Някой карал ли е в Косово?

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Някой карал ли е в Косово?

Мнениеот vladvlad » Чет Сеп 10, 2015 5:48 pm

Здравейте, отдаде ми се възможност следващата седмица да покарам в Косово и сега си търся хубав маршрут, местенца и всякаква информация относно планините им. Ако някой е карал или ходил в региона, ще съм много благодарен за всякаква информация.

Ще оставя колата в Прищина и ще имам 3 дена на разположение, т.е. около 200-300 км. Ще бъда с XC твърдак.

Също и някой съвет за спането би дошъл добре, най-вече дали може да се разчита на хижи или трябва да си нося и "леглото" на гръб.

Благодаря предварително. Ако пък никой не е ходил, може аз да съм първият който да разкаже :beer:
Аватар
vladvlad
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1225
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 3:25 pm

Re: Някой карал ли е в Косово?

Мнениеот Admin » Съб Сеп 26, 2015 11:00 am

Никой не отговори в тази тема, така че сега авторът ѝ отговаря на всички с един разказ за карането си в Косово и Черна гора:
http://www.mtb-bg.com/index.php/trails/ ... -prokletiq
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Някой карал ли е в Косово?

Мнениеот Ozzie » Съб Сеп 26, 2015 6:07 pm

vladvlad написа:...един глиган, който беше заколил при самозащита..


Това ми хареса!
:lol:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта