Откраднати велосипеди!

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот hanster54 » Вто Ное 22, 2011 6:56 pm

Здравейте

Пиша във връзка с един стар CROSS, който продадох днес. Не знам какъв му е модела, но ще постна линк със нимка. Та човечеца, който го купи, беше много свестен, чаках го да събере пари няколко дена. Като се видяхме ми разказа как му откраднали последното колело. Видяхме се на попа, доста рано, след което си се прибрал с колелото до Младост.
Преди 20тина минути ми се обади, плачейки, че му го били откраднали(предполагам от Младост). Оставил децата си(вземайки ги от детска градина) да го пазят докато пазарува, някакъв дришльо им бил по шамар и взел колелцето. Та много кофти ми стана за пича и реших да сложа снимки на въпросното колело. Ако някой го види някъде да звънка на 0895689013 (това му е номера, забравих му името). А кроса е със сменена вилка (някаква мека, нисък клас, на нея има лепенка МАКСИС), със сменено кормило (черно НЛ), нови грипове - ЕРГО, задна гума Кенда Дезърт, педалите са алуминиеви платформи.

Ето снимки:
http://www.album.bg/4sell/images/28671916/
http://www.album.bg/4sell/images/28671917/
http://www.album.bg/4sell/images/28671918/

Сори че пиша за друг човек, но ми стана много кофти за пича, въпреки, че не го познавам...и реших, че поне това мога да направя за него
"Be true to yourself and you will never fall..."
Аватар
hanster54
 
Мнения: 89
Рейтинг: 1182
Регистриран на: Вто Апр 20, 2010 12:42 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот sailman » Вто Ное 22, 2011 9:50 pm

Днес - 21.11.2011 г., около 20:00 ч. изчезна единият от велосипедите ми намиращ се пред сградата на БНТ на ул. "Сан Стефано" 29.
Велосипедът е червен DRAG ZX5 `09 но с изцяло сменени компоненти.
В момента изглежда горе-долу така:
Изображение

Ако някой го види или попадне на информация за велосипеда, моля да се свърже с мен на тел. 0878 922 995 или ЛС (често влизам във форума)
ВЕЛО 2009 Sus scrofa domestica
Аватар
sailman
 
Мнения: 1443
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2008 11:10 am
Местоположение: София

Re: RAM HT1 - зелен

Мнениеот pixov » Сря Ное 30, 2011 3:16 pm

[quote="Zuk"]За съжаление, само след едно http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=90864 по-сериозно каране, и аз се разписах в тази тема.
Откраднаха ми колелото на 09.06.2011г. Вързах го на стойката на входа на ул. "Будапеща" 17 в 14:00, в 18:00 го нямаше. С това колело разбрах всъщност какъв кеф е колоезденето, жалко.
Изображение
Ако някой има инфо - надявам се да помогне.[/quot

Виждах едно в Пазарджик ако ви се разкарва !
Аватар
pixov
 
Мнения: 18
Рейтинг: 985
Регистриран на: Съб Ное 26, 2011 12:19 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот sharkyto » Сря Ное 30, 2011 5:27 pm

Откраднат велосипед Драг Grizzly неразличим от нов мога да си го позная веднага ако го вида откраднат е в район Божурище само след три дена от както му бях собственик ако някои го види да ми соубщи скъпе valentin4o333 или телефон 0884246184 където и да е когато и да е веднага ми звъннете дали ще мога да подам жалба в полицията без гаранционната карта тъй като човекът които ми го даде незнам дали има гаранционна карта Цветът е червено сив
Изображение
sharkyto
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Сеп 17, 2009 8:34 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот ivailo91 » Вто Дек 06, 2011 4:44 pm

Дойде тъжният момент и аз да пиша в тази тема. Мислех, че ще го опазя, но уви, не успях. Откраднаха ми Specialized Hard Rock, custom сглобка, от пред Bike Center Младост, вчера (05.12.2011) вечерта. За 1 минута бях вътре и го нямаше... Колелото е единствено по рода си, избирал съм си всяка част. Най-отличителните характеристики:
- Рамка Specialized Hard Rock 19" черна с бежови елементи.
- Вилка - 160мм Magura Wotan, въздушна, с проходна ос.
- Shimano XT компоненти.
- Педалите бяха Crank Brothers Candy, но надали вече ще са.
- Спирачки - Magura Louise Carbon, черни / карбонови ръкохватки. Отпред/отзад - 203 / 185 дискове.

http://karamanolev.com/bucket/specialized/ за повече снимки. Ето и една на цялото колело:
Изображение
ivailo91
 
Мнения: 109
Рейтинг: 1085
Регистриран на: Пет Сеп 07, 2007 10:23 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Lex » Пет Дек 09, 2011 8:33 pm

И моето колело замина! Става дума за Буграс! Днес пращах пратки в офис на Еконт на Републиканска и си оставих колелото на 2 метра зад мен, като ни делеше само стъклото на офиса. Имаше стена пред колелото и стъкло в ляво от него и не предполагах, че някой ще ми го вземе буквално под носа! Колелото е Sprint Clipper. Имам го от много години, но много си го пазя и е като ново! Ъпгрейднал съм и доста части по него. Както виждате от снимките, лесно ще може да го различите, дори и без калниците и "поставката" за ръцете отпред.
За съжаление нямам по-нова снимка, но то и сега визуално изглежда по същия начин, с изключение, че има и преден калник в стил "ендуро мотор", гумите му не са тези, а 1.5" слик или семи-слик и курбела е с 48 зъба, а не с 42, както е на снимката. Мога да го позная по много неща -
- На задната капла има 2 сиви кръгли спици, защото нямаха да ми ги сменят с черни плоски.
- Зад лапата, на рамката, има вдлъбнатини, в следствие на ударите на катинара, който носех на кормилото и който не изпозлвах днес...
- По долния карй на колчето и частта от рамката, в която влиза колчето, също има следи от удари и вдлъбнатини в следствие на опити от "индианци" да ми вдигнат седалката!
- Имам и номера на рамата.
Има и много други дребни неща, по които да го позная
Сигурно няма да е във същия си вид, но ако някой го види или даже само да му заприлича на него, БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ в кой град, моля да ми звънне на 0899 90 28 91.
Изображение

Ето и другите снимки http://raino.snimka.bg/sports/kolelo.639640.25799655
Lex
 
Мнения: 55
Рейтинг: 1100
Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 5:59 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот sstefanov » Съб Дек 10, 2011 9:03 am

Привет,

Пиша от името на един приятел. Откраднат е Specialized Sworks Hardtail. За съжеление пострадалият е в чужбина и описанието, което имам е малко оскъдно, но го пускам все пак. Ще го подновя до ден-два.

1) Рамката е същата ( на 100%).
2) Предната вилка на е черна или тъмно златиста.
3) Каплите са бели
4) Педалите са платформи

image001.png
image001.png (334.18 KiB) Прегледано 25813 пъти


Велосипедът е купен от Bike Center в София и вече е обявен за откраднат и в полицията.

За контакти - Теодор 0886 466 151.
sstefanov
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1745
Регистриран на: Пет Апр 01, 2005 3:27 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот sstefanov » Вто Дек 13, 2011 9:29 pm

Ето и обява с по-точно описание на велосипеда:

-Рамка:Specialized Stumpjumper M5 Aluminum
-Вилка: Magura Menja
-Эаден амортисьор: N/A
-Чашки: Oversize 1-1/8"
-Обтегач: Shimano XT Shadow 9sp дълго рамо
-Декланшор:Shimano XT 34.9mm clamp
-Команди: Shimano XT палциови Rapid Fire
-Лостчета: Magura Louise
-Спирачки: Дискови Magura Louiseс настройка на накладките
-Курбели: Shimano XT
-Кормило: RACE FACE EVEOLVE 31.6mm
-Лапа: RACE FACE EVEOLVE 31.6mm
-Дръжки: Specialized BG CONTOUR трикомпонентни от Kraton
-Педали: VP c лагери
-Колче седалка: RACE FACE RIDE XC 30.9mm
-Седалка: Selle
-Предна главина: WTB LASER DISC XC WHEEL SET
-Эадна главина: WTB LASER DISC XC WHEEL SET
-Верига: Shimano Deore XT
-Венец: Shimano, 9-speed
-Шини:WTB LASER DISC XC WHEEL SET
-Гуми: Specialized S-works Fast Trak / The Captain 26x2.0"

image001.png
image001.png (334.18 KiB) Прегледано 25429 пъти


Велосипедът е купен от Bike Center в София и вече е обявен за откраднат и в полицията.

За контакти - Теодор 0886 466 151.
sstefanov
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1745
Регистриран на: Пет Апр 01, 2005 3:27 pm
Местоположение: Bulgaria

Откраднат KHS AMS2000

Мнениеот COOLER » Съб Дек 17, 2011 5:41 pm

Здравейте колеги,
За съжаление за втори път поствам в тази тема. Става въпрос за откраднато колело от гараж преди най-малко седмица в Студентски град. Не съм имал повод да ходя до гаража, за да разбера по-рано и съответно по-рано.
Колелото е:
рамка: KHS AMS2000
вилка: Marzocchi Bomber - италиянски модел
спирачки: Hope m4 - със старите лостчета
гуми: Michelin soft compound
шок: този на снимките е замен с X-fusion (пружинка)

Снимки:
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 6287_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1654_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 6588_n.jpg

Телефон за контакти: 0896471788
Скайп: stanimir_verde
Благодаря Ви предварително. Пожелавам успех на всички в търсенето.

Поздрави,
Станимир
COOLER
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Ное 25, 2007 7:36 pm
Местоположение: Sofia

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Antares » Пон Дек 19, 2011 12:01 am

На градското колело му порастнаха крака.
Тъмносин Drag Cruiser, динамо-главина, извито назад градско кормило. Отличителен белег е, че на челната тръба съм му сложил лепенка "SteelSeries".
Ако случайно някой го забележи по заложните къщи/базарчета - да драсне ЛС.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот b.lalev » Пон Дек 19, 2011 11:02 am

привет! съжалявам, че това ще бъде първият ми коментар в първата тема от този форум, но аз също "изгърмях". в събота срещу неделя между полунощ и 5 сутринта са ми откраднали велосипеда от студентски град. става дума за FERRINI R3 както следва:
Рамка: alloy 7005
Вилка: Suntour SF-11 XCT-ML
Спирачки: FRC alloy
Шини: alloy LDP
Главини: alloy W/Q.R
Кормило: alloy FRC oversize
Изображение
ако някой се натъкне на съмнително такова - първо да бие, после да пита. номерът ми е 0884 722 298 ще бъда безкрайно благодарен на всяка информация. ако вземе че се намери, супер многото бира е неизбежна. благодаря ви!
b.lalev
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Нед Дек 18, 2011 1:35 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот stilo » Съб Дек 24, 2011 5:34 pm

От входа днес на обяд ми откраднаха любимото MTB - Ferrini R3
само по тунинга може да се види че е неслучайно колело - само седалката Specialized Toupe Titanium 130 White струва 150 лева!
Изображение
ето и снимка на колелото
Изображение
на долната тръба и на триъгълника има дунапренени предпазители, които съм ги слагал допълнитено. С шосейни ултра-леки педали на Еxustar. С помпа Topeak Micro Rocket на холдера за синьото шише Lampre.
Изображение
На наблюдателните ще има голямо възнаграждение!
Тел. за контакти: 0896-880-510
Аватар
stilo
 
Мнения: 545
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 8:40 am
Местоположение: on the road

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот kelis » Вто Яну 03, 2012 12:39 pm

0028.jpg
(157.38 KiB) 909 пъти
0029.jpg
(145.84 KiB) 582 пъти
Вчера на 02.01.2012 около 18:30 ми откраднаха колелото.Бях го завързала пред един хранителен магазин на Опълченска в кв.Банишора.Моля, ако някой го види или дори,ако случаино някой е закупил такъв да се свърже с мен-0877306527.
рамка : ram ht.one
вилката е различна от тази на снимката :RockShox Dart 2
има предна дискова спирачка и задна вибрейк
педалите са сиви аломиниеви
седалката е черна sdg
kelis
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 17, 2011 4:17 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот kelis » Сря Яну 04, 2012 11:52 pm

kelis написа:
0028.jpg
0029.jpg
Вчера на 02.01.2012 около 18:30 ми откраднаха колелото.Бях го завързала пред един хранителен магазин на Опълченска в кв.Банишора.Моля, ако някой го види или дори,ако случаино някой е закупил такъв да се свърже с мен-0877306527.
рамка : ram ht.one
вилката е различна от тази на снимката :RockShox Dart 2
има предна дискова спирачка и задна вибрейк
педалите са сиви аломиниеви
седалката е черна sdg

съжелява,че така цитирам,но немога да коригирам по рано написаното от мен
допалнително описание за колелото:
кормилото е:kalin
лапата за кормилото е:SBR
чашки за вилка:FSA
командите са:shimano Revo Shift sis
преден дерейльор:shimano sis
предна и задна шина:EXE
kelis
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 17, 2011 4:17 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот benihana » Пет Яну 06, 2012 1:07 am

Откраднат е велосипед:
-Drag Ontario син елекрик/сив
-Лапа и кормило Truvativ Hussefelt
-Курбели Suntour Duro
-Вилка Suntour XCM
-Предна спирачка Tektro IO с лостче Shimano Deore LX
-Гуми Maxxis High Roller
-Капачки на вентилите: сини зарчета
За съжаление снимки не мога да приложа.
Който разполага с информация, моля да се обади на 0899 31 35 91 или да пише ЛС.
Благодаря предварително!
Аватар
benihana
 
Мнения: 32
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 11:24 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот ram.ht2 » Съб Яну 07, 2012 12:20 am

Абе хора пишете за кой град става въпрос, не е само софия в тая държава !! Не е хубаво, че са ви откраднали велосипедите, но поне кажете в кои градове да се оглеждаме !
Аватар
ram.ht2
 
Мнения: 55
Рейтинг: 1160
Регистриран на: Съб Юли 16, 2011 10:13 pm
Местоположение: Разград

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Jaboka » Нед Яну 08, 2012 3:27 pm

ivailo91 написа: Откраднаха ми, от пред Bike Center

Тия от Бай Центро колко пък пъти са ми се подхилквали като си връзвам колелото преди да им вляза в магазина. "Спокойно бе тука няма кой да ти го вземе" Е ето че има...
...хванало го е бавното.
Аватар
Jaboka
 
Мнения: 122
Рейтинг: 1345
Регистриран на: Нед Авг 02, 2009 6:00 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот [email protected] » Съб Яну 14, 2012 12:01 pm

здравейте на 12 01 2012 от мазата на апартамента ни в кв.изток гр.перник беше задигнато колело Specialized,ако някой го мерне някъде да пише,ще кача снимки по-късно.
До колкото за обяснение на частите,не мога да кажа ,защото колелото ми беше подарък и аз не знам кое какво е.
[email protected]
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Яну 12, 2012 5:35 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот kocebike » Сря Яну 18, 2012 2:48 pm

Близо 2 месеца страгах без колелото ми и полицате откраха крадците
Прикачени файлове
file.jpg
(341.28 KiB) 997 пъти
kocebike
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1204
Регистриран на: Съб Окт 22, 2011 12:37 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот stilo » Сря Яну 18, 2012 6:16 pm

Това е отлична новина ... дава надежда на всички дето сме "изгърмяли".
Да уточня че моето Ferrini малко по-горе e "софийско"
Аватар
stilo
 
Мнения: 545
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 8:40 am
Местоположение: on the road

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот zeedor4o » Чет Яну 19, 2012 3:17 pm

Mного добра новина, честито! Знам какво е чувството да си намериш колелото, след като е било откраднато. Уникално! Може ли само да дадеш малко повече подробности по случая? Къде са го открили, как и т.н.
Аз съм принцът на бял Ram
Аватар
zeedor4o
 
Мнения: 142
Рейтинг: 1519
Регистриран на: Сря Дек 02, 2009 10:14 pm
Местоположение: Варна

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот kocebike » Пет Яну 20, 2012 6:35 pm

Колегата за тебе пиша да ти обестня:
Крадците са на по 15години лятото работех в сервиз за Велосипеди и точно тея 2 момче ми бяха предложи 3 децки колелета да ги закупя но аз отказах те ми се молиха пазариха няма значение: И близо от днешна дата преди 3 седмици са били откраднали Скутер и така аз много се осамних в тях подадах сигнал в МВР да ги извикат да ги поразпитат.И така стана сичко ,че те излезнаха краците тези дни очаквам да си получа Велосипеда + Обещетение :beer: :beer: :beer: :beer:
kocebike
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1204
Регистриран на: Съб Окт 22, 2011 12:37 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот muho » Пет Яну 20, 2012 6:51 pm

И понеже са 15 годишни ги пускат веднага и продължават да си крадат, за съжаление освен бий до синьо друга оправия няма.
muho
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1300
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:09 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот alex.P » Пет Яну 20, 2012 9:19 pm

Ами преди няколко месеца на мен ми откраднаха Крос Ендуро 3 с лепенки на РАМ не е като обикновено крос ендуро 3 с много подобрения от гр.Раковски съм но тук го няма нито в околността ще се радвам ако някой го види и ми съобщи ! Можете да ме намерите на ЛС или скайп sashko..1
В късмета вярват слабите,силните вярват в себе си !
Аватар
alex.P
 
Мнения: 112
Рейтинг: 1208
Регистриран на: Сря Юли 20, 2011 9:09 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот ludaka331 » Нед Яну 22, 2012 10:15 pm

Здравейте откраднаха и мойто колело Ram Four.x 2011от град София квартал Сухата река Крадецът е тръгнал към 44 училище Колелото съм го сглобявал аз и няма как да има 2-ро такова! Частите са следните:
Рамка - Ram Four.x 2011 бяло зелено черно емблемата отпред е лепена повторно лепилото е жълтеникаво Отдолу при челото липсва боята и се вижда директно заварката.Драскотините са покрити с безцветен лак но под ъгъл си личи Размера на рамката е S пише го на седалковата тръба Има протектор за chainstay направен от вътрешна гума и хванат с няколко свински опашки към рамката Номерът на рамката е RAM01000073!
Останалите части са : Чашки - VP A42E
Курбели - Shimano Alivio - и 3-те плочи са там(веригата седи принципно на 2-рата плоча)
Спирачки - хидравлични:Предна - Avid Juicy 5 (сива) Роторът е G2 185 мм Задна:Hayes Stroker Ride (черна) Роторът е SHIMANO DEORE XT SM-RT75 160 мм
Педали - VP 559
Обтегач - Sram SX5 леко усукан
Вилка - SR Suntour Duro E врътката и болта на ребаунда липсват има сложен обикновен болт на тяхно място.Тапите на prelouda се боядисани в зелено и формата на 8-ъгълник е оръфана!Лепенките на Duro ги има
Грипове - VELO LGF 185 D2
Кормило - Truvativ Hussefelt от лявата страна има драскотини като резки точно до надписа Hussefelt
Лапа - Truvativ Hussefelt дългата
Колче за седалка Scott
Скоба Pazzaz
Седалка Selle Royal
Предна капла: Главина Формула DC 61 сива; шина MAD
Задна капла:Главина Octane One СИНЯ на цвят!Има само едно венче не е цяла касета! шина Extrem Djumbo
Гуми:Предна Kenda Kinetics ; задна Schwalbe Black Jack
Който го види или има някаква информация за него да пише на лично или скайп kitarista95 НАГРАДА! Ето и снимки http://amstel4o.snimka.bg/sports/otkrad ... 9007.0.big
ОТКРАДНАТ е Ram Four.x 2011 (бяло,зелено,черно) с Sr Suntour Duro от град София квартал Сухата река. Всеки с информация да ми пише на лс , ще има награда !!!
Аватар
ludaka331
 
Мнения: 149
Рейтинг: 1299
Регистриран на: Сря Окт 13, 2010 9:37 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот ludaka331 » Пон Яну 23, 2012 12:22 am

ludaka331 написа:Здравейте откраднаха и мойто колело Ram Four.x 2011от град София квартал Сухата река Крадецът е тръгнал към 44 училище Колелото съм го сглобявал аз и няма как да има 2-ро такова! Частите са следните:
Рамка - Ram Four.x 2011 бяло зелено черно емблемата отпред е лепена повторно лепилото е жълтеникаво Отдолу при челото липсва боята и се вижда директно заварката.Драскотините са покрити с безцветен лак но под ъгъл си личи Размера на рамката е S пише го на седалковата тръба Има протектор за chainstay направен от вътрешна гума и хванат с няколко свински опашки към рамката Номерът на рамката е RAM01000073!
Останалите части са : Чашки - VP A42E
Курбели - Shimano Alivio - и 3-те плочи са там(веригата седи принципно на 2-рата плоча)
Спирачки - хидравлични:Предна - Avid Juicy 5 (сива) Роторът е G2 185 мм Задна:Hayes Stroker Ride (черна) Роторът е SHIMANO DEORE XT SM-RT75 160 мм
Педали - VP 559
Обтегач - Sram SX5 леко усукан
Вилка - SR Suntour Duro E врътката и болта на ребаунда липсват има сложен обикновен болт на тяхно място.Тапите на prelouda се боядисани в зелено и формата на 8-ъгълник е оръфана!Лепенките на Duro ги има
Грипове - VELO LGF 185 D2
Кормило - Truvativ Hussefelt от лявата страна има драскотини като резки точно до надписа Hussefelt
Лапа - Truvativ Hussefelt дългата
Колче за седалка Scott
Скоба Pazzaz
Седалка Selle Royal
Предна капла: Главина Формула DC 61 сива; шина MAD
Задна капла:Главина Octane One СИНЯ на цвят!Има само едно венче не е цяла касета! шина Extrem Djumbo
Гуми:Предна Kenda Kinetics ; задна Schwalbe Black Jack
Който го види или има някаква информация за него да пише на лично или скайп kitarista95 НАГРАДА! Ето и снимки http://amstel4o.snimka.bg/sports/otkrad ... 9007.0.big

Ето и телефон за връзка 0884639236 Благодаря предварително за помощта
ОТКРАДНАТ е Ram Four.x 2011 (бяло,зелено,черно) с Sr Suntour Duro от град София квартал Сухата река. Всеки с информация да ми пише на лс , ще има награда !!!
Аватар
ludaka331
 
Мнения: 149
Рейтинг: 1299
Регистриран на: Сря Окт 13, 2010 9:37 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот marfi » Пон Яну 23, 2012 11:06 am

Откраднаха ми колелото.

KTM с вилка Fox Vanilla 32.

Повече подробности съм нахвърлил тук

Изображение

Телефон: 0886845786, Мартин
Изображение
Аватар
marfi
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1620
Регистриран на: Пет Юли 24, 2009 8:17 am
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот gesh0898 » Пон Яну 23, 2012 11:15 am

Вчера видях това колело към 13:40 до метрото на Васил Левски! Впечатли ме комбинацията вилка/рамка!
ТАЙНАТА
Никога не излизаш с намерение да паднеш, затова винаги слагай каска.
Аватар
gesh0898
 
Мнения: 652
Рейтинг: 1278
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 5:43 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот $NS$Holy$ » Чет Фев 16, 2012 9:54 pm

Колеги откраднато е колело DRAG CLIMBER 2010г черно с розовите надписи. Колелото е открадното от мазе в Кв. Дианабад София. Отличителни белези : Грипове хиксарски с "понички"и седалка http://bikescenter-bg.com/index.php?ste ... 485&lang=2. Моля хора, който са го виждали да споделят информация или да се обадят на 0884576486. За човека, който го намери има възнаграждение :beer:
Прикачени файлове
velosiped-drag-c-1-te-2011.jpg
ето така изглежда колелото само че там където пиша C1 пише CLIMBER
velosiped-drag-c-1-te-2011.jpg (62.67 KiB) Прегледано 7089 пъти
$NS$Holy$
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Дек 14, 2009 7:17 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Koloездача1 » Съб Фев 18, 2012 8:14 pm

Откраднаха ми байка в Овча Купел ,Старата част.
Ако някой живее в района и го види да звънка на 0 878 545810 Стефан
Колелото е зелено на цвят с много тънка рамка (хром молибден) има едно прасенце на рамката като картинка.
Има рога ,има и компютър за скоростта.
Има пластмасови калници тип спортни.
Предната и задната гуми са различни (спуках едната и я смених с не оригинална).
Ако го намери някой давам и парична наградка.
Koloездача1
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Съб Фев 18, 2012 1:15 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта