Въпрос към бордистите?

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Въпрос към бордистите?

Мнениеот sando g » Съб Ное 22, 2008 2:18 pm

От много скоро св занимавам със спорта та хич не разбирам.

Има ли проблем ако автоматите са малко по-малки от обувките(самите платформи)?
[img]http://userbars-bg.com/uploads/Спорт/truvativ%20user%20bar.png[/img]
Аватар
sando g
 
Мнения: 788
Рейтинг: 1562
Регистриран на: Нед Дек 02, 2007 8:45 pm
Местоположение: Sofia,Lozenec

Мнениеот gdude » Съб Ное 22, 2008 3:56 pm

как така са по-малки :dunno: смисъл те винаги пръстите ти са леко пред самата платформа на самия автомат имам предвид, че обувките ти не може да са колкото платформата ако правилно съм те разбрал ;) :beer:
п.с а иначе ако с някаква снимка успееш да покажеш това за което питаш по-лесно ще е да ти се отговори :)
п.с 2 ако си нямаш компания за каране казвай,че аз останах без компания за каране миналия сезон :V: :D
gdude
 
Мнения: 656
Рейтинг: 1641
Регистриран на: Съб Май 10, 2008 8:24 pm
Местоположение: София

Мнениеот sando g » Съб Ное 22, 2008 4:17 pm

gdude написа:п.с 2 ако си нямаш компания за каране казвай,че аз останах без компания за каране миналия сезон :V: :D


Нямам компания и ще е доволно да се разберем да покараме.
Но все пак трябва да знаеш че съм руки-карал съм миналия сезон 5-6 пъти на монцата и веднъж на Момина скала и нямам почти никакъв опит.

А можеш ли да ми препоръчаш някакви онувки до 200-200 и малко, че преди малко разбрах, че моите са ми много малки. И парите са ми малко тъй като не предвиждах купуването на обувки и така. :beer:
[img]http://userbars-bg.com/uploads/Спорт/truvativ%20user%20bar.png[/img]
Аватар
sando g
 
Мнения: 788
Рейтинг: 1562
Регистриран на: Нед Дек 02, 2007 8:45 pm
Местоположение: Sofia,Lozenec

Мнениеот ko3er » Съб Ное 22, 2008 5:32 pm

Попринцип,ако влизат не е толкова голям проблем.Проблема е ако не влизат и ако страповете дойдат прекалено къси.Иначе не е болка за умиране ако са ти по малки,стига само обувката да влиза където и е мястото.. ;) Надявам се да съм помогнал
Аватар
ko3er
 
Мнения: 611
Рейтинг: 1955
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 9:50 pm
Местоположение: София,Дианабад

Мнениеот gdude » Пон Ное 24, 2008 8:05 pm

извинявай,че не съм ти отговорил ама не бях видял темата до сега иначе не знам с каква екипировка караш,но в rossignol има готини обувки с яки намаления ;) :beer: ( аз карам с rossignol от бая време и съм много доволен :) )
gdude
 
Мнения: 656
Рейтинг: 1641
Регистриран на: Съб Май 10, 2008 8:24 pm
Местоположение: София


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 100 госта