Откраднати велосипеди!

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Antediluvian » Чет Авг 25, 2011 12:33 am

filchev1 написа:
Antediluvian написа:Ето, че най-лошото се случи и се налага да пиша за втори път в тази тема...

Mihail_maniaka




Здравейте , на 23.08.2011 около 17:40 видях един мъж на около 30-тина години да кара един RAM Ht , който бях видял , че е обявен за откраднат. А именно зелен и със черни букви пише по странен начин RAM. Движеше се по Ботев (видях го от светофара на Тодор Александров/Ботев) посока Син Сити и като ме видя , че го снимам зави на ляво по Стамболийски.Стана ми много гадно , че не можах да го спра , защото бях в трамваят. :V: , за което се извинявам на собственика :V: http://www.youtube.com/watch?v=bqR1OVGmbgs Извинявам се , че псувам , но просто бях ядосан , че нямаше някакъв начин как да го спра... :(



Мога само да се радвам, че има хора, които все още реагират когато заподозрат откраднатото ми колело :)
дори само за това бих те черпил 1 бира
човекът, който виждаш на видеото е най-вероятно един наш колега, който ми е приятел
има зелен рам с малко по-тъмен цвят и 16инча размер - другите части са различни. Ако не е той обаче, е мойто най-вероятно. ДАли е той лесно ще разбера още утре.
"Never underestimate the power of stupid things in large numbers!"
Аватар
Antediluvian
 
Мнения: 408
Рейтинг: 1761
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 2:54 am
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Antediluvian » Чет Авг 25, 2011 12:36 am

evin написа:Относно купуването на крадени велосипеди, рамки и вилки: най-лесно е да се залепи тема във форума с всички издирвани номера на рамки и вилки. Всеки би могъл да направи бърза справка какво купува и какъв риск поема. Много по-лесно се търси колело с рамка номер 865857856, отколкото "синьо Ontario с малко жулнато отстрани" :crazy:


хора ОСЪЗНАЙТЕ СЕ ! :bigeyes:
не се дават номера на рамки тук в този форум ! Всеки може да ги прочете.
Само собственика трябва да си знае номера на рамата....
"Never underestimate the power of stupid things in large numbers!"
Аватар
Antediluvian
 
Мнения: 408
Рейтинг: 1761
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 2:54 am
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот lubcho24 » Пет Авг 26, 2011 1:25 am

Здравейте, за съжаление съм поредния велосипедист с откраднато колело.На 24.08.2011 във входното помещение на блока ми оставих и заключих колелото си за тръбите на парното и се прибрах за кратка обедната пауза. Слизайки малко по-късно видях, че колелото липсва,а заключващото устройство е разрязано и оставено за показ. Разбира се подадох жалба в полицията, тъй като смятам, че това е правилният начин не само за мен ми, а евентуално да предпазя и други от входа ми с колела. На снимката колелото е със стоп, скоростомер и стойка които обачe ги бях свалил временно, така че е без тях.
Моля, ако някой забележи колелото ми DRAG Hacker нека се свърже с мен. Живея в Младост 1
GSM 0897244720 Любомир
[email protected]
Прикачени файлове
Lozen_04.JPG
Lozen_04.JPG (128.3 KiB) Прегледано 15950 пъти
lubcho24
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 9:42 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот evin » Пет Авг 26, 2011 11:40 am

Antediluvian написа:хора ОСЪЗНАЙТЕ СЕ ! :bigeyes:
не се дават номера на рамки тук в този форум ! Всеки може да ги прочете.
Само собственика трябва да си знае номера на рамата....


И какво като ги прочете всеки - нали това е идеята? Ако някой изтрие номера с флекс, рамката вече става 100% крадена и само някой много нагъл би купил такава. Аз като купувам рамка искам на 100% да съм сигурен, че е редовна. Чуквам номера в гугъл и се уверявам, че не се издирва.
Аватар
evin
 
Мнения: 535
Рейтинг: 1542
Регистриран на: Чет Юли 07, 2011 3:12 pm
Местоположение: на село до Божурище, някъде около София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Insight » Пет Авг 26, 2011 12:12 pm

evin написа:
Antediluvian написа:хора ОСЪЗНАЙТЕ СЕ ! :bigeyes:
не се дават номера на рамки тук в този форум ! Всеки може да ги прочете.
Само собственика трябва да си знае номера на рамата....


И какво като ги прочете всеки - нали това е идеята? Ако някой изтрие номера с флекс, рамката вече става 100% крадена и само някой много нагъл би купил такава. Аз като купувам рамка искам на 100% да съм сигурен, че е редовна. Чуквам номера в гугъл и се уверявам, че не се издирва.


Ако имам документ и съм подал оплакване за кражба в полицията, аз също не бих се притеснил за блеклистна номера на краденото си (евентуално )колело.
To call each thing
by its right name..
Аватар
Insight
 
Мнения: 526
Рейтинг: 1737
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:19 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот filchev1 » Пет Авг 26, 2011 12:32 pm

@Antediluvian , какво стана ? Оказа се твоят колега , или ?
Изображение
Gambler dh10 rider...:dopey:
http://www.bike-house.biz/
Аватар
filchev1
 
Мнения: 237
Рейтинг: 1311
Регистриран на: Вто Авг 23, 2011 12:35 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот veskoz » Пет Авг 26, 2011 1:43 pm

бе ше ви сЕрем на офтопика! :censored: :censored:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот rarekin » Пет Авг 26, 2011 11:50 pm

lubcho24 написа:Здравейте, за съжаление съм поредния велосипедист с откраднато колело.На 24.08.2011 във входното помещение на блока ми оставих и заключих колелото си за тръбите на парното и се прибрах за кратка обедната пауза. Слизайки малко по-късно видях, че колелото липсва,а заключващото устройство е разрязано и оставено за показ. Разбира се подадох жалба в полицията, тъй като смятам, че това е правилният начин не само за мен ми, а евентуално да предпазя и други от входа ми с колела. На снимката колелото е със стоп, скоростомер и стойка които обачe ги бях свалил временно, така че е без тях.
Моля, ако някой забележи колелото ми DRAG Hacker нека се свърже с мен. Живея в Младост 1
GSM 0897244720 Любомир
[email protected]

Ти май доста дълга обедна почивка имаш. Ако е същото колело, де. Гледах го вързано с "верига" за 5 лв. във входа на блок 20. Липсваше само бележка, "Моля, откраднете го". Във входа влизат всякакви хора и не ми е ясно на какво разчитате да ви пази колелата. Съжалявам за загубата ти, но това си е чиста безотговорност и можеш да се сърдиш главно на себе си за сполетялото те. Дано все пак го намериш и следващия път по-разумно.
Планинското колоездене може да бъде опасен спорт! Винаги карайте с каска! Никоя екипировка не може да гарантира колоездача срещу падане и тежко нараняване!
rarekin
 
Мнения: 1589
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 1:25 am
Местоположение: Германия

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот lubcho24 » Съб Авг 27, 2011 1:12 pm

Разбира се, че човек трябва да търси причината дали е направил всичко необходимо за да предпази колелото си от посегателство. В действителност велосипеда е такава вещ, че ще се наложи да бъде оставяно някъде, аз не мога да го завържа за себе си макар вече след тази случка да ми се иска. Не виня друг освен себе си и все пак тези които извършват кражби го правят необезпокоявоно навсякъде, камо ли в гараж, мазе, таван. Заключващите устройства са такива и не би трябвало да се разчита много на тях. Гледах репортаж на би ти ви по темата за кражби на велосипеди и това което излъчиха в материала е потресаващо, оказва се, че абсолютно необезпокоявано можеш да вземеш дори ъглошлайф и да започнеш да режеш веригата на колело, на такъв оживен булевард като витошка без да учудиш почти никого(в репортажа един единствен човек обърна внимание на случката).
lubcho24
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 9:42 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Zuk » Съб Авг 27, 2011 10:51 pm

rarekin написа:Ти май доста дълга обедна почивка имаш. Ако е същото колело, де. Гледах го вързано с "верига" за 5 лв. във входа на блок 20. Липсваше само бележка, "Моля, откраднете го". Във входа влизат всякакви хора и не ми е ясно на какво разчитате да ви пази колелата. Съжалявам за загубата ти, но това си е чиста безотговорност и можеш да се сърдиш главно на себе си за сполетялото те. Дано все пак го намериш и следващия път по-разумно.

Разбирам, че мнението Ви е колелото да не се изпуска от ръката, ако не е вързано и да не се изпуска от поглед, ако е вързано. Аз също стигнах до този извод, както казва един от модераторите - по трудния начин. Въпреки това не считам това за нормално. Всъщност след като отново имам байк, аз ограничавам употребата му - ходя с него само на места, където мога да го нося непрекъснато с мен. А това е ограничаване на свободата, която всъщност мислех, че имам когато съм с колело. Така например не посещавам магазини и други подобни обекти, ако от вътре няма видимост към колелото, което съм вързал на вън. Пак казвам - това не е нормално.
По-добре късно, отколкото по-късно.
Аватар
Zuk
 
Мнения: 85
Рейтинг: 1325
Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:06 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Ozzie » Съб Авг 27, 2011 11:00 pm

veskoz написа:бе ше ви сЕрем на офтопика! :censored: :censored:


Още малко ще ви потърпя...
После с голямата метла и хич няма да му мисля кой колко и какво е писал.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот meteor » Съб Авг 27, 2011 11:40 pm

Здравейте,на 27.08.2011 около 16.00ч. от кв. Орландовци бе откраднато колело specialized p2 с черна рамка,зелена вилка rock shox argyle и червено кормило
ето снимки: http://cyberdragon.snimka.bg/?album;aid ... d=24786730
ако някой има информация за колелото моля да се обади на GSM 0889 63 73 31 ще има възнаграждение :beer:
meteor
 
Мнения: 69
Рейтинг: 1207
Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 2:54 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот h3ll1 » Пон Авг 29, 2011 11:19 am

Рам-а ми е намерен! Едно огромно благодаря на човека, той си знае кой е. За всички останали - не губете надежда, все от някъде колелата ще излезнат.
h3ll1
 
Мнения: 10
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Юли 13, 2011 6:47 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот gabonka » Пон Сеп 05, 2011 1:52 am

:bawling: Откраднат е Cross Parallax 2VB в четвъртък или петък от заключено общо помещение във вход в Цариградски комплекс в Дружба 2.
Крадецът е имал ключ от помещението, тъй като ключалката е непокътната. Беше вързано и с верига, която е прерязана.
Рамка:Материал ALLOY 6061;
Цвят на рамката – черно/бяла, гланцова, със стикери Cross и още един: Мърдагаскар пролет/лято
Вилка:
SUNTOUR SF11-XCM V3 ;
Спирачки:
Алуминиеви V-Brake спирачки SHIMANO BR-M422.
Курбел:
Shimano ALTUS FCM191 (42x34x22T) – с дължина 170 мм. Средно движение - Alfred Thun с капсулована касета.
Скорости:
Shimano ALTUS RD-M310 / ST-EF51-7 EZ-Fire Shift – 21 скоростна система на SHIMANO. Верига KMC Z51.
Седалка:
SELLE ROYAL VIPER VLS 5046;
Само на 5 месеца е и изглежда по същия начин като на снимката: http://crosscycle.com/promo/paralax2vb.html
Моля за помощ, ако някой види съмнителни типове с такова колело :bawling:
gabonka
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Съб Мар 19, 2011 1:55 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот tanec » Пет Сеп 09, 2011 1:26 pm

Здравейте,

Вчера, прибирайки се от работа с колелото, мернах в една заложна къща до блок 422 един розово/лилав RAM HT 1 или 3, но не е изключено да е и 2 :). Ако на някой му липсва подобно колело може да потърси там. Не успях да видя с какви компоненти е, защото не съм се спирал да го оглеждам.
Аватар
tanec
 
Мнения: 329
Рейтинг: 1992
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 8:22 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот tanec » Пет Сеп 09, 2011 6:14 pm

Днес се загледах в колелот. Рамката е HT3, с много странни компоненти. Движението е шимано (курбели, обтегач, касета) вилката нямаше лепенки и не мога да определя модела й , а спирачките бяха V-Brake. Седалката беше като от балканче. Командите бяха комбинирани. Попитах ги продава ли се и отговора беше, че все още не се продава.
Аватар
tanec
 
Мнения: 329
Рейтинг: 1992
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 8:22 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот bekamchet0 » Съб Сеп 10, 2011 3:57 pm

Just crazy написа:Пускам поста от името на един приятел, понеже той няма регистрация тук.

На 10. 02. 2011 година от центъра на София е откраднато следното колело:
http://mania4x4.snimka.bg/sports/flat-land.574715
Ако някой има някаква информация нека сподели тук в темата или най-добре на телефон 0885 891 233 или на e-mail - [email protected], ще ви бъдем наистина благодарни !

Поздрави !!!!!!!!!




Незнам как но е попаднало във Петрич едно циганче го караше вчера

Пиши на скаип за инфо : vin_diesel981
Sr Suntour може да работи и като Suntour и като Marzocchi а марзочи-то няма тази възможност :D
Аватар
bekamchet0
 
Мнения: 38
Рейтинг: 1190
Регистриран на: Сря Юни 22, 2011 4:13 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Kat334 » Нед Сеп 11, 2011 8:16 pm

Здравйте. На 07.09.2011 беше откраднато колело от гаража ми. Ето една снимка(снимката е на същия модел, не на същото колело):
http://www.bikescenter-bg.com/images/bi ... C03955.JPG
Отличителни белези: Педали - Exustar E-PB61( http://eshop-gorgona.com/pedali-exustar ... -3173.html ), педалите са сребристи.
Номер на рамката:MX07010490
Живея в Пловдив.
Ако имате някаква информация, моля пишете ми или званете на телефон 0877364373.

Благодаря предварително!
Kat334
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 07, 2011 3:52 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Kat334 » Вто Сеп 13, 2011 8:06 pm

Kat334 написа:Здравйте. На 07.09.2011 беше откраднато колело от гаража ми. Ето една снимка(снимката е на същия модел, не на същото колело):
http://www.bikescenter-bg.com/images/bi ... C03955.JPG
Отличителни белези: Педали - Exustar E-PB61( http://eshop-gorgona.com/pedali-exustar ... -3173.html ), педалите са сребристи.
Номер на рамката:MX07010490
Живея в Пловдив.
Ако имате някаква информация, моля пишете ми или званете на телефон 0877364373.

Благодаря предварително!


Извинявам се, че пиша отново, но съм пропуснал някои подробности.

1. Велосипедът е Sprint Drift, модел 2010, купен през Февруари 2011.
2. Рамката и предната вилка са в черно, а задната вилка е червена.
3. Откраднат е от квартал Смирненски.
4. Допълнително има монтиран вело-компютър, шарката на ръкохватките и превключвателите на скоростите са различни.
5. Лостовете на спирачките не са оригинални.
6. Броните на жилата са увити с черна PVC, на местата където опират в рамката.
7. Велосипедът има предни и задни дискови спирачки и механизми за бърз монтаж/демонтаж (QR).
8. Обтегачът има следи от удар и не е вертикален (изкривен е).

Снимката е правена веднага след покупката.
Изображение
Kat334
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 07, 2011 3:52 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот Yeti » Пет Сеп 16, 2011 10:35 am

За живеещите в района на Дружба (а и не само) копирам информация и снимки от охранителни камери на крадец на велосипеди, засечен на територията на Дружба 2.

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!!
На територията на комплекс "Цариградски" се подвизава КРАДЕЦ на велосипеди !!!
На снимките по-горе е крадецът .
Моля, който го познае или има информация за него да съобщи в офиса на СБП или в 8-мо РПУ.
Бъдете бдителни към външни лица влизащи във вашия вход и към нещата, които оставяте в портиерните.
От СБП
Прикачени файлове
kradec.jpg
kradec.jpg (56.25 KiB) Прегледано 27265 пъти
kradec_2.jpg
kradec_2.jpg (57.98 KiB) Прегледано 27220 пъти
Аватар
Yeti
 
Мнения: 160
Рейтинг: 1397
Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 1:24 pm
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот kosio_dh » Съб Сеп 17, 2011 10:41 am

ВАЖНО!!!
В района на гребна база Пловдив е забелязан Sprint Delta с вилка RST Rapide Elite ,курбели Shimano Deore и обтегач SRAM (или поне така видях) .Караше го един циганин,който твърдеше ,че колелото е негово и го е купил.
Надявам се да помогна :beer: :beer:
hrissim написа:
По-добре да ползваш "флексор карпи радиалис" върху "Корпус кавернозум" не без участието на "Imaginor".
3в1 дет се вика. Резултатът е гарантирано добър
Аватар
kosio_dh
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1078
Регистриран на: Пет Юни 11, 2010 12:03 pm
Местоположение: Plovdiv

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот MAN6 » Съб Сеп 17, 2011 6:41 pm

Днес около 13.00 часа в София, кв."Манастирски ливади", в района на магазин BILLA е откраднат нов велосипед Scott Scale 60, с размер на рамката XL от мъж, висок към 1.80м със средно телосложение.
Велосипедът изглежда така:
http://www.elmycycles.co.uk/images/bikes/448-Scott_2009_Scale_60-0.jpg
Като отличителен белег- горната тръба има одрасквания на 15-ина сантиметра от челото, както и липсва лявата тапа на кормилото.
Ако някой случайно забележи въпросния индивид с колелото, или поне второто, моля да ми пише лично съобщение тук или gsm 0889 719 763.
Благодаря преварително. :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот natalia1 » Вто Сеп 20, 2011 6:07 pm

Здравейте,

Искам да съобщя за Откраднат велосипед в София, в района пред басейна Спартак на 19.09.2011 г. м/у 20 и 20:50 ч.
Колелото е било заключено на стойка пред централния вход на басейна.

Велосипедът е Drag Ontario Pro - цвят – мат графит и тъмно червено.
Отличителни белези – има ляво странично огледало, кошница отпред, дискова спирачка Shimano, мека седалка Selle Royal, по 2 светлоотразителя на двете гуми, червена метална бутилка за вода, задна опорна стойка (степенка), пластмасови калници.

Моля, ако някой знае нещо за него да се свърже с мен – на email [email protected]. Благодаря ви предварително !
natalia1
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Сеп 19, 2011 8:30 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот djogobg » Вто Сеп 20, 2011 6:15 pm

Днес бях ужилен и аз - от апартамента ми е откраднат Драг Онтарио, вилка Тора 289, черна, предна дискова спирачка Авид(с ъгловатия диск) - 185, доста си личи, кормилото отстрани е със златисти тапи. Рамката е синьо-сива. Отличителен белег, ако някой се съмнява за това колело е, че обтегачът е доста скапан - шимано турни.
За жалост нямам снимки.
Ако имате съмнение, че сте видяли това колело моля звъннете на 0883 44 75 86, Георги
warp 9.8
Аватар
djogobg
 
Мнения: 97
Рейтинг: 1306
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 9:17 am

Specialized RockHopper...

Мнениеот amestaff » Вто Сеп 20, 2011 6:22 pm

За съжаление още един топик по тази тема :( - на мой приятел му откраднаха от кв Борово, София следния почти нов велосипед:

Рамка: Specialized RockHopper 21 инча, сребриста на цвят;
Вилка: Magura Menja - ерна на цвят;
Спирачки: Magura Julie - 180mm
Лапа и кормило: Race Face Ride;
Команди, скорости - Shimano Deore XT;
Kурбели: FSA Gamma....

В случай, че на някой може да помогне с някаква информация в издирването, моля да пише ЛС, e-mail: [email protected] ; skype: amestaff ; 0897 83 85 84 - Николай

Благодаря предварително!
Think positive :)
Аватар
amestaff
 
Мнения: 188
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Нед Фев 22, 2004 7:35 pm
Местоположение: София, Казанлък

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот redsand » Чет Сеп 22, 2011 1:30 pm

Здравейте,

Преди около час олекнах и аз с колелото си. От кв. "Стрелбище", кафе Мементо, до новооткритото училище ми беше задигнато колелото.
То е Scott Aspect 40 2009 модел, черен/малко златно, като сменени неща по които може да се познае са : предна и задна гума Michelin, седалка WTB, грипове WTB, педали VP платформи, на колчето има червена светлинка. Няма лепенки по вилката и е доста надрана. Мисля че това е в общи линии.

Ако някой засече това колело, моля да се свърже с мен на: @:[email protected], t: 0885 24 60 65.

Благодаря, ако някой се отзове и помогне.
redsand
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 10:17 am

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот BkPoWeR » Нед Сеп 25, 2011 9:09 am

Здравейте вчера видях някакъв дядо с колело. Първоначално си помислих, че е някакво балканче но като се загледах колелото далеч не беше такова. Тогава бях с колело и минах 2 пъти покрай него за да видя колелото. Не можах да видя много, но рамката беше тъмно сива може и черна да се нарече и имаше жълти лепенки на едната пишеше GT, а задната спирачка беше дискова но не беше от онези тънките ами беше поне 5-6 см дебела не знам как се наричат :S Колелото беше видяно в младост 2 идваше от магазина "Макс" и тръгна надясно към Деница. Колелото може и негово да е било но едва ли :dontknow: Надявам се да съм помогнал :)
BkPoWeR
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1140
Регистриран на: Пет Сеп 16, 2011 7:09 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот vvvaaal » Нед Сеп 25, 2011 9:56 am

Аз пък видях във Борисовата градина брадясал дядо с Огромна раница и DH колело с двукоронна вилка(нещо от сорта на марзочи или сънтър със черни стеншъни). Рамката беше странно-изглеждаща, до колкото помня червена на цвят. Ако някой е губил такова ще разследваме района. :)
Аватар
vvvaaal
 
Мнения: 1731
Рейтинг: 1239
Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 9:53 am
Местоположение: София

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот holandec123 » Нед Сеп 25, 2011 10:28 am

Вероятно е Тони центровката :)
Само мъртвите риби плуват по течението...
Аватар
holandec123
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1232
Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 2:51 pm

Re: Откраднати велосипеди!

Мнениеот vvvaaal » Нед Сеп 25, 2011 1:29 pm

Eми може не ги познавам всичките. Извинявам се тогава. :)
Аватар
vvvaaal
 
Мнения: 1731
Рейтинг: 1239
Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 9:53 am
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта