Шуменско Плато

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Шуменско Плато

Мнениеот PowerSlide » Сря Яну 12, 2011 4:31 pm

шЪ мЪ извиняваш, няма нищо общо със ситуацията в Габрово. Това че излиза някакъв, дето никой не го е виждал и чувал, и се открехва, нищо не значи
:beer:
При всеки коментар, свързан с въпросния индивид ще твърдя, че е сбъркал форума!
Аватар
PowerSlide
 
Мнения: 1189
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 12:07 pm
Местоположение: на баира

Re: Шуменско Плато

Мнениеот kapitanblood » Сря Яну 12, 2011 5:26 pm

Готино е при вас..... :D
To be continue..... :popcorn:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Келеша » Сря Яну 12, 2011 8:51 pm

Шъ мъ звинявъти ама едно шише 2 човека го цоцнахме.Явно информаторчето нещо не е в час :nono: кво и е на водката даже и глава не ме болеше бях си пушка на другия ден.Миленски няма невъзможни неща само смени машината и си готов за Сопот :D
Келеша
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 8:49 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот punku » Сря Яну 12, 2011 9:14 pm

:D Съгласен.а индивида много хора го познават и са го виждали :eyebrow:
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот todor_todorov » Чет Яну 13, 2011 9:55 am

Келеша написа:Шъ мъ звинявъти ама едно шише 2 човека го цоцнахме.Явно информаторчето нещо не е в час :nono: кво и е на водката даже и глава не ме болеше бях си пушка на другия ден.Миленски няма невъзможни неща само смени машината и си готов за Сопот :D



Извинявай ама ти шъ мъ звиняваш :D
Точно трима души пихте от водката, и не те боля глава защото пихте СМИРНОВ 0.5мл. При това количество алкохол при наличието на три гърла сам можеш да си прецениш по колко ви е дозата.
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Шуменско Плато

Мнениеот tanya » Чет Яну 13, 2011 9:58 am

Ей, стига сте спамили темата, че ще ви подкарам с остена :qright:
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Шуменско Плато

Мнениеот zappa » Чет Яну 13, 2011 2:58 pm

Глупости! По принцип не влизам в този форум, защото основните приказки са влудяващо скучни - гайки и бурми, тук-там някоя вилка. За първи път да се възцари нормален тон, да се обсъждат човешки теми, да се разлива алкохол. Няма да ме връщате към курбелите и смазките, нали! А и темата е пусната от redhat - виден представител на шуменския стил на каране.
За да съм по темата обаче, предлагам да правим залози - аз залагам 20 лева на Келеша срещу punku. (Де си тръгнал бе, симпатяга? Имаш ли идея за какво иде реч?) Условията на кушията ще се уточнят, но жална му майка на това заблуденото.
Аватар
zappa
 
Мнения: 38
Рейтинг: 1435
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 2:24 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот punku » Пет Яну 14, 2011 9:12 am

zappa написа:Глупости! По принцип не влизам в този форум, защото основните приказки са влудяващо скучни - гайки и бурми, тук-там някоя вилка. За първи път да се възцари нормален тон, да се обсъждат човешки теми, да се разлива алкохол. Няма да ме връщате към курбелите и смазките, нали! А и темата е пусната от redhat - виден представител на шуменския стил на каране.
За да съм по темата обаче, предлагам да правим залози - аз залагам 20 лева на Келеша срещу punku. (Де си тръгнал бе, симпатяга? Имаш ли идея за какво иде реч?) Условията на кушията ще се уточнят, но жална му майка на това заблуденото.

Съгласен съм относно залаганията ! :popcorn: Но понеже Келеша ми е симпатичен, него няма да го ръся отначало ими защо не заповядате вие?Били ми казал според теп ас така да се юрна да ви каня да се състезаваме дъли вобще карам или само си пиша тука ? :evil: Поздрави на всички :wavey:
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот tanya » Пет Яну 14, 2011 9:36 am

punku, мисля че ще е най-добре да поизоставиш малко карането и да наблегнеш над учебниците :deal: Не знам на какво ниво си като колоездач, но на ниво писане трябва да те върнат в първи клас.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Reactor » Пет Яну 14, 2011 9:49 am

Четох,четох и накрая не издържах :)

Извинявам се спама :crap:

Първо Честита и успешна Нова година на всички :beer:

@Пунку,ти просто не знаеш с какво се захващаш.
Аз съм карал с Шуменци и ти си много далеч от тяхната класа във всяко едно отношение.
Твоето място е ТУК!!!.
Ще си бъдеш като у дома си.
А преди да се захващаш със състезания,вземи поразгледай най вече ТУК!!!
Айде Успех и се надявам лятото да се съберем на по Бира из Платото :beer:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Шуменско Плато

Мнениеот taurus13 » Пет Яну 14, 2011 9:50 am

Хм....може и да кара момчето, като се има предвид, че много от професионалните спортисти просто не ходеха на училище, за да тренират... :D
Това със залаганията започва да ми харесва....
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Пет Яну 14, 2011 10:43 am

Утре слагайте сликовете, ще караме 60 км асфалтче. Маршрут: Шумен-Преслав-Златар-Салманово-Мараш-Шумен.
Среща: 11 часа, събота, на РУМ.
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот punku » Пет Яну 14, 2011 1:18 pm

Reactor написа:Четох,четох и накрая не издържах :)

Извинявам се спама :crap:

Първо Честита и успешна Нова година на всички :beer:

@Пунку,ти просто не знаеш с какво се захващаш.
Аз съм карал с Шуменци и ти си много далеч от тяхната класа във всяко едно отношение.
Твоето място е ТУК!!!.
Ще си бъдеш като у дома си.
А преди да се захващаш със състезания,вземи поразгледай най вече ТУК!!!
Айде Успех и се надявам лятото да се съберем на по Бира из Платото :beer:

Моляте бъди мил малко ! :rofl: Тука не става въпрос за правопис,да правя правуписни грешки/!Но вие се състезавате с хора които карат 2 пъти в седмицата,и много от вас си мсилят че карат :rofl: А ти карал ли си с мен че пишеш глупости?Голям смях ще стане като си дойда ОБЕЩАВАМ ! :D
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Pinky76 » Пет Яну 14, 2011 1:44 pm

punku написа:Тука не става въпрос за правопис,да правя правуписни грешки/!Но вие се състезавате с хора които карат 2 пъти в седмицата,и много от вас си мсилят че карат :rofl: А ти карал ли си с мен че пишеш глупости?Голям смях ще стане като си дойда ОБЕЩАВАМ ! :D


Винаги става въпрос за всичко мой човек.И гледай ти,имаме близки имена във форума :D

Значи първо ще е добре да се представиш кой си(за тези които не те познават) и след това няма нужда от излишно превъзнасяне и кой е по-по най!
Та ето какво ти предлагам като си дойдеш - ела на едно състезание по ХС или маратон и да видим кой къде ще завърши.Аз ти гарантирам,че един човек със сигурност ще те бие,но от друга страна по-голяма конкуренция,интрига по състезанията винаги е добре дошла.Така че стига си се хвалил тук;да виждаш аз или някой от другите момчета да пишем колко тренираме,колко караме и т.н.?

Айде със здраве и специално Келеша е доста добър за нашите стандарти в БГ и ако подцениш някого,ще си изпатиш по време на карането,а ако това ти е основната нагласа,по-добре си я промени.Така че надяваме се да ставате всички по-добри и ще се виждаме по каранията. :)

Със здраве Тодор :agree:
:beer: :beer: :beer:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот eMcKu » Пет Яну 14, 2011 1:48 pm

Вместо да чета мнения, свързани по темата, аз виждам един изключително надарен физически и осакатен грамотно "индивид", който си мисли, че е интересен и много кара. Тук не се обсъжда, кой колко му е голям, а се обсъждат предстоящи карания. Така че, ако нямаш желание, да се включиш, си запази свободните съчинения за себе си.
Оставам с впечатлението, че повече пишеш от колкото караш. След всички изписани глупости, едва ли някой би искал да кара с теб .... е разбира се, ако може :rofl:
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: Шуменско Плато

Мнениеот todor_todorov » Пет Яну 14, 2011 2:41 pm

Еххх, на работа съм :dontknow: , няма да мога да дойда да поджъткаме.
Дано брадърите да са свободни и естественно да им се кара стотина км.
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Watanabe » Пет Яну 14, 2011 3:41 pm

Асфалт- асфалт, кво да се прави... Ако се сформира група и за платото по получерно заради тая кал бих се включил там - иначе 11ч на РУМ-а.
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Келеша » Пет Яну 14, 2011 9:39 pm

Утре ще ходя пак да работя, но ви пращам Пилчока и Виктор :D Ако успея да оправя обещаните таралясници в сервиза до 12 00 може да покарам и аз с вас.Ако не успея ще дойда с колата по някое време да си прибера хайванчетата :rofl:Днес до 20 00 с един ВХ се борих ама не беше моя :dontknow: та утре борбата продължава :deal:Аз ще се радвам да си наистина добър карач, но по важно е как е централната сфера :idea:не е важно колко си добър в нещо :dontknow:на кого му пука дали си 1 ,3 , 10 важното е на тебе да ти е хубаво, кал дъжд това са неща които аз много харесвам и се радвам когато има такива състезания :D Тогава се разбира кой на какво ниво е, един вид сървайвър :evil:От всички карания обаче най ми харесва когато е с познатите бандюги, състезанията в повечето случай си сам рядко караш с някого не че не се е случвало.Желание за каране имам но възможност нямам :bawling:не мога да направя пробег на новото колелце :banghead:
Келеша
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 8:49 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот islandia » Съб Яну 15, 2011 9:01 am

Анелия написа: 11 часа, събота, на РУМ. [/color]


къде е този РУМ, хората знаят ли го... в смисъл дали с питане може да се намери
Аватар
islandia
 
Мнения: 67
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Ное 03, 2009 10:04 pm
Местоположение: Варна

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Съб Яну 15, 2011 10:20 am

Това е Сити Център по новому. Известен е като РУМ на по-възрастните (като нас :evil: ). Да не би да идваш към нас :eyebrow:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот islandia » Съб Яну 15, 2011 11:05 am

Мислех ,ако се провали тукашното каране ,да се изстрелям към вас ,но засега всичко е наред .След малко излизаме.
Приятно каране пожелавам на всички ,времето е добро . А за РУМ-а е добре да го знам ,че гледам все там се събирате
Аватар
islandia
 
Мнения: 67
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Ное 03, 2009 10:04 pm
Местоположение: Варна

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Watanabe » Съб Яну 15, 2011 4:03 pm

islandia, тебе ли мернах около уречения час край РУМ-а. Що не изчака малко- 6-8 човека се събрахме. С едно колело със шосейско кормило ли беше?

Апропо, получи се оплакване от зам. шефа на велоклуба а.к.а. Zappa. Постепенно се загърбвали принципите на клуба ни след всяко каране да се прави разбор в някоя кръчма (примерно "Шанел" :D )... Присъединявам се! Долу, уууу, освирквания на подобни отстъпления от шуменските практики. :smash:
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: Шуменско Плато

Мнениеот taurus13 » Съб Яну 15, 2011 4:12 pm

Watanabe написа:Апропо, получи се оплакване от зам. шефа на велоклуба а.к.а. Zappa. Постепенно се загърбвали принципите на клуба ни след всяко каране да се прави разбор в някоя кръчма (примерно "Шанел" :D )... Присъединявам се! Долу, уууу, освирквания на подобни отстъпления от шуменските практики

Трябва да се отстояват принципите на планинското колездене, че тези състезатели, ако ги оставиш ще се превърнат в планински шосейки - само километри, пулсове и калории в главата им. :D
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Шуменско Плато

Мнениеот zappa » Съб Яну 15, 2011 4:43 pm

taurus 13, да го мислех, да го нареждах, да го списвах, нямаше по-хубаво да го кажа.
Watanabe, долен манипулатор такъв, не можеш да ни скараш.
Аватар
zappa
 
Мнения: 38
Рейтинг: 1435
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 2:24 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Watanabe » Съб Яну 15, 2011 5:03 pm

:beer: Бе к`во "скарване", сега като се прибрах вкъщи и аз съжалявам, че не поляхме карането накрая. Две големи халби щяха да влязат набързо.
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: Шуменско Плато

Мнениеот pil4oka » Съб Яну 15, 2011 5:39 pm

Добър оборот направихме днес и бандата си я биваше.Хайде следващият път ще има разбор преди,по време и след маратончето за да запазим добрите практики :nuts:
Нация която се напива с бира не може да учи нация която изтрезнява с бира.
Аватар
pil4oka
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1328
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:19 am
Местоположение: Търговище

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Съб Яну 15, 2011 5:53 pm

Време: 4ч08м Средна скорост 20,6 км/ч, среден пулс 127, максимален 162. Килокалории: 1182. Само километри не мога да кажа, че километражът ми бъгяса или не бил правилно настроен...шефът ще го оправи. След карането: бързи въглехидратчета и протеинче. Какво не ви е ясно толкова :dontknow:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот zappa » Съб Яну 15, 2011 5:56 pm

Някой иска ли я? Само глупости приказва. Аз нищо не й разбрах. Питахме я за бира, тя приказва за пулс, питахме я за водка, тя се оплаква, че не могла да изброи километрите. Габрово? Търговище? Подаряваме ви я. Ще почерпим даже.
Аватар
zappa
 
Мнения: 38
Рейтинг: 1435
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 2:24 pm

Re: Шуменско Плато

Мнениеот did » Съб Яну 15, 2011 6:17 pm

Абре шуменци, и аз вече не мога да ви хвана тънките моабети.

Watanabe искате ли го в Родопите? Мотивацията му, че иска да дойде в Родопите, защото живее в апартамент, някак ми прилича като опит да иде на кръчма. :rofl: :D :beer:

шегичка, поканен е
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Шуменско Плато

Мнениеот Анелия » Съб Яну 15, 2011 6:22 pm

did написа:
шегичка, поканен е

:bowdown: :bowdown:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта