Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот taurus13 » Пон Сеп 10, 2012 2:54 pm

Малко снимки от финала на нос Емине и от мен. :) А ето тук можете да видите на какви изпитания са били подложени участниците и с какви големи трудности е трябвало да се справят по време на прехода... :lol:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот taurus13 » Пон Сеп 10, 2012 4:45 pm

Нещо се случи с линка към снимките горе та ще трябва да пусна нов.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот Бат'Весо » Пон Сеп 10, 2012 4:49 pm

Най-великото каране за всички времена в Бьлгария .
Не мога да сдържа еуфоричния порив в мен .
За съжаление възможностите ми са извън регламентираните за участие и не участвах . Присъствахме само на финала .
Всички които ви нямаше там на нос Емине можете само да съжалявате . Думите за изживяното и видяното там на финала едва ли ще могат да изразят почустваното . Там на финала наистина завидях на участниците и моментно бях готов за дела извън предела на възможностите ми . Разбрах , че тази сила на природата и стихите се вселяват в човека давайки му свръх възможности .
Очаквайте снимки и видео от Маринчо в раздела индивидуални карания " Ентусиасти от Карлово карат колела всяка неделя "
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот halcor » Пон Сеп 10, 2012 6:44 pm

Страхотно приключение беше, наистина :)


Малко снимков материал от мен https://plus.google.com/photos/11839986 ... 8558251633 , има още интересни неща, stay tuned ;)

teaser: следва 360x180 интерактивна панорама от черешката на тортата - Голям Купен :eyebrow:


Сдобих се и с нов аватар :D
Аватар
halcor
 
Мнения: 1241
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 24, 2002 12:54 pm
Местоположение: Sofia

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот мляко с ориз » Пон Сеп 10, 2012 7:12 pm

Искам да поздравя всички участници в този супермаратон :usclap: Просто се радвам, че има такова мероприятие и искрено ви пожелавам да сте живи и здрави :beer:
Аватар
мляко с ориз
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1505
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:59 pm
Местоположение: Сливен

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот meco puh » Пон Сеп 10, 2012 11:33 pm

Боговете на Супермаратона
https://picasaweb.google.com/kostov.milko/IVpmCH#5786528514085131954

Много те моля, извини ме че използвах твоята снимка, но по-подходяща за богове не можах да намеря. Ако искаш, можеш да ме съдиш.
meco puh
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1270
Регистриран на: Пон Фев 13, 2012 10:20 am

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот taurus13 » Вто Сеп 11, 2012 10:16 am

meco puh написа:Боговете на Супермаратона
https://picasaweb.google.com/kostov.milko/IVpmCH#5786528514085131954

Много те моля, извини ме че използвах твоята снимка, но по-подходяща за богове не можах да намеря. Ако искаш, можеш да ме съдиш.


А...остави ме ти мен - за боговете повече се притеснявай, че както пишеше в една книжка на Тери Пратчет, който много говорел за боговете, накрая оставали само един чифт пушещи сандали от него. :lol:
Тия тук са като някви палави бирени духчета.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот dobber » Вто Сеп 11, 2012 11:30 am

Браво на всички супер-маратонци. С интерес следих всички новини и съобщения тук. Дано догодина да е още по-успешно мероприятието и дано и аз се включа;)
Ще се радвам ако някои отдели време и напише разказ за състезанието, особено маратонеца :)
Аватар
dobber
 
Мнения: 86
Рейтинг: 1525
Регистриран на: Пет Юни 02, 2006 11:25 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот edinmilion » Вто Сеп 11, 2012 3:01 pm

Много интересно предаване :agree:
Видео → 720 километра по ръба
І-ва част
http://www.bbt.tv/video/14610
IІ-ва част
http://www.bbt.tv/video/14611
edinmilion
 
Мнения: 1268
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот meco puh » Сря Сеп 12, 2012 12:02 am

Иво , посрещнах те на Върбишки проход. Вярвах, че ще успееш, защото си много млад и кипиш от сила. Не се ли страхуваше, че някъде може да сгрешиш пътеката? Как успя да я минеш без грешка? Нямаше ли такава? И специален въпрос: За велотуристите е ясно, че трябваше да минат през село Бяла река. Но за тебе това бе огромно допълнително натоварване, Моля те, кажи ми : Не познаваше ли пътеката от ГС Елешница до Ришки проход? За пешеходец тая пътека е безпроблемна.
Ти си героя на този поход, заедно с Фьодор. Очаквам твоя разказ за маратона, като всички фенове на маратоните.
meco puh
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1270
Регистриран на: Пон Фев 13, 2012 10:20 am

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот halcor » Сря Сеп 12, 2012 7:05 am

Малко панорами:

http://pan0.net/users.php?cat_id=1920


Сори за качеството, не съм ги обработвал, а и през повечето време снимах на auto.
Аватар
halcor
 
Мнения: 1241
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 24, 2002 12:54 pm
Местоположение: Sofia

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот Rayko » Сря Сеп 12, 2012 8:53 am

@Мечо Пух, аз ще отговоря на въпроса ти към Иво:
Супермаратонът е състезание и като такова си има трасе. Щом е решено от организаторите да се мине през село Бяла Река, значи се минава от там.
Последна промяна Rayko на Сря Сеп 12, 2012 9:25 am, променена общо 1 път
о879 зз 4о з6
Аватар
Rayko
 
Мнения: 462
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 3:11 pm
Местоположение: У центъра на Вселената

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот ivodnb123 » Сря Сеп 12, 2012 8:58 am

Здравейте на всички,първо отново искам да благодаря на участниците в състезанието,на семейството ми ,на приятелите ми,на контролите,на всички,които следят събитието в нета и на всички като цяло :D

Задавайте въпроси и ще отг на всички,ако някои въпрос съм пропуснал или на някой му се е сторило,че отг ми е недостатъчен да го зададе пак нп :P

meco puh сетих се да,благодаря ти и на теб,че искаше да ми помогнеш,не се видяхме повече нз и аз защо :D
Така сега отговарям на тези въпроси :

"Не се ли страхуваше, че някъде може да сгрешиш пътеката? Как успя да я минеш без грешка? Нямаше ли такава? И специален въпрос: За велотуристите е ясно, че трябваше да минат през село Бяла река. Но за тебе това бе огромно допълнително натоварване, Моля те, кажи ми : Не познаваше ли пътеката от ГС Елешница до Ришки проход? "

Това,че може да сгреша пътеката беше от основните ми страхове като цяло за всички етапи и 3ти етап се губих 3 пъти,най-много се губих в този ден като последното губене беше,че слезнах до СВЕЩИ ПЛАЗ (СВЕТИ ДУХ :D му виках аз) и загубих 500м денивелация и 3ч да слезна и да се кача обратно на билото,като качването беше на произволно от мен място без пътека,само нагоре и точно там намерих черепа :D ,но там се бях сдухал,че ще мръкна и ,че имам доста до хижата,но както и да е тва :P През цялото време съм се ориентирал по картата,по компаса от време на време,по маркировката,по следите на колоездачите,които следи на доста места са ми помогнали и на 1-2 объркали,понякога имаше следи и от МПС,които също ме бъркаха дали са от колело ;п и хората,които съм питал като съм ги виждал :) пътеката не ми се стори сложна от към объркване,нз и аз как съм я минал без грешка,не съм я познавал,от цялия 720км преход съм минавал 1 път от село Розино до гр.Калофер през вр.Ботев и Райското пръскало,това беше единственич участък,по който бях минавал.
До село бяла река стигнах бързо,като преди него накрая спряха до мен Наско,Динко и Мануела и 3мата ми дадоха по-нещо нужно като храничка,питие и лепенка за през пътя,за което съм им мн благодарен :love: ,те бяха последни и нямаше никои след мен,след някво време стигнах Бялата река там ги видях Мануела и другите там на кафето,но нямах време да спирам и им казах,че продължавам,от там докато стигна до Риш,по пътя ми спира едно момче и ми предлага да ме качва на стоп,а аз точно тогава бях изял един банан и малко от една супер храна и със пълна уста му обяснявам,че няма да се качвам на стопа :D:D ,той се почуди защо така и му викам там маратон нещо такова и запали леко трудно с колата и така,стигам Риш,питам няколко хора на къде е стария път за Крумов мост като един от тях ме излъга,но вече знаех вярната посока,накрая се преебах ,че слезнах през Планиница за Даскотна(Даскотина :Д) загубих се леко там,че видях едни колци и се отклоних от пътеката уж на пряко и си викам даи от там и добре,че срещнах Ахмед-94 набор учи в Бургас химия :Д ,та момчето ми каза,че съм в съвсем грешна посока и ми показа пътеката,по която направих грешка,че се отклоних уж за напряко и накрая към 20:00 бях в Даскотна ,а този етап ми беше най-дългия и тръгнах в 05:15 заранта :Д като този ден съм бил главно на вафли и няколко банана ;п та от Даскотна ми оставаха 15км и по тъмно продължавам през града като 1вия човек там,който го разпитвах на къде кво що ме уверяваше да непродължавам нагоре през гората,защото ще се загубя и кво ли не,аз продължих по маркировката стигнах до гората и там 2ма овчари също ме наплашиха,че нагоре ще се изгубя и кво ли не,аз тръгнах,боляха ме краката нямах вече храна,малко сушени плодове,които Наско ми беше подарил,за което му благодаря,бях по тениска изморен и потен и ми ставаше студено,тръгнах по следите на колоездачите,но пътя тръгна да слиза надолу и знаех,че съм объркал и трябва да се връщам..обадих се на Райко и тои слезна да ме посрещне и да ми прави комания в тъмното до бивака и някъде кум 23:40 вече бях на бивака,като ядох малко леща,че бях мн изморен и директно си легнах,като предната нощ като спах на хижа Върбишки проход (мн добра хижа и мн хубаво готвят и бързо ;д ) съм заспал към 1 и съм станал в 5 без 20 ,към 4-5 часа съм спал за най-дългия етап,та накрая си легнах и заспах и в 6:00 сутринта на 10ти етап ми звънна алармата и по-най бързия начин свърших 1вата работа за деня (главна физиологична нужда за човек :Д от която олекнах :Д ) и тръгнах,мн бързах и си забравих и супер храната и полвината храна,която трябваше да си зимам,но знаех,че минавам през села и там ще намеря магазин,така и стана в първото село си купих вафли боровец и 1 мекица няква и 1 сиренка,минавах село след село марка след марка,по едно време вече и последните Райко,Динко,Наско и Мануела ме минаха ,дадоха ми малко лепенки за крака, по 1-2 приказки си казахме,по някоя смешка така,Райко мн смешки говореше и истории през всички етапи вечер,когато ги засичах и мн се смях и накрая вече с последни усилия влизам в Емона на тичане,настъпвах си мазолите и всичко,знаех,че това е края и не ми пукаше за тия мазоли и в 17:45 някъде финиширах :)

виждам,че dobber е доста заинтересован и пита за което му благодаря и на него,значи 1вите дни раницата ми беше най-тежка,последните дни гледах минимално багаж да нося и 10тия ден раницата ми беше най-лека ,а най-тежка като ми е била,да е била от 2,7-3-4 кг :)
Аватар
ivodnb123
 
Мнения: 55
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 12:59 am

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот dobber » Сря Сеп 12, 2012 1:04 pm

ivodnb123 написа:виждам,че dobber е доста заинтересован и пита за което му благодаря и на него


Благодаря за отговорите до тук. Заинтерисован съм, защото имам мерак догодина и аз да се включа като скороходец. Вече дали жената ще ме пусне е друг въпрос :) Помниш ли си времената в различните етапи, колко си почивал по хижите, колко си бързал и си си давал зор, как се понася жегата в продължение на 10 дни?
Аватар
dobber
 
Мнения: 86
Рейтинг: 1525
Регистриран на: Пет Юни 02, 2006 11:25 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот meco puh » Сря Сеп 12, 2012 1:11 pm

Rayko написа:@Мечо Пух, аз ще отговоря на въпроса ти към Иво:
Супермаратонът е състезание и като такова си има трасе. Щом е решено от организаторите да се мине през село Бяла Река, значи се минава от там.

Райко, много се извинявам, че го зададох въпроса. Разбира се, че ше минава по указаната пътека, просто исках да разбера. Уважавам те, извини ме.
meco puh
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1270
Регистриран на: Пон Фев 13, 2012 10:20 am

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот Rayko » Сря Сеп 12, 2012 1:18 pm

Ето една от причините:
http://planina.e-psylon.net/viewtopic.php?p=41573#41573
о879 зз 4о з6
Аватар
Rayko
 
Мнения: 462
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 3:11 pm
Местоположение: У центъра на Вселената

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот ivodnb123 » Сря Сеп 12, 2012 1:42 pm

Благодаря за отговорите до тук. Заинтерисован съм, защото имам мерак догодина и аз да се включа като скороходец. Вече дали жената ще ме пусне е друг въпрос :) Помниш ли си времената в различните етапи, колко си почивал по хижите, колко си бързал и си си давал зор, как се понася жегата в продължение на 10 дни?[/quote]

Така,значи времената не ги помня има ги някъде из нета и на мен ми е инт за времената на всеки етап по-натам ако някои не ги постне,ще ги намерим ;п почивките ми бяха минимални,гледах да спирам колкото се може по-малко ,повечето хижи съм ги подминавал,на някои съм спирал за по супичка като това е било най-дългата почивка иначе в следващите етапи като ме боляха краката в началото на 7ми или 8ми тръгнах мн бавно и спирах по-често и малко се бях притеснил,че мн изоставам с времето,като цяло постоянно си давах зор макар и понякога да си мислих,че малко почивам,казвах си колкото по-бързо стигна,толква по-рано ще се оправя,толква по-рано ще си легна и толква повече сън ще има и заради това главно си давах зор и бързах :) не си спомням най-бързия етап за колко време съм го взел но средно от 8-9 до 13-14-15 часа съм вървял на ден :) жегата беше по-тежка единствено като съм по билото и слънцето ме напича,тогава невидя ли сянка не съм спирал,че исках по-бързо да се оттърва от слънцето,за сметка на това някои сутрини с нетърпение съм го чакал,защото тръгвах по тениска и къси панталонки и ми е било студено 1-2 часа ;п искам да кажа и за мушичките,че не бива да се подцяняват и те защото понякога в края на деня като ми оставаха по 10-15-20 км и бях изморен и потен и мушичките ми се лепят по много и аз пляскам с ръце избивам ги,гоня ги и това беше допълнителен разход на енергия и нерви и си връзвах тениската на главата против мушичките и се махаха,но пък ми беше топло така ;п :beer:
Аватар
ivodnb123
 
Мнения: 55
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 12:59 am

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот meco puh » Чет Сеп 13, 2012 8:19 am

ivodnb123 написа:meco puh сетих се да,благодаря ти и на теб,че искаше да ми помогнеш,не се видяхме повече нз и аз защо :D
.
Иво, аз пристигнах накрая на с. Бяла река в 07,45 часа, след старта на всички в 07.00 часа. Не знаех ти в колко си тръгнал. Възможно е да си минал преди моето пристигане. И запитването ми беше затова, че помислих да не би да си минал по маркираната пътека. Сега съм сигурен, че си минал преди пристигането ми, след като си тръгнал в 5,15 часа или когато слязох при чешмичката да си налея вода. Тя е на 30-40 м, но от там пътя не се вижда.
Ще се срещнем друг път.
Ето я пътеката след ГС Елешница. Снимките са от същия ден, 05 Септември 2012 г.
mikesli написа:...- трака с червено е сега маркираната пътека, сухото дере е между Х-4 и Х-3 (Х-3 съвпада с Х76 от горната карта).
С прекъсната оранжева линия съм нарисувал предложението на Мечо.
Аз смятам, че трябва да се открие и премаркира пътеката по билото - нарисувал съм я с червен пунктир. Тя може би се отклонява от сегашното трасе доста по на запад, може да върви малко в север или по самото било ?? Трябват хора за да открият старите марки !!!!
Изображение...

Пътеката от ГС Елешница до сухото дере трябва да се почисти. Пешеходци и сега могат да минават, но за велосипедисти много е трудно. Ние бяхме с младо момче от Варна, преминахме нормално. До дерето закъснението ни беше около 15 минути, без да сме бързали. Ето каква е пътеката.:
http://media.snimka.bg/s1/1080/028403814.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/s1/1080/028403822.jpg?r=0
След Голямата нива вървяхме (отчитам по фотоапарата), 45 минути по пътя към дерето. Излязохме на почистен път.
http://media.snimka.bg/s1/1080/028403846.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/s1/1080/028403867.jpg?r=0
Предполагам, че са почистили от ГС Садово, защото материала возят към обръщалото. Не вярвам да продължат към Голямата нива, тъй катотам вече е района на ГС Върбица. Вървяхме още12 минути по почистено и стигнахме долния (южния) край на Сухото дере.
http://media.snimka.bg/s1/1080/028403899.jpg?r=0
Не продължихме на север по дерето, а вървяхме по пътя още около 50 метра. Там има рекичка. По десния (южния ) склон на реката тръгнахме почти по оранжевия пунктир. Пресякохме зеления трак, който идва от Беседката с чешмичка и излиза на горния край на сухото дере, точка X3. След малко отклонение излязохме точно на завоя под т.X2.
http://media.snimka.bg/s1/1080/028403905.jpg?r=0
От долния край на сухото дере до завоя сме вървели 40 минути с отклонението. Надолу вървяхме точно по склона на рекичката, без отклонение и слязохме за 25 минути. Всеки може да прецени, колко е дължината на оранжевата отсечка, като се има в предвид, че не сме бързали, за да видим добре пътеката и сме снимали. Отново минахме през зеления трак. От там до долния край на сухото дере е 8 минути. Това означава, че велосипедиста ако не иска да мине до големия завой, може да излезе за10 минути до зеления трак, да продължи нагоре до X3 и да излезе на големия завой.
На отиване и връщане се оглеждах да видя отклонение към билото, но никъде не открих. Навсякъде дива гора. Тъй като оранжевата отсечка скъсява много разстоянието и елиминира сухото дере, се отказах да се катеря на билото, за да търся пътеката отпреди 20-25 години. Какво трябва да се направи:
1) Да се маркира оранжевата отсечка, която по моите сметки е максимум 2 км. По компетентните могат да го изчислят. С още един човек ще го маркирам за един ден, заедно с пристигането на място. В къщи ще приготвя ламаринки 10/10, боядисани с червена и бяла боя и там само ще ги ударим с по един пирон. Понататък, който откъдето иска да си минава: през сухото дере или през оранжевия пунктир.
2) Да се почисти пътя малко преди и малко след Голямата нива, ако искаме от там да могат да минават и велосипедистите. А затова трябва по-голяма организация. Разрешение от ГС, повечко хора(поне 5-6 човека), моторна резачка.

Ще помоля колегата от Варна да качи и трак на пътя по който сме минали.
Ако може, някой да отвори снимките, да се виждат като се чете.
meco puh
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1270
Регистриран на: Пон Фев 13, 2012 10:20 am

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот ivodnb123 » Чет Сеп 13, 2012 9:37 am

Иво, аз пристигнах накрая на с. Бяла река в 07,45 часа, след старта на всички в 07.00 часа. Не знаех ти в колко си тръгнал. Възможно е да си минал преди моето пристигане. И запитването ми беше затова, че помислих да не би да си минал по маркираната пътека. Сега съм сигурен, че си минал преди пристигането ми, след като си тръгнал в 5,15 часа или когато слязох при чешмичката да си налея вода. Тя е на 30-40 м, но от там пътя не се вижда.
Ще се срещнем друг път.

:) да ,аз реших да си го мина пеша и за това тръгнах в 5:15 и сме се разминали,но съм доволен,че ака стана :)
Аватар
ivodnb123
 
Мнения: 55
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 12:59 am

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот sergeh » Чет Сеп 13, 2012 10:50 am

meco puh написа:... Ако може, някой да отвори снимките, да се виждат като се чете ...


За да се виждат снимките, използвайте бутона Img (а не URL), като на мястото на многоточието
Код: Избери целия код
[img]...[/img]
сложите линковете, които сте използвал във Вашето съобщение.

Мнението Ви може да се редактира само от Вас (известно време след написването му) или модератор на форума (предполагам), може да му пратите ЛС с молба да го направи (модераторите може да видите ТУК).
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот Rayko » Чет Сеп 13, 2012 1:36 pm

@Иво и @Мечо, с вашите уточнения къде сте се разминали по трасето създавате впечатление (не у мен, а у четящите), че е било възможно да се возите. Това би било мечешка услуга за Иво и щеше да се наложи да го отстраним от класацията заради нечестна игра.
Припомням, че и аз карах по трасето и нямаше как да не забележа, ако някой се окаже пред мен, а не ме е изпреварил. Динко също щеше да забележи.

Не искам да остават никакви съмнения относно представянето на състезателите. Въпреки моите приятелски отношения с тях, аз следих по трасето да не стават измами, също така внимателно преглеждах листовете от контролите.
Достойно се представиха всички.
о879 зз 4о з6
Аватар
Rayko
 
Мнения: 462
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 3:11 pm
Местоположение: У центъра на Вселената

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот ivodnb123 » Чет Сеп 13, 2012 1:52 pm

нп :) само,ако може някой да постне едно късо клипче от старта на връх Ком,че го гледах някъде и немога да го намеря :)
Аватар
ivodnb123
 
Мнения: 55
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 12:59 am

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот sergeh » Чет Сеп 13, 2012 1:56 pm

ivodnb123 написа:нп :) само,ако може някой да постне едно късо клипче от старта на връх Ком,че го гледах някъде и немога да го намеря :)


Е, че къде може да е, освен в тази тема :D
Ето ТУК има линк.
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот ivodnb123 » Чет Сеп 13, 2012 2:02 pm

sergeh написа:
ivodnb123 написа:нп :) само,ако може някой да постне едно късо клипче от старта на връх Ком,че го гледах някъде и немога да го намеря :)


Е, че къде може да е, освен в тази тема :D
Ето ТУК има линк.


xaxa леле даа,мерси мн за бързия отг,точно тва търсих :)
Аватар
ivodnb123
 
Мнения: 55
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 12:59 am

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот Rayko » Пет Сеп 14, 2012 5:06 pm

Изображение

Готови са грамотите на финалистите. На Николай Коев и на Стилиян Стоев ще ги връча лично на ХС маратона "Узана 100".
Останалите да заповядат в магазин "КОЛЕЛОТО", да си ги получат с почести.
о879 зз 4о з6
Аватар
Rayko
 
Мнения: 462
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 3:11 pm
Местоположение: У центъра на Вселената

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот Admin » Съб Сеп 15, 2012 1:30 pm

Ако някой е пропуснал, ето един по-общ поглед към маратона: http://mtb-bg.com/index.php/events/even ... -kom-emine
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот Runaway » Чет Сеп 27, 2012 2:32 pm

Интервюта с участниците:
http://www.mtb-bg.com/index.php/other/i ... emine-2012

И разказа на Уоутър Клепе:
http://www.mtb-bg.com/index.php/events/ ... -kom-emine
Аватар
Runaway
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1870
Регистриран на: Нед Апр 05, 2009 11:56 am

Re: Супермаратон КОМ-ЕМИНЕ 2012

Мнениеот bloc » Чет Окт 04, 2012 8:32 pm

Аватар
bloc
 
Мнения: 29
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Пон Яну 09, 2006 10:06 pm
Местоположение: Монтана

Предишна

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 91 госта