Откраднати велосипеди!

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот anarch » Пон Апр 23, 2012 9:44 am

Не мислех, че това ще ми е поводът да открия и да се разпиша в този форум, но така се случи - от скоро съм колоездач (към месец), но пък доста активен - всеки ден навсякъде си ходех с колелото и сега ми е някак тъпо пеша.

Та откраднатото ми колело е Mongoose Rockadile - като това тук: http://www.nashbar.com/images/nashbar/products/large/MG-RDAL9-NCL-SIDE.jpg - черно на цвят, предната спирачка е сменена с челюстна Shimano наскоро, но е забележимо ожулена от падане, а ухото на скоростите е леко изкривено. Други разпознавателни белези няма.

Откраднато е в София от двора на старата сграда на Художествената академия (бул. Дондуков 56), където работят скулпторите - от оградата до пейката точно срещу кабинката на пазача в петък вечерта на 20-ти април около 19:30 часа. Пазачът е видял крадеца - младо високо момче изглеждащо на около 25 с хубава синя чанта през рамо (това е единственото, което успя да ми каже като описание). Момчето предполагам, че може да е било запознато с обстановката, понеже е казал на пазача, че отивал до тоалетна там (а тя е леко забутана в задния двор), а после му казал, че го викат отзад и през това време е срязал веригата и духнал с колелото - или поне това ми разказа пазачът.

Ако случайно го засечете някъде - скайпът ми е nickianarch, а телефонът 0883 435268.

Аз утре ще ида до полицията да подам жалба, че досега нямах време от работа. Както се казва - не си правя илюзии, че ще се намери, но пък не пречи да си "пусна фиша". :)

Пожелавам ви на всички да ни се намерят нейде колелата. :)
anarch
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 2:17 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот termonaft » Чет Апр 26, 2012 8:24 am

Пиша от името на колега,на когото му отмъкнаха байка на 24.04.2012 към 16h точно до "руски паметник",пича влезнал да копира нещo във фотомагазина на спирката на тролеите и 74 и му го отмъкнали под носа.Предварително се извинявам за оскъдната информация,която за момента мога да дам.
Байка е някакъв юбилеен модел на cross от 2001 (май),стар но ИЗКЛЮЧИТЕЛНО запазен байк с мека рамка,кафеникава на цвят,вилката е двукоронен ZOOM(аз лично бях изумен след като видях как работи),монтажът е deore,интересни ми се сториха командите- sram,но не палцови а от тия,които се въртят от гриповете,спирачките- механика пак бяха на ZOOM също добре работещи.
Колелото е доста интересно като компоненти и съм сигурен че ако някой го загледа ще стигне до същото заключение и съответно не би го сбъркал.

Надявам се в скоро време да мога да кача някоя снимка или поне нещо по-подробно.
termonaft
 
Мнения: 74
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юли 07, 2011 11:09 pm

Re: Предложение за откраднати велосипеди

Мнениеот filchev1 » Нед Апр 29, 2012 6:45 pm

Здравейте, на приятел са му откраднали колелото Scott Voltage yz20 2011 . Докато си карал в Западен парк нашите любими цигани го бутнали от колелото в движение. Колелото е със stock-овите компоненти.
Който има някаква информация или е видял въпросното колело, нека се обади на телефон 0898725889 Марио. Благодаря за отделеното внимание.
Изображение
Изображение
Gambler dh10 rider...:dopey:
http://www.bike-house.biz/
Аватар
filchev1
 
Мнения: 237
Рейтинг: 1311
Регистриран на: Вто Авг 23, 2011 12:35 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот xcrider » Пет Май 04, 2012 2:49 pm

kapitanblood написа:
Antediluvian написа:Откраднатият РАМ отново е забелязан в центъра... и този, който го кара изглежда е малко гузен :agree:

Изображение

Много моля, всеки който го види да звънне на 0898 332 568, пътува по главни булеварди в центъра. Ще има голяма награда и почерпка, за който съдейства. :beer:

П.П. - без този километраж е.

Вчера,на бул.Витоша мина едно момче със това колело.Видях го в последният момент.Сега си записвам телефона,другия път като го срешна,направо го свалям и ти звъня.... :D

преди 1-2седмици видях колело със същата рамка на пл.македония, за съжаление другите части не можах да ги видя, но понеже тази рамка е по-старичка и съответно по-рядка е възможно да е било краденото колело
ако го видя пак, ще се вгледам повече към вилката и другите части
xcrider
 
Мнения: 1385
Рейтинг: 1256
Регистриран на: Пет Юни 10, 2011 11:43 am
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот valenci » Пет Май 04, 2012 6:17 pm

Не знам дали някой ще си го познае, но се надявам да хванат крадеца..
http://www.youtube.com/watch?v=A1-jmqyC ... e=youtu.be
valenci
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Сря Май 02, 2012 10:53 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот pop_rock » Съб Май 05, 2012 9:41 pm

Снощи ( 04.05.2012) от мазе в Бургас са откраднати 2 рама:
1. Разликата от снимката е ,че колелото е с черни шини
Изображение
2.
Изображение

Моля, ако някой ги забележи да позвъни на 0897988662
Be free..
Аватар
pop_rock
 
Мнения: 168
Рейтинг: 1289
Регистриран на: Пет Фев 03, 2012 1:23 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот halfdone » Вто Май 08, 2012 8:39 am

Здравейте,
На мой приятел вчера са му откраднали колелото от центъра на София ул. Будапеща 20. Колелото е РАМ АМ , нестандартна окомплектовка и шанса да има друг такъв според мен е нищожен. РАМ АМ 19", жълт на цвят , вилка Marzocchi Triple Drop Off , шок Manitou , спирачките са сменени с Бели Avid Juicy Three.

Изображение

Албум с повече снимки - http://halfdone.snimka.bg/sports/ram-am.675422



Моля, ако някой го забележи или има някаква информация да се обади на тел. 088 9870458 - Венци или да пише на ЛС.
Възнаграждение.
Продавам : .
Аватар
halfdone
 
Мнения: 570
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 19, 2010 8:14 pm
Местоположение: София о884о974о5

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот errtime2010 » Вто Май 08, 2012 8:17 pm

Във Варна рядко се мярка някакъв съмнителен тип със рам фрирайд от старите 07 майче,черен със червени букви, дву-коронна вилка марзочи, осмици или супер т,черни чаркове главно, със калник от практикер отзад. Човека много съмнителен ми се вижда защото е евтино, грозно облечен, с един черен мрачен поглед, със торбички под очите, приличащ на индивид от ромски произход, някъде към 30 ~ 40 годишен. Много рядко се вижда тоя тип и като джитка из града се оглежда като гърмян заек. Някой нещо?
Аватар
errtime2010
 
Мнения: 445
Рейтинг: 1325
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:40 pm
Местоположение: Варна

Re: Предложение за откраднати велосипеди

Мнениеот Dichou » Сря Май 09, 2012 10:25 am

filchev1 написа:Докато си карал в Западен парк нашите любими цигани го бутнали от колелото в движение.

Нямам думи...
Dichou
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 11:40 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот zbb » Сря Май 09, 2012 12:07 pm

Здравейте, пиша от името на приятел: Пешо Брадътъ (познат на много хора, каращи велосипед :) ), бивш служител в завода на Веломания, сега - велокуриер.

За съжаление, вчера в София са му откраднали Drag Ontario - то, с което не само кара в планината, но и РАБОТИ!!! Затова моля всеки, който види този велосипед, да се обади на 0897 9 шест 2 8 четири 9 - това е неговият телефон, или в магазина на Пацо.
Отлични белези - лепенки на Shturkur Bike Team, бяла вилка Epicon, номер на рамка: М06100548

Ето и снимка:
Изображение

Благодаря предварително на всички отзовали се от името на целия Shturkur Bike Team!!!
Ако ви притесняват ваксините - тук!
zbb
 
Мнения: 123
Рейтинг: 1280
Регистриран на: Съб Юли 19, 2008 10:48 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот paleo » Чет Май 10, 2012 5:37 pm

Здравейте,

Пиша ви за поредното откраднато колело. Вчера, 09.05.2012 откраднаха дамски градски велосипед Cross Arrina от кооперация в центъра на София (кръстовището на бул. Евлоги Георгиев и ул. Хан Крум). Колелото е бяло, със светло лилави надписи и флорални мотиви, лепенка с регистрация от преброяването през 2010г. и счупен преден фар. Моля, ако някой го забележи, да се обади на 0888 236 942 или 0887 399 920 или да се свърже с Първо РПУ, участък Средец, ул. Г.С. Раковски 185, тел. (0) 982 71 90.
За съжаление не разполагам със снимка на колелото, затова прилагам сток-фото:
Изображение
paleo
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Май 10, 2012 4:28 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот autosvet » Чет Май 10, 2012 11:59 pm

И аз да се оплача, днес между 18,30 и 19,30 пред заведение Рок Ит на ул. Бенковски в София някой си е харесал моя Драг единичка. Червено-сива рамка в доста добро състояние, гуми Швалбе Ланд Круизер и калник само на задната гума. Отличително е, че му се поразтрака средното движение. Има и червен звънец.

Изображение

Ако на някой му го предложат или го види да драсне едно лично.
Аватар
autosvet
 
Мнения: 258
Рейтинг: 1440
Регистриран на: Съб Апр 04, 2009 10:09 am
Местоположение: Edinburgh

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Tolsan » Пет Май 11, 2012 1:22 pm

Здравейте,

на 19.04.2012 ми откраднаха колелото.

(Пиша чак сега понеже не успях да се регистрирам във форума)

Тъмно Син Drag Ontario, много прилича на този:

Изображение



Никога не съм го снимала, но знам че НЕ е Team Edition.

Беше откраднат на Братя Миладинови 10 (до Немската гимназия) около 20:00 - 21:00
Пред езикова школа "Иберика"
Има сиви пластмасови калници (които приличат на метални),
скорости Shimano щракалки с лостчета(ОСОБЕНОТО е ,че лявата е счупена от падане)
и номер на ВелоЕволюция СА 4646
Спирачки V- Brake (не са дискови)
Преден амортисьор RMX
Седалка Selle Royal
Размерът на рамката е S
Имаше и метално звънче от ляво на кормилото със залепена усмивчица и заден фар CatEye.
Гумите му бяха доста поизносени, но беше много запазен.
Рамката имаше леки охлузвания от паданията.

Ще се оглеждам по улиците за него,
казаха ми също, че има колелета втора ръка на Женския пазар и Юнака до стадиона.

Отидох до 3то районно след кражбата, но отказаха да се отзоват, ако не им занеса документи на колелото и номер на рама.

Купих си го преди почти 5 години от Bikes Center в Младост 1 и не знам дали ще успея да ги намеря .

Ако някой го види да ми пише или да ми се обади.

Тел 0887 58 01 58

Помогнете ми да си върна Виктор. :praying:

Поздрави,
Цвети
Tolsan
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Окт 07, 2010 5:13 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Jaboka » Съб Май 12, 2012 2:04 pm

^ ако си знаеш номера на рамката правете с някой познат фиктивен договор за покупко-продажда със задна дата все едно си го купия от него. И аз се натъкнах на същия проблем когато ми откраднаха ZX5-цата , то не беше описване на всеки компонент , то не беше прилагане на снимки.
Забелязвам нездрава тенденция жени да си кръщават притежанията с човешки имена , дори Виктор го срещам за трети път.
Също видях че anarch не си го е обявил за откраднато на същия ден, това също не ги зарибява много полицаите.
...хванало го е бавното.
Аватар
Jaboka
 
Мнения: 122
Рейтинг: 1345
Регистриран на: Нед Авг 02, 2009 6:00 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот h3ll1 » Нед Май 13, 2012 12:47 am

Antediluvian написа:
h3ll1 написа:Колелото е точно като на снимката
Изображение
Изображение


Свържи се с мен спешно на 0898 332 568

До всички останали - полицаите все пак са намерили един от многото откраднати велосипеди. Рамката е RAM HT 2 , велосипедът е с модерна окомплектовка и е нов в общи линии. Ако някой иска съдействие, да ми звънне. По разбираеми причини няма да дам тук повече данни за велосипеда. :beer:



За съжаление, днес в Дивака на Малките 5 Кюшета пак ми откраднаха колелото около 6ч. след обяд. Беше закючено и т.н. ако имате инфо, звънете
h3ll1
 
Мнения: 10
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Юли 13, 2011 6:47 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот autosvet » Нед Май 13, 2012 10:11 am

Вътре от двора на Дивака ли ти го откраднаха или го беше вързал пред него?
Аватар
autosvet
 
Мнения: 258
Рейтинг: 1440
Регистриран на: Съб Апр 04, 2009 10:09 am
Местоположение: Edinburgh

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот h3ll1 » Нед Май 13, 2012 10:12 am

autosvet написа:Вътре от двора на Дивака ли ти го откраднаха или го беше вързал пред него?


Беше вързано на парапета на стълбите
h3ll1
 
Мнения: 10
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Юли 13, 2011 6:47 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот axelmax » Пон Май 14, 2012 8:57 am

Jaboka написа:^ ако си знаеш номера на рамката правете с някой познат фиктивен договор за покупко-продажда със задна дата все едно си го купия от него. И аз се натъкнах на същия проблем когато ми откраднаха ZX5-цата , то не беше описване на всеки компонент , то не беше прилагане на снимки.
Забелязвам нездрава тенденция жени да си кръщават притежанията с човешки имена , дори Виктор го срещам за трети път.
Също видях че anarch не си го е обявил за откраднато на същия ден, това също не ги зарибява много полицаите.


Проблемът е, че компонентите нямат сериен номер. Как ще докажеш ,че този компонент твой, дори да е на твоя рамка и вилка, който са с номера?
С този бум на колоезденето и вноса втора употреба колела е много трудно да се ориентираш или да намериш нещо откраднато.
Производителите трябва да се замислят и да си оправят и гаранционните карти.
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот APD » Пон Май 14, 2012 9:44 am

Чакай ти да слагат серийни номера и по останалите компоненти :D Имаш ли си на представа колко рискуват да изкарат на светло продукцията си, предназначена за сивите пазари? :popcorn:
APD
 
Мнения: 462
Рейтинг: 977
Регистриран на: Нед Юли 17, 2011 1:42 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот stiv2209 » Пон Май 14, 2012 12:40 pm

На 12 .05 пред ПУ ми откраднаха Cross phantom 26
ако някой случайно го види, да звънне на 0877255230
stiv2209
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Май 12, 2012 2:44 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот jimikukuruku » Пон Май 14, 2012 10:53 pm

Днес, 14.05.2012г., между 19 и 22ч., ми откраднаха от ул."Граф Игнатиев" 17, вързано до трамвайната спирка, вярното магаренце Драг Grizzly. Таман го бях постегнал за новия сезон :(!: Цветът му е синьо и сребърно, модел 2006г., номер на рамката Т661680118. За съжаление нямам снимки. Ако някой попадне на него, моля да ми се обади на 0887 492423, Емил. Ще бъда много щастлив и благодарен.
jimikukuruku
 
Мнения: 41
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:15 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Insight » Вто Май 15, 2012 8:27 am

jimikukuruku написа:Днес, 14.05.2012г., между 19 и 22ч., ми откраднаха от ул."Граф Игнатиев" 17, вързано до трамвайната спирка, вярното магаренце Драг Grizzly. Таман го бях постегнал за новия сезон :(!: Цветът му е синьо и сребърно, модел 2006г., номер на рамката Т661680118. За съжаление нямам снимки. Ако някой попадне на него, моля да ми се обади на 0887 492423, Емил. Ще бъда много щастлив и благодарен.


Гризлито ти беше вързано на телефонната стойка? Видях го като отивах към билата на раковска и си помислих, че някой трябва да е много смел да си остави колелото с това тънко връзвалце, освен ако не е в някой от магазините отсреща за малко. Като се връщах колелото беше още там и даже се огледах да не са открили някакво кафене отсреща, което предполага по-дълго заседяване, без да се губи колелото от поглед. Дори ми мина през акъла, че някой е спретнал капан за крадци и чака някой да се пробва да го открадне за да го изгърби, та реших да не се заглеждам много много.
To call each thing
by its right name..
Аватар
Insight
 
Мнения: 526
Рейтинг: 1737
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:19 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот axelmax » Вто Май 15, 2012 9:14 am

Да го оставиш 3 ч без надзор и то в тъмните часове....
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот jimikukuruku » Вто Май 15, 2012 9:27 am

Сега става тъмно към 21ч. В колкото и мислех да си тръгна, но се забавих... Преди го вкарвах вътре в апартамента, в който ходя всеки ден. Или го вкарвах във входа и го връзвах там. Но всички винаги много се дразнят от такива работи. От входа ми казаха, че като го връзвам на тръбите, се получавали такива вибрации, че те изпадали в нервни кризи. Може и това да е причината да си тръгна веднъж със срязана гума. В апартамента пък за една седмица три пъти спуквах гума. И от няколко месеца започнах да го връзвам на улицата. До вчера... Изобщо неколоездачите са адски нетърпими към нас и накрая ето какво става.
jimikukuruku
 
Мнения: 41
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:15 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Antediluvian » Вто Май 15, 2012 4:22 pm

xcrider написа:
kapitanblood написа:
Antediluvian написа:Откраднатият РАМ отново е забелязан в центъра... и този, който го кара изглежда е малко гузен :agree:

Изображение

Много моля, всеки който го види да звънне на 0898 332 568, пътува по главни булеварди в центъра. Ще има голяма награда и почерпка, за който съдейства. :beer:

П.П. - без този километраж е.

Вчера,на бул.Витоша мина едно момче със това колело.Видях го в последният момент.Сега си записвам телефона,другия път като го срешна,направо го свалям и ти звъня.... :D

преди 1-2седмици видях колело със същата рамка на пл.македония, за съжаление другите части не можах да ги видя, но понеже тази рамка е по-старичка и съответно по-рядка е възможно да е било краденото колело
ако го видя пак, ще се вгледам повече към вилката и другите части


Има още две такива рамки в движение из София, едната се кара от момиче.
Има и една с по-тъмната разцветка - тази не е оригинална, пребоядисвана е.
h3ll1 написа:
Antediluvian написа:
h3ll1 написа:Колелото е точно като на снимката
Изображение
Изображение


Свържи се с мен спешно на 0898 332 568

До всички останали - полицаите все пак са намерили един от многото откраднати велосипеди. Рамката е RAM HT 2 , велосипедът е с модерна окомплектовка и е нов в общи линии. Ако някой иска съдействие, да ми звънне. По разбираеми причини няма да дам тук повече данни за велосипеда. :beer:



За съжаление, днес в Дивака на Малките 5 Кюшета пак ми откраднаха колелото около 6ч. след обяд. Беше закючено и т.н. ако имате инфо, звънете


Пускай жалба в полицията, поне вече го познават :D
"Never underestimate the power of stupid things in large numbers!"
Аватар
Antediluvian
 
Мнения: 408
Рейтинг: 1761
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 2:54 am
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот dimochito » Сря Май 16, 2012 2:14 pm

Снощи са разбили гаража и са ми откраднали колелото. Рамката е бял Iron Horse 7point с червен долен линк и въздушен FOX DHX 5.0, бяло Marzocchi 66 SL1ATA, чаши за промяна на челния ъгъл, кормило FSA Gravity 800mm, предна спирачка Formula the one с 200мм диск, задна - Radius със 180мм, курбели FSA Gravity, Заден дерайлиор SRAM Dual drive, Команда - Х5
Има подадена жалба.
Ако някой го види, моля да звънне на 0886866601.
СНИМКА
did написа:Сега видях - всъщност желязното е пластмасово, но направено от алуминий.

Price/weight/performance my friend. Pick 2.
Аватар
dimochito
 
Мнения: 372
Рейтинг: 1391
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 3:15 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот xcrider » Сря Май 16, 2012 3:04 pm

Antediluvian написа:
xcrider написа:
kapitanblood написа:
Antediluvian написа:Откраднатият РАМ отново е забелязан в центъра... и този, който го кара изглежда е малко гузен :agree:

Изображение

Много моля, всеки който го види да звънне на 0898 332 568, пътува по главни булеварди в центъра. Ще има голяма награда и почерпка, за който съдейства. :beer:

П.П. - без този километраж е.

Вчера,на бул.Витоша мина едно момче със това колело.Видях го в последният момент.Сега си записвам телефона,другия път като го срешна,направо го свалям и ти звъня.... :D

преди 1-2седмици видях колело със същата рамка на пл.македония, за съжаление другите части не можах да ги видя, но понеже тази рамка е по-старичка и съответно по-рядка е възможно да е било краденото колело
ако го видя пак, ще се вгледам повече към вилката и другите части


Има още две такива рамки в движение из София, едната се кара от момиче.
Има и една с по-тъмната разцветка - тази не е оригинална, пребоядисвана е.


караше я мъж и не ми се видя като да е с по-тъмна разцветка
човека си я караше съвсем спокойно ...
xcrider
 
Мнения: 1385
Рейтинг: 1256
Регистриран на: Пет Юни 10, 2011 11:43 am
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Tony4162 » Пон Май 21, 2012 8:12 pm

Откраднат е велосипед Cross Phantom oт блок в ж.к. Възраждане, Варна преди около 2 седмици. Като на снимката долу, само че не е с дискови спирачки, предните амортисьори са друг модел и каплите са обикновени, с П-образен профил.
http://crossplovdiv.com/shop/userfiles/ ... uct_37.jpg
Tony4162
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Май 18, 2012 5:07 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот otico » Пет Юни 01, 2012 10:46 am

Здравейте, пускам темата от името на приятел.

Вчера вечерта от София, центъра между Гурко и Иван Вазов пред пицария Дон Домат на ул. Шести Септември беше откраднато колело. Рамка HT 1 размер 20”, с курбели FSA V drive. На снимката е със друга вилка.


Ако някой го забележи да се обади на тел. 0897 431303 Димо или на мен 0887 1564321 Ицо
Прикачени файлове
DSCF3002R.jpg
(292.67 KiB) 690 пъти
Христо Илиев
София
otico
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1238
Регистриран на: Вто Юни 15, 2010 6:17 pm

Откраднат елосипед Canyon Nerve XC 7.0

Мнениеот Petka74 » Съб Юни 09, 2012 11:41 am

Днес в 00:30 на 09.06.2012 е ми откраднаха велосипеда на алея Яворов в посока телевизиона кула. Нападнаха ме двама единия ми скача на гърбъ и ме събаря от велосипеда другия го взима и откарва. Велосипеда е Canyon Nerve XC 7.0 черно и сребърно на цвят.
http://www.canyon.com/_en/mountainbikes/bike.html?b=2556
Тези велосипеди не са много разпостранени защото могат да бъдат поръчвани само от сайта на производителя, съответно не се продават в магазините, пуснал съм запитване до производителя колко такива модела са внесени в страната, нямам още отговор но мисля че се броят на пръстите на едната ръка.
Моля ако някой забележи някой да кара такова колело или да се продава някъде да ме прати съобщение или обади на телефон 0888568199, че бъда благодарен за всякаква информация.
Пожелавам на всички любители на велосипедния спорт никога да не им се случва такова нещо а на тези които им се е случило да име се намерят велосипедите, а на тези които се занимават с кражби на велосипеди да си получат заслуженото.
Изображение

qq20120602 Malashevska_IMG_4698_cr.jpg
qq20120602 Malashevska_IMG_4698_cr.jpg (184.09 KiB) Прегледано 6689 пъти
Petka74
 
Мнения: 48
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Вто Юли 31, 2007 2:35 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 73 госта