Откраднато колело "Peugeot 2XS"

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Откраднато колело "Peugeot 2XS"

Мнениеот arkadashko » Съб Юни 30, 2007 7:55 pm

Прощавайте, пуснах го като нова тема, а трябваше като отговор в темата.

Здравейте.
На 27.06 (тази сряда) ми откраднаха колелото “Пежо” на ул. Пиротска (в отсечката между Опълченска и Ботев) :crap: .
Подробности за велопеда:
Модел “PEUGEOT” 2XS
Рамка – голяма 22” като за дългуч, алуминиева, оранжево-черна на цвят, с голям бял надпис “Peugeot” на косата тръба и 2XS на горната хоризонтална тръба.
Амортесьорна вилка – Suntour MG-91 (черна с оранжеви надписи)
Шини – SUMO черни на цвят, изтъркани до сребристо където се търкат от спирачните гумички
Кормило и лапа – метално-сребристи с емблема и черен надпис “peugeot” на лапата и абсолютно гладки гумени ръкохватки
Преден декланшор – Shimano Acera
Заден декланшор – Shimano Alivio
Главини – Formula “E-HUB”, черни на цвят
Гуми – предната Michelin “WildGrip”, задната Maxxis “Worm Drive”
Седалката – куча марка, за 7лв и ужасно скрибуцаща при каране.
Това е.
Не се надявам осoбено, че ще се намери, но все пак, ако някой случайно го мерне или чуе нещо...
Мейла ми:
[email protected]

Изображение
arkadashko
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 5:00 pm
Местоположение: София

Мнениеот TsvetanVR » Нед Юли 01, 2007 8:10 pm

Дори и да го мерне някой, докато си видиш мейла ще е доооста късно, така че най-добре остави телефон за връзка !
2016 Stumpjumper FSR Comp 29 с някои жокери.
TsvetanVR
 
Мнения: 227
Рейтинг: 1321
Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 2:45 pm
Местоположение: Бояна, България

Да, прав си...

Мнениеот arkadashko » Пон Юли 02, 2007 12:08 pm

мобилен телефон за връзка:
0896/909066
arkadashko
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 5:00 pm
Местоположение: София

Мнениеот Ayrton Senna » Пон Юли 02, 2007 1:08 pm

ee сега виждам темата,днес видях точно същото колело,че дори с почти толкова вирната седалка /направи ми впечатление/ - същата шарка,и вилка /това запомних/ но беше някъде към драган цанков или студентски град,съжалявам,не съм от помощ :crap: просто съм убеден че точно такова видях - може пък да си има и други такива колела...
Shadow fingers rise above
Iron fingers stab the desert sky
Oh, behold the power of man
Are your minds ready for the fall
Ayrton Senna
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1207
Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 12:14 am

Мнениеот STOMANCHO » Пон Юли 02, 2007 3:49 pm

И аз го видях точно същото колело на Плиска от 204 караше надолу към Орлов мост.Човекът който го караше беше с оранжева тениска и сиви шорти.А и беше с дълга черна коса /момче/мъж на около 17-20/.Това е от мен дано го намериш иначе ако вчера имаше тел днес щях да звънна като го видях ама.........сега ще си запиша тела ти и ако го видя ти звънкам веднага :beer:
Последна промяна STOMANCHO на Пон Юли 02, 2007 3:53 pm, променена общо 1 път
ИзображениеИзображение
Аватар
STOMANCHO
 
Мнения: 315
Рейтинг: 1660
Регистриран на: Сря Сеп 27, 2006 5:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот STOMANCHO » Пон Юли 02, 2007 3:51 pm

Явно човекът не се притеснява да го кара :dunno: :dunno: :dunno:
ИзображениеИзображение
Аватар
STOMANCHO
 
Мнения: 315
Рейтинг: 1660
Регистриран на: Сря Сеп 27, 2006 5:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Йо!

Мнениеот arkadashko » Пон Юли 02, 2007 5:04 pm

Благодаря ви, че сте отделили от времето си за да се занимавате с проблема ми.
Странно е малко, но на следващия ден след кражбата и аз видях колело със същата рамка и ми се обърна стомаха направо, докато отивах да го видя, но не беше моето. Беше с по-очукана рамка ,с черно кормило и с оригиналните си "джанти". По принцип от както съм го купил преди 6 години, само 2-3 пъти съм мяркал същия модел, като моя. След две години каране, му смених шините (с черни SUMO), спиците и движенията (с черни Formula E-HUB), тъй като оригиналните ги откраднаха. По-късно и седалката смених (на оригиналната си пишеше "peugeot").
Сега докато пишех ми се обади приятелката, че пак го е видяла същото колело, заедно с момчето което го кара, паркирани до Университета.

Благодарско пак и берекет на всички!
arkadashko
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 5:00 pm
Местоположение: София

Re: Йо!

Мнениеот THEZOGGO » Пон Юли 02, 2007 5:19 pm

arkadashko написа:Сега докато пишех ми се обади приятелката, че пак го е видяла същото колело, заедно с момчето което го кара, паркирани до Университета.


Ако мерна колелото около СУ, звънкам веднага и ще го задържа. :agree:
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Мнениеот Ayrton Senna » Чет Юли 05, 2007 5:39 pm

STOMANCHO написа:И аз го видях точно същото колело на Плиска от 204 караше надолу към Орлов мост.Човекът който го караше беше с оранжева тениска и сиви шорти.А и беше с дълга черна коса /момче/мъж на около 17-20/.Това е от мен дано го намериш иначе ако вчера имаше тел днес щях да звънна като го видях ама.........сега ще си запиша тела ти и ако го видя ти звънкам веднага :beer:


Замалко пича да има такъв късмет... сигурен съм че кормилото му беше светло като на снимката,а не червено.

П.П. Аз самият се придвижвам с колело,така ако имам шанса ще съдействам :agree:
Shadow fingers rise above
Iron fingers stab the desert sky
Oh, behold the power of man
Are your minds ready for the fall
Ayrton Senna
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1207
Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 12:14 am

Мнениеот Antares » Нед Юли 08, 2007 1:36 pm

Пич... не че нещо, но иди и огледай "магазинчето" за велочасти и стари колелета, намиращо се преди женския пазар.
Горе-долу тук...
Днес видях две златисти Пежо-та там, но нямах визуален спомен как точно изглежда твоето.
И те съветвам, ако си познаеш колелото, направи се на клиент и под някакъв предлог виж серийния номер на рамката (ако го помниш/пазиш) и ако съвпадне, или ако намериш достатъчно отличителни белези - тихомълком извикай полиция, без да вдигаш врява, че може и да изчезнат...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта