Какво мислите за това?

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Какво мислите за това?

Мнениеот boi4ka » Вто Авг 29, 2006 11:30 pm

http://www.ridespot.net/product_info.ph ... 16cbb1f0c8

Изчетох ЧЗВ:) и всичко за тази окомплектовка на Рам-а...за моя стил на каране/умерено крос кънтри/мисля, че е чудесно:)А и цената е добра
:D
Кажете какво мислите.Ще се радвам да чуя хора които карат точно такива Рам-ове:)Няма да си кривя душата, влюбих се от пръв поглед в тази рамка:D
Благодаря предварително:beer:
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот SPA » Вто Авг 29, 2006 11:50 pm

[quote="boi4ka"]

http://www.ridespot.net/product_info.ph ... 16cbb1f0c8

Изчетох ЧЗВ:) и всичко за тази окомплектовка на Рам-а...за моя стил на каране/умерено крос кънтри/мисля, че е чудесно:)А и цената е добра
:D
Кажете какво мислите.Ще се радвам да чуя хора които карат точно такива Рам-ове:)Няма да си кривя душата, влюбих се от пръв поглед в тази рамка:D
Благодаря предварително:beer:

[/quote]

Личното ми мнение, е че ББ5 не си струва. Липсата на настройка на вътрешната накладка, по-малките накладки, само 160 диск - всичко това лично мен ме дразни. Ако ще си взимаш механична спирачка нека да е ББ7 или нищо. Рам ХТ 2 за съжаление не побира повече от 2.35, но за умереното ХЦ не ти и трябва. Лично аз не съм харесал нито едно джуди от последните години. Може би защото карах 2 години модела от 2001 и сравнено със следващите моделе просто те не работеха гладко и мазно като него. Все пак ако взимаш такава вилка гледай пружината да ти съотвества на КГ. Ако трябва помоли още преди закупуването да я сменят или поне да ти доставят необходимата твърдост ако не съотвества на килограмите ти. Като цяло мисля, че колелото в отношение пари/качество е на добро ниво.
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот boi4ka » Сря Авг 30, 2006 9:34 am

SPA, благодаря:)
А нещо по конкретно за скоростите и командите можеш ли да ми кажеш?За шиманските съм на ясно, но за Срам:^:По цената горе -долу се ориентирам за класа, но все пак:)
За спирачките не знам какво да кажа...в момента съм с шимански диск Деоре отпред с 180 ротор и мисля, че BB5-та дори и с по-малък ротор пак трябва да спира добре:dunno:
Инфото за пружината ще ми е от полза тъй като аз съм 95 кг.:^::beer:
Лошото е, че в момента не мога да отделя повече пари за колело и се чудя дали да не изчакам зимата и да посъбера още някой и друг лев и евентуално да си надградя рамката със спирачки и други части.
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот КънчоДамянов » Сря Авг 30, 2006 5:10 pm

Купи си колелото от bas примерно,и им кажи да ти турнат BB7 отпред,ще дадеш някой лев отгоре,но поне ще си спокоен(с тези 95 килца ;) ).
:beer:
КънчоДамянов
 
Мнения: 311
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 8:07 am
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта