Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Gvt333 » Вто Май 14, 2019 9:29 am

Въпрос към PULSE Cycles. Може ли малко информация за това какво се случва с вас. За сега слуховете са :

1. Прекратявате дейност - незнайно защо
2. Фалит - тук е ясно, ако е така.
3. Купени сте от друг - ако е така, кой?!?
4. Изобщо какво е бъдещето за марката?!?
Gvt333
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1362
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 3:47 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Alpina » Чет Май 16, 2019 2:54 pm

Admin написа:Единственото, което мога да кажа е, че е най-добре да се обадиш на посочените в сайта им телефони и да питаш каквото те интересува, защото във форума, Facebook и т.н. едва ли някой в момента ще може да ти даде меродавна информация. :agree:


Та по-добре да се пита на телефон, евентуално имейл. И основният въпрос по-скоро трябва да е "ами гаранцията?". ;)
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Lucky Loser » Чет Май 16, 2019 3:20 pm

Alpina написа:
Admin написа:Единственото, което мога да кажа е, че е най-добре да се обадиш на посочените в сайта им телефони и да питаш каквото те интересува, защото във форума, Facebook и т.н. едва ли някой в момента ще може да ти даде меродавна информация. :agree:


Та по-добре да се пита на телефон, евентуално имейл. И основният въпрос по-скоро трябва да е "ами гаранцията?". ;)


Цитирам отговор към мен:
Слухове има всякакви, не ги слушаме :).
Гаранцията си е гаранция, ако има нещо гаранционно по рамката - заповядайте.
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот moridinbg » Чет Май 16, 2019 4:20 pm

Слухове, слухове, какво ли не се говори, но е факт, че Pulse както бяха доста активни във форума, не са писали от края на Януари и не са влизали изобщо от края на Март. Във фейсбук не са писали също от 2 месеца, освен за разпродажба...
Няма да е лошо да кажат официално какво е положението.
Аватар
moridinbg
 
Мнения: 1162
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 06, 2012 11:59 pm
Местоположение: София

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот iPop » Чет Май 16, 2019 4:26 pm

И за нови модели се говореше и тн.
Аватар
iPop
 
Мнения: 573
Рейтинг: 1544
Регистриран на: Сря Май 29, 2013 2:07 pm
Местоположение: София

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот ohoboho » Чет Май 16, 2019 4:50 pm

:crap: :crap: :crap:
Прикачени файлове
pulse.JPG
pulse.JPG (34.06 KiB) Прегледано 12385 пъти
ohoboho
 
Мнения: 59
Рейтинг: 1242
Регистриран на: Нед Юли 17, 2016 8:48 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот koopss » Чет Май 16, 2019 9:09 pm

Напълно необяснимо е за мен новия собственик да започва по този начин (очевидно този отговор е или от бот или са купени от чужда компания). Ама все пак те си знаят .. RAM N2 ..
Аватар
koopss
 
Мнения: 138
Рейтинг: 1315
Регистриран на: Вто Юни 14, 2016 2:08 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Alexi » Чет Май 16, 2019 9:39 pm

жалко наистина ,почнаха добре
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Gvt333 » Пет Май 17, 2019 7:52 am

Ей това много е дразнещо. Примерно лично аз, когато някой ме попита в последните 2 години "Каквъв велосипед да си купя " , винаги Пулс съм давал като идея. Всички викат "Подкрепете българското". Ето подкрепяме и сега един нормален в прав текст отговор няма когато се интересуваш. Бахти.... :banghead: :banghead: :crazy: :crazy:
Gvt333
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1362
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 3:47 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Lucky Loser » Пет Май 17, 2019 9:01 am

Gvt333 написа:Ей това много е дразнещо. Примерно лично аз, когато някой ме попита в последните 2 години "Каквъв велосипед да си купя " , винаги Пулс съм давал като идея. Всички викат "Подкрепете българското". Ето подкрепяме и сега един нормален в прав текст отговор няма когато се интересуваш. Бахти.... :banghead: :banghead: :crazy: :crazy:

Не си прав - отговор има !

Но "нормален в прав текст отговор" е ако се обадиш по телефона или им пишеш мейл.
Форумът все пак не е официален и основен начин за връзка с клиентите. Ползваш си раздела в сайта - https://www.pulse-cycles.com/en/contacts/ и отговор получаваш, какъвто получих и след като запитах.
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Admin » Пет Май 17, 2019 9:24 am

Разбирам вълнението и интереса на всички, затова пояснявам нещо важно - комуникацията, която се осъществяваше в тази тема, се дължеше главно на един човек от екипа на Pulse. Доколкото знам, той вече няма как да осъществява тази комуникация. Затова написах още през април, че ако някой търси официална информация, единственият вариант е да се свърже с компанията чрез официалните средства за контакт в сайта им, тъй като нито аз, нито някой друг би могъл тук, във форума, да каже каквото и да е от тяхно име. Зная, че тази тема беше чудесен пример за обратна връзка и комуникация между производител и клиентите му, но в момента едва ли ще може да изпълни тази функция, затова ползвайте другите канали (телефон, мейл и т.н.).
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Gvt333 » Пет Май 17, 2019 9:31 am

Добре, де. Това го разбрахме. Не може ли просто някой запознат с темата да напише : Купени са, фалираха и така. Та като влезне някой да го прочете. Гледам, че по чуждестранните марки велосипеди, случи ли се нещо важно, все някъде го обявават. Тук е инфо затъмнение , все едно е военна тайна.
Gvt333
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1362
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 3:47 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Bunz » Пет Май 17, 2019 10:37 am

Gvt333 написа:Добре, де. Това го разбрахме. Не може ли просто някой запознат с темата да напише : Купени са, фалираха и така. Та като влезне някой да го прочете. Гледам, че по чуждестранните марки велосипеди, случи ли се нещо важно, все някъде го обявават. Тук е инфо затъмнение , все едно е военна тайна.


То е супер елементарно да се пусне някакъв анонс...само че... Ако ти имаш сума ти рамки на склад, в които си затворил сума ти пари, и искаш да ги разкараш (очевидно искат да ги разкарат с оглед на намаленията, които правят), би ли обявил, че ще прекратяваш дейност...Аз не бих, защото голям процент от евентуалните клиенти, които търсят сигурността при покупка, биха се отказали да купят, притеснявайки се от евентуално влошаване на следпродажбеното обслужване, гаранция и т.н. И така рамките (възможно е и други компоненти, купени напред) да си останат вечно тяхни.

Това са само мои разсъждения, и не ангажирам никой с тях. Искрено се надявам, фирмата да остане на пазара и да се развива, защото от това печелим всички, не само MTB феновете.

Аз си поръчах байк от тях и чакам да ми го доставят.

Като техен клиент, много се надявам на това, че каквото и да се случва с фирмата, то няма да се отрази негативно на качеството на сглобяване, настройка и срокове на доставка на крайния продукт.
Bunz
 
Мнения: 16
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Авг 17, 2018 1:41 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Alexi » Пет Май 17, 2019 10:42 am

няма как да развиваш дейност и на половината ти артикули да пише "изчерпен" ,това са ликвидационни цени - надявах се това да е във връзка с пускането на нови модели ,но стана ясно че такива няма да има ..
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот irgnet » Пет Май 17, 2019 12:05 pm

Като искат да си разкарат продукцията да свалят още цените, то и сега с намаленията не са им от най-ниските
Аватар
irgnet
 
Мнения: 208
Рейтинг: 1290
Регистриран на: Сря Май 16, 2012 9:22 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Lucky Loser » Пет Май 17, 2019 12:36 pm

Сподели пример за същата сглобка, независимо от велосипеда, на по-ниска цена :)
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Bunz » Пет Май 17, 2019 12:38 pm

irgnet написа:Като искат да си разкарат продукцията да свалят още цените, то и сега с намаленията не са им от най-ниските


Аз бая разглеждах да ти кажа, и алтернативи на TS+1, на тези цени, не можах да намеря. Преди намалението можеше да се срещнат определени модели с аналогични окомплектовки, които да са конкурентни на TS+ като цена (Marin San Quentin 3 например, или Nukeproof Scout 275 Comp), но сега - не мисля.

За другите модели нямам наблюдения...
Последна промяна Bunz на Пет Май 17, 2019 12:41 pm, променена общо 1 път
Bunz
 
Мнения: 16
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Авг 17, 2018 1:41 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот didonch » Пет Май 17, 2019 12:41 pm

Това е типично поведение на фирмите по нашите ширини. Гледа се на клиента като на някакъв досаден тип, който само разпитва без да знае какво иска .... а какво остава пък да купи и в този ред на мисли "що пък да обясняваме". Смисъла на тази тема е с един пост да се дадат отговори на еднотипни регулярно задавани въпроси от бъдещите клиенти към марката, така би се облекчила и работата на консултантите ... явно "човека от пулс", който е писал в темата е доловил тази тънка нишка.
Ако наистина вървят към фалит или са купени или просто разпродават би било коректно да го обявят ако ли не тук...социални мрежи, то поне на сайта си, като в същото време обяснят как ще се процедира с гаранциите на предадените вече велосипеди.Това би успокоило до голяма степен настоящите а и бъдещи собственици на велосипеди.
didonch
 
Мнения: 318
Рейтинг: 1578
Регистриран на: Съб Май 14, 2016 12:09 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Петър Велков » Пет Май 17, 2019 12:56 pm

А вие като ги дъвчете тук по цял ден, да не би да ги мотивирате да отговорят по-бързо? Щото май не.

Освен да пробвам да пускам на админа димни сигнали от хижата и после да мрънкам, че не ми отговаря...
"В авангарда винаги вървят онези, чиито живот прилича на сигнална ракета. Те светят, докато летят нагоре, и гаснат нависоко по обратния път. За безкрайно целеустремените обратен път няма."

Giant Reign 1.5 (Fox + XT)
Pulse TSA⌁2 custom
Drag Izoard Dura-Ace
Giant Defy Advanced 1 Ultegra
Аватар
Петър Велков
 
Мнения: 507
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:28 am
Местоположение: х. Червената шапчица

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Gvt333 » Пет Май 17, 2019 1:03 pm

Петър Велков написа:А вие като ги дъвчете тук по цял ден, да не би да ги мотивирате да отговорят по-бързо? Щото май не.

Освен да пробвам да пускам на админа димни сигнали от хижата и после да мрънкам, че не ми отговаря...


Човече, идеята е че всички новоизлюпени все искат някой да ги подкрепи. Нормално. Ето в тоя форум се кефиме на Пулс, адски много хора ги препоръчваха в форума при избора на велосипед.
Сега нещо се случва. Видимо вече - типично по БГ - Ич ми не е за всичко .
Жалка работа. Тъжна.
Gvt333
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1362
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 3:47 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Admin » Пет Май 17, 2019 2:11 pm

Gvt333, нали разбираш, че дори човек, когото обичаш, може в рамките на година, три или пет да се промени, както и ти самият се променяш? Ако това не беше естествен процес, едва ли щеше да има разводи. ;)
Каква е връзката? Връзката е в това, че в една компания, в едно юридическо лице, работят много хора, на различни позиции, с различни правомощия. Достатъчно е един-двама ключови хора да се сменят, и ето ти промяна. Може за добро, може за лошо, но това се наблюдава дори и при компании-гиганти, наглед константни. Така че не съжалявай, че си препоръчвал марката, не го приемай така, сякаш с нещо са те предали. Когато си я препоръчвал, надявам се да си го правил, защото си смятал, че велосипедите и марката са достатъчно добри. Оттам нататък никога и за никого/нищо няма гаранция, че ще бъде винаги такъв/такова, какъвто ти или аз очакваме.
Пак казвам, разбирам раздразнението ти, но и обясних защо едва ли тук, в темата, ще получиш официален отговор. Както се казва, ще поживеем, ще видим. :)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Gvt333 » Пет Май 17, 2019 3:44 pm

Г-н Admin , няма да Ви наричам по име, не ви познавам лично. :D Не го разбирам ,че са ме предали. Винаги съм препоръчвал тази марка с оглед личното ми разбиране , да се подкрепи българското, качеството и съответната доста прилична цена. Раздразнението ми е единствено от Вас. Сигурен съм , че сте наясно с цялата обстановка покрай Pulse , но и разбирам, че като човек представляващ в голяма степен планинското колездене в България, докато изрично не ви кажат, няма да дадете инфо. :beer:
Gvt333
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1362
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 3:47 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот koopss » Пет Май 17, 2019 3:47 pm

Bunz написа:Аз бая разглеждах да ти кажа, и алтернативи на TS+1, на тези цени, не можах да намеря. Преди намалението можеше да се срещнат определени модели с аналогични окомплектовки, които да са конкурентни на TS+ като цена (Marin San Quentin 3 например, или Nukeproof Scout 275 Comp), но сега - не мисля.


Така де, ама свърши. Малко са хората дето знаят какво да гледат и какво бива за покупка. Спомних си преди месец на байк за Чепън, как едно хлапе ми говореше къв му е мощен байка, и после започна да ми задава въпроси що е тва 1x12 и защо отпред имам на само една плоча ...


Gvt333 написа:Човече, идеята е че всички новоизлюпени все искат някой да ги подкрепи. Нормално. Ето в тоя форум се кефиме на Пулс, адски много хора ги препоръчваха в форума при избора на велосипед.
Сега нещо се случва. Видимо вече - типично по БГ - Ич ми не е за всичко .
Жалка работа. Тъжна.


Аз лично освен че им се радвах и на няколо пъти бях на косъм да взема да поръчам, никога не съм и очаквал адекватна поддържка от български производител освен от Пулс - откакто се нагледахме на гаранционни проблеми с българския производител, Пулс за мен бяха глътка чист въздух. Така че "бек-то-дъ-рутс" - веднага се сещам за "Canyon" - проблем - ок, върни ни го еи ти новото....

Admin написа: но и обясних защо едва ли тук, в темата, ще получиш официален отговор.

Тук мисля се счупи всичко. Ясно е какво става/стана, но доверието и връзката с потребителите изчезна, а това за мен беше най-важното, за мога да препоръчвам марката наляво и надясно както правех. Както се казваше - остави недоволен клиент, ще научат 15 негови познати, направи клиента доволен - ще научат 5 негови.
Аватар
koopss
 
Мнения: 138
Рейтинг: 1315
Регистриран на: Вто Юни 14, 2016 2:08 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Admin » Пет Май 17, 2019 4:19 pm

Gvt333 написа:Г-н Admin , няма да Ви наричам по име, не ви познавам лично. :D Не го разбирам ,че са ме предали. Винаги съм препоръчвал тази марка с оглед личното ми разбиране , да се подкрепи българското, качеството и съответната доста прилична цена. Раздразнението ми е единствено от Вас. Сигурен съм , че сте наясно с цялата обстановка покрай Pulse , но и разбирам, че като човек представляващ в голяма степен планинското колездене в България, докато изрично не ви кажат, няма да дадете инфо. :beer:

Благодаря за искреността, но ми се струва, че грешно насочвате раздразнението си. :) Не съм наясно с цялата обстановка - тъкмо обратното, наясно съм само с едно-две неща, които са само част от картинката. И в такава ситуация, ако си позволя да споделям тези частични факти или да дам някаква моя интерпретация, ако после нещо се окаже грешно, може някой да реши да ми търси и юридическа отговорност - вероятно сте наясно и с това. ;)
Не съм собственик на Pulse, за да съм наясно с цялата обстановка, нито имам представа какви са плановете им. ;) Както и Вие, аз също гледам и се информирам отстрани, защото дори не познавам собственика на компанията (не се шокирайте, това е самата истина). Както казах вече няколко пъти, човекът, с който и аз съм имал отношения досега, и който отговаряше от името на Pulse в тази тема, вече не заема своята длъжност (или поне такава ми е информацията), така че повярвайте ми, далеч съм от яснота по цялата обстановка.
С оглед на всички слухове и/или факти, аз също бих се радвал да има някаква официална информация, но няма как аз да си я измисля - тя трябва да дойде от Pulse. И затова си позволих да кажа, че който се интересува, е по-добре да пита чрез официалните канали за комуникация, тъй като форумът никога не е бил такъв.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Alpina » Пет Май 17, 2019 5:28 pm

Gvt333, как си представящ някой, който не работи в компанията, няма договорни отношения да ги представлява и комуникира от тяхно име и имащ поне малко акъл в главата, да тръгне да разпространява някаква информация от тяхно име.
Няма значение дали е на ясно или не. Ако не се лъжа може дори да е подсъдно, а може да му навреди и на бизнеса по много начини.
Много е лесно да обясняваш как трябва да направи нещо, от което могат да последват основно негативи.

Инак съм напълно съгласен с не малко от останалото. Подобно поведение срива името им, а и ще остави поредното горчиво петно над "подкрепете българското".
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот anaydev » Съб Май 18, 2019 8:53 am

Здравейте,

не знам, какво се случва в компанията, но моят скорошен опит показва, че все пак има отзивчиви и готови да откликнат хора на посочения в сайта телефон. :beer: Спирачките ми SRAM GUDE R се оказаха от "дефектната" серия и когато извадих колелото на пролет се оказах със заседнали буталца. Един приятел ме посъветва да им се обадя, все пак колелото ми е в гаранция и речено-сторено, звъннах на хората казаха ми кои документи да изпратя по имейла и съответно спирачките до адреса. Моя грешка ли стана обаче, мацката в Еконт-а не ме разбра ли, бях изпратил спирачките до офис, а не до адрес, отново звънях на човека, който прояви разбиране и изпрати човек да ги вземе от там и ми ги ремонтираха за по малко от седмица, за което съм им благодарен. :bowdown:

П.С. всичко това се случваше по и между Великденските празници :D
Pulse QRS 1 Army Green
Shockblaze R7 Elite 2013
Аватар
anaydev
 
Мнения: 84
Рейтинг: 1280
Регистриран на: Пон Апр 03, 2017 8:59 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Gvt333 » Пон Май 20, 2019 9:25 am

Admin написа:
Gvt333 написа:Г-н Admin , няма да Ви наричам по име, не ви познавам лично. :D Не го разбирам ,че са ме предали. Винаги съм препоръчвал тази марка с оглед личното ми разбиране , да се подкрепи българското, качеството и съответната доста прилична цена. Раздразнението ми е единствено от Вас. Сигурен съм , че сте наясно с цялата обстановка покрай Pulse , но и разбирам, че като човек представляващ в голяма степен планинското колездене в България, докато изрично не ви кажат, няма да дадете инфо. :beer:

Благодаря за искреността, но ми се струва, че грешно насочвате раздразнението си. :) Не съм наясно с цялата обстановка - тъкмо обратното, наясно съм само с едно-две неща, които са само част от картинката. И в такава ситуация, ако си позволя да споделям тези частични факти или да дам някаква моя интерпретация, ако после нещо се окаже грешно, може някой да реши да ми търси и юридическа отговорност - вероятно сте наясно и с това. ;)
Не съм собственик на Pulse, за да съм наясно с цялата обстановка, нито имам представа какви са плановете им. ;) Както и Вие, аз също гледам и се информирам отстрани, защото дори не познавам собственика на компанията (не се шокирайте, това е самата истина). Както казах вече няколко пъти, човекът, с който и аз съм имал отношения досега, и който отговаряше от името на Pulse в тази тема, вече не заема своята длъжност (или поне такава ми е информацията), така че повярвайте ми, далеч съм от яснота по цялата обстановка.
С оглед на всички слухове и/или факти, аз също бих се радвал да има някаква официална информация, но няма как аз да си я измисля - тя трябва да дойде от Pulse. И затова си позволих да кажа, че който се интересува, е по-добре да пита чрез официалните канали за комуникация, тъй като форумът никога не е бил такъв.



Благодаря за пояснението. Не логично и непонятно ми е , че в България производителите на байкове, не се свързват с Вас, като единствената "медия" за изява в тази област. Явно доста съм заблуден. Ако Ви засеча някъде из горите тилилейски, ще има да черпя :beer:
Gvt333
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1362
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 3:47 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот dandarata » Сря Фев 05, 2020 6:35 pm

Днес отидох до офиса на Pulse, правят само електрически колела и за момента няма да има производство на full-suspension-и - QRS или RS моделите. Има някои останали рамки, които могат да се видят и на сайта им.
dandarata
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Мар 19, 2019 9:48 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Alexi » Сря Фев 05, 2020 7:38 pm

то едни електрички имат ,и се продават .. тъжна история .. родна БГ действителност :dontknow:
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот icpart » Пет Фев 21, 2020 8:52 pm

Днес реших случайно да вляза в сайта на Пулс, но нъцки. Вече е свален и той. Гледах домейна му не е изтекъл, но са спрели сайта. Това вече дава пълна яснота на основния въпрос че явно компанията е спряла въобще своята дейност. Жалко че не се задържаха макар да стартираха наистина доста успешно на пазара.
icpart
 
Мнения: 97
Рейтинг: 1380
Регистриран на: Чет Окт 05, 2017 12:39 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


cron