Търговищка група

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Търговищка група

Мнениеот Watanabe » Сря Дек 15, 2010 12:12 am

Келеша се келеши, но е искрен- профешънълте, хлъц, саана истоккк и мого пият.
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Сря Дек 15, 2010 11:07 pm

Като се прибера във Търговище един ден ,ще видим кой на какво ниво е........! :popcorn:
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот Келеша » Съб Дек 18, 2010 7:26 pm

Утре каране, без спортен характер.За спускането не ме гонете нямате шанс :rofl: да не стане като дон Пилчоне муха му била влязла в учоту :dontknow:Айде помпете гумите и стига сте се покривали,пък кой на какво ниво е какво значение има рупайте си пуканките и стига сте се оправдавали.
Келеша
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 8:49 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Нед Дек 19, 2010 11:07 pm

Келеша написа:Утре каране, без спортен характер.За спускането не ме гонете нямате шанс :rofl: да не стане като дон Пилчоне муха му била влязла в учоту :dontknow:Айде помпете гумите и стига сте се покривали,пък кой на какво ниво е какво значение има рупайте си пуканките и стига сте се оправдавали.

Нали тренирате ?Или се расхождате :dontknow: ?Ти от кои си келеша? :popcorn:
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Пон Дек 20, 2010 9:50 am

той е от НЕ ориентираните :rofl:
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Пон Дек 20, 2010 8:27 pm

todor_todorov написа:той е от НЕ ориентираните :rofl:

Няма да излагате града ни(търговище)догодина трябва да сте на челните места :popcorn: и никакви расходки ами сериозно каране!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Пет Дек 24, 2010 10:37 pm

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ! Желая ви много километри ,здраве,щастие и здрави крака най-вече............. :wavey: :wavey: :wavey:
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот pil4oka » Съб Дек 25, 2010 7:50 pm

Честита Ви Колада бе бандюги :D Да сме живи здрави кат кооперативни крави,пак педали да въртим докато се уморим :nuts: И главите да са здрави щото никой ги не прави,той акъла е до време и хич да не ви дреме.Утре който е навит да се готви в спортен вид :smash:
Нация която се напива с бира не може да учи нация която изтрезнява с бира.
Аватар
pil4oka
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1328
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:19 am
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Нед Дек 26, 2010 4:50 pm

Здравейте на всички и весели празници!
Умната с употребата на алкохол само със яки мезета! :beer:
Аз незапочвам добре разболях се от бронхит и бях 11 дена в болница сега се възстановявам и няма да мога да карам :bawling: :bowdown:
мисля като се стопли тогава да карам много ме е яд но ...... мисля,че студения въздух на тоя етап ще ми пречи затова ще тренирам в къщи на велогометара :bowdown:
а на вас ви пожелавам сибирско здраве и наздраве :beer:
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Нед Дек 26, 2010 4:53 pm

Приятели ще ми липсвате!
Пишете ако има някое мероприятие аз ще ви следя във форума за да не се чувствам изолиран :peace:
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот Келеша » Нед Дек 26, 2010 6:10 pm

Лоша работа е това да си болен :banghead:и аз бях малко болен.Мойто е нищо в сравнение с твоето, днес покарахме с Пилчока и Юли.Два пъти качих хижата и май нещо ме понаболява дясното крак :popcorn: май ще си слагам нови стави :rofl:Като стане по студено тръгваме на свинско и винско с огънче.Така най добре се лекувал бронхита :beer: нямаше иконка за кана с вино бирата не се харчи в студеното.
Келеша
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 8:49 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот Анелия » Нед Дек 26, 2010 9:51 pm

petkov, бързо възстановяване! Не бързай с карането навън, има време за всичко. Здравето преди всичко, а като се постопли с бодри сили ще влизаме във форма :beer:
Да ви кажа, френдз, аз тези дни покарах. Колело+прасе се оказа перфектната Коледа :D
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Сря Дек 29, 2010 10:18 pm

Петков желаяти бързо оздравяване! :popcorn:
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Нед Яну 02, 2011 6:47 pm

Къде сте земляни?Как върви подготовката...... :popcorn:
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Нед Яну 02, 2011 9:08 pm

Ми супер,
Аз Пилчока и Вожда обикаляхме из шуменските магазини и кафета, а КЕЛЕША го инструктирахме да се занимава със ШЕФКАТА - бъхтаха се по платото ( ми кат им е толкос акъла :rofl: )
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот tanya » Пон Яну 03, 2011 10:03 am

И ние покарахме вчера, мака и малко неочаквано. Първо бяхме на пързалка. След това пробвахме пътеката от Стража нагоре - караема беше почти на 100%. Лошото бяха ловджиите. Отвсякъде се чуваше 'бум, бум". Дано наистина целият район стане развъдно стопанство, та да се отървем от тия с пушкалата. След това последва перфектно спускане по пътеката и горещ душ.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Пон Яну 03, 2011 11:09 am

хе хе, поне успяха ли ловджиите да ви вдигнат средната скорост :D
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Вто Яну 04, 2011 9:11 am

Браво приятели,радвам се че тренирате!!! :D
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот Келеша » Сря Яну 05, 2011 7:36 pm

Кога идваш :popcorn: да организираме някакво мероприятие.Сега тъкмо ми дойде бегачката от ремонт.Трябва да я тествам ако нещо се спука да правя рекламация :deal:
Келеша
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 8:49 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Сря Яну 05, 2011 9:20 pm

Келеша написа:Кога идваш :popcorn: да организираме някакво мероприятие.Сега тъкмо ми дойде бегачката от ремонт.Трябва да я тествам ако нещо се спука да правя рекламация :deal:

Надявамсе на пролет :D Каква бегачка имаш?:)
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот Келеша » Чет Яну 06, 2011 8:25 pm

Един байк имам съберичарк уж леко ама излезе много трошливо :rofl: нормално при рамка карана от 5 човека преди мене :dontknow: просто при мене всичко е на максимимуми и явно не издържат леките и финни нещица особенно рамки :deal: та едни подсилки и направиха дано издържат, хората дадоха гаранция ама времето ще покаже дали интервенцията си е струвала нервите и средствата :banghead:Личното ми мнение е че беше безмислена цялата операция, но пък рамката все едно е правена като за мене геометрията е точно каквато аз исках :popcorn: къса ниска лека рамчица със подходяща вилчица и си стана перфектно колелцето.Лошото при повечето такива колелца е че имат кратък живот при по екстремно каране както и при спортните коли, всичко е за сметка на пробега :roll2:
Келеша
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 8:49 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Пет Яну 07, 2011 1:31 pm

Здравейте приятели!
Бях ви писъл,че поради това ,че се разболях от бронхит и сега немога да излизам да карам поради студения въздох. Сега тренирам в къщи на велогометъра.Имам питане към вас да ми дадете съвет как точно да си провеждам тренировките.Мисълта ми е какво да гледам като въртя там ми показва пулс,изминати километри,време, калории,скорост.
Аз кото седна и въртя примерно 45мин.до 1час и приключвам с тренировката.Хубавото е ,че ставам целия потен добре се изпотявам.
Искам да ми помогнете ако знаете как да си провеждам качествено тренировките на велогометъра :peace:
Благодаря ви предварително!!!
Приемам всякакви съвети.УСПЕХ НА ВСИЧКИ! :beer:
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Пет Яну 07, 2011 6:35 pm

АЗ, немога да ти помогна, АЗ не тренирам а карам за удоволствие :D.
Иначе за велоергометъра мога да кажа само едно - ХВЪРЛИ ГО.
Имам таквос животно в къщи, баща ми си го беше купувал навремето (сега събира прах).
Качвъл съм се няколко пъти на него - поне на мен НЕ ми допада :dontknow:
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Пет Яну 07, 2011 10:13 pm

petkov написа:Здравейте приятели!
Бях ви писъл,че поради това ,че се разболях от бронхит и сега немога да излизам да карам поради студения въздох. Сега тренирам в къщи на велогометъра.Имам питане към вас да ми дадете съвет как точно да си провеждам тренировките.Мисълта ми е какво да гледам като въртя там ми показва пулс,изминати километри,време, калории,скорост.
Аз кото седна и въртя примерно 45мин.до 1час и приключвам с тренировката.Хубавото е ,че ставам целия потен добре се изпотявам.
Искам да ми помогнете ако знаете как да си провеждам качествено тренировките на велогометъра :peace:
Благодаря ви предварително!!!
Приемам всякакви съвети.УСПЕХ НА ВСИЧКИ! :beer:

Здравей, зависи какво искаш да постигнеш..............Например ас карам на пулс, следя си пулса така и каданса ,най-добрите тренировки са на пулс! Понеделник-2 часа 140-145 пулс,Вторник-4 часа 155-160,Сряда 4.30 часа 140-145,Четвъртак -6 часа 150-155,Петък 2 часа 130-135.Събота 6 часа 160-165.Неделя туристическо каране или почиваш! ТАЗИ ПРОГРАМА Е ЗА ТРЕНИРАНИ!
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Съб Яну 08, 2011 9:58 am

малеее кви са тези 2-4-6 часа на този АД :crap:
Определено не е за мен :rofl:, предпочитам навън да въртя ко ще и цял ден но на това НЕ се качвам, а при евентуални здравословни проблеми бих си почивал.
Според мен за Петков повече от 30-сетина минути за раздвижване не му трябват
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Съб Яну 08, 2011 5:18 pm

Знам тези програма е за профита ,но може да му допадне поне 2 часа на пулс ! :popcorn:
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот Келеша » Съб Яну 08, 2011 7:48 pm

Здравейте пулсомери :rofl: Тошко я вземи си измери пулса като караш колело :peace: това 140 пулс ли е :dontknow: моят под 160 рядко пада :lol: да не казвам 180 че и малко горница съм го държал около 1 час и нещо, друг е въпроса дали има смисъл :deal:Тия програми с пулса са много относителни и индивидуални, зависи от това какъв е обема на сърцето от там и колко удара ще направи в минута според натоварването.За много хора пулс 180 е много за други не е но реално най ефективен е процеса при около 160 удара, миналата година с габровци като карахме Ботройд се беше задъхал нещо зад мене и като ми видя пулсомера и цифрите на него тотално изпатка :rofl: говореше ми да се връщам бърза помощ да търся, а той беше задъхан не аз :dontknow:интересно при какъв пулс трябва да се задъхвам :crazy:Нещата не са никак прости има едни хора викат им Треньори май така беше названието та въпросните хорица взимат добри пари но правят програми индивидуални за всеки индивид така да кажа :deal: и създават шампиони :bowdown:Обем на белите дробове и обем на сърдечния мускул са 2 различни неща,чичо Ланс има в повече обема на дробовете :idea: но според дишането и пулса му е по нисък за него 120 удара са като при повечето хора 160.Пулса не е критерий :peace: за това колко си трениран има 20 минути каране и каране :evil: може да държиш пулс 160 а да не си даваш зор и обратното :popcorn:
Келеша
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 8:49 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Съб Яну 08, 2011 8:56 pm

Точно за това се тренира пулс,после другото от самосебеси си идва, с тази програма се работи за нисък пулс! :D
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот Анелия » Съб Яну 08, 2011 8:57 pm

Моят дали ще падне повече от 38 :dontknow:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Съб Яну 08, 2011 9:07 pm

Анелия написа:Моят дали ще падне повече от 38 :dontknow:

Да възможно е!
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 106 госта