Сезон 2009 - Шосейно колоездене

Този форум е за обмен на информация, свързана с всички видове колоездене извън планинското и велосипеди, различни от маунтин байк - шосейни, пистови, градски, туристически, и т.н., и т.н. Той обаче не е предвиден за обсъждане на най-евтините масови велосипеди, предлагани в изобилие в България! Моля, не занимавайте аудиторията излишно с тях!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 900 / 900 / 10

Мнениеот DstupidBastarD » Вто Мар 24, 2009 10:06 am

bokichaa написа:След час нема да мога, мислех нещо за към 13.00~,
требе да ида да свърша малко работЬ..




Бива, баце, аз тогава ше си направа щангите сутринта, а после ше караме. 14ч. на мосчето след Горублянско? :popcorn:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Мнениеот bokicha » Вто Мар 24, 2009 10:08 am

:agree:
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Мнениеот marsa » Вто Мар 24, 2009 12:28 pm

Как само нажежавате обстановката :bawling: Ще се гръмна, днес съм на работа в най- доброто време.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Мнениеот Grash » Вто Мар 24, 2009 12:36 pm

marsa написа:Как само нажежавате обстановката :bawling: Ще се гръмна, днес съм на работа в най- доброто време.


И аз така :V: Чак в събота ще мога да карам и сега мисля маршрути... скромни естествено :)
Изображение
Аватар
Grash
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 9:49 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот marsa » Вто Мар 24, 2009 2:12 pm

Grash написа:И аз така :V: Чак в събота ще мога да карам и сега мисля маршрути... скромни естествено :)
Аз в Петък съм нощна и мисля преди това ако има каране да карам с групата :^: Ако искаш за събота (ако няма друго каране) може да поизлезем с теб около обяд за едно по- леко каране ;)

Аз не мога и не мога да случа да сефтосам източното момче...
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Мнениеот DstupidBastarD » Вто Мар 24, 2009 5:18 pm

Споко, бацета, у събота ше имате възможност да наваксате пропуснатото. Планът, засега, е следния: Тръгване в 9,00ч. от явката на Сливница и К.Величков, после Божурище, Брезник, Трън и малко към границата (по-бавните примерно могат да карат само до отбивката за Врабча, тя е на 5-6км преди Трън и да ни чакат по пътя да ги стигнем), след тва фащаме баира към вече споменатата Врабча и разнитеемутам селца м/у нея и Драгоман, откъдето излизаме на магистралата и с 200 се прибираме по къщята. Нещо навъпреки? :bigeyes:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Мнениеот DstupidBastarD » Вто Мар 24, 2009 5:19 pm

А, още нещо, скивайте бате Любо кво направи:

http://www.bikemap.net/route/136490#lt=42.5948&ln=23.64738&z=12&t=0

Яко! :bowdown:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Мнениеот Grash » Вто Мар 24, 2009 5:27 pm

Мисля, че няма смисъл да споменавам че съм там :) Да видите дзвера на живо и да го поизведа на сериозно каране най сетне ;) Иначе баце, видели са те да обяздваш неиндетифицирани шосейни обекти, цеца ако разбере.... просто не знам, как можа?
Изображение
Аватар
Grash
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 9:49 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот DstupidBastarD » Вто Мар 24, 2009 5:32 pm

Grash написа:Мисля, че няма смисъл да споменавам че съм там :) Да видите дзвера на живо и да го поизведа на сериозно каране най сетне ;) Иначе баце, видели са те да обяздваш неиндетифицирани шосейни обекти, цеца ако разбере.... просто не знам, как можа?



Е, тва вече е приказка, баце, дай да видиме как фърчи Трека (е, не като на баце Ланс вчера) по баирите. Що се отнася до обекта на ревност за цеца, сметам че не требваше да оставяме м-р Мозер да попадне у вражески ръце и крака. Сметам у събота да съм с него, както и с едно странно приспособление, ше правим експерименти. :^:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Мнениеот glass » Вто Мар 24, 2009 5:36 pm

DstupidBastarD написа:А, още нещо, скивайте бате Любо кво направи:

http://www.bikemap.net/route/136490#lt=42.5948&ln=23.64738&z=12&t=0

Яко! :bowdown:


Баце без твоето съдействие нямаше да стане :D
Аватар
glass
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1344
Регистриран на: Вто Авг 10, 2004 4:58 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот DstupidBastarD » Вто Мар 24, 2009 5:37 pm

glass написа:Баце без твоето съдействие нямаше да стане :D



Невероятно, но факт. :^:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Мнениеот Grash » Вто Мар 24, 2009 5:38 pm

DstupidBastarD написа:...дай да видиме как фърчи Трека (е, не като на баце Ланс вчера)...

Чак сега видях, ужас :V: Много исках да го гледам този сезон, не знам дали това ще е краят, ще видим...
Изображение
Аватар
Grash
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 9:49 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот marsa » Вто Мар 24, 2009 6:39 pm

Значи: аз съм се ошашавил и събота съм на работа от изгрев до залез.

Ако пишете за карания в:
-Сряда 8-18ч
-Четв. 8-15, 17 -> (сигурно ще си направя нощно каране)
-Петък 8-24
-Неделя 8-18ч.
Обезателно ще съм там, защото времето се оправи явно, а аз съм загорял като девствен бик :fire: На байка ще му изтече срока на годност преди да го разходя.

Та: Утре?
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Мнениеот DstupidBastarD » Вто Мар 24, 2009 9:14 pm

marsa написа:Значи: аз съм се ошашавил и събота съм на работа от изгрев до залез.

Ако пишете за карания в:
-Сряда 8-18ч
-Четв. 8-15, 17 -> (сигурно ще си направя нощно каране)
-Петък 8-24
-Неделя 8-18ч.
Обезателно ще съм там, защото времето се оправи явно, а аз съм загорял като девствен бик :fire: На байка ще му изтече срока на годност преди да го разходя.

Та: Утре?


Начи, баце, утре ше вали сняг, пропускам. Четвъртъка едва ли ше е много по-добре, може да се пробвам следобеда, ако времето позволи, но не се ангажирам с час. Петък ше карам сигурация, но ше е нещо до 50-60км (може да го направим в твоя посока, примерно нещо до Сливница и обратно или през Костинброд). Съботата е основното каране, а неделята - възстановителните 50-60км. Такъв е планът към сегашната прогноза за времето. :popcorn:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Мнениеот marsa » Вто Мар 24, 2009 9:25 pm

Е то аз май след вашите "възстановителни", трябва да си правя възстановителни :bowdown:

Утре сутрин като видя, че не вали сняг ще изляза.

Четвъртък ако се уцелим... Аз след 3 имам кратък ангажимент... Предполагам ще наблегна на сутринта. Сигурно ще правя и нощно.

Петъка ми е цел свободен ден и мисля да покарам повече аз, та предлагам да не е в моя посока, ако нямате против, та поне да имам тези +30 в София.

Събота ме няма.

Неделя ще е екстра да врътнем 50-60, че после съм на работа.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Мнениеот bokicha » Сря Мар 25, 2009 12:17 am

За Петък най- вероятно ще успея да се включа, както днес,
Събота съм с Вас, и нека силата бъде с нас... :D
А за Неделяяя.... :crap:
........
х. “Алеко” – Малък Резен - финал на писта Витошко лале – Малък Резен – Голи връх – Бай Кръстьо – Малък Резен – финал на писта Витошко лале - х. “Алеко” (2119м. качване, -2119м. спускане) :shake:
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Мнениеот DstupidBastarD » Сря Мар 25, 2009 9:36 am

Начи, бацета, за петъка предлагам среща на ботевграцкия Шел и през Елин Пелин и Нови хан да си се приберем по Цариграцко. Остава само времето да е хубаво и да измислим некакъв общоприемлив час (тука основната дума имат бате Любо и Бокича, явно ние с бате Марс сме свободни) :popcorn:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Мнениеот sportacus » Сря Мар 25, 2009 9:45 am

Ами баце Любо ще каже че ще съобрази с времето ..... няма начин - сега не може да сме толкова придрчиви.....
Аватар
sportacus
 
Мнения: 262
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:35 am

Мнениеот DstupidBastarD » Сря Мар 25, 2009 9:52 am

Тоа ми е познат отнекъде, май си прекалил с Джитикс-а снощи? :bigeyes:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Мнениеот sportacus » Сря Мар 25, 2009 9:56 am

DstupidBastarD написа:Тоа ми е познат отнекъде, май си прекалил с Джитикс-а снощи? :bigeyes:



Хаха .......... разпозна ме ............
дъщеря ми ме нарича така ..........тя му е фен :D

П.С. Търся си такова екипче за колоездене :rofl:

По отношение на карането за Петък или Събота - ПРЕДЛАГАМ: да се сформират две групи - за да може да се кара все пак не по единично (това в случай че има много желаещи и се чудим как да не задръстим платното)
Аватар
sportacus
 
Мнения: 262
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:35 am

Мнениеот todor todorov » Сря Мар 25, 2009 5:33 pm

bokichaa написа:За Петък най- вероятно ще успея да се включа, както днес,
Събота съм с Вас, и нека силата бъде с нас... :D
А за Неделяяя.... :crap:
........
х. “Алеко” – Малък Резен - финал на писта Витошко лале – Малък Резен – Голи връх – Бай Кръстьо – Малък Резен – финал на писта Витошко лале - х. “Алеко” (2119м. качване, -2119м. спускане) :shake:


То Силата ще ти трябва и за неделя! :D
todor todorov
 
Мнения: 200
Рейтинг: 1680
Регистриран на: Вто Авг 01, 2006 8:31 pm

Мнениеот bokicha » Сря Мар 25, 2009 5:36 pm

todor todorov написа:
bokichaa написа:За Петък най- вероятно ще успея да се включа, както днес,
Събота съм с Вас, и нека силата бъде с нас... :D
А за Неделяяя.... :crap:
........
х. “Алеко” – Малък Резен - финал на писта Витошко лале – Малък Резен – Голи връх – Бай Кръстьо – Малък Резен – финал на писта Витошко лале - х. “Алеко” (2119м. качване, -2119м. спускане) :shake:


То Силата ще ти трябва и за неделя! :D

:D ...определено..
........................... :turtle:
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Мнениеот DstupidBastarD » Чет Мар 26, 2009 11:27 am

todor todorov написа:
bokichaa написа:За Петък най- вероятно ще успея да се включа, както днес,
Събота съм с Вас, и нека силата бъде с нас... :D
А за Неделяяя.... :crap:
........
х. “Алеко” – Малък Резен - финал на писта Витошко лале – Малък Резен – Голи връх – Бай Кръстьо – Малък Резен – финал на писта Витошко лале - х. “Алеко” (2119м. качване, -2119м. спускане) :shake:


То Силата ще ти трябва и за неделя! :D



Охоооо, я кой се появи! Баце, макар че знам отговора ти, се пак ше те покана за Трън в събота, за Сливен на 4-ти април, както и за некое по-кратко междинно и последващо каране (стотина, примерно) идната седмица. След Сливен съм замислил да карам 2-3 дена в района на Копривщица, вероятно и Беклемето, след тва на 16-ти има 200км в Исперих, а после е Тасос. Изобщо, включвай се вече, мани ги теа ски! :(!:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Мнениеот todor todorov » Чет Мар 26, 2009 6:15 pm

DstupidBastarD написа:
todor todorov написа:
bokichaa написа:За Петък най- вероятно ще успея да се включа, както днес,
Събота съм с Вас, и нека силата бъде с нас... :D
А за Неделяяя.... :crap:
........
х. “Алеко” – Малък Резен - финал на писта Витошко лале – Малък Резен – Голи връх – Бай Кръстьо – Малък Резен – финал на писта Витошко лале - х. “Алеко” (2119м. качване, -2119м. спускане) :shake:


То Силата ще ти трябва и за неделя! :D



Охоооо, я кой се появи! Баце, макар че знам отговора ти, се пак ше те покана за Трън в събота, за Сливен на 4-ти април, както и за некое по-кратко междинно и последващо каране (стотина, примерно) идната седмица. След Сливен съм замислил да карам 2-3 дена в района на Копривщица, вероятно и Беклемето, след тва на 16-ти има 200км в Исперих, а после е Тасос. Изобщо, включвай се вече, мани ги теа ски! :(!:

Много си прав - няма да се отзова.
Възможните карания за мен са: 2 и 3 април. където и колкото кажеш. След 4-ти мога да се присъединя към теб където и да си (Беклемето ще е затворено според мен)
todor todorov
 
Мнения: 200
Рейтинг: 1680
Регистриран на: Вто Авг 01, 2006 8:31 pm

Мнениеот marsa » Чет Мар 26, 2009 8:30 pm

Приятели, аз очевидно не ви дойдох на клубното събиране, защото се оказах в центъра без светлини по стъмващо се, и както и да е.

За утре надявам се да покараме заедно. Казахте, че не искате километраж, аз пак ще се примоля да повъртим повече, но ако не - винаги мога да се отделя от групата :^:

Примерно ако е валидна офертата до Сливница, аз после мисля да заъртя до Своге, и да се прибера през Нови Искър. Костинброд ми е малко. Може и Брезник и после дори Перник.

Ако ще се кара във ваша посока, чакам предложения. Няма да се задоволя с някакви си 50-60км, предвид, че правя бенефисното-откриване на сезона с новия байк за себе си. Утре ми е най- свободния ден за следващите 2-3 седмици и определено мися да покарам.

П-с: Зъболекарката днес ми обеща, че скоро ше напълнея 10-15кг :crap:
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Мнениеот DstupidBastarD » Чет Мар 26, 2009 10:23 pm

todor todorov написа:
DstupidBastarD написа:
todor todorov написа:
bokichaa написа:За Петък най- вероятно ще успея да се включа, както днес,
Събота съм с Вас, и нека силата бъде с нас... :D
А за Неделяяя.... :crap:
........
х. “Алеко” – Малък Резен - финал на писта Витошко лале – Малък Резен – Голи връх – Бай Кръстьо – Малък Резен – финал на писта Витошко лале - х. “Алеко” (2119м. качване, -2119м. спускане) :shake:


То Силата ще ти трябва и за неделя! :D






Охоооо, я кой се появи! Баце, макар че знам отговора ти, се пак ше те покана за Трън в събота, за Сливен на 4-ти април, както и за некое по-кратко междинно и последващо каране (стотина, примерно) идната седмица. След Сливен съм замислил да карам 2-3 дена в района на Копривщица, вероятно и Беклемето, след тва на 16-ти има 200км в Исперих, а после е Тасос. Изобщо, включвай се вече, мани ги теа ски! :(!:

Много си прав - няма да се отзова.
Възможните карания за мен са: 2 и 3 април. където и колкото кажеш. След 4-ти мога да се присъединя към теб където и да си (Беклемето ще е затворено според мен)




Еми, значи ше остане за след 4-ти, или евентуално за втори април, щото ние ше пътуваме на трети за Сливен. Ше пиша есемеси. :stupid:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Мнениеот DstupidBastarD » Чет Мар 26, 2009 10:24 pm

marsa написа:Приятели, аз очевидно не ви дойдох на клубното събиране, защото се оказах в центъра без светлини по стъмващо се, и както и да е.

За утре надявам се да покараме заедно. Казахте, че не искате километраж, аз пак ще се примоля да повъртим повече, но ако не - винаги мога да се отделя от групата :^:

Примерно ако е валидна офертата до Сливница, аз после мисля да заъртя до Своге, и да се прибера през Нови Искър. Костинброд ми е малко. Може и Брезник и после дори Перник.

Ако ще се кара във ваша посока, чакам предложения. Няма да се задоволя с някакви си 50-60км, предвид, че правя бенефисното-откриване на сезона с новия байк за себе си. Утре ми е най- свободния ден за следващите 2-3 седмици и определено мися да покарам.

П-с: Зъболекарката днес ми обеща, че скоро ше напълнея 10-15кг :crap:



Баце, планът е утре в 14ч. да тръгнем от Шел на Ботевградско и през Елин Пелин и Нови хан да си се приберем по Цариградско. На тебе ше ти се вържат поне 85км. :popcorn:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Мнениеот marsa » Пет Мар 27, 2009 12:50 am

Е тогава аз ше си напраа Сливнца с връщане през Констинброд, или ако съм на пауър каквото още ми дойде, сутринта (тръгване към 7), и после ше намина на вашата среща като през тайна контрола с 300.

14 ми е некъв късен старт по принцип, по тва време ше да съм свалил зимната шапка от около неколко часа ориентировъчно.

Имайте предвид, че утре ше е жегаво някакси.

Та обобщението е, че ако ме няма към 14:00, значи се втурвайте да ме гоните, защото не съм си удържал крачолите.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

здравейте

Мнениеот roadbikemaniac » Пет Мар 27, 2009 3:43 pm

Здравейте,някой знае ли да има в плевен къде да се запиша за шосейно колоездене.Ако имате инфо,моля да ми кажете
roadbikemaniac
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Мар 27, 2009 3:28 pm
Местоположение: pleven

Мнениеот DstupidBastarD » Пет Мар 27, 2009 5:32 pm

Приятели, една малко, но важна промяна за утре. Часът на срещата става 9,30 (т.е. половин час повече ше спиме). За тръгващите от изток, срещата става 9:10 на дружбенския Шел. Местото на основната среща си остава Сливница и К.Величков. Тва йе. :bigeyes:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

ПредишнаСледваща

Назад към Други видове колоездене

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта