицо. Абе имаш ли червени чушки да ми сипиш. Иам, донеси си захарницата.

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ......... Сега забелязах, че Обиколката на Витоша е заклала Купата на Велинград. :banghead: Е бива ли такова нещо. Две такива култуви прояви да са в едни почивни дни. :bawling: :bawling: :bawling:
Дано някой си преразгледа датата, но едва ли :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот eddie93 » Съб Юни 05, 2010 2:07 pm

Колко часа требве да сме на 26 пред била ? 5:30 ? И в колко ще се върнеме в София ?
eddie93
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1175
Регистриран на: Сря Юни 02, 2010 9:19 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот argon » Съб Юни 05, 2010 4:45 pm

Да, добре е да се отиде поне 30 мин преди старта, за да може да се вземат номера и да се запишат незаписалите се участници ( поне така е било предишни години). А това кога ще се върнеш в София, зависи предимно от теб самият :) Прецени си кога за последен път си минавал 100км, с приблизително същата денивелация, и колко време ти е отнело и ще получиш сравнително верен отговор :) Има хора които ще си пият кафето около 11часа в София, има и такива които по това време ще се борят с калта около язовира. Обикновенно средно подготвен колоездач минава обиколката за около 8 часа и половина (ако обстановката не е като миналогодишната, и ако не се заседява много-много по пунктовете) :)
Like Steven Segal I'm hard to kill....
Аватар
argon
 
Мнения: 492
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 2:33 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот eddie93 » Съб Юни 05, 2010 7:50 pm

Аха мерси , ами аз до сега не съм минавал 100 км и затова питам горе долу към колко ще стигнем в София :) :beer:
eddie93
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1175
Регистриран на: Сря Юни 02, 2010 9:19 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот kvelikov » Нед Юни 06, 2010 6:48 pm

azsa-bachinito написа:... Е бива ли такова нещо. Две такива култуви прояви да са в едни почивни дни.


Мисля, че всички си задават този въпрос - какво ще им стане на организаторите, ако изместят Обиколката за 3.07...???
Нали я организират за феновете и карачите?
И точно феновете и карачите ще се разделят на две, а за нещастие активно байкващите в България не са много.
И Обиколката ще е ялова, и Велинград ще пострада. А Велинград бяха първи с датата...

Организаторите, моля, замислете се над това и ако не е късно, нищо не пречи да се измести датата. А съм убеден, че не е късно... :agree:
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот eddie93 » Пон Юни 07, 2010 8:52 pm

Великов...ти не дей да даваш много много идеи....
Така.. някой знае ли това на 26 дали ще се проведе, защото разбрах че днес (07.06.2010) ще се разбере.
eddie93
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1175
Регистриран на: Сря Юни 02, 2010 9:19 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот niki_can133 » Пон Юни 07, 2010 8:56 pm

kvelikov написа:
azsa-bachinito написа:... Е бива ли такова нещо. Две такива култуви прояви да са в едни почивни дни.


Мисля, че всички си задават този въпрос - какво ще им стане на организаторите, ако изместят Обиколката за 3.07...???
Нали я организират за феновете и карачите?
И точно феновете и карачите ще се разделят на две, а за нещастие активно байкващите в България не са много.
И Обиколката ще е ялова, и Велинград ще пострада. А Велинград бяха първи с датата...

Организаторите, моля, замислете се над това и ако не е късно, нищо не пречи да се измести датата. А съм убеден, че не е късно... :agree:
:beer:


Ама все пак обиколката на Витоша е всяка година на една и съща дата.
Изображение
niki_can133
 
Мнения: 206
Рейтинг: 986
Регистриран на: Вто Апр 07, 2009 11:09 am

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот eddie93 » Пон Юни 07, 2010 8:57 pm

Напълно съм съгласен със niki_can133 !!!
eddie93
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1175
Регистриран на: Сря Юни 02, 2010 9:19 pm

Следваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта