ХОРА ЛИ СМЕ?????????????????????

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

ХОРА ЛИ СМЕ?????????????????????

Мнениеот axelmax » Вто Сеп 05, 2006 7:40 pm

за мен не сме:angfire::angfire::angfire:

днеска за пореден път се убедих

колега/велосипедист беше блъснат от кола,вода4а на МПС-то дори не спря да види какво е направилн с мом4ето

вси4ко стана много бързо и дори незнам кои е виновен ,но да не спреш дори да те е засекал (принципно говоря)това само БОКЛУК може да го направи

мом4ето имаше късмет ,4е колите бяха по дале4 от него и не го сма4каха,но дори след като падна по4ти ненамалиха и по4наха с клаксоните да му казват;
-Аре махай се требе да караме!!!!!


е тва хора ли са бе?


само неколко рома спряха и решиха да помогнат или да прберат нещо --------незнам,после в една автомивка мом4ето се по изми ,4е доста кръв изте4е от главата му

неам думи хора няма има БОКЛИЦИ

пазете се,но незнам как:unhappy::unhappy::unhappy:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот did » Вто Сеп 05, 2006 8:03 pm

axelmax, записа ли номера на колата, която е блъснала момчето и е продължила!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Alpina » Вто Сеп 05, 2006 8:06 pm

Не знам какъв е случая, ама аз пък видях доста "колоездачи" самоубийци, които лично според мен трябва да ги оставят да ги мачкат, за назидание, докато не се вмиришат съвсем.
Че шофьорите в България са културни, няма какво да си говорим, ама как аз мога да се разбирам с тях, почти без никакви проблеми. С уважение да си даваме път и прочие, а някакви пикльовци да ми изкачат от маките улички, на натоварени булеварди, без грам да погледнат има ли нещо и хвърляйки се под гумите на колите, замалко не причинявайки ужасни катастрофи.

P.S. Всъщност [b]did[/b] ме подсети, ти къде беше и какво направи?
Лошо се е получило с момчето, добре че все пак някой се е намесил, че повечето пъти се събират само сеирджии.:banghead:
Въпреки всичко положението в страната ни е такова, че сами трябва да се пазим, без да имаме грам доверие нито на шофьори, нито на пешеходци, нито дори на "колеги колоездачи" :crap::dunno:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот axelmax » Вто Сеп 05, 2006 9:08 pm

[quote="did"]

axelmax, записа ли номера на колата, която е блъснала момчето и е продължила!
[/quote]


не можа да го видя ,колата беше много мръсна и нищо не се виждаше

нямаше как да го настигна ,колелцето ми е с малки пло4и отпред и отзад сингле спиид

предпо4етох да помогна на колегата както мога и това си е по важно



@Alpina-"P.S. Всъщност did ме подсети, ти къде беше и какво направи?"

това ми зву4и като упрек ,все едно съм на съд

помогнах му с каквото можах,ей тва напраих

незнам на кои е вината ,но мисля 4е тоя мина на 4ервено ,а и оше по малко той трябва да спазва дистанция

в крайна сметка аз незнам какво е станало то4но ,щото аз бех пред него
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Besen na Kolelo » Вто Сеп 05, 2006 9:23 pm

И мене веднъж на попа,на червено мина една "сотаджийка" и ме бутна,но за мое голямо облекчение се измъкнах само с наранено рамо.
Беше си бая таркул.

Но човека спря и ми вика: "Ей чакай" и аз се спрях и там ми говори "добре ли си?" ала бала и аз викам "да бе,споко" и така :)
Нямаше смисъл да му записвам номера,защото беше кука и надали ще постигна нещо,но все пак можеше и да го запиша де :)
I spit on the face of the people who don't want to be cool
Аватар
Besen na Kolelo
 
Мнения: 1342
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alpina » Вто Сеп 05, 2006 9:31 pm

@[b]axelmax[/b] Спокойно, не се пали. Само питах!


@[b]all[/b] Иначе дай Боже по-малко такива инциденти и пазете се повече, за да не стават сакатлъци.
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот baribal » Вто Сеп 05, 2006 9:38 pm

[b]От печалния ми опит мога да кажа, че София е пълна със сеирджии и зяпачи. Ако шофера който те е качил на капака, не се укаже човек единсвеното, което ще чуеш е "къде ходиш/караш бе келеш" нищо, че съм на тротоара или в пешеходна зона /наскоро появила се/. Разбрах, че най-сигурно е да си на улицата, защото там поне се оглеждаш и си с повишено внимание. А колко до ромите, една каруца на алеята по линията трм 5-ца замалко да ме помете преди няколко дни, добре че коня+каруцата издава по силен звук от мп3-то. Коклото до "колегите колоездачи" особено по малките са си направо опасни днеска пак по алейката докато носех едни инструменти на един пич, три лапета заели цялата пътя се набират на метровките и изведнъж ЗЯП. А ако бях с лъскав баварец и 30 думи речник в главата и зяпам нечии крака/мойте щото съм самовлюбено копеле/? А колко камикадзета има - чакаш си на светофара и нещо профучава покрай тебе. Криеш си очите и чуваш само клаксони, и се надяваш човека на колелото да оцеле - поне днес. А и хората са озлобени и уплашени пада някой подаваш му ръка, а той си я крие сякаш ще му я отхапеш. Надявам се това да е синдрома на големия <s>град</s>, оп извинявам се село поради наплива на "туристи". Дали сме хора? Все по малко са хората...[/b]
let's go where eagles dare...
Аватар
baribal
 
Мнения: 382
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Окт 15, 2004 5:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Вто Сеп 05, 2006 9:55 pm

[quote="Besen na Kolelo"]
Нямаше смисъл да му записвам номера,защото беше кука и надали ще постигна нещо,но все пак можеше и да го запиша де :)
[/quote]


не...
1. те нямат нищо общо с куките!
2. дори и да са били куки - можеш(особенно, ако не са били с включена сирена!)
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Мнениеот EmZo » Вто Сеп 05, 2006 10:09 pm

[quote="baribal"]

[b]... А ако бях с лъскав баварец и 30 думи речник в главата и зяпам нечии крака...[/b]
[/quote]

:rofl::rofl::rofl: :)
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот chiMol » Вто Сеп 05, 2006 10:44 pm

не сме хора говеда сме!
http://www.tiarakm.hit.bg
Don't leave your bike, live your life......
https://easycryptobot.com
Аватар
chiMol
 
Мнения: 1900
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 3:00 pm
Местоположение: Bulgaria/sofia/lozenez

Мнениеот mih » Сря Сеп 06, 2006 12:05 am

не се учудвам, и на мен в София ми се е случвало да падам заради кола (при това в завой, засече ме копелето...:(!:), после се посурках по шосето и добре, че бързо се изтъркулих в правилната посока... и за капак - от таксито в насрещното, под чиито гуми едва не се нахендрих, се подаде гнусният бакшиш и взе да се смее... :banghead:
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот klmn » Сря Сеп 06, 2006 4:02 am

..класика..като ти отворят врата(отдясно,дето би требвало да има велоалея) и се размажеш на Хасвалта,следва "къде караш бе?":wavey:
А бакшишите са най-опасни,щот си карат като на нивата,след тях нареждам дрисльовците с на тате колата(състезателчета),мутрите със скъпи коли и Голф пернишка регистрация:rofl:,жените също правят глупости понякога,но по-скоро карат по-плахо и можеш да предвидиш идиотията..с други думи-отваряйте си очите на 10 и спазвайте правилника..:beer:
"пришалец"
Аватар
klmn
 
Мнения: 1603
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Пет Мар 25, 2005 8:13 am
Местоположение: Sofia/Bulgaria

Мнениеот shepo » Сря Сеп 06, 2006 11:10 am

класика е когато минаваш под моста на влюбените на зелено в най дясно и да те блъсне някакъв пенсионер 60+ с лошия москвич от 80-та отзад във 6.30 сутринта на път за работа
Количеството интелект на планетата е константа, а населението расте...
shepo
 
Мнения: 955
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Пет Май 05, 2006 9:49 am
Местоположение: България , София

Мнениеот did » Сря Сеп 06, 2006 11:33 am

[quote="axelmax"]

не можа да го видя ,колата беше много мръсна и нищо не се виждаше

нямаше как да го настигна ,колелцето ми е с малки пло4и отпред и отзад сингле спиид

предпо4етох да помогна на колегата както мога и това си е по важно
[/quote]

Така се прави. Няма смисъл да гониш колата, при положение, че до тебе има пострадал човек. Само ако ако можеш му виж номера. Полезно е да се знае, но както и в случая е станало, не винаги е възможно.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Kuncavia » Сря Сеп 06, 2006 4:15 pm

Баце нема да се оправят наще шофиори. Ето ти няколко по тежки случая:

Един приятел с CBR 900 R1, се вряза в такси което прави обратен завой на практикер, и си чупи 2-те китки, а пичката отзад лети 20 метра и си блъска глават в бордюра, на следващия ден и изключват апарата, и и даряват органите.

Друг приятел, си потрошва CBR 600 F1, с 80 километра в час, заради неправилно изпреварване на някъв нещастник (само с искълчен крак и охлузвания).

Брад му, с 200 с (не знам къв мотор) поднася на магистралата, заради москвич, при което прелита мантинелата и се забива в дърво, след 2 години кома е на кръка.

Мога да дами и още един 2 примера, и по вестници, но вината си остава в шофиорите. Някък си и да си с предимство, ти си колело, те са кола и не им пука. Много рядко се намира шофиор да ти направи път, така че по софийските пътища трябва да си с изключително внимание, и добри спирачки.

Тва с моторите го дадох за пример, защото (слава богу) не съм се блъскал с колело (освен един човек на пешеходна патека, но без травми..) , и нито познавам някой да се е блъснал. Опасноста е същата, независимо с дали се движиш с 40, или с 200.
Аватар
Kuncavia
 
Мнения: 81
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 9:57 am
Местоположение: Canada

Мнениеот boi4ka » Сря Сеп 06, 2006 4:20 pm

За съжаление не сме хора наистина:^:
Има адски груби шофьори/на мен в Асеновгард ме засичат редовно:(!:/, но има и келеши колоездачи:^:

Само за пример ще ви кажа, че преди няколко дни в нашия град за някоко часа са станали два инцидента с колела като единия е завършил със смъртен случай...забележете, колоездача блъска жена на тротоара, тя пада и удря лошо главата си като впоследствие умира:bigeyes::bigeyes::bawling:
Втория случай е подобен, но за радост с по-леки последствия.
Нека и ние бъдем съвестни участници в движението.
Извинявам се за оффтопика:^:
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот LiFo » Сря Сеп 06, 2006 4:55 pm

[quote="Kuncavia"]

Брад му, с 200 с (не знам къв мотор) поднася на магистралата, заради москвич, при което прелита мантинелата и се забива в дърво, след 2 години кома е на кръка.

Опасноста е същата, независимо с дали се движиш с 40, или с 200.
[/quote]


Е тия две изказвания напрао къртат мивки...:usclap::usclap::usclap:
Law:
There is no law without an exception!
Exception: Murphy's law
Аватар
LiFo
 
Мнения: 301
Рейтинг: 1785
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 11:13 pm
Местоположение: Soon on Mars

Мнениеот marshall__ » Сря Сеп 06, 2006 5:13 pm

[quote="Kuncavia"]

.. Един приятел с CBR 900 [b]R1[/b]..
[/quote]

Значи приятелят ти кара едновременно два мотора?
Последно Honda CBR 900 [b]RR[/b], или Yamaha [b]R1[/b] <s>кара</s> е карал?
[quote] Опасноста е същата, независимо с дали се движиш с 40, или с 200.
[/quote]

Направо си нЕма разлика, а?!
Бе като цяло... по-полека с примерите.
..

[b][color=teal][size=67]&lt;он.топик&gt;[/size][/color][/b]
Аз всеки ден се убеждавам, че днешните "шофьори" по-добре да си стоят вкъщи, но уви.. :blindfol:
[b][color=teal][size=67]&lt;/он.топик&gt;[/size][/color][/b]
AVATAR bowdown!!!
Аватар
marshall__
 
Мнения: 2346
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 4:52 pm
Местоположение: VA, USA

Мнениеот baribal » Сря Сеп 06, 2006 5:19 pm

[quote="Kuncavia"]

...луд ли си???
[/quote]
[b]Абе пич ти в час ли си? В случайте, които изброй нито един от въпросните не е бил невинен и не е бил сам виновен за случилото му се. Дали караш 40 или с 200 има голямо значение от гледна точка на това дали ще ставаш донор на органи, особено ако си на 2 колела. Само си задай въпроса, колко е ограничението в града и на магистралата, за нашета мила държава? Силно ме дразнят "пичовете" дето ми летят от светофар до светофар с 200.[/b]
let's go where eagles dare...
Аватар
baribal
 
Мнения: 382
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Окт 15, 2004 5:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Сря Сеп 06, 2006 6:28 pm

[quote="baribal"]

[quote="Kuncavia"]

...луд ли си???
[/quote]
[b]Абе пич ти в час ли си?[/b]
[/quote]

Остави го. Той учи в Механото.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Kuncavia » Сря Сеп 06, 2006 8:31 pm

Имах предвид, под това ако караш с 40 или с 200 така или иначе ако те отнесе кола си 2 метра под земята.
Аватар
Kuncavia
 
Мнения: 81
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 9:57 am
Местоположение: Canada

Мнениеот lanzz » Сря Сеп 06, 2006 8:42 pm

разликата е, че обикновено като караш с 200 не те отнася кола. ти си колата която отнася другите.
Аватар
lanzz
 
Мнения: 511
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 07, 2006 10:16 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Kuncavia » Сря Сеп 06, 2006 8:59 pm

Ако си с мотор говорим, макар че 200 ми се виждат малко след като ме возиха в едно ауди с 260, така че ако беше треснало колоездач или моторист... щеха да ги разпознават само по пръстови отпечетъци. Но ненормалници винаги ще си има, и винаги ще патим.
Аватар
Kuncavia
 
Мнения: 81
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 9:57 am
Местоположение: Canada

Мнениеот baribal » Сря Сеп 06, 2006 9:06 pm

[quote="Kuncavia"]

...возиха в едно ауди с 260... но ненормалници винаги ще си има, и винаги ще патим.
[/quote]
[b] no comment[/b]
let's go where eagles dare...
Аватар
baribal
 
Мнения: 382
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Окт 15, 2004 5:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alpina » Сря Сеп 06, 2006 10:45 pm

Малееее [b]Kuncavia[/b], пич, ако ми паднеш само с приказки ще навра и теб, и "приятелите" ти не на кучето в аналното отверстие, ами не знам къде!!:banghead::banghead::banghead:

Днес са пореден път видях как една кака се излетя пред колите движещи се по Жолио Кюри, завивайки от Райко Алексиев (района на плиска) Приятел ли и беше, не знам, ама момчето което не пресече, ами просто беше спряло и чакаше да минат колите се държеше за главата а пиклата (макар на видима възраст над 23-24) се хилеше като... абе аз ако бях на мястото му и тя ми беше позната щях да я нахлебя едно хубаво, най-вече заради неосъзнатата си глупост.
Не знам, но ако някой я беше блъснал (не дай си Боже), щях да слезна от маршрутката и да дам показания в защита на шофьота.
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот did » Сря Сеп 06, 2006 10:52 pm

Alpina, няма смисъл. Тоя е безнадежден. Точно заради такива като него съществува тая тема, а той даже се осмелява да пише тук и да дава съвети... Невероятен дебилизъм.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Alpina » Сря Сеп 06, 2006 11:05 pm

Право думаш
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот Windstream » Чет Сеп 07, 2006 12:56 am

[quote="Kuncavia"]

Един приятел с CBR 900 R1, се вряза в такси което прави обратен завой на практикер, и си чупи 2-те китки, а пичката отзад лети 20 метра и си блъска глават в бордюра, на следващия ден и изключват апарата, и и даряват органите.[/quote]


Жалко за момичето :( Обаче приятеля й с колко е карал, а? Щото ако е скоростта му е била по-висока от максимално разрешената в този участък, не момичето а той е трябвало да си замине.

[quote]Друг приятел, си потрошва CBR 600 F1, с 80 километра в час, заради неправилно изпреварване на някъв нещастник (само с искълчен крак и охлузвания).[/quote]


Доколкото съм запознат 80км/ч в България са позволени само на магистралите, този инцидент на магистрала ли е станал?

[quote]Брад му, с 200 с (не знам къв мотор) поднася на магистралата, заради москвич, при което прелита мантинелата и се забива в дърво, след 2 години кома е на кръка.[/quote]


200км/ч на двуколена машина по принцип си е потенциално самоубийство, да не говорим че в България няма място където да е разрешена толкова висока скорост. Също така малко москвичи могат да се движат толкова бързо, така че я да видим сега кой е бил в нарушение в случая...

Между впрочем личните ми наблюдения са че мотоциклетистите с "пистарки" са абсолютни задници щом опре до коректно поведение на пътя - последния ми близка среща с такива: петък, 2 през нощта, I-75 магистралата е абсолютно празна, cruise control-а ми поддържа около 120км/ч, около Понтиак ми се изсипават една камара мотоциклетисти и решават да се състезават с мен идиотите, карат буквално на половин кола разстояние пред мен и не само че не им пука нито от клаксона, нито от премигването на дългите светлини, ами и няколко мацки даже се обръщат и ми размахват средни пръсти... Само за сведение - при тази скорост и при това състояние на асфалта всяко неосъзнато по-силно натискане на предната спирачка или мръдване на кормилото от тяхна страна води до падане, което пък от своя страна води до неминуема среща с това, лъскаво-черното:
[img]http://www.MyOnlineImages.com/Members/Windstream/images/100_1235.jpg[/img]

Направено е от 50x50мм дебелостенни стоманени тръби и тежи повече от оригиналната хормирана броня към която е захванато, сети се какви ще са последствията за падналите при контакт с него ;) На двуколесните герои обаче пука ли им - неее, те си имат мацки с тях да впечатляват с уменията си :crazy: Разбира се ако някой от тях ми беше пребоядисал бронята в червено, какви щяха да са коментарите от страна на другите? Точно от рода на твоите!

Тъй че ако очакваш съчуствие или разбиране, с тия си изказвания едва ли ще го спечелиш, особено от тия дето всъщност познаваме пътните знаци и правилника за движение.

@axelmax - шофьора се е паникьосал, точно защото не знае колко силно е ударил момчето се е шешнал че може и да го е убил, а в такъв случай инстинкта за самосъхранение (и страха от опандизване) обикновено се оказва по-силен от гласа на съвестта. Когато миналата зима някаква кучка ме засече на връщане от работа и й помлях цялата задница на джипа аз също сериозно се замислих дали да не се изнеса моментално, не го направих единствено защото по отсрещното платно се задаваше патрулка. Ако обаче някой от камикадзетата-приятели на "Kuncavia" ме изпревари навирайки се между колите с 50км/ч над ограничението, и след това ми се изтърси точно пред мен, хич нама и да си дам зора да натисна спирачките - таковал съм му таковата, най-много да ми изкриви бронята. Иначе чест ти прави че си помогнал на пострадалия, за съжаление доста хора само биха зяпали сеира.

P.S. извинявам се rant-а, обаче до гуша ми е дошло от келеши които си мислят че пътя е тяхна частна собственост, обаче като се осерат в гащите винаги всички други са им виновни, а те са ангелчета :(!: Кофти само че обикновено в такива случаи наистина някой друг го отнася.
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот Morpher » Чет Сеп 07, 2006 1:57 am

[quote="klmn"]

..класика..като ти отворят врата(отдясно,дето би требвало да има велоалея) и се размажеш на Хасвалта,следва "къде караш бе?"
[/quote]

За тази цел аз винаги имам една лепенка от тея на Shimanо, с надпис "Когато отваряш вратата погледни, може да идва колоездач!!"(не съм сигурен дали е буквално така).
Лошото е, че това би помогнало единствено ако има ЧОВЕК отсреща.....РЯДКОСТ!!!
Ако попаднеш на някое говедо, само похабяваш хубавия стикер!
Въпреки грешките си, този туп идиоти продължават да атакуват. Тогава нормалното решение на проблема не е опция.
Не може човек, който няма никакви навици за шофиране да бъде ПУСНАТ, защото те просто ги пускат, на пътя!!!!
Карам си аз и виждам некаф седан, спрял с включен десен мигач... Поглеждам назад - платното е празно и няма изгледи някой да ме шашне отзад, било то само с кваксон или с броня. Поглеждам напред и оня все още в същото положение(спрял). Тръгвам да заобикалям, като забелязвайки отпреди, че шАфьора си е на мястото, поглеждам мигачите за последно - още само десен. И чрез сигнализиране с ръка тръгвам да заобикалям колата. В момента в който стигам задните врати, той потегля рязко, като се изнася към мен! Аз съм още с подаден сигнал(изнесена ръка наляво) и държа курмилото с една ръка. Разминаването м/у мен и него става на &lt;5 см дори и след моето преместване в празното насрещно платно... Вообще ме няма там за него в този момент!
Ами ако в насрещното платно имаше коли?!?
Ами ако му бях одрал боята, дали той щеше да си признае вината или щеше да излезе да ми забърше някой шамар?!?

Та за хората... ХОРА НЯМА!!! Има САМО животни!!!
Може и аз в някой моменти да съм такова, ама КОЙ НЕ Е???
Нека безгрешните да вдигнат ръка и да кажат "Аз"!!!

Айди стига съм писал за тея простаци по пътищата, че чак ме хваща яд...
Аватар
Morpher
 
Мнения: 988
Рейтинг: 1888
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 7:03 pm
Местоположение: София

Мнениеот baribal » Чет Сеп 07, 2006 2:12 am

[b]Windstream, човек не лети 20 метра при удар с 50 км, дори да е изненада, дори да няма спирачен път. И каски знам, че се произвеждат,разваляли прическата ама вършели работа. На моменти, като забележа някоя мацка с вееща се руса косица да лети хваната за един добре опакован "пич" се чудя, кой е самоубиеца от двамата? А да кажеш, че тез мацки са тренирали борба и от захвата им не може да се измъкне и Армен Назарян, ръцете им са "клещи", които държат дори и на 450 км... По скоро преди малко са повърнали защо хапнали нещо дето разваля фигурата...Кофти наистина, ама защо разумните хора устояват на изкушението да се повозят "ноАта машина, баце" при положение, че няма поне една допълнителна каска?![/b]
let's go where eagles dare...
Аватар
baribal
 
Мнения: 382
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Окт 15, 2004 5:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Следваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта