Изберете най-добрите български МТБ състезатели за 2007г.

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот Reactor » Сря Яну 09, 2008 11:11 am

Bobi написа:Благодаря за изказванията на всички онези,които са за или против,но да погледнем малко по-обективно над всичко това.Аз освен,че се състезавам,също така и карам доста с приятели.Ако отиваш на състезание,за да покараш с други хора,то аз отивам за да се пробвам да покажа някакъв резултат.А когато ми се кара с приятели отивам и карам.Та няма лошо в това,че го правиш заради карането,но невиждам и нищо лошо,че аз го правя заради собствения си 'гъдел' или 'его' или кавото и да е.Това е едно лично удоволствие.Но все пак за да постигна някакви резултати аз съм положил и малко повече усилие,и защо това усилие да не бъде възнаградено с нещо повече от един медал и едно фарче(примерно)или каска,или каквото и де е.Да и аз работя,и аз карам след работа или в почивните дни,и съм далече от професионалистите,но все пак щом съм по-напред от другите значи съм се постарал да е така.Освен удоволствие от самото каране,аз намирам и удоволствие от това да съм на стълбичката.Намирам време както за леки подготовки за състезания,така и за карания с приятели.А колкото до позьорстването:та не е ли самото състезание до голяма степен позьорстване?Нали отивме там за да премерим сили и да видим кой е най-добрият.Аз мисля,че това е основната цел на състезанията.Въпреки това не съм против хората,които участват само заради самото караене,без никакъв състезателен характер.Нека се кефят както намират за добре.Но не съм и против това,че има анкета която малко да ни надигне самочувствието.Пък току виж(колкото и да е невероятно)някой да я види тази анкета и да си каже:Еееее,браво,планинското колоездене в България се опитва да върви напред.
Това пак е някакъв напредък,или поне опит.Пак не е като да си седим на едно място и да си викаме:еми то в България,планинското колоездене не е развито.Няма кой да го развие ако не тези хора които го практикуват.И колкото повече публичност и позьорстване,толкова по интересно е за хората.И туко виж някой ден може да успеем.

:agree: Една такава анкета може да послужи и като стимул за още по добри постижения.Както за номинираните,така и за всички останали.След като нещо се прави за добро,значи и то самото си заслужава и е добро.
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Мнениеот M1010X » Сря Яну 09, 2008 12:25 pm

FREEMAD написа:... тъй като не съм чел темата...

При това положение нямаш абсолютно никакво право да критикуваш когото и да било, защото:

@FREEMAD - Извинявай, не съм чел мнението ти, но те смятам за пълен тъпак!

Това как ти се струва като позиция?
Above and beyond
Аватар
M1010X
 
Мнения: 1272
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 11:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот beroe » Сря Яну 09, 2008 1:47 pm

На всички ни е пределно ясно че тази класация е крайно не обективна, а единствената и цел е реклама на Драг. Истинските шампиони ги знаем много добре и не е нужно някой да ни казва!
beroe
 
Мнения: 16
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 9:50 pm

Мнениеот Pupinator » Сря Яну 09, 2008 3:28 pm

@beroe: Кои са и по какво са шампиони?

@FREEMAD: Мнението ти е изключително субективно и показва, че въобще не си схванал на базата на какво се прави тази класация. Нека ти го изясня - ПОСТИЖЕНИЯ ПРЕЗ СЕЗОН 2007 !!! Съгласен съм, че има много добри колоездачи, които за съжаление не са в тази класация, но по една или друга причина те не са показали на какво са способни през сезон 2007. Тази награда не е за "Цялостен принос към планинското колоездене", а за "Колоездач на 2007-а". Кажи ми с ръка на сърцето кои състезатели (по планинско колоездене) имат най-добри постижения през 2007-а. Ако не можеш да го направиш провери в www.mtb-bg.com резултатите от всички състезания и си направи изводите.

@All: Съгласен съм, че класацията не е перфектна и има още какво да се желае, но все пак това е първата от този тип и не знам какво сте очаквали. :dunno:

А и организаторите от PRO Bike и MTB-BG не са си изсмукали резултатите от пръстите, а са базирали своето решение до голяма степен на гласовете ВИ в анкетата публикувана в Интернет.

Стана като на изборите - не гласували и после "Ама 'що са такива резултатите?".

Pupinator OUT :combust:.
http://www.championsfactory.bg

With all the money in the world you can't buy my respect :nono: :nono: :nono: :nono: !!!
Аватар
Pupinator
 
Мнения: 530
Рейтинг: 1818
Регистриран на: Сря Юни 09, 2004 6:14 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Bobi » Сря Яну 09, 2008 5:56 pm

Мислех си и аз да се обадя,но след изказването на Пупинатора...Нямам какво да допълня.
Браво,Пупинатор,много добре си го написал!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)
http://www.bikestore-bg.com
Боби бомбата
Аватар
Bobi
 
Мнения: 200
Рейтинг: 1585
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 6:34 pm
Местоположение: София,България

Мнениеот FREEMAD » Сря Яну 09, 2008 6:16 pm

@ M1010X не съм обиждал никой за да ми отговаряш по този начин и ще те помоля да си преправиш мненийцето или да се извиниш,защото не те знам кой си,че ми говориш така и съм сигурен,че и ти не ме знаеш кой съм за това хайде да не се обиждаме!!!

второ...ти ако за да изразиш лично мнение,първо четеш кой какво е написал ( ще се въздържа да ти давам определение ) , аз не правя така.Аз изразявам ( не налагам ) лично мнение.Разбирам да ми го кажеш това,че нямам право да крититувам без да съм чел ( при полужение,че за да бъда компетентен по въпроса е трябвало да се запозная с нещата) ,но аз съм запознат ( както вече казах по-горе ) с нещата поради това,че карам и се състезавам със същите тези момчета и знам как стоят нещата.

другото нещо,което се забеляза е че се е разбрало за кои хора говоря и кой се сърди ? ДРАГ-аджийте или греша ? ...но какво вече казах истината боли !

Пупи на теб мога само да кажа,че всички знаем г-н Кузов за какво прави всичко,но няма лошо,човека си гледа бизнеса.Казвам ти го с ръка на сърцето ( малко ми е трудно да пиша така,но... ) не се газирай !!! Това беше лично мнение и за пореден път ще повторя-на който не му харесва,да не ми подскача а да си чете напред.

казвам го и на другите-да не се обиждаме,че не му е тука мястото...такива неща се казват лично ;)
223
Аватар
FREEMAD
 
Мнения: 234
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Пон Юли 04, 2005 6:22 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот CrZ » Сря Яну 09, 2008 6:57 pm

а са базирали своето решение до голяма степен на гласовете ВИ

??? значи не гласуването от анкетата е било крайният фактор??ами тогава кой???
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Мнениеот bodo » Сря Яну 09, 2008 7:24 pm

Много се радвам, че се случи това прекрасно събитие, за да се чуе още веднъж, че има такива видове спорт и преживяване в България.

За да има добри състезатели, трябва да има спонсори, които да обезпечат материалната част и възможностите за тренировка, а за да има спонсори, трябва да има реклама и публика.

Вчера по спортните новини на Канал1 имаше 15 мин за проблемите на ЦСКА и Локомотив, и 20 секунди за Колоездач на годината. Следващият репортаж за колоездене ще бъде вероятно след 5 месеца...
А на който не му трябва публика - какво го интересува тази анкети
Аватар
bodo
 
Мнения: 311
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 1:49 pm

Мнениеот Pupinator » Сря Яну 09, 2008 8:35 pm

@CrZ: "финалистите (петима в категорията спускане/4-крос, петима в категория крос-кънтри и 10 души в категория шосейно колоездене) бяха излъчени чрез обединяване на резултатите от анкетата, проведена сред читателите на двете медии, от една страна, и допитване до журналисти и спортни специалисти (за шосейното колоездене)."


Pupinator OUT :combust:.
http://www.championsfactory.bg

With all the money in the world you can't buy my respect :nono: :nono: :nono: :nono: !!!
Аватар
Pupinator
 
Мнения: 530
Рейтинг: 1818
Регистриран на: Сря Юни 09, 2004 6:14 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот snej » Сря Яну 09, 2008 8:48 pm

Аз пак си мислех че трябва да се изберат най-добрите ни състезатели,а не най-синпатичните ,фирменните или красивите,или тези с който ще си направим най-добра реклама ,а да се определят най-добрите е необходимо да се видят само резултатите не е необходимо да се прави анкета ,защото вече се промянат нещата.
А каква реклама на нашият спорт с това като повечето или една голяма част от медиите споменават само за церемония по награждаване на най-добрите ни шосеини състезатели и нито дума за планинското колоездене,или ако се споменава то е с 1 дума,и не се учудвам на това след като Драго пак е разделил осезателно двата спорта ,как може да осигури за шосеините ни състезатели подобаващи награди а на планинското едни и аз не знам как да ги нарека статуетки който се крият в дланта,като ще прави нещо да го прави до край,всичко това се забелязва от околните,то верно че рекламата е на 1 място ,но......... а какво да кажем за човекът който е водил церемонията тои дори не знаел името на саита ни. :dunno:
Дано за догодина се изгладят нещата и се направи истенска класация,като предварително са ясни критериите.
snej
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1492
Регистриран на: Пон Окт 22, 2007 9:23 am

Мнениеот M1010X » Чет Яну 10, 2008 9:18 am

@FREEMAD - очевидно въобще не си схванал идеята на поста ми. Моля те, прочети го отново (и то по-внимателно, отколкото предния път) и, без да бързаш да се обидиш, вникни в смисъла му.

Hint: не наблягам на моето мнение за теб, а на първото изречение.
Above and beyond
Аватар
M1010X
 
Мнения: 1272
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 11:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот mrPesh » Чет Яну 10, 2008 1:42 pm

snej : Напълно вярно. :agree:
pupi : Очаквахме едно класиране от първо до пето място, както си е реда ( не азбучния ). Това не вярвам да е проблем за класация, която се прави за пръв път.
Очаквахме и малко по сериозно отношение към планинското колоездене.

Надявам се тази година да има напредък в мисленето на спонсорите.
Аватар
mrPesh
 
Мнения: 259
Рейтинг: 1336
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 12:06 am
Местоположение: Bulgaria,Veliko Tyrnovo

Мнениеот beroe » Пет Яну 11, 2008 1:08 pm

Pupinator и Bobi,

Обяснете ми как може тази класация да е обективна след като конкретно в XC-то републиканският шампион е извън първите 5 класирани, а победителят няма нито една победа в XC старт през сезона ?
beroe
 
Мнения: 16
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 9:50 pm

Мнениеот naka76 » Пет Яну 11, 2008 6:16 pm

beroe написа: Обяснете ми как може тази класация да е обективна след като конкретно в XC-то републиканският шампион е извън първите 5 класирани


Писна ми от ревлювци!! Писна ми от хора, на които ако не им угодиш всички им стават врагове и виждат заговор навсякъде. Как видя че републиканския шампион е извън първите 5? Аз такова нещо не видях, но и да бях видял според мен имаше през годината достатъчно други състезатели които да влезнат в тази петица.


а победителят няма нито една победа в XC старт през сезона

Това че организаторите са забравили да добавят и дисзиплината Маратон към ХС, не означава че това не е състезание или за теб не е? Колкото до това дали първият залужава да бъде първи се видя на това състезание на което почти всички номинирани участваха.

Колкото и класации да има толкова и ще са недоволните.
Аватар
naka76
 
Мнения: 871
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 21, 2003 7:04 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот rogi » Пет Яну 11, 2008 6:33 pm

Нака шампиона наистена не е в тия 5-има класирали се, казва се Атанас Миков от Плевен,може да провериш и сам,кажи ми коя е тази дисциплина маратон дето не е вклиучена,и редно ли е под класирането на 1 вия да има нещо такова :втори поред сред българите в състезанието на о-в Тасос, Гърция – MTB Thassos Cup 2007,втори ама на 20 минути след 1-вия и това деректно до отвежда извън троиката ,че 20 мин са си 10 км асвалт или пък 5км черно , :) ,но нека да замалча ,туко виж и аз заговорнича като излагам факти.
Що се отнася до недоволните .....ако има строго определен регламент те ще отпаднат ,давам прост пример 1 място-50 т. 2 място-30т. 3 място-20 ,така в края на годината всеки ще може сам да направи равносметката на кое място е и ако е недоволен ще се сърди единствено на себе си.Трябва да се вземат и класиранията в чужбина те трябва да са с по голяма тежест от тези у нас.
rogi
 
Мнения: 85
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Юли 02, 2005 9:49 pm

Мнениеот naka76 » Пет Яну 11, 2008 6:51 pm

rogi написа: Нака шампиона наистена не е в тия 5-има класирали се, казва се Атанас Миков от Плевен,може да провериш и сам,кажи ми коя е тази дисциплина маратон дето не е вклиучена,и редно ли е под класирането на 1 вия да има нещо такова :втори поред сред българите в състезанието на о-в Тасос, Гърция – MTB Thassos Cup 2007,втори ама на 20 минути след 1-вия и това деректно до отвежда извън троиката ,че 20 мин са си 10 км асвалт или пък 5км черно , ,но нека да замалча ,туко виж и аз заговорнича като излагам факти.


Същото важи и за Черни връх..
Що се отнася до недоволните .....ако има строго определен регламент те ще отпаднат ,давам прост пример 1 място-50 т. 2 място-30т. 3 място-20 ,така в края на годината всеки ще може сам да направи равносметката на кое място е и ако е недоволен ще се сърди единствено на себе си.Трябва да се вземат и класиранията в чужбина те трябва да са с по голяма тежест от тези у нас.


Кажи ми една годишна класация която да се отчита по този начин, а не чрез гласуване?
Аватар
naka76
 
Мнения: 871
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 21, 2003 7:04 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот rogi » Пет Яну 11, 2008 7:07 pm

А ти ми кажи , защо класация а не вот на доверие :) едното се прави по обективни резултати а другото ти сам го знаеш.
Що се отнаса до въпроса ти, дали се прави такава класация по споменатия от мен начин ,да прави се и не една или две,в повечето не колективни спортове .
rogi
 
Мнения: 85
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Юли 02, 2005 9:49 pm

Мнениеот naka76 » Пет Яну 11, 2008 7:37 pm

rogi написа: Що се отнаса до въпроса ти, дали се прави такава класация по споменатия от мен начин ,да прави се и не една или две,в повечето не колективни спортове .


Защо ли тези за които се сещам като спортист, футболист, борец, щангист и т.н. са по този начин? Ако не се лъжа преди години и Ланс Амстронг стана "Най-добрия състезател за годината в света" по този начин.

Стига сме се занимавали с глупости и на мен не ми отърва вснега на вън че не мога да ида да покарам, ама не мърморя и не се оплаквам на всеки срещнат за това че не било чесно.
Аватар
naka76
 
Мнения: 871
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 21, 2003 7:04 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот rogi » Пет Яну 11, 2008 8:21 pm

Нака форумът е за това да си каже всеки какво го вълнува ,ако на теб ти се струва мранкане ,реване или не знам каво там ,не влизаи има лесно хората изказват мнение било то угодно за теб или някои друг,вярно или не ...........
Само не разбрах от по горното какво общо има черни връх с класацията,някой се състезаваха в отбори други индивидуално,до колкото се сещам ти винаги си подкрепял отборите или греша при тях деистват и други правила и с това всички отново не са равнопоставени.
Това е според мен ако греша поправи ме.
А какво те спира снега ,карай си.
rogi
 
Мнения: 85
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Юли 02, 2005 9:49 pm

Мнениеот EmZo » Съб Яну 12, 2008 12:44 am

rogi написа:...че 20 мин са си 10 км асвалт или пък 5км черно...


Малко си говорим наизуст ми се струва. Това сигурно си го пресметнал, чрез някаква универсална формула а? А наколна? Ако по 12% (примерно) наклон в посока нагоре, независимо от терена, вземеш 10 км за 20 минути, ще ти купя каквото колело си пожелаеш.

@Всички недоволни:
Неразбирам какъв ви е проблема? Лично се ощетени по някакъв начин, материално или духовно или какво? Всъщност ми е малко жал за вас, щото се ядосвате за глупости.
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот spinsession » Съб Яну 12, 2008 8:20 am

Поредната тема,поредния случай в който се опорочава труда на един човек да направи нещо за развитието и популяризирането на спорта ни. Толкова ли не стана ясно каква е причината Любо да застане като съорганизатор на подобно мероприятие,какво е целял и защо го е подкрепил?
За почти всички съфорумци явно е станало ясно,а за тези които са критикували и продължават да критикуват мероприятието по един или друг начин-какво целите? Да предадете богатия си опит,да дадете ценен съвет или просто да разочаровате един от и без това малкото хора,които дейно се занимават с развитието на спорта в страната по един или друг начин. Толкова ли не разбрахте че идеята е да се чуе че има хора които се занимават с този нов спорт,че има и хора които проявяват жив интерес към състезанията и състезателите. Целта е да се събуди интереса на присъстващите спортни журналисти към това,с което се занимаваме или с което се забавляваме. Да се види,че има няколко "отявлени" състезателя,че има 400 човека,дали гласа си за своя фаворит. Защото това с рекламата и избирането на свои хора което се говори е наистина нелепо! Първо се оплаквате,че това че си заел някое място нищо не ти носи,после се оплаквате че еди кой си не е заел заслуженото си място. Местата,както беше казано,се заемат по състезанията, в това мероприятие акцента е съвсем другаде! Надявам се да проумеете това и да спрете да плюете по труда на другите. По-добре ли е да няма такава анкета? Да няма никакви подобни мероприятия,защото не са направени така,както на вас ви се иска?
Аз смятам,че е прекрасно да има такива прояви,независимо кой е победител и кой не. Поздравления за организаторите!
****LEKSUTAN PO DEFAULT****
Аватар
spinsession
 
Мнения: 309
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 2:20 pm

Мнениеот M1010X » Съб Яну 12, 2008 9:29 am

@spinsession - Поздравления за поста! :agree:
Above and beyond
Аватар
M1010X
 
Мнения: 1272
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 11:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Pupinator » Съб Яну 12, 2008 2:40 pm

@spinsession: :agree:

Pupinator OUT :combust:
http://www.championsfactory.bg

With all the money in the world you can't buy my respect :nono: :nono: :nono: :nono: !!!
Аватар
Pupinator
 
Мнения: 530
Рейтинг: 1818
Регистриран на: Сря Юни 09, 2004 6:14 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот CrZ » Съб Яну 12, 2008 4:56 pm

добре де ако резултатите за сезона са основен фактор то тогава Митко с победа от SHAMBHALA CUP едно 2ро и едно 1во място на две от състезанията в Гърция за тоя сезон кво прави назад.Неща да се заяждам или нещо такова защото всичките класирани в спускането са ми приятели ама тая история с байкър на годината за мен е нелепа поне на тоя етап. Плюс това ако ше правите такива годишни класирания редно е поне на награждаването да не събирате само и единствено вашият си тийм.
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Мнениеот M1010X » Съб Яну 12, 2008 5:40 pm

@CrZ - по отношение на първия ти въпрос, моля те, прочети по-внимателно:
spinsession написа:Местата,както беше казано,се заемат по състезанията, в това мероприятие акцента е съвсем другаде!

Въобще, прочети отново поста, от който съм взел посочената тук извадка - може да не е написано от Admin, но съм сигурен, че той ще го определи като 100% вярно.

Моля всички, които са готови да пишат още десетки подобни мнения, да обърнат внимание на следното: класиранията от сезона не са критерий за резултатите в тази анкета!
MTB-BG написа:Припомням накратко, че финалистите (петима в категорията спускане/4-крос, петима в категория крос-кънтри и 10 души в категория шосейно колоездене) бяха излъчени чрез обединяване на резултатите от анкетата, проведена сред читателите на двете медии, от една страна, и допитване до журналисти и спортни специалисти (за шосейното колоездене).
Above and beyond
Аватар
M1010X
 
Мнения: 1272
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 11:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Съб Яну 12, 2008 6:07 pm

Ъъъ, не знам защо изведнъж се спряхте на моята персона - нито съм се почувствал засегнат от негативните коментари, нито пък съм основен организатор... а пък наличието на различни мнения е добре дошло. Ще ми простите, ама не желая да отговарям на всичко, защото нещата добиха доста личен оттенък спрямо състезателите - нещо, в което нямам желание да с включвам.
Дали анкетата е била с нещо полезна, вредна или нещо друго - всеки с мнението си. Аз лично мога да видя както плюсове, така и минуси, както във всяко друго нещо.
Дали може да бъде направена по-добре - да, винаги може и по-добре, има и конкретни идеи как.
Някой спомена за точки, които да се дават за всяко класиране и участие... ами да, номинациите бяха направени точно така. Сега дали избраната система за точкуване ще се хареса на всеки, не, няма, но е факт, че сред номинираните попаднаха всички, които според скромното ми мнение можеха да претендират за участие в такъв конкурс.
За читателската анкета няма какво да коментирам, там компетентни са тези, които са участвали, резултатите от нея ги публикувах вече.
На всеки от номинираните мога да кажа аз лично как съм гласувал в журналистическото допитване и защо. Ако резултатите бяха обявени като 1-во, 2-ро, 3-то и т.н. място щях с удоволствие да споделя и на всеослушание аз лично как съм гласувал и защо, но при така избрания формат няма смисъл да го правя.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот snej » Съб Яну 12, 2008 9:10 pm

EmZo ,не искам да се заяждам,rogi искаше да каже с този си пример че 20 мин. са много верме ,и че за тия мин. наистина могат да се вземат 10 км.тои не е споменал дали по равно или нанагоре,а ако си със шосейка и малко повече даже ,по равно :) .
Може би някой се ядосва ,не защото е ощитен ,а защото го боли за този спорт и че нещата не са такива каквито трябва да са,защо не погледнеш от този ъгъл на нещата.Крайно време е нещата да потръгнат.
Твърдо съм за класация ,и за това нашия спорт да получи публичност,но да се прави така ,че да не изглеждаме леко смешни по един или друг начин в очите на околните незанимаващи се с нашия спорт, защото всички ние знаем че в този спорт пари няма или поне не много, но околните дали го знаят това, нали все пак ще привличаме внимание. Не визирам само класацията и самата церемония .
spinsession аз лично не видях някой да опорочава труда на Любо ,той си върши добре работата, но не зависи всичко от него за жалост(правя му лек комплимент но той няма да се сърди много) и хората разбират това.
Що се отнася до това ,труда на самите състезатели понякога бива опорочаван по един или друг начин (говоря за всички а не само за определени) но това е за друга тема.
''В спора се ражда истината'' за това са и форумите.
snej
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1492
Регистриран на: Пон Окт 22, 2007 9:23 am

Мнениеот naka76 » Съб Яну 12, 2008 10:31 pm

snej написа:EmZo ,не искам да се заяждам,rogi искаше да каже с този си пример че 20 мин. са много верме ,и че за тия мин. наистина могат да се вземат 10 км.тои не е споменал дали по равно или нанагоре,а ако си със шосейка и малко повече даже ,по равно :) .


Абе сстига сте се излагали с тези 20 мин. и 10 км. Всеки има лош ден, като съчетание с повреда по велосипеда (както е в случая за който говориш) и тези минути се трупат. :nono:

И ако си мислиш, че само теб те боли за този спорт и че с мрънкане във форума нещата ще се оправят. :dunno:
Аватар
naka76
 
Мнения: 871
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 21, 2003 7:04 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот snej » Нед Яну 13, 2008 11:07 am

naka76 ....май ти мрънкаш най-много на последък,всеки не угоден за теб пост е мърморене,в случая не знам кой се излага ,да наистина има такива моменти всеки един състезател,спомни си 24 часовият маратон 99% от състезателите бяха без късмет а някои даже и с прекалено лош,така е в нашият спорт.В случая кой обвинява състезателя,говорим че така написано е малко.....
Да разбирам ли че след като и ти мърмориш те е еня за спорта ни ;) ?
Хайде очакваме от теб тая година да ни зарадваш с някое състезаниице.
Admin прекалено много сме в страни от темата ,така че ако сметнеш за необходимо изтрии това .
snej
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1492
Регистриран на: Пон Окт 22, 2007 9:23 am

Мнениеот CrZ » Нед Яну 13, 2008 11:56 am

ок за спускането какъв е критерия ако не резултатите. Спортни журналисти и специалисти ок за шосейното колоездене но специално в планиските дисциплини какъв е бил тоя критерии за оценяване. Номинираните получиха ли покани да участват в този коктейл за т.нар. награждаване който е правен, защото ако не са то тогава цялата тая история за мене е жалка.
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта