Обувки

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Обувки

Мнениеот Krismars » Сря Юни 27, 2007 9:28 pm

Смятам да си зема нови маратонки, мислех отново да си зема Мания, ама този модел на Екзустар ми направи впечатление, как е издържливи ли са? Тъй като ако издържат по 2-3 месеца по-добре да си зема Мния. Ще се използват само за каране и ходене, тъй като за спортуване си имам гуменки :agree:
http://exustar.com/sb750.php
Може и нещо друго да предложите ама в диапазона до 70лв, задължително да Не са за СПД.
Аватар
Krismars
 
Мнения: 1654
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 5:47 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот k0cTaHeB » Сря Юни 27, 2007 10:08 pm

Последният път, когато бях в шоурума на Макском докато разглеждах какво предлагат, видях и тези "патъци" сред "стоката". Цената беше над 100 лева. Иначе подметката е достатъчно твърда.

До 70 лева има само за автомати и те даже са малко по-скъпи. Говирим за Exustar.

:offtopic: До колкот поддочух, когато разпитвах за кецове за каране в подметката има метална пластина,която допълнително втвърдява въпросната и кракът по-малко се "подбива/набива" докато караш. Говоря за модела който си посочил на Exustar. Но не съм сигурен, че информацията е вярна. :offtopic: .

Прави си изводите :beer:
Аватар
k0cTaHeB
 
Мнения: 919
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 3:37 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот paluk » Чет Юни 28, 2007 9:14 am

Аз съм с ей тези. SCOTT са.
http://www.sportdelivery.com/catalog/pr ... 54b8f2e9ae
Ползвам ги за каране(в момента не,защото нямам колело) и за ходене.Лепени са,а предната част е и шита!Подметката е по-дебела за да натискаш яко!Матерялът,от който са изработени,е на малки дупчиици за да ти се проветрява стъпалото.С връзки са!Има ги и в сиво!
http://www.sportdelivery.com/catalog/pr ... 54b8f2e9ae
Преди карах с кецове на Рънърс,но се отлепи подметката огпред! :crap:
Понеже ми бяха много удобни заплатих на обущар да ги залепи и да зашие подметката(изглеждаше по-грозно от тези,които са фабрично зашити,но издържаха още дълго)Като пак се скъсаха ходех с гуменки и си търсих кецове!Повечета нови и качествени модели струваха над 130 лв,а тез тука са за 75 :) НЕ СЪМ ГИ КУПИЛ ОТ САЙТА!!!!!
Виждал съм и други да ги носят.Мойте са вече на месец и 1/2 и съм много доволен!Казват,че се отпускат!Отначало ми бяха някак странни,но след 4-5 дни се напаснаха по крака ми!
Надявам се да съм ти бил полезен!
Аватар
paluk
 
Мнения: 164
Рейтинг: 1133
Регистриран на: Нед Юни 24, 2007 5:44 pm
Местоположение: България/София

Мнениеот bikerider » Чет Юни 28, 2007 9:38 am

Abe paluk не ти ли работи точката на клавиатурата? :dunno:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта