Ще има ли състезание по Dirt Jump 2015/2016

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Ще има ли състезание по Dirt Jump 2015/2016

Мнениеот Hardtail_BG » Сря Сеп 02, 2015 1:09 am

Не знам дали темата е за тук, ако не е извинете ме. Повечето ми приятели и познати (компанията ми) се занимават с Downhill,offroad,motocross и ский. Всички от тях ходят на състезания из България и др. страни, и печелят 1,2,3 места получават медали, купи и грамоти, а пък аз не мога да се похваля дори, че съм участвал във състезание поради причината,че няма такива. Гледах, че през 2014 е имало в София в Южния парк май беше :dontknow: .Рових се из интернер и не намерих за тази година, но дано да има през 2016. Някой, ако има сведения дали ще има състезание, кои са организаторите и тнт. Ще съм много благодарен ! :beer:
П.С. Купих си. каска 661 Dirt и се надявам да я използвам в състезание благодаря за отделеното време !! :beer: :liplick:
КЗТ ! КАРАМ-ЗДРАВ-ТВЪРДАК
Аватар
Hardtail_BG
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1002
Регистриран на: Вто Окт 08, 2013 7:19 pm

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта