Шуменско Плато

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Шуменско Плато

Мнениеот zappa » Съб Яну 15, 2011 6:32 pm

Аз пък не можах да ви разбера. Отново. Констатира се очевидното, а Ани прави салтанати. Защо?
Аватар
zappa
 
Мнения: 38
Рейтинг: 1435
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 2:24 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот islandia » Съб Яну 15, 2011 6:50 pm

Watanabe написа:тебе ли мернах около уречения час край РУМ-а. С едно колело със шосейско кормило ли беше?


Не съм бил аз. Ние тръгнахме уж за Камчия по асфалт ,ама по средата пак се озовахме в нивата.Аз съм тоя с
бялото кулуло ...да използвам случая да питам ,става ли за каране в района на Патлейна (някъде край Шумен било),
че много ми го хвалят ,а си падам малко и по историческия туризъм
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
islandia
 
Мнения: 67
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Ное 03, 2009 10:04 pm
Местоположение: Варна

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Съб Яну 15, 2011 7:00 pm

islandia, днес ни хвърли в паника сутринта. Бях прочела само поста ти "как се стига до РУМ" и те очаквахме. Още повече, че имало някакъв тип с шосейка (викам си, може да си си купил) около часа и мястото на срещата ни та доста се въртях да те дебна. Опитах се да намеря телефона ти, но безуспешно.
Иначе Патлейна е в Преславска планина. Ние правим хубав смесен маршрут Шумен-Преслав (асфалт)- от там по черно Преславска планина - Търговище и Търговище-Шумен или на ход, или с влак. В интерес на истината, минавали сме до Патлейна няколко пъти, но никога не сме влизали в хижата. Аз едно време съм ходила на лагер в самия манастир, но мисля, че той в момента се руши. :crap:
И аз не бих пробвала да карам по черно там в момента, много ще е кално. Обаче до самия Патлейн може да се стигне по асфалт и е около 40 км в двете посоки от Шумен.
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот islandia » Съб Яну 15, 2011 7:15 pm

Благодаря много за информацията и се извинявам за неудобството. Аз самия чаках да ми се обадят да караме и
исках ,ако се провали , направо да се изстрелям към Шумен без да губя време за търсене на въпросното място и да ви бавя.
Аватар
islandia
 
Мнения: 67
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Ное 03, 2009 10:04 pm
Местоположение: Варна

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Пон Яну 24, 2011 11:33 pm

Във връзка с „Европейска година на доброволеца”, Велоклуб Илчов баир организира доброволческа инициатива „Децата на Шумен и колоезденето”, в която членовете на Велоклуб Илчов баир ще запознаят шуменските деца с предимствата на велосипеда като начин на транспорт, колоезденето като спорт, основно устройство на велосипеда и безопасно каране на велосипед по пътищата и в планината. Ще сформираме 4 екипа, които ще представят предварително изработена презентация на PowerPoint и тези екипи ще представят информацията на шуменски ученици от различни училища. Един екип ще има задачата да представи презентацията в 2 училища. Времето за тази инициатива са месеците март и април, като дните за представяне трябва да са делнични, за да може учениците да са на училище.
Екипите ще облекат специално изработени джърсита за колоездене с логотото на клуба, които после ще останат за вас и ще можете да карате винаги с джърси с логото на Велоклуб Илчов баир. Тъй като бюджетът за джърсита е ограничен, членовете на екипите ще трябва да заплатят 10 лв. за джърсито си, а останалите 20 лв. от общата стойност на джърсито ще бъдат поети като разход от инициативата (т.е. ще получите джърси на стойност 30 лв. като заплатите само 10 за него).
Екипите, които ще представят презентацията, ще бъдат предварително обучени как да направят това. Насърчаваме участието на младите членове на Велоклуб Илчов баир (учениците) да вземат дейно участие, тъй като това е една прекрасна възможност да запознаете своите съученици с вашето хоби, да се изявите и да бъдете от звездите на училището. Разбира се, и по-големите са поканени за участие. Сформирането на екипите по двама души е по желание и те си разпределят задачите, така че крайният резултат да бъде учениците да са запознати с вашето хоби, да направите снимки на мероприятието и най-важното: да се забавлявате!
Търсят се 8 доброволци, които после ще носят с гордост и спомени от работата си джърситата на клуба. Всеки, който желае да получи джърси с логото, но по някаква причина не желае да участва в инициативата, ще има възможност да си поръча на цена 30 лв.
Дамите от клуба харесаха следния дизайн на джърсита: http://www.diem2.com/Custom-Cycling-Uniforms/bike-equipment-01025.jpg.
Ако желаете да участвате в инициативата, свържете се с мен :wavey:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот punku » Вто Яну 25, 2011 5:04 pm

:D Браво!
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Пет Яну 28, 2011 8:13 pm

Аз утре смятам да покарам по платото. Там е снежна приказка, няма да съжалявате. 29.01., събота, 12 часа на пожарната.
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Съб Яну 29, 2011 4:38 pm

Зимно каране с Анелия
Посвещава се на ТК, за да се докосне малко до магията на снежното каране
Уикендът дойде, както обикновено, когато съм в града, съм обявила час и място за среща да караме. Още по предварителни проучвания предусещам, че ще съм сама. Няма нищо, свикнала съм. Отивам все пак в уговорения час на пожарната, там няма грам колоездач да тръпне в очакване за каране. Ммм, предвкусвам хубаво каране. Отпред е само продавачът на крайъгълното магазинче „Станка”. Ей, не му знам името на този човек, от колко години се събираме пред семейния им магазин, говорим си, а за името не съм го питала. Иначе е от „нашите”, спортист, футболист.
Още от къщи си мисля да си купя прехваленото „Монстър Енърджи”, вече и в България. Нали байкърите само такова лочат, а и в бб-тийм го обсъждат, трябва да съм в час с модата. Димитър Михайлов (за неосведомените: основател на бб-тийм) коментира за огромното количество захар, което има в черната кутийка със зелен надпис. Няма да се пие обикновено Енърджи, ще се пие Lo carb. Да не съм луда да вкарам толкова захар в себе си. Купувам аз напитката и лафя с продавача. „Хубава ли е?”-питам го. „Страхотна, страхотна, и половин литър!” Естествено, няма да ми каже, че е гадна, я! Нали я продава. Отварям кенчето и отпивам. Ммм, наистина е вкусно. Не е като другите енергийни гадости. Вкусно, вкусно, колко да е вкусно - колкото безалкохолно „Ябълка” от 80 ст. за 2 литра. Е да ама този половин литър дето ми до хвалят за мен си е недостатък. Как ще изгълтам 500 мл и ще тръгна да карам...Пих, пих, то не свършва. Слагам остатъка в кошничката на колелото на мястото на единия липсващ бидон. Като изкача дългия баир, ще отида до Информацията, едно от местата на платото с кошчета, ще довърша течността и ще изхвърля там тенекията. Речено, сторено.
Тръгвам да карам по дългия баир, но нещо не усещам енергията на чудовището. Само чудовищно мощни оригни напират в мен (ще ме извинявате за откровението) и тъй като съм сама, давам им воля. Представям си се как съм в дискотечка, облякла съм си къса поличка, грим, прическа, токчета...абе истинска пичка. Поръчвам си водчица и Монстър-а и.... се започват оригванията. Ама излагация. Така, обаче не съм на дискотечка, а на баир и колелото ми върви тегаво, защото течността тежи в стомаха ми. Кой е измислил да се пият такива чудесии преди каране? Някой не много умен явно. Щях да спускам Мечката, но нали трябва да стигна първо Информацията, за да се отърва от боклука. Стигнах, пих, изхвърлих и продължих по „черно”, което в момента е бяло: реших да видя как са пътечките зад Паметник „Създатели на българската държава”. Отъпкани са от пешеходците, но те оставили толкова рошави стъпки, че колелото почти не върви, на равното карам на малка плоча и пулсът ми минава 150. Няма да я бъде тая. Излизам пак на асфалта и от там към Мечката. Надолу е забава. Този път за вдигане на нивото на трудност, не си смъквам седалката, както направих вчера. Мечката е най-популярните трасета за надолу в Шумен. Типично XC спускане, има си виражчета, камъчета, а зимата със снега и оголените заледени камъчета правят пътеката доста по-интересна. Тъй като пътеката се ползва и от туристи, гледам да внимавам. Я, същия чичо го видях и вчера, когато пак спусках Мечката, а той пак я качваше. Какво ли си мислят пешеходците като ме гледат....сигурно някакви диагнози им се въртят в главите. Слизам долу, накрая имам възможност да си видя пулсомера, я!140 на спускане! Така беше и вчера, когато спусках Орбита (мое любимо качване, но не и в сняг) Интересно, интересно...Спусканията по „бяло” разнообразяват определено каранията ми и ме изпотяват не само нагоре, ами и надолу.
Хайде сега съм долу, ами време е за нагоре, отново поемам по дългия и уж скучен баир, но в снега и той си има предизвикателство. Този път пулсът ми е леко по-висок, може би съм загряла достатъчно, може би и кофеинът в Монстъра започна да действа. Доволна съм. На края на баира хапвам бананче за подкрепление и продължавам да карам по равния панорамен път с настроение и си правя планове къде да продължи маршрута ми. Това е предимството да караш сам: не се налага да съобразяваш скоростта си или маршрута с другите, гледаш си собствения кеф. Вчера пуснах Орбита, оня ден също, малко ми е омръзнала. Я да видя как са „Шишарките”. Това е спускането, което беше включено в трасето на шуменското състезание. Когато наближавам телевизионната кула, следите от коли вече свършват и остават единствено следите от малките лапички на някакви дребни животинки. Вероятно зайци. Минавам покрай оградата на ТВ кула и очаквам Боби да ме залае. Хм, подозрително тихо е. Може би му е студено и се крие някъде. Изведнъж „Хар! Хар! Хар!” Охх, че ме уплаши бе, Боби! Уж те очаквах, а пак ми вдигна пулса. Добре, че Боби е зад оградата и не може да ме стигне. Продължавам по равничко в снега, упътила съм се към спускането на „бяло”. Очаквам да видя хора от махалата, които събират паднали дървета на самоделни колички и ги носят в къщите си, за да се топлят. Същите тези хора са влачили дърветата и са направили заледена пътека, в чиито улей се спускам за по-интересно. Ето ги и тях: двама души мъкнат завързани с въжета дървета и са заели тясната пътека. Аз намалявам скоростта, те ме виждат, единия успява да си дръпне дървото, другия ми сочи линия отстрани, където мога да заобиколя неговото дърво и ми вика „Внимавай, внимавай!” Загрижени хора. ”Мерси, бате!” си мисля аз, но не го казвам, защото вече съм се изстреляла надолу, защото наклонът става малко по-сериозен. Продължавам да карам в заледения улей, а завоите му следват естествените завои на природната пътека. Виражи също не липсват и се възползвам, където мога. Ехх, че хубаво! Не продължих по стръмния сингъл трак към местността Кьошковете, ами завих наляво, за да изляза на вилната зона над моя квартал, откъдето има отново асфалтов път за нагоре. Смятам днес да направя 3 качвания, въпреки че вече усещам глад.
Пътят нагоре е слънчев и дори изсъхнал. Ама че скука, определено няма да го спускам, все пак днес съм решила да разнообразявам, както вече споменах. Предвиждам спускането да ми е отново „по бяло” по една пътечка, която малко от колоездачите ползват, но аз я харесвам много. Мотористите минават наблизо, но няма да ползвам тяхната пътечка, защото по едно време става много тясна и както има сняг, току-виж съм се отъркаляла в близко-намиращите се пещери. Не стигам чак до ТВ кула, а свивам вляво в борова горичка. Спускането пак започва с отъпкана от хора пътечка, но скоро човешките следи свършват. Пак само заешки лапички. Всичко това в изкуствена борова гора. Много хубаво усещане да стъпваш на девствен сняг, никой не е минавал преди теб. Надвисналите борови клони са натежали от сняг и когато ги закача, част от този сняг ми се изтърсва върху якето и каската, а друга част ми пълни наколенките и застава между тях и коленете ми и след малко ще се стопи и ще ми намокри краката. Малко по-рано спирах да си ги отърсвам, но вече съм доста близо до края на карането, няма да спирам за такива неща. Надолу, надолу, завои, равно, пак надолу. Снегът продължава да е неутъпкан, а боровете да си правят шега с мен като ми ръсят свежо от белия сняг. Ехх, жалко, свършва, чувам шум от коли, наближила съм асфалта пак. И изведнъж виждам 3 сърнички! Закрещявам на ум „Сърнички! Сърнички!” Много се зарадвах като ги видях, не знам защо. Толкова грациозно бягаха, много красиви! Когато ги видях, тогава реших да опиша днешното си хубаво каране. Тръгнах надолу по асфалта, но реших да не завършвам така безславно байкаризма си в локвите, а след един завой само свърнах до мантинелата и рискувах омърляне в кал, но не исках да ме духа вятъра на асфалта.
Спусках се по „черно-бяло” между вилите. Отново се оказах права, понеже мястото е вече в ниското, имаше размразени и оголени места. Аз обаче избягвах калта като се движех отстрани в снега. Имаше коловози, камъни, издутини, още сняг, още лед. Избирах си пътя и колелото ме слушаше накъде да завива. Тъкмо си мислех колко съм задобряла на техника и как днес не съм падала, въпреки множеството възможности, които ми се отдадоха. Обаче нали знаете онази теория, че когато си помислиш за нещо и го провокираш. Аз, не че й вярвам много, но в този случай направо съм склонна да й повярвам. Веднага като си помислих „падане” и вече бях на земята. Ехх, как щях да се хваля в този разказ, че не съм паднала нито веднъж днес. Нищо, следващия път.
Още няколкостотин метра и съм у дома, продължавам да карам смело, нищо че току-що съм се изтърсила. Прибирам се на топло, където ме чакат печка, чаша топло мляко и празен Word-овски документ. Я, вече не е празен.
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Pinky76 » Нед Яну 30, 2011 7:41 pm

Анелия написа:Във връзка с „Европейска година на доброволеца”, Велоклуб Илчов баир организира доброволческа инициатива „Децата на Шумен и колоезденето”, в която членовете на Велоклуб Илчов баир ще запознаят шуменските деца с предимствата на велосипеда като начин на транспорт, колоезденето като спорт, основно устройство на велосипеда и безопасно каране на велосипед по пътищата и в планината. Ще сформираме 4 екипа, които ще представят предварително изработена презентация на PowerPoint и тези екипи ще представят информацията на шуменски ученици от различни училища. Един екип ще има задачата да представи презентацията в 2 училища. Времето за тази инициатива са месеците март и април, като дните за представяне трябва да са делнични, за да може учениците да са на училище.
Ако желаете да участвате в инициативата, свържете се с мен :wavey:


Ето това се казва добра инициатива.А вашият клуб не го ли сформирахте миналата година?И той е по-скоро на доброволни начала засега като всички клубове по МТБ в България,а такова професианална и целенасочена дейност е типична за професинални организации и клубове.Евала и това съм сигурен,че е много малка част от дейността ви свързана с развитието и популяризирането на МТБ-то.Е дано и другите клубове да вземат от вашия пример,защото ако се направи същото в София например съм сигурен,че ще има поне няколко дузини нови почитатели на планинското или шосейно колоездене.Е това са деца,юноши на които им се дава друга перспектива и едно добро и здравословно хоби като за начало.

Евала и все така! :agree: :)

Поздрави! :beer: :beer: :beer:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Нед Яну 30, 2011 8:33 pm

Мерси, Тошко :)
Всъщност нашият клуб не е спортен. Ние нямаме тренировки, не подготвяме състезатели, нямаме треньор. Събираме се да покараме и да попиеме и толкова :) От време на време правим някоя забава за децата и за нас :lol: Иначе на мен ми се иска да наблегнем най-вече на безопасността, защото в Шумен е рядкост някой да кара с каска. Само членовете на клуба ни се отличават от мнозинството и карат с протекция, но това е защото четат форумите ни, а и аз съм ги наплашила доста :evil:

Днес покарахме с Хари, на "черно" се кара много много трудно по равното, едва пъплихме с 5 км/ч, а аз се записах с 2 овъргалвания :lol: Надолу е забава обаче :rofl:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот станислав милков » Нед Яну 30, 2011 10:53 pm

Анелия и аз на вчера спусках мечката и то 2 пъти как сме се разминали. :D
Аватар
станислав милков
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Май 11, 2010 8:01 pm
Местоположение: Шумен

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Пон Яну 31, 2011 1:22 pm

Аз се пусках между 13:30 и 14:30 някъде. Втория път влязах в Мечката не по стандартния път със скокчетата и знака, ами малко по-надолу по пътя и двете пътеки се вливат малко след новото място, което се появи благодарение на падналото дърво. Там (когато влезеш малко по-надолу в боровата горичка) има един интересен камък (малък дроп) и след него веднага десен завой и му се чудих много дълго време, но в крайна сметка не се престраших :eek3:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот станислав милков » Пон Яну 31, 2011 3:42 pm

Еми аз около 13:30 започнах да се изкачих по мечката защотощ е много повече път и около 14:00 бях горе починах си малко и се спуснах и след като, се спуснах после веднага пак почнах да се изкачвам. :D
Аватар
станислав милков
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Май 11, 2010 8:01 pm
Местоположение: Шумен

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Пон Яну 31, 2011 4:07 pm

Аз въртя дългия баир, защото много загрявам по късите маршрути и после ми е студено. Жалко, че снегът започна да се топи :boggled:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот станислав милков » Пон Яну 31, 2011 4:37 pm

Аз попринцип първо карах XC но после се реших на малко по различен стил като FREERIDE та дори и лек DOWNHILL като мечката
Аватар
станислав милков
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Май 11, 2010 8:01 pm
Местоположение: Шумен

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Пон Яну 31, 2011 7:09 pm

Да те разочаровам малко, но Мечката си е типично XC. Почвай да въртиш и нагоре, пък после пускай Мечката, ще те правим машина :evil:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот станислав милков » Пон Яну 31, 2011 7:35 pm

Спокойно аз съм се научил да въртя :D :D :agree:
Аватар
станислав милков
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Май 11, 2010 8:01 pm
Местоположение: Шумен

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Пон Яну 31, 2011 8:22 pm

Винаги може още ;) Айде да не е съвсем оффтопик, утре ще караш ли, ваканцията продължава :eyebrow:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот станислав милков » Пон Яну 31, 2011 8:27 pm

Сигурно да ако е хубаво времето със сигурност
Аватар
станислав милков
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Май 11, 2010 8:01 pm
Местоположение: Шумен

Re: Шуменско Плато

Мнениеот станислав милков » Вто Фев 01, 2011 4:59 pm

Днес спуснах Мечката за 2 минути и 27 секунди :D :D
Аватар
станислав милков
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Май 11, 2010 8:01 pm
Местоположение: Шумен

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Вто Фев 01, 2011 5:01 pm

Аз паднах на Мечката за 2 секунди :rofl:
Видях ти следите от гумите, някакви с дребна шарка са (от сорта на Tabletop).
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот станислав милков » Вто Фев 01, 2011 5:15 pm

Не аз имам едни Tioga но и аз ги видях тези следи от Table top.
Мойте са с по голям грайфер.
Аватар
станислав милков
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Май 11, 2010 8:01 pm
Местоположение: Шумен

Re: Шуменско Плато

Мнениеот станислав милков » Вто Фев 01, 2011 5:19 pm

И аз незнам какви са онези гуми но ми мязат даже на MAXXIS Larsen
Аватар
станислав милков
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Май 11, 2010 8:01 pm
Местоположение: Шумен

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Вто Фев 01, 2011 8:40 pm

Ларсен е моята задна :D
Утре няма да карам аз, да споделя ;)
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот станислав милков » Вто Фев 01, 2011 8:53 pm

Може и твоята следа да е :D
Аватар
станислав милков
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Май 11, 2010 8:01 pm
Местоположение: Шумен

Re: Шуменско Плато

Мнениеот pil4oka » Сря Фев 02, 2011 9:06 pm

Хора вече сериозно се замислям да си натикам байка в пикапчето и да не дремя по кафетата,като съм към Шумен...Пък и лятоска може да приложа схемата и за Варна и Златните че с тия паяци АМАН :)
Нация която се напива с бира не може да учи нация която изтрезнява с бира.
Аватар
pil4oka
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1328
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:19 am
Местоположение: Търговище

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Сря Фев 02, 2011 9:13 pm

Ами да, що пари пръскаш по кафета. Я по-добре на байка :peace:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот todor_todorov » Чет Фев 03, 2011 11:15 am

даже можеш да оставиш едно колело в Шумен, не само да го разнасяш. Но кое ли :dontknow: някое от твърдачките на КЕЛЕША ( не е добра идея, ще се разглобиш, а и то само той може да си ги кара) друго си е със зеланата жаба :evil:
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Шуменско Плато

Мнениеот станислав милков » Чет Фев 03, 2011 11:18 pm

Някой ще кара ли утре. :D :D
Аватар
станислав милков
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Май 11, 2010 8:01 pm
Местоположение: Шумен

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Пет Фев 04, 2011 7:32 am

Има ужасен вятър :(!: Ако утихне следобяд, мога да покарам.
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта