Шосейно каране с MTB

Този форум е за обмен на информация, свързана с всички видове колоездене извън планинското и велосипеди, различни от маунтин байк - шосейни, пистови, градски, туристически, и т.н., и т.н. Той обаче не е предвиден за обсъждане на най-евтините масови велосипеди, предлагани в изобилие в България! Моля, не занимавайте аудиторията излишно с тях!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 900 / 900 / 10

Шосейно каране с MTB

Мнениеот papi007 » Пон Окт 05, 2009 10:57 am

В тази тема общо се надявам да пишат хората, които излизат от време на време по шосе с планинските си велосипеди, търсещи си компания, съвети за маршрути и т.н. . Темата се пуска тук, а не в "Други видове колоездене", защото надали голяма част от вас влизат често (или изобщо) там.

Сигурно ще има и въпроси "Защо не си карате със шосейкаджиите тогава?" - защото каквато е разликата от сериозна DH машина до една XC бегачка, такава е и разликата на шосе от ХС бегачка със сликове до шосейка! "Защо като толкова те кефи, не си купиш шосейка?" , " Защо не караш по пътеки, нали за това си с байк" и други такива въпроси, които дори май не заслужават и отговор.

Best wishes, papi007 :wavey:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот papi007 » Пон Окт 05, 2009 11:04 am

И нека първи се разпиша със няколкото маршрута, които съм замислил до края на месеца:
Сряда - София-Горна Малина-Мирково-Пирдоп (около 95км)
Петък - Пирдоп-Етрополе-Ловеч-Левски-Свищов (около 215 км)
20.10.2009 -София-Козлодуй-София

Евентуално утре аз (и може би marsa) ще направим 100 километрова разходка до Своге.

Ами за сега толкова, ако има хора които имат желание да се включват в някое от каранията - нека пишат :peace:

Best wishes, papi007 :wavey:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот tanya » Пон Окт 05, 2009 12:39 pm

Хубава темичка, само дето съм малко далеч.
Иначе и аз често си карам с байка по асфалт. Причините са няколко:
1. Не ми се купува и шосейка. Нямам желание да подържам още едно колело, а и няма къде да го държа.
2. Има доста дни в годината, когато поради лошо и кално време не може да се кара по черно. То всъщност може, ама не ми е кеф да мърлям себе си и колелото излишно. Алтернативата е да се мятаме на шосето в тези случаи. Край Търговище може да нямаме истинска голяма планина, но хубави междуселски пътища, живописни, с множество изкачвания и почти без коли по тях, имаме страшно много. Можем да си заформяме всякакви маршрути от 50-60 км до над 120 км.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот tisho » Пон Окт 05, 2009 1:23 pm

Супер е темата, въпреки, че лично избягвам шосето по разбираеми, причини свързани с неразбираемото поведение на водачите на МПС.
Все пак, когата става дума за "вртенье" няма как здравият разум да не надделее над тесните политически страхове (от безразсъдното "шофиранье") :D

Ние караме в нашия си регион - Карлово, Хисар, Калофер, Розино, но това не пречи да си "ударим" една среща в Пирдоп някой ден, защото отдавна обмисляме едно каране до там. А там - бира и шкембе - не е зле!, и всеки по пътя си. Колко му е :dontknow:

Ай со здраве!
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот papi007 » Пон Окт 05, 2009 2:00 pm

@тишо - Ще се измисли нещо :) Аз отдавна не си живея по Пирдоп, а ходя само на картофен туризъм там - дали да го садим, или да го вадим - когато както дойде! :) Пък и сега с изпитите, състезанията и каранията дето се заформят, незнам колко свободно време ще имам. Но може да измислим нещо :) Примерно може да хвана влака, да дойда до Карлово, там да пообиколим и да врътнем до Копривщица, да се покефим там малко на природата (а и аз искам да намеря един път , дето от Душанци цепи до Копривщица, да го науча къде е ) .. Абе след 24-ти ако времето е хубаво, ще пиша да измислим нещо :) Ако не - и догодина ще се кара :D
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот papi007 » Пон Окт 19, 2009 9:51 pm

23-и се очертава да ходя до Свищов, ранно тръгване сутринта. Целта е 11 часа, като маршрута е:
Тръгване от София, каране по стария ботевградски път до Ботевград, оттам пак не по магистралата - до Ябланица, Ловеч, Левски, Свищов. Според MapSource на гармин са 252 километра.
За сега марса изяви желание да ми прави компания.
Ако има други, да се знае че се кара със сликове, в доста бързо темпо, което на доста хора може да им е тежко. Така че до където имат сили и желание - до там може да дойдат. Но нямам намерение да се бавя излишно. Все пак не ми се кара много по тъмно на непознат път. Ако има някой желаещ - нека пише :beer:

Best wishes, papi007 :wavey:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот рс » Пон Окт 19, 2009 10:49 pm

Варна е далече от София, но около Търговище не съм карал никога. Там имате ли пътища? :dontknow: :rofl: ..че с влака е удобно да се дойде в почивните дни.
Провадия - Дългопол - Комунари - Смядово е добър район.
Правилник:
И император на форум да си, все тая.
рс
 
Мнения: 419
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 8:14 pm

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот tanya » Вто Окт 20, 2009 7:44 am

pc, край Търговище пътища колкото искаш. Толкова много варианти за врътки има.
Ако ти се идва някога насам ще те поразведем и Шуменската група ще привикаме. Имаме и хубава хижа за спане - заредена с бира и други благинки за стомаха :D Всичко това на сносни цени.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот _SoRa_ » Вто Окт 20, 2009 10:25 am

И аз карам доста често и по асфалт. С моята половинка си направихме няколко 50-60км маршрута и почти всяка събота или неделя си ги връткаме.
Сега есента и зимата с тази мъгла е доста кофти да се кара из високите баири. :crap:
_SoRa_
 
Мнения: 2524
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 11:34 am

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот sash03 » Вто Окт 20, 2009 10:49 am

Аз цяло лято изкарах с байк по шосетата, обичам шосейното колоездене, но поради здравословни проблеми шосейните предавки ми идват малко тежички, та си обърнах байка на "шосейка". Гумите с които карах са Kenda Kwick Roller 26 x 1.25 (32 x 559), много са леки (290 грама) и се водят с намален коефициент на съпротивление. Даже в момента се чудя дали да участвам на софийския бревет с хибридната ми "шосейка", ма да се не случи да съм само аз с байк и да си карам сам.
Ето и снимка да видите колко елегантно изглежда самата гума:
http://img43.imageshack.us/img43/8682/p1080969e.jpg
sash03
 
Мнения: 100
Рейтинг: 1295
Регистриран на: Пет Юли 11, 2008 12:18 pm

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот zikzuk » Вто Окт 20, 2009 10:52 am

+1
И аз обичам да карам по асфалт, особено лятото, като хвана ритъм и попътен вятър.
Около София има вариянти, тегаво е само движението докато стъпиш на някой от тези пътища. София-Горна Малина е доста добре, може и през Елин Пелин да се мине. Там е равно и приятно, без много движение.

Мислил съм си и за шосейка, но нека оставим тези колела за професионалистите. :D
Пък и с МТВ винаги можеш да врътнеш през някоя пътечка, рекичка и прочее.
:agree: :D
Аватар
zikzuk
 
Мнения: 89
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 6:07 pm
Местоположение: Sofia

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот рс » Вто Окт 20, 2009 10:55 am

tanya написа:pc, край Търговище пътища колкото искаш... и Шуменската група ще привикаме. Имаме и хубава хижа за спане - заредена с бира и други благинки за стомаха :D Всичко това на сносни цени.

Тези дни ще са топли, само оповестете навреме, преди влака. Или с колата - имам място за още някой от Варна.
За подсещане да погледна тук 08888214626
Правилник:
И император на форум да си, все тая.
рс
 
Мнения: 419
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 8:14 pm

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот DstupidBastarD » Вто Окт 20, 2009 11:58 am

Евалата, баце, супер-яка тема! Сега ше видим с ква база разполагаме и кои байкари да вербуваме за шосеизъма! :clap:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот Анелия » Вто Окт 20, 2009 12:08 pm

Мда, аз веднага мога да ви препоръчам малко шосейки по душа с мтб от Шумен. Със zappa все не можем да се разберем кое е по-трудно, кое по-приятно и кое по-скучно. :dontknow:
Той ходи до София с байк, ето му пътеписа за епичното каране.
Иначе подкрепям за приятните пътища около Търговище и стига да вали дъждец и да има мъглица, каранията стават много приятни, за разлика от жегите през лятото, когато е хубаво да се покриеш под листенца на дървенца.
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот DstupidBastarD » Вто Окт 20, 2009 12:10 pm

Ааа, вас вече сме ви записали да софийския бревет догодина или в най-лошия случай, за тоа в Исперих. :wavey:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот tanya » Вто Окт 20, 2009 12:12 pm

@Т.К. Аз и шосето си харесвам, ама както писах няма ресурси и за шосейка. А и мъжо е бивш шосейкаджия. Сега обаче е байкър. Казва, че трафика по пътищата вече му е в повече :D
А за този бревет от Исперих към Силистра от много време се каня. Ще ми се да покарам по този маршрут. Поради обективни причини обаче, до там все не стигам. Кой знае, може пък напролет да успеем да се завъртим в него район.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот papi007 » Вто Окт 20, 2009 12:27 pm

@sash03 , има байкъри, решили да ходят, така че споко. Събирайте се повече, правете снимки и да гледам после, та да ви завиждам :deal:
@BastarD -око за око, зъб за зъб... А сте взели някой байкър да става шосейкаджия, ние взимаме Марса... И без това е взел да поддава, така че няма да е трудно да го излъжем :rofl:
@анелия - браво на човека, да му се усмихнеш от мое име :beer:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот hitar_potar » Вто Окт 20, 2009 1:02 pm

хммм, интересна темичка - допреди няколко години шосейкаджийството с мтб байк си беше нормално явление тука из русенско, новото поколение обаче яко залитат по DH-а и FR-а. :D редовно имаше русе-разград, русе- търново, русе - капиновски манастир, даже 1 път русе-търново-русе за 1 ден. :agree: от цялата тая история са останали само 1-2 души, освен мен, които биха се навили на такова каране сега... стига да има с кого да си правят компания, докат връткат. така че свиркайте, ако идвате насам - може да измислим нещо. :agree:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3701
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот DstupidBastarD » Вто Окт 20, 2009 1:04 pm

papi007 написа:@sash03 , има байкъри, решили да ходят, така че споко. Събирайте се повече, правете снимки и да гледам после, та да ви завиждам :deal:
@BastarD -око за око, зъб за зъб... А сте взели някой байкър да става шосейкаджия, ние взимаме Марса... И без това е взел да поддава, така че няма да е трудно да го излъжем :rofl:
@анелия - браво на човека, да му се усмихнеш от мое име :beer:



Бате, ти си кандидат №1 за шосейкажия от сички байкари, бе! Видим ли некой да турга сликове на байка и да кара 100+, знам, че е въпрос на неколко месеца да се качи на шосейка. :magnify:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот papi007 » Вто Окт 20, 2009 2:42 pm

:offtopic: Тук вече си в големата грешка :smash: Имам една шосейка Bianchi със спукано чело, която ще правя с право кормило за из града,. Имам един Concorde с Шимано 600 монтаж, който в годината 2-3 пъти се кара от сестрата по триатлонските състезания, но не и попринцип, защото по наще пътища не бих пуснал 13 годишно хлапе да кара , еле с такива дебили шофьори. Пък аз се чувствам ужасно зле на него и ми е супер неудобно. Плюс че имам проблеми с кръста и MTB геометрията ми понася много повече. С 2те счупени китки също ми е много по-комофрно със 100 мм ход на вилката, дебела 1.6 гума (дебела от вашата гледна точка де), пък и мога да си газя когато където реша. Имам и още куп причини, поради които аз лично не бих се качил на шосейка в България, пък и попринип. Но това си е моята гледна точка. Радвам се за вас че имате желанието нервите и възможността да карате шосейки, шапка ви свалям, но всеки си има вкусове и предпочитания :beer: И не всеки споделя вижданията на някой друг, така че нека не се опитваме да налагаме мнението че еди кое си колело е по-убаво и по-убаво от него - нема :agree:
Както има една мисъл във форума: Не се карайте, а карайте :beer:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот marsa » Вто Окт 20, 2009 3:20 pm

papi007 написа:@BastarD -око за око, зъб за зъб... А сте взели някой байкър да става шосейкаджия, ние взимаме Марса... И без това е взел да поддава, така че няма да е трудно да го излъжем :rofl:
Да не вадим снимковия матриал :eyebrow: Убав си в аеродинамично екипче и с 42 зъба малка плоча отпред :rofl:

@който се притесняваше нагоре, че ще е сам с байка - идвай! Байкъри ще има, пък и няма да си сам с тях, обещавам да има и шосейки, сред вас!
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот papi007 » Вто Окт 20, 2009 3:41 pm

:offtopic: Абе надали сте се заглеждали, ама:
http://pufinka.snimka.bg/other/nenormal ... 364035.big
Надали е съвпадение... Шосейна рамка Bianchi... Бяла... Планинско колело Bianchi..... пак бяло.... Пък и отдолу си има и коментар снимката.... :magnify:
Вече и 2те си приличат по това че са със спукани чела :rofl: Ама едното е заварено, скоро следва и другото... Явно е някаква екстра на марката това :evil:
Пък и като цяло никога не съм крил че съм триатлонист, даже се гордея че бях (и пак имам намерение да ставам). Както и да е , няма само да пълним темата с офтопик, така че малко он:

Марси, ти последно в петък смяташ ли да ми правиш компания, защото смятам да се изнасям в 7 сутринта от София?
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот marsa » Вто Окт 20, 2009 3:45 pm

Утре ще си карам шосейката, а за Петък планувам да тръгна с теб, още не съм решил до къде точно и да се върна. Събота ми е голямото каране все пак. Но на практика със сигурност ще се разходим в петък.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот papi007 » Вто Окт 20, 2009 3:56 pm

Нямам представа колко ти се кара , но гледам че може малко преди Ботевград да отбиеш през Врачеш, Ябланица, Нови искър, село София... 130-ина километра е. Нямам представав и пътищата какви са що са, но ти си прецени :) Ако ти се кара нещо по-кратко - до Чурек и обратно са 80-ина километра и е доста .. Интересен стария ботевградски път. Както прецениш де :beer:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот marsa » Вто Окт 20, 2009 4:04 pm

Ще помисля, както ми дойде и зависи в каква кондиция съм сутринта. Ако някой друг дойде ще се съгласувам и с него. Раното ставане ще ми се отрази добре, от теб се очаква само окончателен час и място за среща, не е нужно да го даваш сега.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот azzmaster » Вто Окт 20, 2009 6:03 pm

С удоволствие бих дошъл с вас с моето тунинговано МТБ(карам с слийкове на CST 1.4),но разстоянията за които говорите са доста далеч над тези които съм карал досега (максимум 70-80 километра наведнъж ),затова ако има нещо по късо до 100-150 километра макс бих се навил,но за повече не,най-малкото колелото не ми е още напълно удобно,кормилото ми съква и дори бих искал някой да ме консултира какво точно кормило(и/или лапа) да си взема за този тип каране-сегашното ми е 600 мм и ми идва късо и неудобно.Peace.
И аз съм пред голямата дилема дали да не се метна на шосейка на пролет,но най малкото ме спира стойката,от толкова привеждане докато гледам напред вратът ме заболява,може би просто не съм свикнал....
Аватар
azzmaster
 
Мнения: 272
Рейтинг: 1192
Регистриран на: Чет Юни 18, 2009 2:07 pm
Местоположение: София

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот papi007 » Сря Окт 21, 2009 10:04 am

Аз нещата ги виждам по следния начин за петък... В 7 часът да се чакаме на бензиностанция "Литекс" (намира се точно срещу гара Подуене, на ъгъла на Ситняково и Мадрид), да пием по една минерална вода и да тръгваме. Това значи че до там ще се завлачваме по тъмно, а там вече ще решим точно кога да тръгнем, но най-късно в 7:15, защото в 21 най-късно трябва да ми е предадена курсовата работа. Сутринта ще е тъмно и хладно докато се занесем до там, но както се казва, няма 10000 неща и се хубави. В общи линии това е :beer:

п.с. За предишния пост мога само да му предложа да ходи на общото каране в събота. Там сигурно ще го посъветват най-добре какво как защо :agree: Пък и в компания , особенно голяма, такива километри не се усещат. Така че давай смело :agree:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот Анелия » Сря Окт 21, 2009 9:04 pm

papi007 написа: Пък и в компания , особенно голяма, такива километри не се усещат.

Те километрите не се усещат, но ако се кара голяма група, часовете стават повече от предвиденото, дори ако са "карачи". Това съм го забелязала от личен експириънс.
Но пък ме съмнява, честно казано за шосейно с байкове да се съжерете чак толкова голяма компания, че да се възпрепятства бързото преминаване на дистанцията.
Приятно каране :wavey:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот papi007 » Нед Окт 25, 2009 5:33 pm

Ух, ама пък преживяване беше до Свищов...
По тъмно в София беше по-топло отколкото слънчевото време по стария ботевградски път :crazy: . Пък насрещния вятър дето ме хвана, направо ме скъса! И най-вече той ми взе силите, та се отказах в Ловеч и си хванах рейс.
Най-готиното обаче беше в Ботевград как се набутах баш в циганската махала... И докато се гледахме странно със всички там, чух сърцеспиращ звук... Не, не беше циганин да ме гони , а нещо от сорта на "Прааассс... ФФФсссттттт , шляп шляп шляп.." Пръсна ми се вътрешната гума... Майка му и тръпка си беше :rofl: Слизам, всички ме гледат... дойде едно цинге да гледа, аз свалям задната гума, и кво да видя... 3-4 сантиметрова цепка на борда на външната гума :rofl: Докато сложих лепилото и лепнах лепенка да не ми изкочи външната гума, вече имаше около 10-ина цингета около мен, които с интерес наблюдаваха! Найприятния момент е че едно дрънкаше с някой дърт цинго на цигански.. Та очаквах я отзаде , я отнекъде другаде да ми подпъхнат некой пенис :boggled: Ама сложих думата, напомпах я малко , на бързо им пожелах приятен ден, и дим да ме няма.. След 5-6 преки влязох в един магазин, купих си игла и конец, закърпих външната гума, лепнах 2 лепенки и така до Ловеч. Ама там вече силите ме бяха напуснали окончателно, та реших да не се мъча, и оп на Маршрутката... Извозиха ме до Свищов, пих после компенсаторно за мъчителните километри по 1 бира за всеки 30 километра.. Но поне полях и на другия ден гордо , без почти никакви знания, си взех изпита с 4 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Поне мога да кажа че спускането на Витиня определено си заслужава катеренето преди това :hbang2: :hbang2: :hbang2: :hbang2: :hbang2:
Та може да направим една разодка до там, да се покефим.... :beer:
Ам айде, пък скоро ако имам други ентересни преживявания ще споделям :rofl:

Best wishes, papi007 :wavey:

p.s. Ама един съфорумник е голям сънчо!!! :deal:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Шосейно каране с MTB

Мнениеот marsa » Нед Окт 25, 2009 6:00 pm

papi007 написа:p.s. Ама един съфорумник е голям сънчо!!! :deal:
Баце, нали каза да му предам да не съжалява.

Иначе е тва е:
http://www.bikemap.net/route/340723

Аз това каране съм го планирал - включва спускането, после има и малко пресечен терен доколкото знам, после се излиза пак на едно страхотно шосе, ще ти разкажа като се видим, но ще е страхотно каране! А да, има и едни гледки, дето никога няма да ги забравиш :bowdown:
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Следваща

Назад към Други видове колоездене

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта