Купа "Мургаш" 2011

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот мляко с ориз » Пон Окт 10, 2011 9:54 am

Поздравления на Мамутите :clap: :clap: :clap: е такова нещо не бях караллл-комбинацията от трасе и атмосферни условия ми испелиха мозъка :D много лудо но и приятно състезаие :D маркировката няма как да не спомена-чудеснааа-на всеки ъгъл, на всеки клон, храсталак, камък-ни вкарваха в правият път от далеч далеч.Докато караш трасето виждаш най малко по три лнтички една сле друга-бравооо, това става само с труд и желание и много всеотдайност към любимият спорт :clap: :beer: :beer: :beer: Какво мога да кажа друго, за самото състезания-старта бе даден и газз, през първите 2-3км виждах псотоянно първите, но лека полека ми се изспариха пред учуте, основната идея ми бе да си въртя педалите според възможностите си, като псотоянно се мъчах да изспреваря юнаците които караха пред мен, но през повичето врме това не се получаваше :D каране, връткане на педалите-баири, баири-завоии, калл :nuts: На самото изкачване към най-високата точка си пистих постоянно водата, защото незнаех след колко време ще имам възможност за друга водица, до самата първата контрола имах още вода в шишето, но отделих няколко секунди да си запълна запасите, тук поздравления за юнаците на тази контрола-много бързо реагираха и помогнаха с водата :clap: :beer: следтова последва пще баир, леко студ :^: тук може би трябва да спомена, че при самият старт ми замръзваха пръстите, защото бях с летни ракавици и не след дълго умуване нахулих два чорапа и ето ти ракавици и то зимни и дебели :D но след първите 2-3км ги махнах защото ми беше доста топличко, че дори и на това най-високо място където беше най студено карах без дълги ракавици като рацете бяха 6 :D на изкачванео ми минаха няколко човека, но като дойде спсукането, останових че съм камикадзе :nuts: :lol: спсуакне през камъни, аз връткам педалите на стръмните спсукания без спирачки-голям купон, учите не на 6 ами на 10 камни, някву дупки по трасето се прелитаха като самолет, но хубавото свършваше след като свърши спсукането и започне отнвоо баира :D там си е тежичко :beer: след това пак спусакне вече в гората измежду вървета и камъни-там соростта отнвоо беше доста над нормалното за мен :D но като залитнахн наедни камъни и след акробатични движения на колелото успях някакси да не падна, след това от там нататък си внимавах доста :D Много лудо трасе :D след това асвалтов път-газззз. след това айде отнвоо баири, баири, баири и пак баирии :D интерсни местенца в прошарената гора :smash: завойчета, тесни патечки, доста фотографиии, съдиите навсякъде-помагат и насочват в правилната посока :beer: По време на лудият купон не липсваха и падания от моя страна, първото небеше точно падане ами леко подпиранет на едно дъвро :D където беше разкопана пътеката и караш встрани на сантиметри от дупката :D след това на едно голямо спускане скоростта отново бе яка-като си мислех че така ще направя разлика на юнаците където са някъде отдзаде :D газззз и изведнъж един остър завои, намалям, намалям за да взема завоя, но колелото не се подчиняваше на бързото ми желание за намаляне и лека полека си продължих направо и в едни храсти :smokin: :D окичих колелото със лестенца игас надолу, по едно време наклона взе да става хем стръмен хем страничен-там някъде отнвоо се забих-този път си беше чисто падане на земята :D там реших да битам-бутам аз бягам надолу а точно там една гадна калллл-лдуа работа.калта се набираше по спирачките и ми спираше колелото, чиста пак бягам надолу а то пак си набира кал на предната спирачка и даже спира и си дига задницата с опит за удар в тила :D СЛед това малко равно, и пак баири баири, тесни патечки, широки пътечки, по едно време излязох на някакво много готино място-нещо като канъон :bowdown: отляво голям баир, отдястно отново голям баир а аз долу си карам по равно, преминавайки по много много рекички :D все едно бяха нарочно прокарани там :D интересно си беше, но след края на този канъон се наложи да се катери една голяма стена :bawling: хаахах там си умряххххх :D От върха с най-голеият студ до този лъд баир-не ме бе изспреварил никой, но на този баир един юнак ме духна като едно и две :D след което се караше горе по леко равно, след това лудос спукане през реки и локви, хубава лепнеща кал.Не след дълго дойде и очакванато спускане към финала-газззз, навсякъде хвърчи кал от гумите :D голямо чистене и за нула време додйе и финала :smash: :D
СЛед финала обстановката бе следната-хапване и пийване на чайчета :D много приянто местенце имаше за тези цели, точно до финала :D

Браво и поздравления на организаторите-всичко беше отлично организирано :beer: :beer: :beer: поздравления и за всички юнаци карали това лудо състезнаие :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Такова нещо лично аз не бях карал никога :clap: :smash: :beer: Докато катерих баирите си казвах абе трябва да ти я ясно-едно нещо щом се организрва от вело клуб Мамут-значи работата е сериоозна-ще пада яко каранееее :bowdown: :beer: :beer: :beer: Много приятно сътезание-лично аз видях за мене си какво е истиснкото планиснко колоездене в сътезателна форма :peace: Евала на най бързите-най добрите, браво момчета :peace:
За мен беше удоволствие да карам това сътезание при следващото състезание ще гледаме да се вкючим и в общата снимка, този път обаче трябваше да се духва, че и пътят беше доста до родния град :bigeyes:
До нови срещи и само напред момчетааа :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Уважаеми "мляко с ориз", моля те да пишеш по-грамотно. PtD.
Аватар
мляко с ориз
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1505
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:59 pm
Местоположение: Сливен

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот Pinky76 » Пон Окт 10, 2011 10:14 am

Аз искам също да споделя моите впечатления от това прекрасно състезание.

Благодаря на организаторите за всичко - това беше най-доброто проведено състезание по XC или XCM (тип вело-рали) на което аз съм участвал.Въпреки лошото време на върха,където беше кучи студ и ужасен северен насрещен вятър имаше много организатори и помагачи,които да те упътят в мъглата,която на върха беше под 5 метра.

Имената на главните замесени освен шефовете на фирмите ги знаете и тези момчета за няколко години направиха много за МТБ-то в България и то в свободното си време,едновременно с това и тренирайки за да станат едни от най-добрите в България по ХС.Един Борис,който на снимките на награждаването е ухилен до уши ми пълни душата просто.Имало е и по-добри и стойностни моменти по състезанията,но който дошъл,дошъл.

За маркировката няма какво да кажа - по 5-10 лентички през 50 метра + поне 5-6 стрелки на повечето важни разклони по камъните на земята,по асфалта,където го имаше и т.н....

Времето беше лошо и студено,но поне ни пощади,защото ако беше продължило да вали както валя нон стоп цяла събота и до неделя сутринта.Не ми се мисли какво щеше да бъде на Мургаш.Доколкото разбрах една участничка е премръзнала повече от останалите и се е наложило да се откаже,дано всичко е наред с нея.

Другото освен самото състезание,за което ще разкажа моята гледна точка е,че много хора не участваха заради лошите прогнози и дъжда предишния ден.Други записани,решиха също да не карат,а записани участници дойдоха на старта,но не стартираха.Подобна ситуация се получи и миналата година на купа Мургаш - Махбайк 2010,където валеше дъжд до към 8.00 сутринта в деня на старта,но след това спря и изгря слънце.И времето беше къде,къде по-хубаво от тазгодишното.Защо на един Черни Връх дори в лошо време се събират над 100 участника,а тук и 50 едвам стартирахме тази година.Това тук е по-добро трасе,по-интересно откъм профил и разнообразие,по-дълго и правено с много желание.Дано догодина случим на добро време и да има повече участници.

А за случката с колелото на Иван Радев,много неприятно,но се случват такива неща.Приемай нещата философски и от позитивната им страна.Отделно може би ако те бяхме взели с нашата кола,нямаше да ти откраднат колелото,но нямаше място Ванка и не зависише от мен.Ето така стоят нещата в света -всеки влияе на останалите или косвено или пряко.Та с това искам да кажа,че аз приемам за даденост тези прекрасни хора,с които се срещам по състезанията по МТБ и се чудя,защо са толкова малко,а тя действителността е друга.Ако искаме да ни се случват хубави неща и на повече хора и да стане масовост дадено нещо(като начин на мислене,поведение и т.н.) трябват всички да се стараем да ставаме по-добри към себе си и към останалите.......

Много неприятно впечатление ми направиха няколко младежи и едно много хубаво(на външен вид момиче),които стояха пред подиума да гледат награждаването,ама си пушиха цигарка след цигарка.А именно на това състезание имаше 2 други прекрасни госпожици,които раздаваха чорапчета против вятър(слагат се като шал на врата) от кампанията на не пушачите ;сигурно сте гледали рекламата по телевизията по Евроспорт.

Та бат Бойко спечели наградата за най-бърз бивш пушач,като малко след него беше Васил Василев от Шумен,който кара МТБ от април,когато решил да спре цигарите и да заживее по-здравословно и сега вече е един от най-добрите карачи в България. :agree:

Относно състезанието - аз явно не бях загрял добре и като тръгнах на старта стисках 1км на Уолтър и почнаха много да ме болят краката и го изтървах.Емил Стойнев(Емски) ме настигна и карахме заедно,като в началото като водеше той ми беше много тежко.След малко се поокопитих и почнах аз да водя почти до върха като си давахме смени и виждахме в далечината Уолтър,а зад нас на подобно разстояние беше група от останалите най-добри.Към средата на баира почнахме да се разсейваме,имах проблеми вече с очилата,които се запотяваха и нищо не виждах,спирахме на няколко места,а на спускането трябваше да карам без очила и не виждах нищо на повече от 5 метра(тоест виждах си камънчетата в последния момент) и как не се помлях на някой голям камък не знам.Та само на това спускане от Мургаш загубихме едно 6-7 минути от Уолтър и долу ни водеше с 12-13.

След това на втория баир поизчаках малко Емил,на който му бях дръпнал в края на спускането след като спрях да си сложа очилата и го настигнах.След това реших да не го чакам повече и тръгнах на мах.Той изостана и до края карах сам.Като се опитах най-накрая да се концентрирам и да дам най-доброто от себе си.Отпуших се един вид и даже третият баир,който се състоеше от стръмни полянки и горски участъци от по 20-50 метра с наклон около 20% ми се стори лесно и почнах да се забавлявам.Дори бутането на сипея беше голяма забава и си тичах ногоре носейки колелото като настигнах съотборника си от "Алекси Николов" Добрин Лиловски,който кара при юноши младша възраст и кара краткото трасе,но се объркал и минал и третия наш баир(тоест пропуснал е само второто изкачване).И оттам до края имаше малко наводнен път,където ставаш вече вир вода мокър,но не ти пука вече и едно кратко но много кално изкачване ,където се бориш за сцепление.

Мерси много на Уолтър,който след финала почерпи мен,Добрин и Весо от Свиленград със супа и чай.Браво и на Емил за карането - в момента това момче е трето по сила по МТБ в България,а това не му е истинската дисциплина.

Браво на жените също за геройското каране и преборване на трасето и на всеки финиширал и участвал. :agree:


До нови срещи!

Поздрави Тодор!

:beer: :beer: :beer:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот dimitrov » Пон Окт 10, 2011 10:47 am

Невероятен маршрут със стръмни изкачвания и бързи спущания ,терена много ми допадна истинско ХС ,изцеждащо силите докрай ,аз лично го искам на пролет това мероприятие седмица -две преди или след Тасос ,за маркировка и организация няма да коментирам всички които бяха знаят че беше без забележки :agree: ,евала бацета и :beer:
dimitrov
 
Мнения: 167
Рейтинг: 1510
Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 1:40 am

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот p.baichev » Пон Окт 10, 2011 11:22 am

Състезанието беше супер въпреки метеорологичните условия . :agree: :agree: Много добра маркировка . Браво на организаторите !!! :agree: :agree:
от Петър Байчев
p.baichev
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Май 06, 2010 8:10 pm

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот doodko » Пон Окт 10, 2011 12:28 pm

мляко с ориз написа: каране, връткане на педалите-баири, баири-завоии, калл ... асвалтов път-газззз. след това айде отнвоо баири, баири, баири и пак баирии ... там реших да битам-бутам аз бягам надолу а точно там една гадна калллл-лдуа работа ... и пак баири баири, тесни патечки, широки пътечки, по едно време излязох на някакво много готино място-нещо като канъон :bowdown: ... лъд баир-не ме бе изспреварил никой, но на този баир един юнак ме духна като едно и две :D след което се караше горе по леко равно, след това лудос спукане през реки и локви, ... Уважаеми "мляко с ориз", моля те да пишеш по-грамотно. PtD.


НЕ, НЯМА ТАКЪВ РАЗКАЗ!!! :rofl: Димитър Пенев пасти да яде!
Аватар
doodko
 
Мнения: 110
Рейтинг: 1355
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 11:37 pm
Местоположение: София

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот colson » Пон Окт 10, 2011 1:51 pm

Преминаващите през с.Елешница:
http://collson.snimka.bg/sports/murgash ... ica.626361
Карай всеки ден!
Аватар
colson
 
Мнения: 234
Рейтинг: 1795
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:02 pm
Местоположение: София

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот мляко с ориз » Пон Окт 10, 2011 1:54 pm

мляко с ориз написа:............................................... :bigeyes:
До нови срещи и само напред момчетааа :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Уважаеми "мляко с ориз", моля те да пишеш по-грамотно. PtD.

Щом се налага :D по бавничко ще пишем мненията :beer:
Аватар
мляко с ориз
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1505
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:59 pm
Местоположение: Сливен

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот Анелия » Пон Окт 10, 2011 7:59 pm

И аз искам да благодаря на организаторите за чудесно организираното мероприятие :bowdown: , всичко беше супер: от маркировката, през маршалите, наградите и отношението. Вечерта нашата група от "Алекси Николов" спахме на едно хотелче и всеки се беше събуждал през нощта и чувайки дъжда как не спира да чука по покрива, се бяхме притеснили как ще се кара ако вали постоянно и на сутринта се чудехме с какви дрехи да караме. Все пак всички решихме да стартираме, независимо от условията, все пак бихме път над 400 км в едната посока, оставаше и да се откажем заради някакви дъжд, кал, вятър, лед и мъгла. Всичко това го имаше в изобилие. Мен обаче не ме притесни толкова времето, из локвите и калта винаги е забавно, но трасето ми дойде много тежко. След 30-я километър бях вече изморена и така и не се оправих до края. На много места бутах със скорост под 4 км/ч. На втория и третия баир особено наклонът по черното ми идваше твърде голям и се вторачвах в мизерната си средна скорост 10 и нещо км/ч. Доста бях обезкуражена по едно време, особено след като дълго време карах сама. Това беше радващо от една страна, не обичам да се пречкам с други хора, но специално там ми липсваше компания. Имаше един отбор, с който си правехме компания, но ги изгубих и останах съвсем сама. От време на време, за да не се задълбавам много в умората, гледах прекрасните гледки встрани и им се наслаждавах. С нетърпение чаках всяко спускане, да си призная, само спусканията ми харесаха от цялото трасе, за разлика от Тошко например, който се е наслаждавал и на баирите нагоре.
Към края беше супер с карането в реката, особено като знаех, че финалът е близо. Освен, че прекосихме няколкократно рекичката, част от нея се озова и в бидона ми, тъй като водата ми накрая свърши и знаех, че съм съвсем накрая, но пак не ми се искаше да оставам без грам вода и си пийнах малко. За щастие, нямаше поражения :evil:
Финал, малко баня от една туба, накамарихме калните колелета, наградихме се и кой откъдето е. Прибрах се в Шумен в 2 сутринта и не успях да заспя още поне час и нещо от преумора и докато се изкъпя и пусна мръсните екипи да се перат. След няма и 3 часа сън, петлите от алармата ми закукуригаха и трябваше да се отправям към работа, където ме чакат хората да ги уча на англисйки, а мен в главата ми са все още колелета. Трябваше бърза адаптация. По едно време през деня дрямах, пих кафета, не помогнаха, пак пих кафета, но май само със сън ще се оправя.
Стига съм писала фермани. Лека нощ :indiffe:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот crib » Вто Окт 11, 2011 8:28 am

Публикувано е класирането
crib
 
Мнения: 343
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Авг 21, 2008 11:20 am
Местоположение: софия

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот krasig » Вто Окт 11, 2011 8:52 am

За мен беше доста трудно състезание. Накрая вече ми призляваше като видех, че пред мен има още един баир.
Странното е че явно съм единственият изгубил се по трасето, въпреки невероятната маркировка.
Мислех че съм сред последните и сега с огромна изненада установих че съм 2-ри от участниците по маршрут Б.

Изпуснах ли някаква готина наградка?

Поздравления за организаторите. Вафлата и чая под върха ми дойдоха идеално. А бананите на финала ми се видяха като най-сладкия дар (срам ме е но изядох 4).
krasig
 
Мнения: 129
Рейтинг: 1272
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 11:35 am

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот LIL » Вто Окт 11, 2011 10:38 am

Абе, няма какво да се правим на мъже- състезанието си беше ТЕЖКО :D Лично аз съдейки по километрите го подцених и не се запасих с храна и вода както трябва...накрая зобих шипка и пих вода от потоците :D Преди финала спуках 2 гуми и след ужасяващия сипей по, който се носи, бута, дърпа и тн.явно вече едва гледайки се отклоних километър наляво по нанадолното, което естествено като разбрах, че съм се объркал се превърна в голямо нанагорно :D Всичко това обаче е трупане на ценен опит и въпреки каръка и пределното изтощение съм доволен, че завърших.

Благодаря много на мотористите, които ми помогнаха при смяната на гумата и особено на единия от тях за зрелищната каскада :D ;) Благодаря много и на двойката за фъстъковката, както и на девойката с, която пихме от рекичките ;)
Аватар
LIL
 
Мнения: 286
Рейтинг: 1789
Регистриран на: Пет Мар 20, 2009 10:40 am
Местоположение: София

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот Boko-Loco » Вто Окт 11, 2011 9:01 pm

Боян Бановски написа:Организация, Трасе, Маркировка, Контроли, Награден фонд - НАЙ-Добрите! :agree: :beer:

:beer:
Pinky76 написа:Благодаря на организаторите за всичко - това беше най-доброто проведено състезание по XC или XCM (тип вело-рали) на което аз съм участвал.Въпреки лошото време на върха,където беше кучи студ и ужасен северен насрещен вятър имаше много организатори и помагачи,които да те упътят в мъглата,която на върха беше под 5 метра.

Имената на главните замесени освен шефовете на фирмите ги знаете и тези момчета за няколко години направиха много за МТБ-то в България и то в свободното си време,едновременно с това и тренирайки за да станат едни от най-добрите в България по ХС. Един Борис,който на снимките на награждаването е ухилен до уши ми пълни душата просто.

:D :D :D

Аз искам да благодаря и поздравя всички, които се осмелиха да стартират. Както Любо е написал Вие сте Елитът! Иска се много смелост да тръгнеш по маршрут правен от Мамути, съчетан с прогноза за полярен студ на Мургаш!

Благодаря и на спонсорите, че ни повярваха и ни подкрепиха( обещах им, че ще направим най-тежкото състезание! За догодина ще си помисля повече преди да обещавам...).
Boko-Loco
 
Мнения: 154
Рейтинг: 1728
Регистриран на: Сря Сеп 09, 2009 11:22 am
Местоположение: София

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот colson » Сря Окт 12, 2011 8:38 am

Малко позакъснели снимки - Бухово, преди старта.
http://collson.snimka.bg/sports/murgash ... rta.626734.
Карай всеки ден!
Аватар
colson
 
Мнения: 234
Рейтинг: 1795
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:02 pm
Местоположение: София

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот bokicha » Сря Окт 12, 2011 8:24 pm

:wavey:
Благодаря,
искам само да изкажа едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ!
На всички фанатично вманиачени планински колоездачи, които не се уплашиха от лошото време!
На всички Мамути, които взеха участие в подготовката, провеждането и участието в надпреварата!
Както и разбира се на нашите спонсори и приятели!
:bowdown:
...........................
малко фотоси
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот LIL » Пет Окт 14, 2011 1:50 pm

Оплесках го това състезание, но пък дори и победителя не може да се похвали с такава снимка :D
Изображение
Аватар
LIL
 
Мнения: 286
Рейтинг: 1789
Регистриран на: Пет Мар 20, 2009 10:40 am
Местоположение: София

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот sergeh » Пет Окт 14, 2011 2:03 pm

Уважаеми "мляко с ориз", моля те да пишеш по-грамотно. PtD.

Щом се налага :D по бавничко ще пишем мненията :beer:


Васко, и четенето много помага, да знаеш - пробвай, след като го напишеш, да го прочетеш, преди да го пуснеш :idea:. Има и бутон "Прегледай" за тази цел.
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот bokicha » Пет Окт 14, 2011 5:50 pm

bokichaa написа:...........................
малко фотоси

..пффт, ще ме прощавате, но не бях качил коректен линк към фотосите :crap: , чак сега го видях :magnify:
http://www.flickr.com/photos/68589691@N06/
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот мляко с ориз » Пет Окт 14, 2011 9:54 pm

sergeh написа:
Уважаеми "мляко с ориз", моля те да пишеш по-грамотно. PtD.

Щом се налага :D по бавничко ще пишем мненията :beer:


Васко, и четенето много помага, да знаеш - пробвай, след като го напишеш, да го прочетеш, преди да го пуснеш :idea:. Има и бутон "Прегледай" за тази цел.

Прав си :peace: критиката е основателна, както се казва няма тънта-мънта.Щом се изисква точност от към правопис-няма да нарушаваме правилата за напред :beer:
Ето малко снимки и от мен https://picasaweb.google.com/105843518265333620416/2011 -награждаването :clap: :peace:
Аватар
мляко с ориз
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1505
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:59 pm
Местоположение: Сливен

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот bokicha » Съб Окт 15, 2011 7:55 am

Мисля, че не всички участници дочакаха награждаването и съответно не си получиха тениските за спомен.
Наминете през магазина да си ги вземете.
:wavey:
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот Admin » Съб Окт 15, 2011 10:15 am

Още снимки от мен, в галерията на МТБ-БГ:
http://www.mtb-bg.com/index.php/gallery ... rgash-2011
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Купа "Мургаш" 2011

Мнениеот Adi » Нед Окт 16, 2011 9:14 am

Adi
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1235
Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 8:36 pm

Предишна

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта