нова пржина за XCR - LO

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

нова пржина за XCR - LO

Мнениеот flat-6 » Нед Окт 08, 2006 5:23 pm

как да сложа тази пружина http://e-shop.screambikes.tobulgaria.in ... ts_id=1057
на тази вилка
http://e-shop.screambikes.tobulgaria.in ... cts_id=603

мисля 4е е възможно , но не знам как да я разглобя?развъртам всички болтове и пак не излиза.
ако някой я е разглубявал моля да ми обясни!
и попринцип вузмпйно ли е да сменя пръжината,на всеки му е ясно че стандартната пружина е мека.
Винаги [color=red]отгоре, и винаги надолу!!![/color]
Аватар
flat-6
 
Мнения: 227
Рейтинг: 1540
Регистриран на: Пон Окт 25, 2004 2:07 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот klmn » Пон Окт 09, 2006 6:18 am

Ауу,кви болтове,сакън!Развърташ капачката отгоре на Левия крак,ако е като на предния модел(75-ЛО)ще ти трябва специално ключе,което можеш да вземеш от Веломания,но става и внимателно с чукче и отверка примерно.Пружината излиза без проблеми,сваляш и "тапите",слагаш ги на новата и в обратен ред..:)
"пришалец"
Аватар
klmn
 
Мнения: 1603
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Пет Мар 25, 2005 8:13 am
Местоположение: Sofia/Bulgaria

Мнениеот flat-6 » Пет Окт 20, 2006 9:55 am

ок тwа 6те го направq ама дали пружината коqто е в вилката е меката или твурдата нqкои има ли идеq?
Винаги [color=red]отгоре, и винаги надолу!!![/color]
Аватар
flat-6
 
Мнения: 227
Рейтинг: 1540
Регистриран на: Пон Окт 25, 2004 2:07 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот flat-6 » Съб Ное 04, 2006 7:15 pm

пружината я сложих стана страхотна вилка не е толкова мека колкото бе6е с лекота поема дроповете и човките :) механизма за затягане на прожината ба4ка и резултатта е много добур дано и короната издържи
Винаги [color=red]отгоре, и винаги надолу!!![/color]
Аватар
flat-6
 
Мнения: 227
Рейтинг: 1540
Регистриран на: Пон Окт 25, 2004 2:07 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта