Обиколка на Витоша 2010

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот THEZOGGO » Пон Юни 07, 2010 9:03 pm

@eddie93

kvelikov отправя съвсем уместна критика относно съвпадането на датите за различните събития.
А за информацията, щом още я няма на сайта на Обиколката, това означава че ще чакаш. :) Както впрочем чакат много хора. :)
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот eddie93 » Пон Юни 07, 2010 9:17 pm

Абе тая обиколка винаги е била на 26, а са зареди неква обиколка еди къде си дето въобще не ме интересува ще се мести. АЕ СИКТЕР .
eddie93
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1175
Регистриран на: Сря Юни 02, 2010 9:19 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот blago_93 » Пон Юни 07, 2010 9:21 pm

eddie93 написа:Абе тая обиколка винаги е била на 26, а са зареди неква обиколка еди къде си дето въобще не ме интересува ще се мести. АЕ СИКТЕР .
Емо, обиколката на Витоша е с различна дата всяка година :popcorn:
Deinen Hass rammst du wie einen Stein
In ihn hinein
Rammstein!
Аватар
blago_93
 
Мнения: 77
Рейтинг: 1178
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 2:05 pm
Местоположение: Pernik

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот eddie93 » Пон Юни 07, 2010 9:25 pm

брат гледай кво написа тоя той е мой човек така че му вервам
от niki_can133 » Пон Юни 07, 2010 9:56 pm

kvelikov написа:

azsa-bachinito написа:... Е бива ли такова нещо. Две такива култуви прояви да са в едни почивни дни.



Мисля, че всички си задават този въпрос - какво ще им стане на организаторите, ако изместят Обиколката за 3.07...???
Нали я организират за феновете и карачите?
И точно феновете и карачите ще се разделят на две, а за нещастие активно байкващите в България не са много.
И Обиколката ще е ялова, и Велинград ще пострада. А Велинград бяха първи с датата...

Организаторите, моля, замислете се над това и ако не е късно, нищо не пречи да се измести датата. А съм убеден, че не е късно... :agree:
:beer:



Ама все пак обиколката на Витоша е всяка година на една и съща дата.
eddie93
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1175
Регистриран на: Сря Юни 02, 2010 9:19 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот emilaleksov » Пон Юни 07, 2010 10:23 pm

Обиколката на Витоша освен колоездачна е и скороходна, а точно на 26.06.2010г. има пълнолуние, така че датата не е избрана случайно.
За следващите години ще се постараем да съобразяваме датата на провеждане на Обиколката с другите колоездачни прояви...

От днес стартира задължителното онлайн записване!

За повече информация: http://vitosha100km.hit.bg
emilaleksov
 
Мнения: 24
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 9:54 am
Местоположение: България, София

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот X_NRG » Пон Юни 07, 2010 10:44 pm

Стартова такса: 10 лв. + планинска застраховка (трябва да е направена предварително)

Предните години съм си предплащал в магазин АЛПИ и после на старта не са ми искали да представям застраховка. Това значи ли, че и тази година не трябва да се безпокоя и да ходя наляво-надясно да си правя застраховки?
Warning! I listen to metal!
This is my bike. There are many like it, but this one is mine. My bike is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life...
Какво продавам.
Аватар
X_NRG
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 6:43 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот eddie93 » Пон Юни 07, 2010 10:47 pm

Стартова такса: 10 лв. + планинска застраховка (трябва да е направена предварително)

А може ли да се мине без тази такса, че е мн скъпо 10 кинта :X:X:X:X не стига че сме в криза па и пари искате.
eddie93
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1175
Регистриран на: Сря Юни 02, 2010 9:19 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот Pinky76 » Пон Юни 07, 2010 10:54 pm

eddie93 написа:Абе тая обиколка винаги е била на 26, а са зареди неква обиколка еди къде си дето въобще не ме интересува ще се мести. АЕ СИКТЕР .

:offtopic:

Първо се научи да пишеш правилно и как да се общува цивилизовано с хора във форума,след това давай съвети.
Не мисля че ще има смисъл за теб и ще се замислиш поне малко над това което ти пиша,ама дано прещрака нещо в мозъка ти или ще загубя напълно вяра в младото поколение за голямо съжаление. :V: :boggled:

Между другото кажи кой си,на колко години си,от колко време караш по състезания или дори сам в гората планинско колоездене,какви умения и т.н. за да знаем кой е този пич дето много знае да обижда доказани хора с много опит в тази област.Може и да имаш покритие и щом ще участваш дай ще те запозная с моя милост и другите момчета дето обиди,пък и цялата МТБ група,може пък да има какво ние да научим от теб :nuts:

Сега по темата - нашия глас беше отново глас в пустиня и въпреки че разбирам донякъде организаторите,че проявата е и пешеходна,не мисля че щеше да е голям проблем да се премести с една седмица старта.Сега имаме шанс да отидем и на двете мероприятия,защото едното е в неделя,другото в събота.Но много хора не ходят само за състезанието,а и за каранията след това,водят семействата си със себе си,разглеждане на местностите...И сега или по-малко от двете или само едното.Много труден и нечестен избор,но явно трябва да се примирим и да кажем евала,че поне ще се проведе Обиколката.
Със здраве :beer:

П.С.
eddie93 написа:Стартова такса: 10 лв. + планинска застраховка (трябва да е направена предварително)

А може ли да се мине без тази такса, че е мн скъпо 10 кинта :X:X:X:X не стига че сме в криза па и пари искате.


Ето това вече е без коментар.Субекта по-горе му предлагам да хване и да си изкара Обиколката някоя събота или неделя сам(само дано успее да се прибере жив) и да не ни занимава със своите глупости повече.
Моля те човек,недей писа повече по темата,всичко нужно го има на сайта на организаторите.:agree:
Любо като види какво си писал ще се хване за главата :D

П.С. Кажи си името и ще се видим на старта на Обиколката. ;)
А Админ моля баннете го този оттук,че нз това е недопустима глупост и простащина неговото.Аз съм пас вече. :agree:
Последна промяна Pinky76 на Пон Юни 07, 2010 11:04 pm, променена общо 3 пъти
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот eddie93 » Пон Юни 07, 2010 11:00 pm

Оди си на другото съзтезание.. не ми требвеш
АЗ СЪМ БА4Е ТИ ЕМО И СИ КАРАМ ИЗ ПЕРНИК ТРАБАНЧЕТО ОТВРЕМЕ НА ВРЕМЕ И КОЛЕЛОТО и по всички съзтезания одим (планински,градски,селски) всекакви дето ти и не си чувал за такива.., умения.. епа че те минем на всичко кво кажеш,а кажи дека че се видиме на обиколката ..
eddie93
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1175
Регистриран на: Сря Юни 02, 2010 9:19 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот lostrider@ » Вто Юни 08, 2010 12:04 am

ВАЖНО! ПРОЧЕТЕТЕ!

...3. Всеки участник е длъжен да носи личен превързочен пакет, защитно облекло и вода...
4. Всеки колоездач трябва да носи предпазна каска, ръкавици и инструменти за ремонт на колело...


Здравейте, реших да пробвам обиколката тази година (или тя да пробва мен :) )! Имам един въпрос отностно част от задълженията към участниците, които съм извадил горе (от официалния сайт: http://vitosha100km.hit.bg/route.html). В предишни провеждания на обиколката, някой задължавал ли е наистина участниците да носят със себе си "превързочен пакет" и "инструменти за ремонт на колело"?? Т.е. случвало ли се е на някой от вас да бъде дисквалифициран или върнат от старта заради липса на подобни тулове?

Питам чисто информативно. Аз самият смятам да нося със себе подобни помощни средства, но се исках някой с опит в "100- те километра" да каже нещо по въпроса.
Благодаря! :wavey:
Аватар
lostrider@
 
Мнения: 425
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 16, 2007 3:24 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот Antediluvian » Вто Юни 08, 2010 1:16 am

lostrider@ написа:
ВАЖНО! ПРОЧЕТЕТЕ!

...3. Всеки участник е длъжен да носи личен превързочен пакет, защитно облекло и вода...
4. Всеки колоездач трябва да носи предпазна каска, ръкавици и инструменти за ремонт на колело...



ако в точка 4 става въпрос за каска и ръкавици, то за какво допълнително "защитно облекло" иде реч в т.3 ????
само информативно питам :)
"Never underestimate the power of stupid things in large numbers!"
Аватар
Antediluvian
 
Мнения: 408
Рейтинг: 1761
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 2:54 am
Местоположение: София

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот Admin » Вто Юни 08, 2010 7:59 am

@eddie93
Мери си приказките и си оправи правописа, че ако продължаваш в този дух, още след следващото подобно мнение ще получиш временна забрана за достъп достъп до форума. :(!:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот THEZOGGO » Вто Юни 08, 2010 9:45 am

lostrider@

Елементарните превързочни материали, няма да ти натежат кой знае колко. Не е лошо да имаш в себе си такива. Случват се всякакви неща, а като имаш предвид че Обиколката е по разнообразен терен с дължина 100 км си е направо задължително да имаш в себе си аптечка за първа помощ.
По отношение на туловете. Само си помисли ако закъсаш някъде от южната страна на Витоша, тоест обратната на тази към която гледа София, ще си общо взето в нищото (например Чуйпетлово - контролен пункт No 5). Така че задължително трябва да имаш в себе си, шестограни (гаечни ключове ако имаш гайки за завиване/развиване по колелото), ключ за верига (има случай на късане на вериги на това събитие. 2008 ма година, мой познат скъса верига някъде между Владая и Кладница, не носеше никакви инструменти в себе си, а аз го предупредих предишния ден преди състезанието да бъде подготвен за всякакви ситуации, но той ми каза че не му пукало и щял да тръгне така - без нищо. След като е скъсал верига е бутал някъде около 60 км, тоест направил е Обиколката но в по-глямата си част - бутайки колелото. Аз бях по напред от него, но интересното беше че този мой познат нямаше телефон и дори и да искаше да се свърже с мен или аз със него нямахме никаква връзка, за да му помогна за веригата, тъй като аз носех ключ за верига), резервна гума, лепенки и лепило за гуми. Заредена батерия на телефона + пари разбира се в телефона за да може при нужда да се свържеш с организаторите, на които предварително ще запишеш номерата им в телефона си.
По отношение на теглото на инструментите които ше носиш, при мен долкото си спомням, понеже бях мерил всичко което ще вземе и което съм решил че ще ми е нужно, теглото беше някъде 1072 или 1068 грама. За съжаление само резервната ми гума тежи 440 грама ( Downhill tube ( 1.5mm) 26x2.5/2.7 Schrader ). При теб може грамажа да падне, ако вътрешната ти гума е по-малка или ако разбира се караш с боза в гумите. Ако намеря снимките на това което бях мерил на везната и което мисля да нося на Обиколката, ще пусна 1,2 в темата.
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот lostrider@ » Вто Юни 08, 2010 1:26 pm

@THEZOGGO

Явно не си прочел въпроса ми внимателно. Аз не поставям под съмнение необходимостта от инструменти и средстава при първа помощ!! Въпросът ми беше конкретен: В предишни провеждания на обиколката, някой задължавал ли е наистина участниците да носят със себе си "превързочен пакет" и "инструменти за ремонт на колело"?? Т.е. случвало ли се е на някой от вас да бъде дисквалифициран или върнат от старта заради липса на подобни тулове? .. Т.е. интересува ме дали някой е дисквалифициран или нещо такова.. :)

@Antediluvian

Явно и ти не си прочел въпроса ми :). Изобщо не коментирам ръкавици или каски (очевидно е, че никой няма да те допусне.. особено без каска). Въпорсът ми беше насочен към определени условия от т.3.. :)

Както и да е! Благодаря все пак за отговора на THEZOGGO..
Аватар
lostrider@
 
Мнения: 425
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 16, 2007 3:24 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот X_NRG » Вто Юни 08, 2010 2:01 pm

lostrider, последните 2 години (само тогава съм участвал) на старта е малко хаос, така че не са ме проверявали за налични инструменти, превързочни материали, че дори и каска или ръкавици. Не знам дали някой е бил върнат поради липсата на горепосочените неща, но от личен опит - мен не са ме проверявали. Въпреки всичко, агитирам задължително за участие с каска. На места се развиват доста прилични скорости и при евентуално падане, каската ще е животоспасяваща (отново от опит говоря).
Също мога да споделя подобна случка като на познатия на THEZOGGO. При една любителска обиколка скъсах ухо, но нямах резервно (т.е. носете по възможност), така че направих single-speed и изминах 30-40км с 1 единствена предавка, а повярвай ми, това не е приятно. На състезанието през 2009-та скъсах верига след Железница, но нямах машинка за верига, но благодарение на това, че си носих клещи, успях да поправя веригата до състояние, в което може да се използва без да се напъва особено, което пък ми коства около 20 минути.
Това, което се опитвам да кажа е, че организаторите не си смучат тези изисквания от пръстите. Дори да не те проверят на старта, ще е силно препоръчително да имаш наличните инструменти и материали, защото в последствие могат да настъпят усложнения за теб, за организаторите, както и за другите участници (защото на Обиколката е пълно с готини хора, които няма да те подминат като видят, че си закъсал, ами ще спрат и ще помогнат). :)
Аз тази година няма да участвам като велосипедист, ами като скороходец, защото велосипедът ми за XC, е далеч от годен за подобен маршрут, но все пак пешаците трябва да са също толкова подготвени, колкото и велосипедистите. Задължително трябват удобни обувки, шапка или кърпа за главата, защото между Ярлово и Ярема е страшна жега, вода и т.н. В планината не се тръгва безотговорно.
Успех на всички участници. :beer:
Warning! I listen to metal!
This is my bike. There are many like it, but this one is mine. My bike is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life...
Какво продавам.
Аватар
X_NRG
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 6:43 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот argon » Вто Юни 08, 2010 2:19 pm

До колкото съм запознат никой не е бил дисквалифициран, за такова нещо :) Участвам в обиколката от 3 години и никога не са ме проверявали на старта за такива неща. Каската и ръкавиците са задължителната екипировка за ХС състезания, всичко останало е толкова задължително, че да не се налага проверка за него ( или поне за конкретната проява). Предполагам, че организаторите разчитат на чувството за самоотговорност за тези неща, за да не налагат проверка. От друга страна, за да провериш 200 човека дали са им изправни велосипедите, дали имат аптечки дали са си взели резервна гума, дали гумата не е 20 цола, дали са си взели водичка, дали са акали, и дали наистина знаят, колко са 100км - ще е необходима една работна седмица на 16 техници, 30 психолози и 70 суперсекси санитарки :beer: :D С една дума вземи всичко , което е необходимо според теб, за което няма да бъдеш проверен, но което ще те накара да се чувстваш сигурен и спокоен :) Успех
Like Steven Segal I'm hard to kill....
Аватар
argon
 
Мнения: 492
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 2:33 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот THEZOGGO » Вто Юни 08, 2010 2:26 pm

lostrider@

Никога не съм чувал и не съм бил свидетел на претърсване на раници и джобове за това дали състезателите (участниците) носят със себе си аптечка и/или тулове.
Няма как да се проверят 200 или повече човека в деня на Обиколката, освен при проверяването на регистрацията и даването на състезателния номер.
За каската. Не съм виждал хора без каска. Ако пък има такъв случай, предполагам че просто организаторите няма да ти дадът състезателен номер, с който декларираш пред контролните пунктове че си участник в Обиколката и те съответно те записват.
Та, може да си караш без каска, но надали ще ти дадът номер и фактически няма да си участник в Обиколката. От там нататък си се оправяш сам и организаторите не поемат никаква отговорност за теб.
едитЪ:
А'е, Асене, пак ме изпревари бе. :magnify:
Гадина такава... :P :clap:
argon написа:По-добре да те изпреваря, отколкото да съм зад теб....ако греша знаеш как да ме намериш :smash:

Аха и един шоколад завиваше мармота в станиол... :eyebrow: :evil: :peace: :P
Последна промяна THEZOGGO на Вто Юни 08, 2010 2:50 pm, променена общо 2 пъти
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот argon » Вто Юни 08, 2010 2:43 pm

По-добре да те изпреваря, отколкото да съм зад теб....ако греша знаеш как да ме намериш :smash:
Like Steven Segal I'm hard to kill....
Аватар
argon
 
Мнения: 492
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 2:33 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот kapitanblood » Вто Юни 08, 2010 4:26 pm

Споделете с мен ако знаете къде мога да си направя ,планинската застраховка,днес се записах за участие..... :D :agree:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот lostrider@ » Вто Юни 08, 2010 5:42 pm

@THEZOGGO, @argon, @X_NRG
Благодаря Ви за отговорите :beer: Това исках да разбера :) :wavey:
Аватар
lostrider@
 
Мнения: 425
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 16, 2007 3:24 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот Боян Бановски » Вто Юни 08, 2010 6:58 pm

kapitanblood написа:Споделете с мен ако знаете къде мога да си направя ,планинската застраховка,днес се записах за участие..... :D :agree:

Аз съм си правил в Армеец, застраховка за спортно мероприятие за 1 ден- 1 лв. , планинска застраховка за 3 дни-2 лв.
Аватар
Боян Бановски
 
Мнения: 351
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 5:33 pm
Местоположение: София

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот deather » Вто Юни 08, 2010 9:20 pm

+1 дано времето е облачно без дъжд :D

За eddie93 това намерих http://www.facebook.com/profile.php?id=100000247227143 :D :D
Аватар
deather
 
Мнения: 266
Рейтинг: 1309
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 8:35 pm
Местоположение: София

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот Ozzie » Вто Юни 08, 2010 9:23 pm

eddie93 е удостоен с честта да не посещава форума завинаги
което не означава, че няма да го видим с ново име, но ще го мислим тогава
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот t_i_t_o » Вто Юни 08, 2010 10:31 pm

Има ли мераклии тази неделя да направим тренировъчна обиколка на Витоша? До сега не съм я правил, но смятам да се юркам и да дам всичко от себе си, т.е. надявам се пъргаво да я обиколя... идейно всеки ден правя по 20км като се юркам здраво така че би трябвало да се справя.
t_i_t_o
 
Мнения: 118
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Съб Юли 03, 2004 1:28 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот slavei » Вто Юни 08, 2010 11:20 pm

X_NRG написа:...Аз тази година няма да участвам като велосипедист, ами като скороходец, защото велосипедът ми за XC, е далеч от годен за подобен маршрут, но все пак пешаците трябва да са също толкова подготвени, колкото и велосипедистите. Задължително трябват удобни обувки, шапка или кърпа за главата, защото между Ярлово и Ярема е страшна жега, вода и т.н. В планината не се тръгва безотговорно.
Успех на всички участници. :beer:

Един съвет - гледай да си минал Ярлово преди да започне да напича слънцето, иначе наистина е страшно.
http://moitePlanini.com - Пътеписи, новини, легенди
slavei
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1350
Регистриран на: Пон Юли 14, 2008 3:51 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот deeppurple1 » Сря Юни 09, 2010 8:25 am

от t_i_t_o » Вто Юни 08, 2010 11:31 pm
Има ли мераклии тази неделя да направим тренировъчна обиколка на Витоша? До сега не съм я правил, но смятам да се юркам и да дам всичко от себе си, т.е. надявам се пъргаво да я обиколя... идейно всеки ден правя по 20км като се юркам здраво така че би трябвало да се справя.


Аз съм навит да караме неделя , защото трябва малко тренировка преди обиколката :)
deeppurple1
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 08, 2010 10:36 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот t_i_t_o » Сря Юни 09, 2010 8:32 am

deeppurple1 написа:от t_i_t_o » Вто Юни 08, 2010 11:31 pm
Има ли мераклии тази неделя да направим тренировъчна обиколка на Витоша? До сега не съм я правил, но смятам да се юркам и да дам всичко от себе си, т.е. надявам се пъргаво да я обиколя... идейно всеки ден правя по 20км като се юркам здраво така че би трябвало да се справя.

Аз съм навит да караме неделя , защото трябва малко тренировка преди обиколката :)


Правил ли си я до сега? Знаеш ли пътя, щото аз не :)
t_i_t_o
 
Мнения: 118
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Съб Юли 03, 2004 1:28 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот deeppurple1 » Сря Юни 09, 2010 8:34 am

Е това вече е проблем,защото и аз не го знам много добре , може от билла на горе към бояна и след това пак само на горе да караме :)
deeppurple1
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 08, 2010 10:36 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот t_i_t_o » Сря Юни 09, 2010 9:04 am

Един ГПС или човек който я е правил би свършил добра работа:))) ама нищо де и да няма, ние пак ще се юурнем пък каквото сабя покаже...
t_i_t_o
 
Мнения: 118
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Съб Юли 03, 2004 1:28 pm

Re: Обиколка на Витоша 2010

Мнениеот deeppurple1 » Сря Юни 09, 2010 9:07 am

Еми ще разпитам някой желаещ ако има, ако не ще намериме пътя навръщане :D
Ти имаш ли някакъв скайп да ми дадеш :)
deeppurple1
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 08, 2010 10:36 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 67 госта